Anomalija.lt

Paranormalūs reiškiniai => Žmogus ir Planeta => Mokslas => Temą pradėjo: a.t.sielis birželio 02, 2015, 11:13:01

Antraštė: Technologijų žala
Parašė: a.t.sielis birželio 02, 2015, 11:13:01
CitataAr elektromagnetinė spinduliuotė - vis didesnis pavojus?

Grėsmė. „Tuo, kaip elektromagnetinė spinduliuotė veikia žmogaus organizmą ir kokią žalą jam daro, mokslininkai domisi daugiau nei pusšimtį metų. Tačiau visuomenei trūksta valios ir žinių, kaip apsaugoti save ir savo artimą aplinką", - teigia habilituotas fizikos mokslų daktaras, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys, knygos „Ateitis jau atėjo" autorius Jonas Grigas.

VEIDAS: Naujausioje savo knygoje „Ateitis jau atėjo" parodote, kaip žmogaus gyvenimą pakeitė naujausios technologijos. Deja, ne vien į gerąją pusę…

J.G.: Mokslo išradimai pagerino žmogaus gyvenimo kokybę. Patikėkite, niekas nenorėtų gyventi taip, kaip aš gyvenau savo vaikystėje: be elektros, televizoriaus, mobiliųjų telefonų, interneto. Dėl naujųjų technologijų žmonijos gyvenimo kokybė pagerėjo neįsivaizduojamai, tačiau reikia nepamiršti, kad technologijomis būtina naudotis protingai. Turėtume suprasti: negalima gyventi mokslo ir technologijų amžiuje neturint mokslo žinių. Aš pats daugiau nei penkiasdešimt metų naudoju įvairaus dažnio bangas moksliniams tyrimams, žinau, kaip su jomis elgtis, todėl iki šiol vėžiu nesusirgau. Tačiau kai mokslinės veiklos pradžioje kūriau mikrobangų aparatūrą, tuometis mano vadovas prognozavo, kad ateityje visuomenei panašių prietaisų reikės vis daugiau ir žmonės vis dažniau mirs nuo vėžio. Po dvejų metų jis pats mirė nuo šios diagnozės, o šiandien pastebime vis daugiau onkologinių ligų protrūkių. Kol neišmoksime tinkamai elgtis su naujausiomis technologijomis, toliau sau kenksime.

VEIDAS: Ar galite nusakyti, kaip elektroninė spinduliuotė veikia žmogaus organizmą?

J.G.: Savo darbinę veiklą pradėjau daugiau kaip prieš 60 metų mikrobangų aparatūros kūrimu, taigi panašiai tiek laiko domiuosi, kaip elektroninė spinduliuotė veikia žmogaus organizmą. Panašūs dalykai iš mūsų reikalauja atitinkamo laiko ir įsigilinimo, tačiau daugelis numoja ranka ir toliau nešiojasi telefonus kelnių kišenėse. O juk vieša paslaptis, kad mikrobangų elektroninę aparatūrą kosminiams ryšiams kūrę žmonės masiškai sirgo kai kuriomis ligomis, įskaitant ir vėžį. Šiandien spaudoje matome tūkstančius mokslinių straipsnių, tačiau ne visi nori į tai įsigilinti, nes šie dalykai nematomi plika akimi. Asmeniškai aš pats per visą šį laiką supratau, kad elektromagnetinė spinduliuotė - vienas iš aplinkos taršos mechanizmų.

VEIDAS: Šiandien jau mažai kas įsivaizduoja savo gyvenimą be išmaniojo telefono ar belaidžio interneto, tačiau retas žino, kad tai gali pakenkti sveikatai. Ką turėtume žinoti apie šios technikos naudojimą?

J.G.: Šiandien būtina būti pačiam išmaniam: turėti laisvųjų rankų įrangą, nelaikyti telefono prispaudus prie ausies (rekomenduojam 2-3 cm nuo ausies), tuomet šių prietaisų daromas poveikis bus minimalus. Jei yra galimybė, visuomet labiau verta siųsti trumpąsias žinutes, o bendraujant telefonu reikėtų perduoti tik esminę informaciją (telefonas neskirtas kelių valandų pokalbiams). Taip pat nepatarčiau namie naudotis belaidžiu internetu ir maršrutizatoriumi (jis skleidžia į aplinką kelis šimtus milivatų ir yra labai pavojingas spinduliuotės šaltinis: kur kas pavojingesnis, nei esantieji ant gyvenamųjų namų bokštų ar stogų).

Daugelis, matyt, primiršo, kad dar 2009 m. keturiolikos šalių mokslininkai, atlikę nepriklausomą tyrimą „Mobilieji telefonai ir smegenų vėžys", nurodė keletą priežasčių, dėl ko reikėtų riboti naudojimąsi mobiliaisiais telefonais. Tąkart jie ir padarė išvadą, kad mobiliųjų telefonų skleidžiama spinduliuotė sukelia smegenų auglius. Apie tai, kad naudojimasis mobiliųjų ryšių priemonėmis (telefonais ir bazinių stočių antenomis) be apribojimų yra dvejopo standarto beprotybė, kalba ir mokslininkas Chrisas Woollamsas, žurnalo „Integrated Cancer and Oncology News" („Jungtinės vėžio ir onkologijos naujienos") redaktorius, savo dukters netekęs dėl smegenų vėžio. Jis stebisi, kodėl pasaulyje, kuriame negalima platinti vaistų, neįrodžius jų saugumo, galima be jokių apribojimų naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis.

VEIDAS: Mokslinėje literatūroje minima, kad kiekvienas telefonas į aplinką spinduliuoja skirtingą kiekį radiacijos. Kas lemia šį skirtumą?

J.G.: JAV nevalstybinė organizacija EWG (Environmental Working Group), stebinti daugiau nei 1300 modelių mobiliųjų telefonų SAR (specifinis sugerties santykis)  reikšmę, pabrėžia, kad tikrąjį gaunamos radiacijos lygį, be paties telefono, lemia keli papildomi veiksniai. Pirmiausia - atstumas, esantis iki mobiliojo ryšio tinklo bazinės stoties: jei atstumas didelis, telefonas turi generuoti stipresnį signalą, kad užtikrintų gerą ryšį. Radiacijos lygis priklauso ir nuo mobiliojo ryšio tinklo tipo, naudojamo dažnio ir netgi nuo vartotojo amžiaus. Taigi vertėtų žinoti, kad tas pats telefonas vaikus ir paauglius apšvitins stipriau nei suaugusiuosius, nes jų organizmas dar tik besiformuojantis, jautresnis. Dėl šios priežasties daugelyje šalių (Jungtinėje Karalystėje, Izraelyje, Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje) vaikams draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais mokykloje. Kai kuriose šalyse draudimas galioja iki 12, kitose - iki 16 metų.

Kiekvieno mobiliojo telefono aprašyme nurodoma jo skleidžiama galia. Lietuvoje šis santykis svyruoja nuo 1,5 iki 1,8 vato kilogramui. Taigi kuo SAR didesnis, tuo žalingo poveikio rizika labiau tikėtina (silpnėja atmintis, vystosi silpnaprotystė, kitos neurologinės ligos, ardomos DNR jungtys). Žinoma, perkant mobilųjį telefoną niekas jums to nepasakys. Tačiau mokslininkų tyrimai rodo, kad net ir vidutinės galios telefonas veikia 12 mikrovatų į kvadratinį centimetrą, o juk leidžiama norma tesiekia  10 mikrovatų į kvadratinį centimetrą.

VEIDAS: Vadinasi, norint išvengti pavojaus sveikatai geriau planuoti savo gyvenimą be mobiliojo telefono?

J.G.: Mobiliojo ryšio telefonas pats savaime nėra žalingas. Anaiptol - tai vienas puikiausių fizikų išradimų, tačiau žmonės pamiršta jo funkciją: jis sukurtas esminei informacijai perduoti, o ne ilgiems pokalbiams. Bėdų kyla, kai įrenginys naudojamas ne pagal paskirtį ir nesilaikant nurodytų saugumo reikalavimų. O jei dar pridėsime mobiliojo ryšio bazinių stočių spinduliuotės poveikį, pamatysime, kad maudomės elektroninės spinduliuotės jūroje. Tai paaiškina daugelį šiandien kylančių ligų. Tarkime, po 10 metų naudojimosi mobiliuoju telefonu 30 proc. sumažėja vyrų spermos kiekis, kasmet diagnozuojama nuo 40 tūkst. iki 50 tūkst. naujų smegenų auglių ir akių vėžio atvejų, daugelis neranda atsakymo, kas sumažina organizmo energiją ir sukelia nuovargį, o mokslininkai šiuo „nuopelnus" jau kurį laiką linkę priskirti mobiliųjų telefonų spinduliuotei.

VEIDAS: Galėtumėte išskirti, kas patenka į elektroninės spinduliuotės rizikos grupes?

J.G.: Švedijos ir Izraelio mokslininkų atlikti tyrimai rodo, kad didžiausia žala daroma besivystantiems individams, šiuo atveju vaikams iki ketvirtos klasės, kurių smegenys dar nesusiformavusios (penkerių metų vaiko smegenys sugeria bent dukart daugiau spinduliuotės, kurią skleidžia mobilieji telefonai) ir besilaukiančioms mamoms (didėja vaisiaus apsigimimo rizika). Šiandien jau neabejojama, kad elektromagnetinė spinduliuotė labiausiai veikia nervų sistemą ir lytines liaukas, todėl blogiausia, ką gali padaryti besilaukianti moteris, - naudotis belaidžiu internetu (švitinti dar besivystantį kūdikį).

Pasaulyje jau kuris laikas prie išmaniųjų telefonų pridedamos Federalinės komunikacijų komisijos (angl. FCC) sudarytos saugumo rekomendacijos, kaip arti kūno galima laikyti išmaniąsias ir belaides priemones. Daugumą jų rekomenduojama laikyti 5-25 mm nuo kūno, kad radiacijos spinduliavimas neviršytų saugios ribos. Bet šie įspėjimai dažniausiai rašomi prie įrenginio pridedamoje popierinėje naudojimo instrukcijoje arba internete skelbiamoje instrukcijoje, tad dauguma pirkėjų nė nežino, kad jie egzistuoja.

http://www.veidas.lt/ar-elektromagnetine-spinduliuote---vis-didesnis-pavojus


Taip pagalvojus, daug kalbama apie progresą, paremtą technologijų vystymu. Bet ar nebus taip, kad technologijų žala viršys jų naudą? Kiek visokios spinduliuotės keičia žmonių smegenų veiklą?

Jeigu gyveni daugiabutyje, tai ten tų wi-fi tinklų kažin kiek. Ar nesam kaip pelytės narve, švitinamos visokioms bangom, ir nuo to išprotėjančios?
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel birželio 02, 2015, 11:44:09
Citata iš: a.t.sielis  birželio 02, 2015, 11:13:01

Taip pagalvojus, daug kalbama apie progresą, paremtą technologijų vystymu. Bet ar nebus taip, kad technologijų žala viršys jų naudą? Kiek visokios spinduliuotės keičia žmonių smegenų veiklą?

Jeigu gyveni daugiabutyje, tai ten tų wi-fi tinklų kažin kiek. Ar nesam kaip pelytės narve, švitinamos visokioms bangom, ir nuo to išprotėjančios?

Ne technologiju zala virsija nauda, o zmogaus tikslingai neisnaudotas ego, virsija jo sveika relizacija.
Visos sitos problemos yra grynai blogu zmoniu tarpusavio santykiu ir aplinkos rezultatas. Onkologines, neonkologines ligos, neturi reiksmes. Niekur nuo spinduliuotes, sistemos nepasislepi ir nereik nuo jos sleptis. Santykius normalius tik sutvarkyt reikia, o visa kita savaime susitvarkys.
Galima ant vandens butelio uzsirasyt - "uznuodita" ir gert ta vandeni. Ir dar papildomai mastyt apie tai. Momentaliai sveikata prades bloget, o gal net ir kojas pakratys. Tas pats ir su maistu. Nera nesveiko, geresnio ar blogesnio maisto, zmoniu santykiai nesveiki, o to rezultastas atsispindi per ligas, nelaimes ir t.t. O poto kai zmogus negeba suvest, savo blogo santykio i zmones ir pasauli, priveda prie to, jog telefono spinduliuote zudo. Ne spinduliuote zudo. Zmogaus egocentriniai ketinimai ir noras savo poreikiams isnaudot aplinka - zudo. O per visus tuos vezius zmogus pradeda kentet ir uzsiduoda klausima, kodel su manim taip atsitiko? Kodel as tiek daug snekejau su telefonu... Kodel dievas sukure tokias aplinkybes ir taip viskas evoliucionavo, kad zmones sukure toki spinduliuojanti telefona, kuris mus zudo. Tai cia dievas mus zudo taip iseina! Ar zmogus? Ar as pats?...
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 09, 2016, 23:36:40
Tai ne pačių technologijų žala, bet nejonizuojančios spinduliuotės žala (radijo dažniai, micro bangos, žemo dažnio spinduliuotės).

Tai labai jau senai kalbama, Tele2 GSM ryšio bokšteliai statomi kaimuose, dėl geresnio ryšio, bet su jų atsiradimu, viskas pradėjo vykti, kitaip, wifi ryšys irgi kenksmingas kaikuriems žmonėms, jis sukelia galvos skausmus, nuovargį, depresiją.

Pačios elektros perdavimo linijos irgi spinduliuoja radiaciją, jei gyvenama šalia jų.



Labiausia veikia senyvo ir jauno amžiaus žmones. Jų žala nėra skelbiama viešai, vien dėl to, kad tai vienintelis būdas, naudoti belaidžio ryšio įrenginius, nenorima prarasti vartotojų.

Kad elektromagnetinės bangos nejonizuojančiosios spinduliuotės yra kensmingos, neretai būna kaltininkas smegenų vėžio, alzheimerio, epilepsijos priežastys, galite pasiskaityti:

http://www.safespaceprotection.com/harmful-effects-electromagnetic-fields.aspx
Fake info:
http://www.emfandhealth.com/

Daug kas slepiama nuo žmonių.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Ezekiel vasario 09, 2016, 23:53:29
Man įdomu ar WIFI bei mobilus ryšys, kuris intensyvus miestuose šiais laikais gali sukelti nemiga? Moksliškai žinoma, kad EM bangos mikrobangų dažnyje absorbuojasi vandenyje ir išskirią šilumą. Net teko girdėti, kad jei spinduliuoti į galvą mikrobangas galima girdėti garsus (nežinau ar tai neišgalvota aišku)
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: kiskis vasario 10, 2016, 00:01:19
Negali, nes visi sirgtu nemiga, ieskok kitur.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 10, 2016, 00:06:35
Citata iš: Ezekiel  vasario 09, 2016, 23:53:29Man įdomu ar WIFI bei mobilus ryšys, kuris intensyvus miestuose šiais laikais gali sukelti nemiga?
Gali, bet kaip sakau, viskas slepiama ypač Lietuvoje, mažai kalbama, JAV daugiau apie tai kalbama. Bet tuo pat metu, ribojama informacija.

Visi mobilūs įrenginiai veikia EM radiacijos principu, EM pagrindinis vaidmuo ir interneto ir tel. ryšiui ir wifi ir kitiems...

Man pačiam būna nemiga, nes kaimynai turi wifi routeri už sienos. Kartais būna, kad skauda galva ir neaišku dėl ko, bet pasirodo ir EM netoks ir nekaltas yra.

Jonas Grigas tik trupinėlį apkalbėjo, viskas yra kur kas sudėtingiau. Visi prisibijo kalbėti.

Ir Gamintojai nenori prarasti vartotojų vartojančių su wifi ryšio įrenginius (plančetes, išmaniuosius telefonus ir kt.). Niekas to nesako, kad yra žala, viskas slepiama.



Pats panaikinau wifi routeri, kai sužinojau. Grįžau prie laidinio interneto.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: kiskis vasario 10, 2016, 00:15:31
Citata iš: time  vasario 10, 2016, 00:06:35Man pačiam būna nemiga, nes kaimynai turi wifi routeri už sienos. Kartais būna, kad skauda galva ir neaišku dėl ko, bet pasirodo ir EM netoks ir nekaltas yra.
Pats panaikinau wifi routeri, kai sužinojau. Grįžau prie laidinio interneto.
Ir dabar miegi kaip kudykelis? As ir kaip kudykelis, nors pas mane wifi routeris ir aplinkuj pas kiekviena kaimyna (gaudo apie 10 routeriu bute) ir visi seimos nariai kaip kudykeliai miega, ieskok kitur.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: .L.U.T.H.O.R. vasario 10, 2016, 00:16:12
Tai kad @time antroj nuorodoj kaip tik sako, kad nėra pavojinga :)
@Ezekiel , jei po galva nelaikai pasidėjęs router'io ar telefono visą laiką, tai tikrai nesukelia. Ar bent jau taip tyrimai rodo.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: kiskis vasario 10, 2016, 00:20:17
Citata iš: Legionas  vasario 10, 2016, 00:16:12jei po galva nelaikai pasidėjęs router'io ar telefono visą laiką, tai tikrai nesukelia. Ar bent jau taip tyrimai rodo.
Kam jam po galva routeris?????
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 10, 2016, 00:23:15
Citata iš: Legionas  vasario 10, 2016, 00:16:12Tai kad @time antroj nuorodoj kaip tik sako, kad nėra pavojinga 
Įkeliau pažiurėti, kaip maskuojama info. Čia papirkti portalai.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: kiskis vasario 10, 2016, 00:29:55
Citata iš: time  vasario 10, 2016, 00:23:15Įkeliau pažiurėti, kaip maskuojama info. Čia papirkti portalai.
Zvake laikei, ar pats papirkai? :D
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 10, 2016, 00:40:34
Citata iš: kiskis  vasario 10, 2016, 00:29:55Zvake laikei, ar pats papirkai?
Aš neliepiu tikėti, tik pasiūlau susirūpinti. Kai žmonės pradės dažniau sirgti vėžiu, bus atsižvelgta, į tai kad uždelsta, per ilgai naudota žalinga technologija, lengvinti gyvenimą.

Patys geriausi profesoriai būna papirkti, niekada negalima pasitikėti jais. Visada reikia turėti savo nuomonę, o nuomonė gali būti priešinga.

Nereikia bijoti kitaip mąstyti, bet perdaug skelbtis irgi.

Šiais laikais teigti, jog EM žalingas, prilygtu tokiam pat faktui, kaip praeito amžiaus žmonių tikėjimą pasveikti geriant radioaktyvų vandenį ir visada buvo "gerų atsiliepimų", kad tikrai jis gydo.

https://en.wikipedia.org/wiki/Radium_Ore_Revigator

Ir buvo daugiau radioaktyvių produktų, kuriuos siūlė rinka ir teigė, kad jie nekenksmingi:

http://io9.gizmodo.com/seriously-scary-radioactive-consumer-products-from-the-498044380



Buvo surinta bedarbių moterų grupė, kuri dažė laikrodžius ir dalis moterų susirgo žandikauliu vėžiu, daugelis mirė.



Nerandu, dabar, bet buvo mokslininkas, kuris skleidė propoganda, vedė paskaitas, kaip radioaktyvus vanduo apsaugo nuo vėžio.

Dabar vyksta panašūs dalykai, viskas kartojasi, bet jau kitokiomis formomis naikinami žmonės.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: .L.U.T.H.O.R. vasario 10, 2016, 00:59:59
@time 99proc pasaulio mokslininkų papirkta?
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 10, 2016, 01:11:49
Citata iš: Legionas  vasario 10, 2016, 00:59:5999proc pasaulio mokslininkų papirkta?
Čia reikia pačiam mokėti atsirinkti informaciją, kuri tavo nuožiūra yra tikra. Bet siūlau pasimokyti iš 20 amžiaus mokslininkų propogandų, melo, išbandymo ant žmonių radiacijos poveikį. 20 amžiaus mokslininkai buvo papirkti skelbti, kokią naudą duoda "radioaktyvūs produktai", jų naudota visur, medicinoje, kosmetikoje, maiste - iškart kai buvo atrasta.

Niekas nesakė, negalėjo pasakyti nei žodžio, kad radioaktyvūs produktai žalingi. Tik su laiku visi ėmė suprasti, kad jie žalingi, kad jie kenksmingi.

Dabar vyksta panašūs dalykai. Tik atsiranda EM ryšio technologija, tuoj pat išbandoma žmonių tarpe, niekas nekalba apie žalą, niekas prieš tai neišbando. Išbando jau tiesiogiai, nežinodami ar ji pasitvirtins ar ne. Viskas paleidžiama atsitiktiniu būdu, niekam nerūpi ateitis, svarbu pati idėja, pats gyvenimo palengvinimas, net jei ir žalingas.

Mokslininkai, neišduoda paslapčių, jie engia skelbti, nes juos paperka. Atsiranda pavienių mokslininkų, kurie atranda vis dėlto žalą, bet jais niekas nebetiki, nes didžioji informacijos dalis yra apie naudą, o ne apie žalą.

Kaip sakau, mulkinimas vyko 20 amžiuje su radioaktyviais produktais, tas pats ir su EM bangomis, viskas kartojasi, mes esam išbandomi.

Dar dokumentinis (ilgesnis) filmas apie radiacinių laikrodžių dažytojas anglu kalba:
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: .L.U.T.H.O.R. vasario 10, 2016, 01:52:02
Gali nurodyti, bent vieną šaltinį/tyrimą kur mokslininkai skelbia? Nes aš matau, tik kur prekybininkai darosi sau verslą, kol dar nebuvo pilnai ištirtas/suvoktas radiacijos poveikis.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 10, 2016, 02:12:10
@Legionas Siūlau pažiurėti visą dokumentinį filmą. Filme tikrai užsimenama, kad patys darbdaviai jau ėmė suvokti, kokia žalą daro radioaktyviosios medžiagos, kurias naudojo kaip dažus. Kai pirmieji darbuotojai ėmė masiškai mirti. Pačios darbo sąlygos buvo prastos, nejokių apsauginių priemonių, viskas buvo daroma plikomis rankomis. Nenuostabu, kad iki galo neištirinėtas radis buvo kenksmingas ir laisvai paleistas į apyvartą pasipelnyjimo būdu. Neperspėjo niekas apie galimybę susirgti vėžiu. Visi išpradžių elgėsi neapdairiai, niekam nekilo įtarimų, kad jis būtų pavojingas. Tuolabiau, jei net medicinoje, maiste, kosmetikoje buvo naudojamas.

Apie černobylio AE avariją irgi gali pasižiūrėti dokumentikos, kaip darbininkai turėjo radioaktyvias nuolaužas traukti ir mest nuo stogo, jie netgi viršyjo leistiną normą ten būti, galiausiai jų gyvenimas baigėsi vėžiu. Patys Pripetės gyventojai, nemaža dalis serga vėžiu.

Jeigu įdomu, paieškok, informacijos apie radioaktyviųjų medžiagų poveikį žmogui žalą, tikrai yra nemažai internete, bet jei neturi noro, tik gali save kaltinti...

Tik pasakau, kam įdomu tas randa daugiau, nei reikia... Kam nereikia, tegu pasitiki aklai, jei nemato reikalo visko žinoti, kas brukinama.

Radioaktyvūs produktai buvo principas, kaip ir EM... Kas suvokia apie ką aš kalbu, tas ir suvoks ir ieškos daugiau informacijos patys, aš jau tuom nebegaliu padėti... Yra kaip yra, norit tikėkit, norit ne, jūsų reikalas, aš šiuo atvėju bejėgis įtikinėt. Ir mano ne toks tikslas.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: .L.U.T.H.O.R. vasario 10, 2016, 02:48:59
Jeigu galima sakyti, kad trūko tyrimų su radioaktyviom medžiagom, tai su EM tyrimų yra šimtai, jei ne tūkstančiai. Ir visi meluoja ir papirkti? Kaip sako ko ieškai tą ir randi. Tik man įdomu, kaip sugebi išrankiot iš šimtų tyrimų, tik tuos kuriuose užsimenama apie blogą poveikį, o visi kiti papirkti. Visos didžiausios sveikatos įstaigos visame pasaulyje papirktos. 99.9 procentai mokslininkų papirkti, visas pasaulis meluoja.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: klajunas vasario 10, 2016, 07:20:46
Kam įdomu, daugiau prof. J. Grigo straipsnių apie EM smogo žalingus padarinius.

http://www.esmogas.lt/home (http://www.esmogas.lt/home)

Čia išsklaidomos visos sąmokslo teorijos, kad whistleblower'ių informacija "nepatikima".
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: TinSoldier vasario 10, 2016, 09:33:00
Blem, bet kaip nuoširdžiai užjaučiu kai kuriuos žmones..

Net sunku įsivaizduot, kaip sunku turi būti gyventi. Absoliučiai visur, kur tik pasisuka, ten mafijos, sąmokslo teorijos, papirkti žmonės, agentūrų darbuotojai, verbuotojai, žudančios technologijos, establishmento tarnai, bandymai susidoroti ir t.t. Ir visi tik ir taikosi užgniaužti visą jų žinomą "tikrąją" informaciją apie visą Visatą, visas paslaptis, viską.

Vėjo malūnai, aišku. Bet kai kuriems patiems žmonėms taip neatrodo. Ir kančios dėl tokių priešų, persekiojimų ir netiesos - tikros. Nuoširdžiai kraupu.


Antraštė: Technologijų žala
Parašė: klajunas vasario 10, 2016, 13:12:52
Citata iš: TinSoldier  vasario 10, 2016, 09:33:00Blem, bet kaip nuoširdžiai užjaučiu kai kuriuos žmones.. Net sunku įsivaizduot, kaip sunku turi būti gyventi. Absoliučiai visur, kur tik pasisuka, ten mafijos, sąmokslo teorijos, papirkti žmonės, agentūrų darbuotojai, verbuotojai, žudančios technologijos, establishmento tarnai, bandymai susidoroti ir t.t. Ir visi tik ir taikosi užgniaužti visą jų žinomą "tikrąją" informaciją apie visą Visatą, visas paslaptis, viską. Vėjo malūnai, aišku. Bet kai kuriems patiems žmonėms taip neatrodo. Ir kančios dėl tokių priešų, persekiojimų ir netiesos - tikros. Nuoširdžiai kraupu.
Jeigu šitam forume nebūtų sąmokslo, tai @TinSoldier off-topicas būtų ištrintas, nes jame paistoma ne apie temą, o apie diskutuojančius žmones, ad hominem.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Ezekiel vasario 10, 2016, 13:22:50
Citata iš: kiskis  vasario 10, 2016, 00:01:19Negali, nes visi sirgtu nemiga, ieskok kitur.
Daug kas ir turi problemų. Bet čia greičiau susiję su sėdėjimu prie mėlynų ekranų ir lempų, triūkšmo, nenatūralaus  gyvenimo būdo. Bent jau kaime lengviau miegodavosi. Gal yra koks subtilus poveikis jei teoriškai pakelia kūno temperatūrą
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel vasario 10, 2016, 14:50:14
Citata iš: klajunas  vasario 10, 2016, 13:12:52Jeigu šitam forume nebūtų sąmokslo, tai @TinSoldier off-topicas būtų ištrintas, nes jame paistoma ne apie temą, o apie diskutuojančius žmones, ad hominem.
Na tokiu atveju pasaulis tai vienas didelis samokslas, kuriame visi samokslininkai, nes kiekvienas is savo savybiu saveikauja su kitais ir laikas nuo laiko apibreztoje situacijoje pasielgia neigiamai kitu atzvilgiu, nepriklausomai nuo to ar jis tai dare tikslingai ar ne.
Tai ne samokslas, o bendrai sio forumo neisigilinimas kur baigiasi proponavimas ir prasideda oponavimas. Ir tai yra grynai zmogiskosios savybes(objektyvumas, supratingumas, saliskumas).             

Neisugdytas, neempatiskas zmogus daro bloga kitam ar uzsiima organizuota tikslinga veikla su tikslu jog gaus is to vienokia ar kitokia nauda, ir tai veikia taip pat ir globaliais masteliais.  Jis jokio pasirinkimo neturi veikti kazkaip kitaip, o kad neturi ir veikia is savu savybiu galima isitikinti atlikus paprasta psichologini tyrima.
Tai tas pats ir su technologiju zala, mokslininku susitarimais, karteliais ir samokslais. Zmonija sukure siuos miestus ir sukure ja palaikancia istatymu sistema is savu savybiu. Tokie kokie patys ir yra. Neimanoma sukurti to ko nera manyje taip pat kaip ir neimanoma pasielgti kazkaip kitaip nei kaip veikiu dabar.

Beje pamastymus apie tai jog ar nepergreitai mes sukureme elektromagnetine sistema, kuri mus zudo, galima butu sutapatinti su sovietinio mastymo savybemis ir izvalgomis jau visai kitais laikais, kai tai(EM zala) galioja labai ir labai abstrakciame, veikiau, klaidingu isitikinimu, lygyje.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: .L.U.T.H.O.R. vasario 10, 2016, 15:16:19
Citata iš: Ezekiel  vasario 10, 2016, 13:22:50
Citata iš: kiskis  vasario 10, 2016, 00:01:19Negali, nes visi sirgtu nemiga, ieskok kitur.
Daug kas ir turi problemų. Bet čia greičiau susiję su sėdėjimu prie mėlynų ekranų ir lempų, triūkšmo, nenatūralaus  gyvenimo būdo. Bent jau kaime lengviau miegodavosi. Gal yra koks subtilus poveikis jei teoriškai pakelia kūno temperatūrą
Dar pridėk psichologines problemas. Pasiklausinėjus žmonių, kuriuos ima nemiga ar šiaip ilgai neužmiega, tai sako, kad sukasi mintys galvoje visokios, neleidžia užmigti. Šiaip aišku gali būti ir pasekmė o ne priežastis. Bet jei rami galva, tai ramiai ir miegi.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 10, 2016, 18:47:06
Citata iš: Legionas  vasario 10, 2016, 02:48:59Ir visi meluoja ir papirkti? Kaip sako ko ieškai tą ir randi. Tik man įdomu, kaip sugebi išrankiot iš šimtų tyrimų, tik tuos kuriuose užsimenama apie blogą poveikį, o visi kiti papirkti. Visos didžiausios sveikatos įstaigos visame pasaulyje papirktos. 99.9 procentai mokslininkų papirkti, visas pasaulis meluoja.
Ne
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: xsistemax vasario 11, 2016, 21:52:58
Technologijų atsisakyti neįmanoma dėl paprastos priežasties:jos maitina,rengia ir t.t. daugiau nei 7-is mlrd žmonių.Atsisakant technologijų reikėtų kažkur "pradanginti" mažiausiai 90 procentų populiacijos.Gal paskelbti loteriją,ar traukti burtus? :) O ir likusiųjų gyvenimas nebūtų saldus.
Mokslas siekia žinių,taikomojo mokslo atstovai mąsto,ką panaudojant tas žinias būtų galima padaryti.O į gyvenimą technologijas(kartais ir labai žalingas)paleidžia verslo žmonės,norintys uždirbti.Todėl @klajunas  tavo kaltinimai yra mesti ne tuo adresu.
Viskas šiame pasaulyje turi šalutinį poveikį,ne tik technologijos.Net toks "ekologiškas produktas",kaip Saulės šviesa sukelia odos vėžį.  :)
Tik technologijų dėka žmogus tapo klestinčia rūšimi.Kodėl sunegalavęs popiežius kreipiasi ne į "tikrus žmones",o į "vergo sąmonę" turinčius medikus?Todėl,kad jis nėra kvailys.Žino,kad tik jie ir technologijos gali padėti...
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 11, 2016, 22:18:00
Citata iš: xsistemax  vasario 11, 2016, 21:52:58O į gyvenimą technologijas(kartais ir labai žalingas)paleidžia verslo žmonės,norintys uždirbti.
Pagal verslininkų užgaidas kuriamos technologijos yra pačios populiariausios. Jų žala nėra įžvelgiama, tiek kiek technologijų, kurios yra nepopuliarios naudojamos ne verslo, nepasipelnyjimo tikslais. Pvz: skaičiavimo mašinėlė, kuri neskleidžia nejokiu wi-fi bangų, bet vien dėl tokios funkcijos perkamas išmanusis telefonas...

Citata iš: xsistemax  vasario 11, 2016, 21:52:58Net toks "ekologiškas produktas",kaip Saulės šviesa sukelia odos vėžį. 
Saulė ne-ekologiškas produktas. Nieko nepadarysi, kad mes esam nesutverti gyventi žemėje, nenumirę, dėl vėžio, sėkmingai būname lauke, saulėje. Patys primityviausi žmonės bijantys saulės spindulių slėpėsi olose, šiuolaikiniai žmonės analogiškai gali slėptis rusyje.

Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Vitus vasario 12, 2016, 00:36:47
Citata iš: time  vasario 10, 2016, 00:06:35Pats panaikinau wifi routeri, kai sužinojau. Grįžau prie laidinio interneto.
WiFi įrenginio poveikis žmogui per metus yra maždaug toks pat, kaip 20 min. trukmės pokalbis mobiliuoju telefonu.
Net rauterį panaikinus nėra jokių garantijų, kad kaimyno rauteris nestovi už sienos. Nesertifikuotas, padidinto galingumo, už 50 cm nuo tos vietos, kur yra Tamstos pagalvė. Kuris niekada neišjungiamas ir po 7-8 val kiekvieną naktį švitina tiesiai į galvą :)
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 12, 2016, 01:28:24
Citata iš: Vitus  vasario 12, 2016, 00:36:47WiFi įrenginio poveikis žmogui per metus yra maždaug toks pat, kaip 20 min. trukmės pokalbis mobiliuoju telefonu.
Aš nesiekiu geresnio prieinamumo prie interneto, mane tenkina ir laidinis internetas, kuris saugesnis sveikatai.

Wifi neištirinėta technologija, atsilieps vėliau.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: klajunas vasario 12, 2016, 07:43:35
Citata iš: xsistemax  vasario 11, 2016, 21:52:58Tik technologijų dėka žmogus tapo klestinčia rūšimi.Kodėl sunegalavęs popiežius kreipiasi ne į "tikrus žmones",o į "vergo sąmonę" turinčius medikus?Todėl,kad jis nėra kvailys.Žino,kad tik jie ir technologijos gali padėti...
Kur kas iš tikro kreipiasi niekas nežino. @xsistemax tu niekada nematei, kur popiežius kreipiasi, čia tik tavo proto abstraktų sujungimas, arba kaip sakai "fantazija".

Be to aš patį popiežių laikau "tikruoju žmogumi". O jeigu ir kreipiasi, tai tik tada, kai nulūžta ranka ar įsisuka koks virusas. Bet tai išplėstai pasaulio sampratai visiškai neprieštarauja.

@xsistemax matau, kad neturi tam tikros patirties, tik nežinau, kokiame lygyje esi užstrigdytas. Man sąmonės plotas keičiasi.

Technologinis klestėjimas yra pasaka, nes technologijų dėka rūšis tapo pavergta rūšimi. Kadangi technologiškai slopinamas su destruktyvia interferencija visas planetos biosferos gnostinis apvalkalas. tam tikri generatoriai per visą kvantinį lauką skleidžia slopinamąsias vibracijas, kad žmonija dvasiškai negalėtų priešintis vergovei.

tikiuosi neišsigandai nemokslinių žodžių, nes žiūrėti reikia visai ne į žodžius.

Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel vasario 12, 2016, 15:48:52
Vergo samone sprendzia apie dabarti neatsizvelgdama i bendra konteksta.
Arba kitaip: Nerodyk kvailiui puses darbo, nes kvailys prades aiskinti kad cia yra briedas, nesamone ir t.t.
Juk nesunokusio obuolio niekas nevertina kaip galutinio vaisiaus.

Tam kad pinigai uzdirbinetu pinigus visu pirma reik uzdirbti pirmus pinigus, taip ir su technologijom, zmogus dabar vergauja technologijoms, bet tik tam, kad jos galetu vergauti jam, o kvailys negaves galutinio rezultato cia ir iskarto, nieko nepadares, nusivilia, isizeidzia, pradeda technologijas vertinti is priesingos puses, iesko trukumu, zalingumo, kritikuoja, galiausiai iesko uzsipildymo dvasingume, jezuje ir t.t. Tada is tokiu nusivilusiu veikeju pradeda plisti labai ismintingi straipsniai, kurie peni tokius pacius, jauciancius tustuma. Ir tokiu susiprateliu klusteris jauciasi pakyletas ir nusvites, nes galvoja jog mastymas apie tai jog yra slaptos jegos, lemiancios likusios zmonijos dvasine raida yra teisingas, nors tai viso labo, griztant atgal, vergo samone, kuri savo sekmes ir likimo pagrindini faktoriu, itakotoja istrasuoja i isore, i kitus - liga, zmona, kaimynas, policininkas, prezidente, blogas oras, dievas(tada seka kitas ziniu levelis) - medijos programavimas, chemitrailsai, elektromagnetizmas, visuomenes valdymas ir manipuliavimas, uznuodytas maistas, nupirkta farmacija, masonai, rozenkreiceriai, bilderbergo grupe, iliuminatai, ir t.t. Beabejo dar zeta pilkieji, puole angelai, nefilimai, reptilijos ir kitas fantazijos vaisius. Ir kai zmogus dar daugiau i tai pasigilina, pradeda mastyt jog uz to stovi tikrai kazkokia grupe kurios niekas nezino ir tai tikrai ne tai kas buvo isvardinta anksciau - 100% yra kazkas nuo kurio priklauso mano gerbuvis. Ir neretai zmogaus gyvenimo centru pasidaro abstrakti, niekeno nematyta, nezinoma, neidentifikuota zmoniu grupe, o kartais fizikine jega, kuri lemia mano gyvenima ir dvasine raida ir taip zmogaus egoizmas pastato save i pacia patogiausia ir komfortiskiausia egzistavimo busena - man blogai, nes, kaltas likes pasaulis. Zmogus net pats su tuo sutinka ir net israizo savo smegenineje, nors gamta, kurios sudedamoji tos pacios besivystancios technologijos, kiekviena diena zmogui siulo dar didesni komforta. Zmogus gi tingedamas pasigilinti ir suvokti to prasme ir paskirti renkasi paprastesni kelia, atsisako gamtos teikiamu patogumu ir pasirenka komfortiska isores kritika.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 12, 2016, 16:12:10
Citata iš: Mekabciel  vasario 12, 2016, 15:48:52nes kvailys prades aiskinti kad cia yra briedas, nesamone ir t.t.
Nevisi vienodai suvokia realybę, taip ir technologijas. Klaidingai manančius asmenis, suklaidina, sąmokslo teorijos, kurios atsitiktinai suvokus vienam asmeniui pradeda būti suvokta dalies bendraminčių abėjingų technologijoms.

@Mekabciel Nėra kvaila taip manyti, nėra klaidinga įtarinėti. Nereikia savęs apgaudinėti, jog niekada nesi iškėtęs pokšto ar nepamelavęs netiesos. Viskas  susideda, žmogaus nebegalėjimas pasitikėti kitu žmogumi, dėl to kad yra žinoma, kad žmogus yra klystantis, melagis, sukčius, siekiantis tik sau gero, gobšus.

Niekas nesako, kad gali būti ir priešingai, kad viskas kas yra pateikiama ir yra tiesa. Bet didžiosios pramonės, pripažink, siekia didesnio pelno, žmogaus sveikata ir tuo pačiu gyvybė, nėra tokia svarbi kiek pinigai.

Sąžiningai atsakęs sau mintyse, kad vis dėlto rinktųmeisi geresnį gyvenimą, vietoj to, kad padėtum kitiems ir kiti liptų per tave prašydami pagalbos, spėju tau neparankus būdas. Jeigu turėtum pinigų tau mažų mažiausiai rūpėtų kitas žmogus, o ką bekalbėti apie pagalbą?

Pasiturintys žmonės yra blogi. Jie siekia naudos tik sau, gali apsimetinėti, kad aukoja pinigus, bet niekas nepakeis fakto, kad jie godūs iš prigimties. Dėl blogų technologijų paskleidimo ištikrųju turėtumėme kaltinti platintojus, susidomėjusius plėsti žalingas technologijas. Kiekvienas kūrėjas kuria kūrinius, kurie yra netobuli, tik su laiku gali būti ištobulinti. Bet kažkam reikia pinigų ir greitai, tai reikalingos ir netobulos technologijos, žmonių sveikata palauks dar amžius...
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: klajunas vasario 12, 2016, 17:16:21
Citata iš: Mekabciel  vasario 12, 2016, 15:48:52Tam kad pinigai uzdirbinetu pinigus visu pirma reik uzdirbti pirmus pinigus, taip ir su technologijom, zmogus dabar vergauja technologijoms, bet tik tam, kad jos galetu vergauti jam, o kvailys negaves galutinio rezultato cia ir iskarto, nieko nepadares, nusivilia, isizeidzia, pradeda technologijas vertinti is priesingos puses, iesko trukumu, zalingumo, kritikuoja, galiausiai iesko uzsipildymo dvasingume, jezuje ir t.t. Tada is tokiu nusivilusiu veikeju pradeda plisti labai ismintingi straipsniai, kurie peni tokius pacius, jauciancius tustuma. Ir tokiu susiprateliu klusteris jauciasi pakyletas ir nusvites, nes galvoja jog mastymas apie tai jog yra slaptos jegos, lemiancios likusios zmonijos dvasine raida yra teisingas, nors tai viso labo, griztant atgal, vergo samone, kuri savo sekmes ir likimo pagrindini faktoriu, itakotoja istrasuoja i isore, i kitus - liga, zmona, kaimynas, policininkas, prezidente, blogas oras, dievas(tada seka kitas ziniu levelis) - medijos programavimas, chemitrailsai, elektromagnetizmas, visuomenes valdymas ir manipuliavimas, uznuodytas maistas, nupirkta farmacija, masonai, rozenkreiceriai, bilderbergo grupe, iliuminatai, ir t.t.
Jeigu tavęs neslegia tas akmuo, kuris slegia visą žmoniją, tai variantas tik vienas, tu ant šito akmens sėdi, o tokiems žmonėms apibūdinti yra kitas pavadinimas, bet jeigu čia jį parašyčiau, tai mane greičiausiai užbanintų, todėl geriau nerašysiu, bet manau, kad supratai ir be žodžių.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 12, 2016, 19:14:24
Kodėl žmones perka technologijas, lemia ir gražus apipavidalinimas.

Meninkai, kartu su technologais eina išvien, bet juos tampo verslininkai siekiantys pelno. Technologijų apipavidalinimo meninkai egzistuoja, jie kaip ir kiti meninkai yra pašaukti surasti būdų kaip gražiau pateikti technologijas. Technologai, kaip ir kiti savo pašaukimo pasekėjai, kuria technologijas, bet jie nevisi gabūs atrasti gražų, pritaikytą dizainą sužavėti jo technologijos susižavėtoją. Pačios pirmosios technologijos atsiradusios priešdaugelį tūkstančių metų - buvo pačios primityviausios, pagamintos iš molio, metalo, vario, žalvario, plieno, geležies, akmens. Kuom tokios technologijos gali sužavėti žmogų?

Pati idėja ateinati, kaip pateikti technologijas, neateina iš niekur. Meninkai sukuria defaultines koncepcijas esančių ir sekamų technologijų atvaizdų pavidalus. Menami pavyzdžiai yra sekami, nuo žmogaus atsiradimo, toliau išlaikomas numatytasis stilius. Žmogaus suvokimo, kaip turi atrodyti pritaikyta technologija koncepcija, nėra nukrypstama, yra laikomasi ir pritaikyta žmogaus naudojimui. Visi apipavidalinti gaminiai yra kuo daugiau išlenkti, suapvalinti, mažiau naudojama aštrių kampų, kvadratinių formų. Ir labai logiškai padaryta.

Visi šių laikų telefonai, kompiuteriai, plančetės ir pan, jos juk nėra aštrių kampų, nėra pjaustančios rankų, kad negalėtų paiimti į rankas. Viskas, kas daroma apipavidalinant technologijas yra noras privilioti savo produktų susižavėtojų.

Beveik šio amžiaus buvę ir esami produktai, pagaminti iš metalo, yra mažiau traukiantys žmogaus akį, kas traukia žmogaus akį - stiklas, platmasė, popierius, porcelianas, guma... Metalas - nebelaikomas patrauklus. Pavyzdžiui, dalgis, pjūklas, peilis, kardas, žoliapjovės peiliai, gražtas, kirvis, žirklės. Patys šalčiausi ir žiauriausi išradimai. Ne pagal paskirtį naudojami labai greitai gali pakenkti žmogui, jie kampuoti, aštrūs.

Bet grįžtant prie telefonų ir panašių įrenginių, kurie gražiai apipavidalinti ir nematomai veikia jų funkcijos, yra nematomi ryšiai. Tuo pačiu jie lieka paslaptingi, paslaptis veda susidomėjimo link. Jais greitai galima susižavėti.

Kad ir paprastu wifi-routeriu, atliekama funkcija patogi (lengvinanti prieeigą prie interneto), yra naudojamas tas pats radio ryšys, tik jau kitame dažnyje. Kas pasikeitė nuo to laiko, kai buvo atrastas radio ryšys? Nieko. Iš vienos technologijos kūrėsi panašios lengvinančios prieeiga prie vienos ir kitos technologijos ir jos visos kartu draugiškos viena kitai.

Jeigu ir kas nors sako, kad ir būtų koks samokslas su wifi routeriais, jo nesugebu įžvelgti. Kas man gali pasakyti visą teisybę, kaip ten yra ištikrųju su gamyba jų, kas jų viduje, kokios slaptosios technologijos naudojamos jame?

Lieku nesupratęs. Suprantu, kur jungiasi LAN, WLAN jungtys, USB, matau yra iš dviejų antenų, ir man užtenka tiek žinoti, kad lengvai jį nusipirkčiau.

(http://www.thinkbroadband.com/images/reviews/3com-g72/cap-20072.jpg)
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel vasario 12, 2016, 20:55:37
Citata iš: time  vasario 12, 2016, 16:12:10Niekas nesako, kad gali būti ir priešingai, kad viskas kas yra pateikiama ir yra tiesa. Bet didžiosios pramonės, pripažink, siekia didesnio pelno, žmogaus sveikata ir tuo pačiu gyvybė, nėra tokia svarbi kiek pinigai.

Sąžiningai atsakęs sau mintyse, kad vis dėlto rinktųmeisi geresnį gyvenimą, vietoj to, kad padėtum kitiems ir kiti liptų per tave prašydami pagalbos, spėju tau neparankus būdas. Jeigu turėtum pinigų tau mažų mažiausiai rūpėtų kitas žmogus, o ką bekalbėti apie pagalbą?

Pasiturintys žmonės yra blogi. Jie siekia naudos tik sau, gali apsimetinėti, kad aukoja pinigus, bet niekas nepakeis fakto, kad jie godūs iš prigimties. Dėl blogų technologijų paskleidimo ištikrųju turėtumėme kaltinti platintojus, susidomėjusius plėsti žalingas technologijas. Kiekvienas kūrėjas kuria kūrinius, kurie yra netobuli, tik su laiku gali būti ištobulinti. Bet kažkam reikia pinigų ir greitai, tai reikalingos ir netobulos technologijos, žmonių sveikata palauks dar amžius...
Pasaulio turtingiausiuju tarpe daugiau nei 70% yra religingi ir ju nemaza dalis ortodoksine. Didziosios pramones yra didziosios del to, kad ju virsunese sedi galvas ir protus turintys zmones apie dvasinguma, ezoterikas ir mistikas ismanantys, kur kas geriau nei eilinis knygu pasiskaites geros dusios zmogelis. Kvailys ten sedet negali, kvailys sedi ir surinkineja telefona ir dar aiskina jog pasiturintys zmones blogi, nes jis uzdirba tik 100doleriu per menesi. Ir tada beabejo JO akimis didziosios pramones siekia tik didesnio pelno, del to, kad jo pacio tikslas yra vienintelis - uzsidirbti daugiau pinigu, kai tuo tarpu virsuje sedintis apie pinigus seniausiai negalvoja, o masto kur kas globalesniais ir didesniais tikslais.

Zmones kuriems rupi tik pinigai, teritorija, garbe ar pripazinimas, ilgai to turet negali, nes eilinis milijonierius snebutinai yra savyje isugdes brandzia asmenybe. Jei kur perskaitysi vieno kito milijardieriaus biografija, pamatysi, jog, milijardierius tai ne pinigai, o isugdytos zmoguje savybes ir suvokti esminiai gamtos principai, desniai. Milijardierius tai zmogus, kuris apvienija kitus zmones, sukuria nors minimalias salygas kaimieciui uzdirbti kelis dolerius, kad tas kaimietis neeitu ir nevogtu, o bent jau uzsidirbtu ir nors kazkaip prasigyventu, turetu galimybe issiugdyt pats i zmogu. Milijardierius kaip tik kitiems zmonems turi begalo dideli poreiki ir kur kas geriau jaucia, suvokia juos, geba suorganizuoti ir nukreipti i viena bendra tiksla. Vadybininkas ir vadovas du skirtingi dalykai, vadybininikas masto tik apie pinigus, vadovas atvirksciai.

Vat laimejes loterijoje milijarda ar vadybininkas, tavuoju zodynu butu galima pavadinti blogu - jis nemoka vienos formos, energijos, potencialo paversti i kita, nes neturi tam jokiu sugebejimu ir ziniu, jis blogas pats sau ir aplinkiniams nenaudingas, nes energija neigavo jokios isliekamos vertes ir tada kiek pakilo i virsu tiek krenta zemyn.

Pinigas tai ego ekvivalentas. Tas kas neturi pinigu ir egoizmo neturi, o pas ka egoizmo trukumas apie dvasinguma isvis ner ka sneket. Pinigas tai materija, tai zmogaus pagrindas. Jei nera materijos nera i ka ir dvasingumui ieiti. Yra toks geras posakis. Nera duonos, nera ir toros. Kitaip tariant, kas neturi pinigo(pagrindo po savimi) ir dvasingumo negali turet. O ju snekos apie dvasinguma, ezoterikas ar geruma su dvasingumu ir gerumu isvis nieko bendro neturi ir poto dar kitoje barikados puseje sedinti teisia vertina, tarsi kazkokia svaria nuomone turi. Zuvis vandenyje nemato kur skraidzioja pauksciai.

Gal galetum pateikti istobulintu baigtiniu technologiju pavyzdziu, kurios nekeltu zalos, dviratis ir tas vis tobulinamas, tobulinamas ir tobulinamas.
Nes is esmes net neabejoju, kad bet koki objekta ar procesa, galima butu pritemti prie zala sukeliancio veiksnio ir atvirksciai iki tol kol visata ateis i maksimalios entropijos busena. Ten tikrai bus sukurta kazkas nezalingo. :)
Beje vien tik tai kad vyksta entropija, keista reikalaut is zmogaus(kuris taip pat joje dalyvauja) suidealizuotu veiksmu, kaip turetu but, pagal kazkieno isitikinimus.



Citata iš: klajunas  vasario 12, 2016, 17:16:21Jeigu tavęs neslegia tas akmuo, kuris slegia visą žmoniją, tai variantas tik vienas, tu ant šito akmens sėdi, o tokiems žmonėms apibūdinti yra kitas pavadinimas, bet jeigu čia jį parašyčiau, tai mane greičiausiai užbanintų, todėl geriau nerašysiu, bet manau, kad supratai ir be žodžių.
Ka zmogus gali suvokti apie tai kas yra ant akmens, kai visas jo pasaulis yra po akmeniu, jokio deguonies, sviesos ar pauksciuku, o tik kirminai, zeme, tamsa ir neapykanta i dausas.

Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 12, 2016, 21:24:23
Citata iš: Mekabciel  vasario 12, 2016, 20:55:37Gal galetum pateikti istobulintu baigtiniu technologiju pavyzdziu
@Mekabciel Kai neberadai pavyzdžiui, kurie nekenktu, kreipeisi į mane. Manai, aš taip gerai žinau, kas tie pavyzdžiai būtų?

Atsakysiu paprastai. Nėra baigtinių technologijų, kol egzistuos žmogus. Žmonės randa visada, kaip pakeisti technologijas pridedant vieną ar kitą (netikrą) "naują" detalę. Ir man tokie dalykai nepatinka, nes nematau reikalo, dėl ko taip daryt. Dėl lengvesnio naudojimuisi, žmonės aptingsta, pasidaro nuobodos, pradeda tingėti mąstyti. Telefonai yra naudojami kaip skaičiavimo mašinėlės, matavimo įrankiai - kur tai matyta?

Bet aš pripažystu tik žmogaus pagamintas pradines technologijas, kokios jos originaliai sukurtos funkcionuoti ir nėra ten primaišyta nieko naujo. Man labiau patinka "senos laidos" technologijos ir aš esu senamadiškas, man nebėra poreikio turėti kažko naujo. Dėl to nepripažystu nejokių naujoviškų radijo bangų ir pastoviai esu nepatenkintas, kai kažkas jais naudojąsi, kad greičiau prieitų prie interneto įsijungus wi-fi funkcija. Būsiu ir toliau negailestingas, bet aš nepalaikau naujos kartos technologijų - nieko vertas šlamštas. Ir dar tas šlamštas žalingas.

Nereikia ypatingos sąmonės, kad suprasti, kad niekas nebesikuria naujo. Viskas yra tik gražiau ir gražiau apipavidalinama. Mokslas iš to pačio gamina tą patį, nerodo nejokios pažangos. Nebėra mokslininkų, kaip Einšteinas, kurie išmąstytų kažką naujo. Negalima teigti, kad ir 20 amžiaus mokslininkai, nepadarė klaidos besivystant mokslui. Didžiausia klaida buvo 18 amžiaus, klaidingas suvokimas skelbti įdėjas, kurios nesiekia realybės. Viskas velkasi, dabar mes kenčiame mokslo šalutinį efektą. Būtų, kažkas kitas vietoj mokslo: (panašus, bet nežalingas tyrimas, taikymas, sužinojimas), būtų geriau visiems.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel vasario 13, 2016, 04:12:20
Citata iš: time  vasario 12, 2016, 21:24:23@Mekabciel Kai neberadai pavyzdžiui, kurie nekenktu, kreipeisi į mane. Manai, aš taip gerai žinau, kas tie pavyzdžiai būtų?

Atsakysiu paprastai. Nėra baigtinių technologijų, kol egzistuos žmogus. Žmonės randa visada, kaip pakeisti technologijas pridedant vieną ar kitą (netikrą) "naują" detalę. Ir man tokie dalykai nepatinka, nes nematau reikalo, dėl ko taip daryt. Dėl lengvesnio naudojimuisi, žmonės aptingsta, pasidaro nuobodos, pradeda tingėti mąstyti. Telefonai yra naudojami kaip skaičiavimo mašinėlės, matavimo įrankiai - kur tai matyta?

Bet aš pripažystu tik žmogaus pagamintas pradines technologijas, kokios jos originaliai sukurtos funkcionuoti ir nėra ten primaišyta nieko naujo. Man labiau patinka "senos laidos" technologijos ir aš esu senamadiškas, man nebėra poreikio turėti kažko naujo....
Technologijos vystomos, tam kad zmogus kuo maziau demesio galetu skirti savo kunui ir galetu susitelkti i kitus svarbesnius dalykus. Jei technologiju tobulinima laikyt zalingu procesu, kokioje vietoje reiktu apsistoti, kad tai nebebutu zalinga? Kai mes uoloje su akmenukais skaiciavome? Medine skaiciavimo masinele jau gautusi puikybe ir zmogaus tingejimas.

Beje aplinka, kurioje guli akmenukai ir stovi draugai nendartalieciai = telefonas kuriame yra skaiciavimo masinele ir galimybe susineket su nendartalieciu, ne rekiant mazame atstume, o snekant dideliu atstumu. Tai yra tobuliau, nes sie procesai ir is gamtos ir is zmogaus maziau sanaudu reikalauja. Tai yra ekologiska, o vat akmenys ir medines skaiciavimo lenteles - neekologiska ir nepraktiska.  Aisku tai tavo poziuris, bet ar tai nera isitikinimas ir is jo einantis technologiju vertinimas. Tas pats, kas prie ruso buvo geriau.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: klajunas vasario 13, 2016, 06:30:26
Citata iš: Mekabciel  vasario 12, 2016, 20:55:37Ka zmogus gali suvokti apie tai kas yra ant akmens, kai visas jo pasaulis yra po akmeniu, jokio deguonies, sviesos ar pauksciuku, o tik kirminai, zeme, tamsa ir neapykanta i dausas.
"Dvasingas žmogau", po akmeniu yra Žmonija. Iš tavęs žaisliukų niekas neatiminėja, bet turi suprasti, kad tavo žaidimai turi kainą ir kai kas nori pasakyti, kad kartais ji yra per didelė. Jeigu "dvasingi žmonės" nori žaisti, tegu žaidžia, bet tik savo sąskaita. Ši planeta nėra jų, tegul pasistato su savo technologijomis kosminę stotį ir travinasi kur nors toliau kosmose, o žemę tegul palieka ramybėje, nes ji nėra jų nuosavybė, be dabar visų joje gyvenančių, ji priklauso taip pat ir ateinančioms kartoms. Dažnai nepagalvoja, ką paliks joms ir kas turės srėbti besaikio eikvojimo ir naikinimo padarinius. Neturi absoliučiai jokios atsakomybės, įsivaizduoja, kad gali daryti ką nori, nes jie čia dievai, nes į ausis įsisuko technologinius varžtus.

Papildymas.
Matau, kad kai kurie žmonės gyvena technologinių pasakų iliuzijų pasaulyje ir nelabai mato savo vidinėje akyje, kas vyksta planetoje. Kovoja tarpusavyje natūralus ir sintetinis pasauliai, kurie skiriasi tuo, kad natūralus kyla iš pačios tikrovės gelmės, o sintetinis tik paviršiaus perdirbtos materijos agregatas. Pirmas yra gyvybės pasaulis, o antras - mirties, kuri dauginasi kibernetinio automato principu. Tai yra Skynet principu sukurta realybė, kuri yra tik mašinų pasaulio nenutrūkstama replikacija. Šis pasaulis dauginasi tik tam, kad įgytų techninę persvarą prieš natūralų pasaulį ir galėtų suduoti jam galutinį smūgį. Čia yra „prisirpęs obuolys". Bėda su juo ta, kad jis atsietas nuo šaltinio ir niekada nepasieks gyvybės pačios šerdies.

Suprasti kaip tai vyksta - labai paprasta. Yra tokie sąveikų šioje realybėje tipai: materiali sąveika, informacinė sąveika ir mišri sąveika. Materialioje sąveikoje materija veikia materiją ir ją keičia tik šios sąveikos rėmuose; informacinėje sąveikoje viena informacijos sistema veikia kitą informacijos sistemą ir šio proceso metu keičiasi; ir mišri sąveika, kai materija maišoma su informacija, kai ant jos uždedama informacinė matrica. Technologijų pasaulyje dominuoja mišrios ir informacinės sąveikos, kurių tikslas išryškinti vidines natūralaus pasaulio struktūras, tam kad natūralų pasaulį būtų galima permalti ir iš jo pagaminti sintetinę realybę, kuri pakeistų visą gamtą. Ši realybė yra informacinių simuliakrų pasaulis, kurio pagrindiniai reikalavimai yra tobulas funkcionalumas ir tobula kontrolė, pagrįsta technologiniu skaidrumu. Tuo tarpu natūralus pasaulis turi tamsų, neskaidrų, laisvą branduolį, kuris visiškai nefunkcionalus ir nekontroliuojamas. Tai kelia didžiausią siaubą. Todėl kuriama sintetinio pragaro sistema, kurioje šis suverenumas ir laisvė būtų sunaikinti ir viskas virstų technologiniu, kibernetiniu falsimuliakru.

Bet kaip jau sakiau, tai gyvo pasaulio pakeitimas mirties pasauliu, kuris replikuojasi tik kibernetinio automato principu. Žmogus nori savo likimą atiduoti tokiam kibernetiniam automatui, kurio aukščiausia realybė yra tik begalinis sintetinių išmatų dauginimas, kad kaip skėriai užtvindytų šią planetą ir sunaikintų viską joje kas gyva ir kas atitinkamai iš Dievo. Siautėja "intelektas", nes tokiame pasaulyje svarbiausia informacinė sąveika, kaip nardymas sintetinių, technologinių simuliakrų pasaulyje, kuriame viskas yra ženklas ir reikšmė, o jų kramsnojimo instrumentas - techninis protas.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 13, 2016, 10:33:31
Citata iš: Mekabciel  vasario 13, 2016, 04:12:20gamtos ir is zmogaus maziau sanaudu reikalauja
Tas dalykas neegzistuoja, bent kaikuriems. Nėra ryšio su gamta. Nėra žmogaus ryšio su gamta.

Tikrieji, kas sugalvojo idėją kurti technologijas, žinojo, kad tai pasiteisins, kad to reikia, kad tai paranku. Kad viskas reikalinga. Kiekvienas daiktas reikalingas žmogui, kaip nesusipratusiam realybėje gyviui toliau funkcionuoti.

Citata iš: Mekabciel  vasario 13, 2016, 04:12:20draugai nendartalieciai
Neapsigauk, nes jie anaip tol nejokie draugai. Jie yra blogis. Visa istorija, kaip žinia, yra kurta dėl žmogaus, dėl įtarimo prigimtimi ribojimo.

Telefonai ir kitokie primityvūs įrenginiai per paprasti įrenginiai - netinkantys žmogui. Tikrasis žmogus nebėra toks, koks jis yra originaliai, kokia jo prigimtis buvo prieš 100 ir daugiau metų, bet nedaugiau, nei prieš 200 metų. Toks žmogus negalėjo egzistuoti ilgesnį laiką nei 200 metų atgal. Mes nesam modernūs, nepasidarom išmanesni naudodami "išmaniuosius" įrenginius. Išmanieji įrenginiai žaisliukas, trigdis tobulėti, neleidžia suvokti, kad yra už visko ir realybė. Realybė yra viena. Technologijų žalos nėra, bet yra laipsniškas nusiritimas, realybė disocijuota, atjungta.


Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel vasario 13, 2016, 12:52:53
Citata iš: klajunas  vasario 13, 2016, 06:30:26"Dvasingas žmogau", po akmeniu yra Žmonija. Iš tavęs žaisliukų niekas neatiminėja, bet turi suprasti, kad tavo žaidimai turi kainą ir kai kas nori pasakyti, kad kartais ji yra per didelė...
Zmonija patologiskai serga protine liga ir del to randasi po akmeniu.

Dvasingas zmogus nezaidzia kitu saskaita. Silpnas zmogus pasiduoda bet kokiai jegai ar sudetingesnei gyvenimiskai situacijai, o tada pradeda kaltinti aplinka. Tai yra grudinimas.

Zmogus kaip zinia kencia tol kol viena diena galvoje nedingteli mintis, jog reik pradet kazka daryt, apart kaltinus aplinka.
 "Vakar buvau kvailas bandziau pakeist aplinka, siandien tapau ismintingas ir keiciu save."

Jei technologijos nebutu ydingos ar zalingos, nebutume uzterse aplinkos, tai butume ne mes, o neklistancios butybes, robotai galbut, ar gyvuliai. Klysti zmogiska, bet del to, kad kazkas klysta ner prasmes ji siusti i kita planeta. Kaip taisykle atribojimas, kalejimas praktiskai nekeicia zmogaus. Tik perugdymas gali kazka pakeist.

Kad zmogus gobsus ir visu pirma masto apie savo pilva arba pinigus, o ne ugdyma, taip pat naturalu, juk kaip zmogus sugebes mastyt apie kitus jei pats nieko neturi. Tam kad mastyt apie kitus reik save aprupinti ir isugdyti, tik poto apie atidavima galima mastyt.

Yra materiali psichologija: ismok mylet save ir pamilsi kitus, po ko seka dvasine psichologija: pamilk  savo artima kaip save pati.

Ismok mylet save trumpai tariant reiskia, nevaiksciok apiplyses, pinigineje turek pinigu, buk sveikas, galek aprupinti seima, suteikt sauguma vaikams, sukurk materialia ramybe namuose. Jei nera materialios ramybes, dvasinis raminimas saves tik anestetikas.

Tai kad kazkas neturi atsakomybes ar jauciasi dievu, taip pat raidos dalis, juk neissaudysi visu tokiu, o jei issaudysi tai kas i ju vieta atsistos, tokie patys?

Kova vyksta tik zmogaus galvoje, ir sintetinis ir naturalus pasauliai tai vienas ir tas pats pasaulis, tik problema kiek zmogus ji gali apvienyti savyje.

Minejai jog suvoki gerai fizikia, tai kodel termodinamikos desniu ir chaoso teorijos, drugelio efekto nepritaikai visai zmoniu populiacijai ir jos problemoms, o poto dar ir visos likusios visatos kontekste?
Juk viskas galu gale bus gerai.  Ar ne?

Yra geras pasakojimas apie sunu palaiduna palikusi tevo karalyste. Gal but tas tavo paminetas siekis sintetika nukonkuruoti naturaluma ir butu paralele siam pasakojimui. Kaip gi zmogus nepRidares klaidu isminties igys.

 Tai kas vyko iki zmogaus ant sios zemeles, buvo kur kas baisiau ir kaip rezultatai rodo zeme neisnyko. Dabartines pasaulio problemos labai plonos ir subtilios, taciau jos egzistuoja tik tarpzmoginiam lygmeny. Zmogaus kaltinimas istrasuotas i isore esmine problema, kuri ir sukelia tarpzmogini konflikta, kuris veliau pasireiskia tuo jog mums vienas ant kito nusispjaut ir ziurime tik savu interesu. Bet siame konflikte negalima isskirti turtinguosius, o vat skurstancius prilyginti teisiesiems. Problema yra bendrai visu.

Kaip taisykle pagrindo po savimi neturintys, bet per daug ieje i dvasinguma, krenta smarkiai ant zemes. Apie tai prirasyta begale ir toje pacioje ezoterikoje. O jei ezoterikas nuvertina pinigus ir visa likusia maslow piramide, tai jis apsisaukelis kvailys. Bet siaip dazniausiai mokinys kvailys ir neteisingai supranta mokytoja.

Kai eini siutis kostiumo, paziurek i siuveja, koki kostiuma jis pats nesioja. Jei prasta ar suplysusi, geriau begti nuo tokio kuo toliau.

Misrios ir informacines saveikos tai trumpalaikis pakaitalas, batutas, priemone pirmiems ispudziams,eiliniam vartotojui, kurios ilgainiui isvis isnyks, nes jose nebus jokio poreikio.

O del kontroles, ismatu ir viso kito utopinio kosmaro manau reiktu pozityvesnio mastymo. Tikekimes, kad viskas tik gereja ir geres. :)

Antraštė: Technologijų žala
Parašė: klajunas vasario 13, 2016, 13:41:54
Citata iš: Mekabciel  vasario 13, 2016, 12:52:53Tikekimes, kad viskas tik gereja ir geres.
Daug gražių sakinių, kurie netgi yra teisingi, bet teisingi tik in abstracto. Grandinių yra visokių, tu esi teisus, dalis jų žmogaus galvoje, bet šlykščiausios vis dėlto yra realios fizinės grandinės. O tokias šalinti vien galvoje - neužtenka.

Daug čia neaiškinsiu (gal papildysiu vėliau), bet dabar galiu šmaikščiai tik tiek pasakyti: viskas "gerės ir gerės tol", kol čipai žmonių galvose atsidurs privalomu principu, kaip kokios tapatybės kortelės, o tada pagerės taip, kad bus geriau už orgazmą...  ;)

Grandinė bus galvoje ir tiesiogine ir perkeltine prasme. Ir tai ne šiaip sąmokslo teorija, bet jau daromi realūs žingsniai, ir apie juos tu tikrai esi girdėjęs.

Žinau, kad kiekvienas nori turėti kokią nors melžiamą karvę kaip savo pragyvenimo šaltinį ir tą karvę visais būdais gina, nes jos praradimas kelia egzistencinę grėsmę. Tai gali būti tikras - bent jau aš iš tavęs tavo karvės neatiminėju net mintyse. Visai be reikalo mane vaizduoji kaip dvasinguoliu apsimetantį plėšiką.

Daryk tuos savo biznius, melžk karves, tai pat ir šiuo metu populiarias technologines, bet neieškok grėsmių idėjose ir filosofijoje.

Mane matyt su kažkuo supainiojai ar priskyrei visai ne tai kategorijai. Aš netgi už technologijas, bet už laisvą jų sklaidą, kad pavyzdžiui proto stimuliatorius galėtų turėti ir naudoti ne tik profesoriai. Tai nereiškia, kad aš kažką iš kažko noriu atimti, nes kažkaip įsivaizduoji mane kaip apiplyšusį marksistą. Kuris susižavėjo Kristaus mokymu.

Technologijų spektras labai platus, nuo vaikiškų žaislų iki mirtinų ginklų, kas gali garantuoti, kad jie neatsidurs išprotėjusių psichopatų rankose. Jeigu taip atsitiktų, tai sprendimas būtų ne tik pažiūrėti į save ir spręsti klausimą savo galvoje. Reikia pažiūrėti į psichopatą ir spręsti jo galvoje, nes sprendimas yra ten, kur problemos ištakos ir priežastis... Tai tiek. :)
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: xsistemax vasario 13, 2016, 18:52:11
@klajunas ,tikrai nemanau,jog "tikrasis"popiežius,suskaudus dančiui,kaip koks asilas šoka apie stulpus ar bando "skraidyti". :)
Pagaliau perpratau tavo terminologiją.Užpildyk trūkstamas grandis.
Tuos,kurie spekuliuoja materialiais dalykais mes vadiname verslininkais (?),"tikrieji" spekuliuoja spekuliacijomis(suprask-fantazijomis),dėl to,kad gauna nieko neduodami-gali ir "paskraidyti".Tie,kurie nekreipia dėmesio ir toliau dirba savo ir kitų naudai-turintys "vergo sąmonę",o tie,kurie "pasimauna" ant "tikrųjų" spekuliacijų-"asilai".Iš esmės su tavimi sutinku. :)
Tik kaip vadini tokius kaip aš, @TinSoldier  , @gidas ,@Legionas ir t.t.,kurie jus,gudručius,kiaurai mato?
:)
Kažkurioje temoje jau klausiau,kaip reaguojate į tuos,kurie,nieko neišmanydami naudojasi kitų kūrybiniu potencialu ir prie viso to dar niekina tuos,kurių dėka turi komfortiškas gyvenimo sąlygas.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Kakadu vasario 13, 2016, 19:11:57
Nereikia labai puikuotis,Tikruosius gudručius kiaurai matyti nieks negali.Kadangi jie turi gnostinius šarvus ir paprastai gyvena paprastą gyvenimą,Ko niekaip negali suprasti psichotroninė sistema.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: klajunas vasario 13, 2016, 19:22:41
Citata iš: xsistemax  vasario 13, 2016, 18:52:11naudojasi
Šiandien per daug nesiplėsiu, bet galiu pasakyti tik tiek, kad visų pirma, "naudojasi" tai reiškia kiekvieną mėnesį atiduoda visą savo uždirbtą atlyginimą.

Antra, su sofistu pardavinėjančiu savo žinias mane palyginai be reikalo, nes visi mano tekstai vieši internete ir yra nemokami, savo bloge net reklamų neturiu, ne taip kaip pavyzdžiui, anomalija.lt, kuri yra spekuliacija komercine prasme.

Trečia, aš nesu profesionalus ezoterikas, kuris užsiima būrimais ar pranašystėmis, tai tik mano hobis, laisvalaikio pomėgis.

Ketvirta, @xsistemax stebiuosi, kad reikėjo tiek daug laiko, kol pradėjai orientuotis pasaulyje, nes viskas paaiškinta mano tinklaraštyje, visos smegenų plovimo, propagandos, melo technikos, kurias pavyzdžiui naudoja filologai ir tekstų specialistai.

Aš kaip tik ir aiškinu, kad negalima tikėti nei vienu kalbos žodžiu ar matematikos ženklu, nes jie nesugeba išreikšti tikro pasaulio.

Nereikia brautis pro atviras duris, nes tu čia nepadarei jokio atradimo, tik pompastiškai kaip povas įžygiavai į kambarį ir sukėlei visų jame esančiu halkionišką juoką.  ;D
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel vasario 14, 2016, 12:07:30

Citata iš: klajunas  vasario 13, 2016, 13:41:54Daug gražių sakinių, kurie netgi yra teisingi, bet teisingi tik in abstracto.
O, na tai kodel gi tik in abstracto?

O tai kas tas realias grandines isoreje sukuria, ir kur jos visu pirma uzgime, negalvoje?
Be problemos ar klaidos zmogus jokio proto neigys.

Integralioje sistemoje visos sudedamosios, integralai yra vienodai svarbus.
Nuimk nuo laikrodzio korpusa, laikrodis rodys, bet jis bus pazeidziamas ir negrazus. Del to visos detales yra vienodos vertes. Jei laikytis pozicijos jog sedintis zmogus virsuje turi daugiau itakos nei sedintis apacioje tai ne kas kita kaip vergo samone. Ir cipavimas ivyks, nes pats nepasirupinu tuo, kad to neivyktu, o tik tikiu, kad tai arteja ir palaikau sia minti. Sako: "medituoji i kazka". "Ko bijojau tas ir nutiko". Ko tikiesi tas ir bus. Belskis chipams ir chipai atidarys. :))

Vadovas nemelzia karves, jis is jos zmogu suformuoja.
As karves nemelziu, man idomus objektyvus vertinimas.

Taves apiplysusiu plesiku tikrai nelaikau, o rasau bendrinemis savokomis.

Niekas negali garantuot kad siandien namo grisi taip pat ir su ginklais. "As esu pakol as reikalingas"

Jau buvo spresta visomis formomis su psichopatais, nesveikais, daunais ir visais kitokiais isrinktaisiais. Kaip byloja istorija, jokiu vaisiu tai nedave.

Kas gali garantuoti kad susirasinejant tu manes nemenkini savo galvoje ir nesistengi but auksciau? Sako mintys materializuojasi. Gal man blogai nes tu apie mane blogai galvoji, o amerikoje poto randasi psichopatai kurie issaudo puse mokyklos. Man rodos su tavim reikia kazkokia forma susidoroti. :)





 
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 14, 2016, 15:31:54
Citata iš: Mekabciel  vasario 14, 2016, 12:07:30<...) rasau bendrinemis savokomis (...>
Nes tu kitaip ir negalėtum. Viskas yra daug giliau ir tu supranti. Nemanau, kad problema paviršutiniška, nesvarbi.

Citata iš: Mekabciel  vasario 14, 2016, 12:07:30<...) poto randasi psichopatai kurie issaudo puse mokyklos (...>
Netokio tipo žmonės kaip tu ar betkuris tikras (žmogus) taip elgiasi, žmogus taip elgiasi ne iš blogos valios, ištikrųju dėl nesusipratimo, negalėjimo pasitikėti kitais. O kiti yra tokie pat kaip ir tas žmogus, kuris vykdo blogio aktą - liečiantį visus žmones, tik viskas yra nuvertinama tokių kaip mes. Dėl įsitikinimų viskas vyksta.

Kiti žmonės mano, kad aplink vaikščioja žmogystos, zombiai, siekiantys pavogti iš jų informaciją, netgi atmintį. Ką žmogus gali padaryti tokiu atvėju? Tik kovoti, tik išnaikinti tikrus, nieko nekaltus žmones (Pagal realybės suvokimą). Kaltas bus tik įsitikinimas, kad žmonės yra nežmonės.

Tokiu atvėju reikia daug kalbėti, bet ne psichologui ar psichiatrui - bet sau. Tik pats žmogus gali pralaužti savo įsitikinimus, kol nebus paverstas nebemąstančia mase, pritaikytas atlikti darbo funkcijai ir "penėti kiaules".

Todėl man susidaro netikras įspūdis, kad tu viską žinai, tik bijai pasirodyti kitokiu.

Gyventi gyvenimą yra begalo sunku. Nėra jau toks lengvas gyvenimas, kiekvienas gali patvirtinti. Įsitikinimai dar labiau apsunkina gyvenimą, juos reikia pralaužti, įsibrauti ir sunaikinti, nereikia laikyti savyje baimės jausmo. Baimė išprovokuoja blogio aktus, baimė kenkia tiek sau, tiek kitiems lygiai taip pat. Viskas visiems įsisprendžia tam tikru laiku gyvenime, net nespėjus suvokti, bet tik vienu atvėju.

Technologijų žalos neižvelgiu neįmatau, tik manau, jos atlieka ne tą funkciją, kokia turi atlikti.

Todėl įkeliu atgal tekstą, parašytą prieš kelias dienas, kuris jums lengviau leis suvokti realybę. Bet, prašau, žiūrėti į tai sąmoningai.

CitataKuo skiriasi pasauležiura 20 amžiaus ir 21 nėra pastebeta, ji tęsiama. Mokslas vykdo, ta pacia politika. Atradimai tapo nebetokie svarbus, nauju funkciju atradimas tapo nebeegzistuojantis.

Kuo skiriasi 20 amžiaus mokslo išradimas nuo 21 amžiaus "išradimo"? (Kokia tikroji problema?)

Išradimas liko tas pats, tik daugiau pridėta "auto" funkciju, mažiau liko interakcijos su išradimais ir žmogaus norimu nustatyti veikimo stiprumo dydžiu: (dažniu, galingumu, garsumu, greitumu ir t.t.). Viskas kaskart ribojama betkokiuose elektronikos irenginiuose. Kaip ir daugelis technologiju, kaip pastebėta yra ribojamos tam tikru, neleidžianciu pasireikšti žmogui funkciju, kaip priejimo prie technologijos taip kaip norisi atemimas (išmetimas, užblokavimas, draudimas). Atrastas ribojimas pasirinkti norima riba, nusistatyti pagal save, galutinai pakeite auto funkcija, kuri už žmogu daro veiksmus jam neisikišus. Ta funkcija, manomai kenkia žmogaus jausmams, žmogus turi apsiriboti ties ta riba, kokią technologija gali pasiūlyti. Viskas ribojama, dėl žmogaus noro piknaudžiauti technologijomis.

Pavyzdys butu: skalbyklė, kurioje ivedamos "programos", nustatytos mokslo nežalingomis (padarytos numatytomis), neleidžia reguliuoti vandens temperatūros, apsisukimo greičio ir panašių dalykų pačiam žmogui. Termometrai, temperatūrai matuoti - vieno mygtuko paspaudimo, vos ne automatiškai. Mašinos - autopilotavimas. Elektrines vyryklės, jų atšaka mikrobangų krosnelės - automatinis (programos) nustatymas (karšcio, laiko, vedinimo) ir t.t.

Mokslas tuo pat metu ribodamas išsivaizduoja, kad nustatytos ribos neviršyjimas yra "nekenktinas" žmogui. Žmogus nori viršyti greitį ir nustatyti "kuo didžiausia standartą". Neretai žmogus klysta del to, padaro avarijas, bet nereikia teisti, nes viskas daroma dėl prigimties suvokimo, kad žmogaus galimybės neribotos. Pačios technologijos atėjo su šalutiniu poveikiu, dėl kurio žmogus nenori atsisakyti technologijų. Toks autofunkcijų įvedimas kenkia žmogaus emocijoms. Ir pasireiškia, kaip žmogaus nebereikalingumo dirbti klausimu, nes realiai atsiranda kas už ji dirbtų.

Mokslas plėsdamas tokias funkcijas naujuose įrenginiuose, sunaikins žmogaus emocijų skalę, sukels didesnę depresiją, nei dabar yra. Kada viskas taps vieno žodžio pasakymu, arba "vieno myktuko" paspaudimu - nebeįdomu bus gyventi. Ypač kai žmogus pradės viską suprasti, kad jo prigimtis, ne tokia ir paprasta, (ne robotiška prigimtis, ne primityvi). Darbas teisingas ir jis reikalingas žmogui, kad jis "turetu ka veikti", bet ne dėl kito, o dėl savęs.

Manomai apčiuopta, dėl ko žmogus kankinasi. Dėl negalėjimo padaryti su technologijom - taip, kaip norisi, mokslas neleidžia padaryti, taip kaip nori žmogus. Žmogus nenori realybės, jam mokslas ir fantazija patinka labiau (dėl to, kad tai vienintelė išeitis pabėgti nuo sistemos). Jei tik galetų, žmogus, pasiektu begalybę, aukšciausius standartus. Po kolkas yra "samoningai" kuriami niekam nereikalingi "žaislai" tenkinatys robotų, (taip pat ir primityviu žmonių) poreikius.

Mokslas keliantis sau standartus klysta, klysta ir išradinėdamas išradimus, dėl kurių kenčia žmogus, dėl kurių priprantama, nebegalima atsikratyti įprocių.

Mokslas jau seniai kursto, kelia rimta grėsmę civilizacijos susinaikinimui. Dėl protingesnių žmonių užslopinimo technologijomis ir vaistais, tam kartui žeme lieka saugi. Bet ar ilgai taip bus? Ateis laikas, kada žmogus suvoks, kokiame ribotame pasaulyje jis paliuvo, dėl mokslo. Visas ribojimas pykčio forma, jam suprantamu mokslu pasireikš kaip masiniu branduolinio ginklo kūrimu, tada nebeliks, nei žemes, nei mokslas klestės. Į tai, ką įvare žmogu mokslas, niekas neišteisins, nes jau per daug uždelsta. Yra problema, yra rupestis, negalima apgaudinet daugiau saves. Kažkada ateis pasaulio pabaiga, dėl mokslo susikurimo klaidos.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel vasario 15, 2016, 08:16:44
Citata iš: time  vasario 14, 2016, 15:31:54Nes tu kitaip ir negalėtum. Viskas yra daug giliau ir tu supranti. Nemanau, kad problema paviršutiniška, nesvarbi.
Tie gilus dalykai su savokom koja koka eina.

O del tavo straipsnio tai velgi tavo nuostata, jog technologiju automatiskumas yra kenkiantis, bet kazkodel nepaminejai, apie atsiskleidziancias beribes kurybos galimybes. Kam man sedet prie skalbimo masinos ir gilintis i technologinius dalykus, kaip bus omtimaliausia isskalbti savo drabuzius, kad ju dar nesugadinus, jei uz mane padare tukstancius tyrimu ir kiti jau sprende sias problemas,o as tuo metu galiu savo ipade ar telefone papaisyti. Interaktyvumo ir galimybiu buitije dabar kur kas daugiau nei buvo anksciau. Ir tas interaktyvumas vysto eilinio zmogaus kurybini smegenu pusrutuli.
O ankstesniu zmoniu uz mane padaryti bandymai ir klaidos ir yra vystymasis.

Technologiju interaktyvumas ir dabar neuzilgo pasirodysianciu, kaip pvz oculusu, reiksme zmogaus vystymuisi ir ypac dvasiniam yra begaline, nes eilinis zmogus tures galimybe prisiliest prie realybes iliuziskumo. Tuo paciu vystomos ir kitos technologijos, kurios anksciau ar veliau pateks i eilinio vartotojo rankas ir kurios glaudziai susijusios su zmogaus pakitusios samones busena.

Va visai i tema: http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/kaip_mes_gyvename/S-52888/
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 15, 2016, 15:51:42
Citata iš: Mekabciel  vasario 15, 2016, 08:16:44<...) Kam man sedet prie skalbimo masinos ir gilintis i technologinius dalykus, kaip bus omtimaliausia isskalbti savo drabuzius, kad ju dar nesugadinus, jei uz mane padare tukstancius tyrimu ir kiti jau sprende sias problemas,o as tuo metu galiu savo ipade ar telefone papaisyti. (...>
Neturiu racionalaus paaiškinimo, kad įtilpti ir pasakyti, kas yra už viso to. Galiu tik retkarčiais "pabaksnoti", sukelti realią grėsmę susinaikinimui, arba išsigelbėjimui. Tėra vienas dalykas siektinas, tėra vienas dalykas, dėl kurio reikia gyventi. Šis gyvenimas yra tavo nepirmas, neantras, tu kažko neišmokai, tai tavo "mokykla". Nėra nieko šalia tavęs, viskas kas tau duodama į rankas yra "žaislai", jie yra tavo ribotam gyvenimui, neleidžiantys tobulėti ir suvokti, kad yra begalybė. Įspausti į rankas šie daiktai buvo netavo valia, o dėl to, kad tu suvoktum, kad jais naudodamasi nieko nepadarysi, tau reikia apeiti visa tai ir suvokti, kad tu gali sukurti naują realybę, kuri yra begalinė.

Citata iš: Mekabciel  vasario 15, 2016, 08:16:44<...) Ir tas interaktyvumas vysto eilinio zmogaus kurybini smegenu pusrutuli. (...>
Interaktyvumas yra iliuzija. Kiekviena technologija yra pateikta su ribotu skaičiu funkcijų, kurias galima atlikti. Tai yra "vienkartiniai" žaislai įsitikinti savo sugalvotą realybę (fantazijas), kurios ištikųju nėra tikros. Viskas, kas padaryta be tavo įsikišimo yra padaryta ne tau. Kiekvienas žmogus yra individualus ir jis kuria išradimus tik dėl savęs, tik dėl įsitikinimo, patvirtinimo, kad realybė yra tokia, o nekitokia.

Citata iš: Mekabciel  vasario 15, 2016, 08:16:44<...) eilinis zmogus tures galimybe prisiliest prie realybes iliuziskumo (...>
Šis kelias yra, bet jis yra už tikrojo kelio ribų. Mes esam truputėli nuklydę, negalime suvokti esmės, tuo pačiu, dėl ribojimo, pasiekti begalybės, nes gyvenime duoti įrankiai kurti - yra riboti.

Citata iš: Mekabciel  vasario 15, 2016, 08:16:44<...) O ankstesniu zmoniu uz mane padaryti bandymai ir klaidos ir yra vystymasis. (...>
Tai yra "pataisos namai" - gyvenimas. Kiekvienam duotas skirtingas, individualus. Niekas kitas už tave neapspręs tavo likimo, tu priklausai nuo savęs. Jeigu tu paliksi pėdsaką istorijoje, tu būsi žinomas visų likusių šiame gyvenime. Jeigu tu gyvensi ribotą gyvenimą, tenkinsies ribotomis galimybėmis, tu mirsi - liksi nežinomas.

Menas nėra neribotas. Įrankiai duoti išreikšti meną yra riboti, draugiški gyvenimo sindromo ištekliams, "spalvos (ištekliai)" yra riboti. Apsiribojant ribotais ištekliais, kurie yra suskaičiuoti galimybių teorijomis - mes gauname ribotą gyvenimą, net jei ir variantų skaičius būtų didelis, per savo gyvenimą galėsi pateikti tik ribotą skaičių kūrinių, nieko nesuprasdamas.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel vasario 16, 2016, 13:16:38
Time pabandyk suprasti jog tu nesupranti jog nesupranti.

Suprask, as tave i viena prasminga kelia pakreipsiu, kad tu suprastum jog dar neperėjai primityvių žinių klasės ir samonės srautu new ageini vinigreta spinduliuoji. Dar kazka naujo, originalaus pasakytum, bet vis kazkoki nenusisekusi blyna kepi kur bepaliesi vis pridege.

 Dar pridursiu jog tu prisirinkai kazkokia kritine mase ziniu, nuotrupu ir jauti jog gali jau dalintis pastebėjimais, bet as esu dievo tevo siela ir tau padėsiu,  kažko nesuvokiantis, paklydes kuriam reikia issivadavimo, esi tu, tavo siela yra paklydusi. Ir suprask, as cia tau be jokio sarkazmo padėt noriu. Reikia rimtai pasneket del taves. Nes dabar viskas yra labai rimta. Jei neziuresi i tai rimtai, tau grės mirtis ir dvasinė pražūtis. Arba tu ismoksi skaityt eilutes, visu pirma bent jau, nes tarp eiluciu dar tau prireiks laiko, arba paklysi visam dvasiniuose velnio klystkeliuose.

Na ir beabejo viskas kur kas giliau ir problema yra kur kas gilesnė. Tai net ne paklidimas paklidime. Tai zemiau nei dviguba tiesos paslėptis. Tai isvis jokio santykio su tiesa.
 
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: time vasario 16, 2016, 13:30:31
Citata iš: Mekabciel  vasario 16, 2016, 13:16:38Time pabandyk suprasti jog tu nesupranti jog nesupranti.
Suprantu, bet neturiu teisės tau pateikti tiesos. Ji per skaudi būtų. Tikroji tiesa yra, bet žinant tiesą gyventi dar sunkiau tai gali ištverti tik galingieji, kurie kiekvieną diena kariauja su laiku, kurie žino visus numatytus ateities planus.

Citata iš: Mekabciel  vasario 16, 2016, 13:16:38Dar kazka naujo, originalaus pasakytum, bet vis kazkoki nenusisekusi blyna kepi kur bepaliesi vis pridege.
Nes taip reikia daryti būtinai, antraip viskas bus sužlugdyta.

Citata iš: Mekabciel  vasario 16, 2016, 13:16:38tavo siela yra paklydusi.
aš praradau primityvų supratimą, nenoriu prie jo grįžti, kadangi aš esu dabar galingesnis nei anksčiau.

Citata iš: Mekabciel  vasario 16, 2016, 13:16:38neziuresi i tai rimtai, tau grės mirtis ir dvasinė pražūtis
Man gresia mirtis jau senai ir žinau kada ji bus, bet tai aktualu tik man, niekam tas nerūpi išskyrus mane.

Citata iš: Mekabciel  vasario 16, 2016, 13:16:38dvasiniuose velnio klystkeliuose
Velnias yra mūsų tikrasis Dievas, mes pasiklydome klystkeliuose, Gerasis dievas liko egzistuoti fantazijose.

Citata iš: Mekabciel  vasario 16, 2016, 13:16:38Tai isvis jokio santykio su tiesa.
Tu sugalvojai savo tiesą ir ja gyveni - tai vadinu įsitikinimais. Įsitikinimus reikia pralaužti. Reikia kiekvienam gyvenimo įvykiui mokėti pritaikyti formulę kad įvyktu arba vienas įvykis arba kitas, jeigu to nepadarai vyksta tik vienos krypties įvykiai tau nebūdingi.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: a.t.sielis rugsėjo 15, 2016, 09:26:06
Nufotografuotos zmogu veikiancios bangos nuo mobilaus.

(http://www.electricsense.com/wp-content/uploads/2012/04/Screen-Shot-2016-07-30-at-10.58.31.jpg)

Kaip apsisaugoti?
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel rugsėjo 15, 2016, 09:38:38
Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 15, 2016, 09:26:06Nufotografuotos zmogu veikiancios bangos nuo mobilaus.
Kaip apsisaugoti?
Tai gal neuzdavinet tokiu klausimu. :)
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: a.t.sielis rugsėjo 15, 2016, 09:46:29
Ta prasme?? :D
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel rugsėjo 15, 2016, 09:50:36
Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 15, 2016, 09:46:29Ta prasme?? :D
Ta prasme, kad palikti ir nesigilinti i sia tema isvis, nuosaly but. :)
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: a.t.sielis rugsėjo 15, 2016, 09:54:06
Ir tai pades apsisaugoti nuo wifi bangu gyvenant daugiaaukstyje?

Sakyciau, kokia folija reikia apsiklijuoti ar ka :)
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel rugsėjo 15, 2016, 09:59:21
Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 15, 2016, 09:54:06Ir tai pades apsisaugoti nuo wifi bangu gyvenant daugiaaukstyje?

Sakyciau, kokia folija reikia apsiklijuoti ar ka :)
Taip tai pades apsisaugot.
Folija taip pat tik tkejimo irankis. Tai kam tas irankis, jei galima tiesiog netiket bangomis?:)
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: a.t.sielis rugsėjo 15, 2016, 10:39:06
Vaziuodamas i Cernobylio zona galiu netiketi, kad radiacija mane paveiks, bet tai nepades. Neziurint kaip as tikiu ar netikiu, gamtos desniai veiks kaip veike.

Neveikia nebent tokiu asmenybiu kaip Jezus.

----

Apsauginiai drabuziai nuo wi fi ir kitu bangu:

http://www.lessemf.com/personal.html
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel rugsėjo 15, 2016, 10:46:48
Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 15, 2016, 10:39:06Vaziuodamas i Cernobylio zona galiu netiketi, kad radiacija mane paveiks, bet tai nepades. Neziurint kaip as tikiu ar netikiu, gamtos desniai veiks kaip veike.
Video yra apie zmones gyvenancius cernobilio apskrity. Gyvena ir galvos nesuka.

Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 15, 2016, 10:39:06Apsauginiai drabuziai nuo wi fi ir kitu bangu:

http://www.lessemf.com/personal.html
O cia tai geras biznis is baimeje gyvenanciu. :)
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: a.t.sielis rugsėjo 15, 2016, 10:52:11
Jeigu yra poreikis, bus ir pardaveju. Sidabriniai rubai kainuoja nepigiai.

Kazin kokie pigesni variantai.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel rugsėjo 15, 2016, 10:56:21
Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 15, 2016, 10:52:11Jeigu yra poreikis, bus ir pardaveju.
Jeigu yra naiviu zmoniu, yra atitinkamai ir gebanciu pasinaudoti tuo naivumu.
Sios dvi zmoniu grupes tarpusavyje dar turi isvirti. :)
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: TinSoldier rugsėjo 15, 2016, 10:56:36
Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 15, 2016, 10:52:11Kazin kokie pigesni variantai.
Fizikos vadovėlis.

Antraštė: Technologijų žala
Parašė: a.t.sielis rugsėjo 15, 2016, 11:40:33
Nu tai va va, todėl klausiu forume, kad įvairius vadovėlius skaitę pasakytų ką daryti :)
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel rugsėjo 15, 2016, 12:28:20
Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 15, 2016, 11:40:33Nu tai va va, todėl klausiu forume, kad įvairius vadovėlius skaitę pasakytų ką daryti :)
Tai kad siuo atveju ir vadovelio nereik, kad suprast, jog kuo tikesi tas ir bus. "Ivyko tai ko labiausiai bijojai" Jei tiket, kad sios elektromagnetines bangos daro zala, jos tikrai darys tau zala. Is kitos puses tai puikus budas iprasminti savo gyvenimiska kancia, apibreziant jos priezastimi, kaip kad telefonu skleidziamos bangos.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: a.t.sielis rugsėjo 15, 2016, 13:51:30
Žiūrėk, kai įdedi valgį pašildymui į mikrobangų krosnelę, gali tikėti, gali netikėti, bet ištrauki karštą.

Analogiškai, silpnos elektromagnetinės bangos gali nežymiai kelti kūno temperatūrą, ir įtakoti kitus procesus. Gali tikėti, gali netikėti, bet tas dalykas yra.

Senais laikais, kai būdavo cholera ir maras, jie galėjo tikėti ar netikėti, žinoti ar nežinoti apie bakterijas, bet būtent taip tomis ligomis užsikrečiama. Netikėk ir nieko nebus - nelabai padėtų, o rezultatas tų ligų mirtinas. Būtų užtekę šiek tiek geresnio žinojimo, ir tai nebūtų epidemijos.

Taigi, nusileiskim ant žemės šiek tiek.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel rugsėjo 15, 2016, 14:35:10
Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 15, 2016, 13:51:30Žiūrėk, kai įdedi valgį pašildymui į mikrobangų krosnelę, gali tikėti, gali netikėti, bet ištrauki karštą.

Analogiškai, silpnos elektromagnetinės bangos gali nežymiai kelti kūno temperatūrą, ir įtakoti kitus procesus. Gali tikėti, gali netikėti, bet tas dalykas yra.

Senais laikais, kai būdavo cholera ir maras, jie galėjo tikėti ar netikėti, žinoti ar nežinoti apie bakterijas, bet būtent taip tomis ligomis užsikrečiama. Netikėk ir nieko nebus - nelabai padėtų, o rezultatas tų ligų mirtinas. Būtų užtekę šiek tiek geresnio žinojimo, ir tai nebūtų epidemijos.

Taigi, nusileiskim ant žemės šiek tiek.
Teisingai nusileiskite ant zemes.   :)

Jei mirei nuo bangos, tai forma tavo mirties. Mirti tu sia akimirka ir taip turejai. Tas pats su ta Cholera ar Maru. Tam kad pereitu atitinkami dvasiniai, dieviskieji ar dar kokie kitokie procesai(siame pasaulyje viskas turi savo prasme), materialioje plotmeje igyja materialia israiska. Ir mes tada pasakome, kad jis numire nuo to, ano ir trecio. Ne nuo choleros zmones mirsta, zmones iseina tada kai ju nebereikia. Mirtis nuo Choleros tai forma tavo isejimo. Vieni praruko visa gyvenima, kiti langu valikli prageria, ir kazkodel virs 100 metu gyvena, kiti maitinasi vegetariskai, veganiskai ir nuo vezio mirsta nesulauke 40.

Atsiauriose salygose gyvenate, kad tenka ant zemes leistis, as padebesiais skraidau ir man cia gera. Ant lavos vaikscioti dar nesiruosiu bet priesingai nei kad banga, lava tai butu mano pacio  pasirinkimas, kai visa kita palieku dievo valiai, daugiau tikiu. Taip kad gali tiket, arba netiket, bet aplink tave egzistuoja begale bangu. Gali su jom visom susipazinti ir tada tavo tikejimo diapazonas susiaures iki tasko. Kaip sakoma - daug zinosi greit pasensi.  Geriau daugiau tiket, galbut ir mes po lava basomis pavaiksciosime kada nors. :)

PRIEDAS
Kai pasiskaitau tokias temas, tai susidaro ispudis kad mes gyvename ziauriose chaotiskose salygose, netinkanciose gyventi zmogui. Nera pasitikejimo gyvenimu, dievu ar pasamone. Nera tikejimo yra tik aukstos zinios.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: a.t.sielis rugsėjo 15, 2016, 16:00:49
CitataKai pasiskaitau tokias temas, tai susidaro ispudis kad mes gyvename ziauriose chaotiskose salygose, netinkanciose gyventi zmogui. Nera pasitikejimo gyvenimu, dievu ar pasamone. Nera tikejimo yra tik aukstos zinios.
Yra visokių sąlygų, chaotiškų ir harmoningų. Mūsų pareiga nebūti chaotiškose sąlygose ir rasti galimybių kaip būti harmoningose sąlygose.

Žmogus turi dvi pareigas: pasirūpinti kūnu ir pasirūpinti siela. Tai mūsų pareigos sau ir Kūrėjui - tiek kūnas, tiek siela yra Kūrėjo kūriniai.

Taigi, galime nekreipti dėmesio ir gyventi bet kaip, arba galime žiūrėti, kaip gyventi sveikiau ir harmoningiau.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Mekabciel rugsėjo 15, 2016, 16:17:24
Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 15, 2016, 16:00:49Yra visokių sąlygų, chaotiškų ir harmoningų. Mūsų pareiga nebūti chaotiškose sąlygose ir rasti galimybių kaip būti harmoningose sąlygose.

Žmogus turi dvi pareigas: pasirūpinti kūnu ir pasirūpinti siela. Tai mūsų pareigos sau ir Kūrėjui - tiek kūnas, tiek siela yra Kūrėjo kūriniai.

Taigi, galime nekreipti dėmesio ir gyventi bet kaip, arba galime žiūrėti, kaip gyventi sveikiau ir harmoningiau.
Zmogus turi moket gyvent tiek harmoningose tiek chaotiskose salygose. Kitaip jis vienoje puseje uzmigs lietargo miegu, vienpusisku pasidarys. Reik moket banguot, o ne begti nuo aplinkybiu. Juk chaosas ir duotas zmogui, tam kad jis galetu issiskaides susirinkti, ir taip su kiekvienu susirinkimu jis vis daugiau saves surenka. :)

Kunas tai zmogaus noras.
Siela tai zmogaus ketinimas.
Zmogus turi dvi pareigas: isauginti nora ir pastatyt teisinga ketinima, vektoriu virs to noro.
Tai isvystyk nora tapt tokiu kaip kurejas ir isaugink ketinima, del ko tu nori but toks pats.
Antraštė: Technologijų žala
Parašė: Algis gruodžio 08, 2016, 14:37:25
Citata iš: Ezekiel  vasario 09, 2016, 23:53:29Man įdomu ar WIFI bei mobilus ryšys, kuris intensyvus miestuose šiais laikais gali sukelti nemiga? Moksliškai žinoma, kad EM bangos mikrobangų dažnyje absorbuojasi vandenyje ir išskirią šilumą. Net teko girdėti, kad jei spinduliuoti į galvą mikrobangas galima girdėti garsus (nežinau ar tai neišgalvota aišku)
Nemigą tikrai gali sukelti. Žiūr: www.esmogas.lt