Apie sielas, aiškiaregystę ir šiaip

Pradėjo boba, birželio 06, 2018, 20:33:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: Creative  birželio 07, 2018, 21:25:54bet esmė kad tai daug kur akcentuojama.
Kur ir kodėl ?

Creative

Citata iš: Linas Esu  birželio 07, 2018, 21:27:30Kur ir kodėl ?
Visuose vadovavimo ir organizavimo paskaituose, kaip kad vadovas negali apriepti visų savo pavaldynių tik iki 7 vienu metu, todėl pagal tai ir sutvarkoma organizacija, cechose kita tvarka, nes ten labiau automatizuotas darbas ir nereikia tiek vadovų pavaldyniam, taip pat psichologijoje. Sakau šaltinio nerandu, o tu kaip matau vistiek nepatenkintas. Eik paieškok, gal tau pavyks surasti.

Linas Esu

Citata iš: Creative  birželio 07, 2018, 21:30:26Sakau šaltinio nerandu, o tu kaip matau vistiek nepatenkintas. Eik paieškok, gal tau pavyks surasti.
Toks šaltininis neegzistuoja.

boba

@Linas Esu, reikia būti naiviam ir žmogumi tikėti. O po to paaiškės ir tavo teisybė. O paskui kas buvo melas reikia atsirinkti. Bet nebūtina iškart galvoti, kad tai yra melas. Vieni žmonės šneka aplinkui, kiti žmonės iškart moka pasakyti teisybę.

Creative

Citata iš: Linas Esu  birželio 07, 2018, 21:32:39Toks šaltininis neegzistuoja.

Galvok kaip nori.

Linas Esu

Citata iš: boba  birželio 07, 2018, 21:37:09@Linas Esu, reikia būti naiviam ir žmogumi tikėti. O po to paaiškės ir tavo teisybė. O paskui kas buvo melas reikia atsirinkti. Bet nebūtina iškart galvoti, kad tai yra melas. Vieni žmonės šneka aplinkui, kiti žmonės iškart moka pasakyti teisybę.
Kas jis ?

Citata iš: Creative  birželio 07, 2018, 21:37:21Galvok kaip nori.
Mažiau nei minutė google.lt ir viskas aišku, niekur nerašoma jog žmogus turi 6 sielas.

P.S. kas dabar ?


boba

#36
birželio 07, 2018, 21:48:02 Redagavimas: birželio 07, 2018, 22:00:18 by boba
Mes vystomės. Žmonija vystosi. Anksčiau irgi niekas nesakė kad žemė apvali.
O ką? Aš esu niekas? @Linas Esu, tai kaip yra?

Linas Esu

Citata iš: boba  birželio 07, 2018, 21:48:02reikia būti naiviam ir žmogumi tikėti.
Kas jis ?

Creative

#38
birželio 07, 2018, 21:53:30 Redagavimas: birželio 07, 2018, 22:01:24 by Creative
Citata iš: Linas Esu  birželio 07, 2018, 21:43:55Mažiau nei minutė google.lt ir viskas aišku, niekur nerašoma jog žmogus turi 6 sielas.

P.S. kas dabar ?


Yra žmonių, kūrybiškų žmonių, kurie į rinką atveda naujoves, įdėjas, tai tie žmonės, kurie sugeba iš vienos vietos perkelti į kitą, pvz iš psichologijos kokį modelį perkelti į verslo valdymo modelį ir pnš.

Analogą aš pasakiau apie "rūbus" ir "mąstymo logiką", galima pritaikyti kaip ir "sielom" ir bus aiškiau. Tik žinau kad pavadinęs tai "sielom" nejaukiai pasijunti nes tai arčiau viso religiškumo, dieviškumo, dvasingumo ir gali nuo to vidurius sukti, na arba pilkuosius vingius.

Apie dėmesį iš vikipedijos:
"Apimtis - objektų kiekis, kurį gali apimti žmogus vienu metu per trumpą laiką. Tyrimai parodė, kad vienu momentu žmogaus dėmesys apima 7-+ 2 objektus "

Taip visdėlto suklydau ir ne 5+-2, o 7+-2.


Edit:
Citata iš: boba  birželio 07, 2018, 21:37:09@Linas Esu, reikia būti naiviam ir žmogumi tikėti.
Kaip kas sako: "Pasitikėk, bet ir patikrink".(Доверяй, но проверяй.)

Linas Esu

Citata iš: Creative  birželio 07, 2018, 21:53:30Taip visdėlto suklydau ir ne 5+-2, o 7+-2.
1. 6 sielos absoliučiai neturi nieko bendro su tavo psichologijos/verslo moduliu.


CitataTaip visdėlto suklydau ir ne 5+-2, o 7+-2.
2. Man akivaizdu kad tu pati nesupranti ką nori pasakyti, bei pritempinėji. Vienas didžiausių fail'ų anomalijoje kokius tik esu matęs....

I'm fucking out iš šitos blevyzgų karuselės ir taip bereikalingai gaišau laiką vien aiškindamasis kodėl, o ne iš kur. Ate.

boba

#40
birželio 08, 2018, 04:56:07 Redagavimas: birželio 08, 2018, 06:54:05 by boba
@Linas Esu Jūs, esate labai neigiamai nusiteikęs ir mokate sakyti daug negražių žodžių
Nereikia žeminti kito žmogaus jei jis žino ar nujaučia kažką tai daugiau. Pavyzdžiui kai aš dirbu su kolektyvu tai pasikliauju savo jausmais - ir kiekvienam padedu būtent tai ko jis nepastebi ar ko negali padaryti, nes nepastebėjo.Va taip.

Anina

Citata iš: boba  birželio 08, 2018, 04:56:07@Linas Esu Pavyzdžiui kai aš dirbu su kolektyvu tai pasikliauju savo jausmais
Intuicija, jei ji tikrai stipri, - puikus instrumentas. Padeda greičiau permatyti žmones, sutaupo laiką ir nervus )))

Aukštyn