Knygos

Pradėjo Asasinas, vasario 01, 2012, 01:10:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Deivis95

Labai patinka Dan Brown knygos, ypac "Prarastas simbolis" taip pat paskaitykite, kas dar neskaitete Kazio Paulausko "NSO kasdienybe". Nereali knyga su daug paslapciu.

Markamis

Na, aš kadangi daugiausiai skaitau tik tas knygas, kurių reikia mokykloje, taigi yra pora man patikusių ir padariusių įspūdį:
Homero "Iliada". Skaičiau prieš 2 metus, tačiau knyga labai gera. Sunku į ją įsijausti, tačiau man ji buvo įdomi. Vien dėl jos norėčiau mokytis senovės graikų kalbą.
Kazio Borutos "Baltaragio malūnas". Patiko, nes tai tekstas su daug užslėptų minčių...
Gėtės "Faustas". Viena iš labiausiai mane sukrėtusių knygų - principe, mano manymu - tobula. Neveltui 60 metų rašyta...

Deivis95

Citata iš: Bleidex  kovo 19, 2012, 19:10:01
Na, aš kadangi daugiausiai skaitau tik tas knygas, kurių reikia mokykloje, taigi yra pora man patikusių ir padariusių įspūdį:
Homero "Iliada". Skaičiau prieš 2 metus, tačiau knyga labai gera. Sunku į ją įsijausti, tačiau man ji buvo įdomi. Vien dėl jos norėčiau mokytis senovės graikų kalbą.
Kazio Borutos "Baltaragio malūnas". Patiko, nes tai tekstas su daug užslėptų minčių...
Gėtės "Faustas". Viena iš labiausiai mane sukrėtusių knygų - principe, mano manymu - tobula. Neveltui 60 metų rašyta...


Ko jau ko, bet Baltaragio maluno niekada daugiau i rankas nepaimsiu. Man bent jau nepatiko :) . Apskritai man nelabai patinka knygos is mokyklinio repertuaro...

Markamis

Citata iš: Deivis95  kovo 19, 2012, 19:14:55
Ko jau ko, bet Baltaragio maluno niekada daugiau i rankas nepaimsiu. Man bent jau nepatiko :) . Apskritai man nelabai patinka knygos is mokyklinio repertuaro...


Man "Baltaragio malūnas" pasirodė tikrai įdomi knyga. Na o dėl mokyklinio repertuaro nesiginčysiu - tikrai ne visos knygos įdomios, bet skaityti vertos.

Asasinas

Negaliu pakęst lietuviškos literatūros, nes paprasčiausiai vemt nuo jos norisi... :)

advena

Citata iš: Asasinas  kovo 20, 2012, 02:13:23
Negaliu pakęst lietuviškos literatūros, nes paprasčiausiai vemt nuo jos norisi... :)

na as lietuviskos literaturos nelabai skaitau, bet yra ydomiu ir lietuvisku knygu. as esu knygu maniake. patikekit. pernai visa vasara beveik nejau i lauka tik pasisiausus kambari knyga skaiciau. :D
vienos is idomesniu tai;









tkissea

Sveiki, kreipiuosi į žmones, mėgstančius skaityti, ar galite su manim susisiekti el paštu - tkissea@gmail.com Reikia pagalbos, neliksiu skolinga:)

Benamis

Citata iš: tkissea  birželio 04, 2012, 13:49:45
Sveiki, kreipiuosi į žmones, mėgstančius skaityti, ar galite su manim susisiekti el paštu - tkissea@gmail.com Reikia pagalbos, neliksiu skolinga:)


O nelengviau butu tiesiog forume parasyti kokios pagalbos reikia?

vitake

Šiuo metu skaitau "Tikėjimo biologija".

Beelzebub

Hm. Šiandien iš bibliotekos pasiėmiau "Žemė - piktųjų dvasių planeta", bei "Magija, okultizmas i krikščionybė", tikiuosi bus įdomu. xD

beatagaudvile

Gal galit rekomenduoti kokią knygą apie indigo vaikus? :)

Benamis

Pegasas jau anomalijoje reklamuojasi... :-X

Aukštyn