Kas nutiko su „Titaniku“ ir koks yra senovinių Egipto statinių amžius ?

Pradėjo Linas Esu, spalio 18, 2017, 15:49:12

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

vytra

#15
spalio 19, 2017, 14:13:49 Redagavimas: spalio 19, 2017, 14:23:02 by vytra
Citata iš: Linas Esu  spalio 18, 2017, 22:59:33
Citata.. tais laikais ten plaukė išnaudotojų gildijos atstovai, kurie visai nevertino "žemesniųjų"..
Kas tie " žemėsnieji " ?
- taigi ir šiandien populiari teorija apie "žemesnes" rases, ir tai naudoja ne tik atgimstantys neonaciai, tai naudoja paprasčiausi Lietuvos prichvatizatoriai, jie taip pat visaip žemina savo buvusius kolegas, juos vadindami rusišku trumpiniu "bomžai", nes tie nespėjo prisiprichvatizuoti. Titaniko laikais buvo tas pats, tik tada tie "žemesnieji" vadinosi rusišku žodžiu "mužikai".

Citata iš: Linas Esu  spalio 18, 2017, 22:59:33
Citata- netiesa, vadinamos išsivysčiusios, yra tik iliuzija..
Sėkmės įrodinėjant savo "tiesą"..
- čia turima mintyje termino "išsivysčiusi" reletyvumas. Sakykim indėnai save irgi laikė labai "išsivysčiusiais", visaip šaipėsi iš "kvailų" ateivių net ir tada, kai jau išmoko kalbas bendravimui. Mano manymu nėra tokio dalyko, kaip "išsivysčiusi", yra tik skirtingos vertybės tarp kultūrų. Kas žino, gal tikrai tarp savo vertybių, tuometiniai indėnai buvo labiau išsivystę nei tarp savo vertybių tuometiniai europiečiai..

:(

mcgyver

Citata iš: Linas Esu  spalio 18, 2017, 15:49:12Kaip yra iš tiesų?[/u]
Nemanau, kad yra imanoma i tai atsakyti, galima tik pafantazuoti.

Linas Esu

Citata iš: mcgyver  spalio 19, 2017, 14:50:50Nemanau, kad yra imanoma i tai atsakyti, galima tik pafantazuoti.
Dėl Titaniko , jeigu spėti , sakyčiau ledkalnis buvo kalčiausias :D

mcgyver

#18
spalio 19, 2017, 15:02:38 Redagavimas: spalio 19, 2017, 15:10:13 by mcgyver
Citata iš: Linas Esu  spalio 19, 2017, 14:58:43Dėl Titaniko , jeigu spėti , sakyčiau ledkalnis buvo kalčiausias :D
Jo as irgi maciau filma :D ir jacksonas yra mires, nes jo dukra sake kalba labai verkdama.
O kitos temos kaip sakiau neisaiskinamos siai dienai.

vytra

Citata iš: Linas Esu  spalio 19, 2017, 14:58:43Dėl Titanik, jeigu spėti, sakyčiau ledkalnis buvo kalčiausias?
- kaip visiems žinoma, ne visi žmonės iš "Titanik" žuvo, o išsigelbėjusieji vienbalsiai tvirtino, kad jokio ledkalnio nematė! Beje tose platumose ledkalniai labai labai įpatigai reti!

p.s.
.. taigi atmetus ateivius, dvasias ir ledkalnius, lieka tik viena: povandeninio laivo ataka. Kadangi tokie aparatai tais laikais jau buvo. Vadinasi "Titanik" yra/buvo pirmoji ir didžiausia tarptautinio terorizmo auka.


:(

elteide

#20
spalio 20, 2017, 12:21:44 Redagavimas: spalio 20, 2017, 12:25:34 by elteide
taigi filmukas dokumentinis yra susuktas ne vienas su versijom, o vienas man labai realus , kad airiai metalo pagailėjo, paėmė mažiau atsparų kniedėm ir jos iššaudė , neatlaikė smūgio ar metalo varžymosi...airiai  :D , jiems tik gyvuliukus augint, morkas ir šampinjonus ir bulves, skaitoma jos  jų tradicinis pagrindinis patiekalas ...

vytra

#21
spalio 20, 2017, 13:30:22 Redagavimas: spalio 20, 2017, 13:32:01 by vytra
Citata iš: elteide  spalio 20, 2017, 12:21:44o vienas man labai realus , kad airiai metalo pagailėjo, paėmė mažiau atsparų..
- ar tais laikais jie iš viso mokėjo plieno atsparumą pamatuoti?

p.s.
.. turbūt visi girdėjo apie visų keikiamą "taupymą", ta proga prašau raiškiai išasmenuokite veiksmažodį "taupyti" būsimuoju laiku!

p.s.
.. taupyti, prieš keletą metų, "išmoko" ir viena išmani amerikiečių lėktuvų aptarnavimo įmonė. Jos vadovai pastebėjo, kad aviaciniai varžtai šimtus kartų brangesni už tokius pačius traktorių varžtus. Sutaupė. Deja, lėktuvo avarijos tyrimo komisija juos aptiko gana greitai..


:(

TinSoldier

Citata iš: vytra  spalio 19, 2017, 18:52:11o išsigelbėjusieji vienbalsiai tvirtino, kad jokio ledkalnio nematė! Beje tose platumose ledkalniai labai la
Žmogau, kodėl tu pastoviai rašai visokius briedus, totaliai nepasidomėjęs ir neturėdamas jokios nuovokos apie tai, ką kalbi?

Titanikas dar iki susidūrimo gavo bent penkis pranešimus iš kitų laivų, kad jo maršrute yra pavojingų ledo luitų.

vytra

Citata iš: TinSoldier  spalio 20, 2017, 13:59:31Žmogau, kodėl tu pastoviai rašai visokius briedus anomalijų tinklapyje?
- Žmogau, kodėl tu tiki "geltonąja purvąsklaida" amomalijų tinklapyje? Gali patikėti, kad tas "versijas" žino visi, jos niekam neįdomios, tu nori, kad jas čia cituočiau?

Ačiū.

Visažinis

Toks jausmas, kad temos autoriui patinka gyventi su rožiniais akiniais ir galvoti, kad viskas yra taip, kaip pasaulio įvykius nušviečia mainstryminė žiniasklaida.

mcgyver

Citata iš: Visažinis  spalio 20, 2017, 15:28:11Toks jausmas, kad temos autoriui patinka gyventi su rožiniais akiniais ir galvoti, kad viskas yra taip, kaip pasaulio įvykius nušviečia mainstryminė žiniasklaida.
Tai atsakyk i klausimus kas istikro ivyko, ko ziniasklaida nepasake.

Linas Esu

#26
spalio 24, 2017, 11:20:07 Redagavimas: spalio 24, 2017, 11:47:59 by Linas Esu
Citata iš: vytra  spalio 20, 2017, 14:29:27- Žmogau, kodėl tu tiki "geltonąja purvąsklaida" amomalijų tinklapyje? Gali patikėti, kad tas "versijas" žino visi, jos niekam neįdomios, tu nori, kad jas čia cituočiau?

Ačiū.
O kodėl jūs tikite tokiasi brėdais , kad Titaniką paskandino povandeninis laivas ? o , ne tuo ką rašo " geltonoji spauda " ?

Citata iš: mcgyver  spalio 19, 2017, 15:02:38Jo as irgi maciau filma :D ir jacksonas yra mires, nes jo dukra sake kalba labai verkdama.
O kitos temos kaip sakiau neisaiskinamos siai dienai.
Plius minus visos šios minimos istorijos turi paaiškinimus , kurios remiasi atliktais tyrimais ir sveika nuovoka . Bet visada atsiranda tokių koonspiracininkų , kurie netiki tuo kas rašoma . Išgalvoja savo " teorijas ".... :D

Teko skaityti , kad egipto piramides pastatė ateiviai , Titanikas taip pat turėjo kontaktą su NSO . Taip rašo UFO mėgejai .

Kas tiki ezoterika , rašo , kad Titaniką paskandino mumijos prakeiksmas .

Kažkas tiki jog Michaelas Jacksonas yra gyvas ir gyvenas saloje . O jo vaikai tik šiaip sau bliovė :D

IR t.t.

vytra

Citata iš: Linas Esu  spalio 24, 2017, 11:20:07kodėl jūs tikite tokiasi brėdais, kad Titaniką paskandino povandeninis laivas? o ne tuo, ką rašo " geltonoji spauda " ?
- pirmiausia abejotino įvykio išsiaiškinimui reikia nagrinėti visas hipotezes (kaip geram detektyve). Išankstinis kažko neigimas arba išankstinis kažko teigimas rodo šališkumą. Rezonansinių garsių įvykių išaiškinime to šališkumo itin daug, pirmiausia turbūt todėl, kad valdžios funkcionieriai visais laikais tyrėjus spaudė laiku ir "tolerantiškumu".

p.s.
.. šalia "neapskaičiuotų kniedžių" hipotezės, stambių korporacijų konkurencija pilnai galėjo panaudoti "povandeninį laivą" prieš reikšmingus konkurentus. Aišku toks sprendimas netiko nei politiškai nei ekonomiškai tuometinei visuomeninei santvarkai.


:(

Aukštyn