persekioja...6?

Pradėjo D.W. I know, gruodžio 09, 2013, 18:32:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 12, 2013, 20:50:52
Psichiatrai pasakytų jog tai tiesiog sutrikimas, jis net savo pavadinimą turi, tik dabar nepamenu kokį


Gal kartais http://lt.wikipedia.org/wiki/Sinestezija ?

Kiek pamenu, ir aurų matymas šituo dalyku kartais aiškinamas.


paragraf 78

Aha, berods apie tai ir kalbėjau :) dėkui

lukas11xxf

#32
gruodžio 12, 2013, 22:01:46 Redagavimas: gruodžio 12, 2013, 22:05:12 by lukas11xxf
sinestezija yra kaip "jutimo peršimaišimas ar kaškas tokio (matyti garsus spalvomis,užuosti raidės,išgirsti skaičius ir v.k.) o su skaičių sinestezija ,girdėju kad kai kurie žmonės gali pasakyt skaičiaus spalvą ir jų charakterį (2 - geras yra ,3 -piktais ,2 su 4 yra priešai ir pnš) bet į šia tema tikrai jį netinką nes tu jos kaip išreiksi/išverti skaičius ,bet je nepersiekoja/sutampa

čia gerą informacija apie ją  http://www.asirpsichologija.lt/index.php?kai-pojuciai-susilieja&category=10&id=573

D.W. I know

nu zodziu
jis persekioja mane perpamokas-__-
krc, šnd per pilietiškuma reikėjo parašyt 10 taisyklių nes nebaigėm projekto daryt.. aš sau rašau paskutinę, o klaiokai prieš mane sako "Kiek parašei?" "šešis, yu?" "šešis."
čia tik vienas.
dar per anglų grižom atgal ir mokytoja sakė daryt 66 Wordbuko psl.    Per lietuvių darėm šešta užduotį ir mokytoja man liepė skaityt būtent šešta sakinį.    per matkę pakartojom lygtis, tai ant lentos taip užrašyta buvo
J   B
3  3=6
2  4=6
5  1=6
1 5
0 6
ir       x+y=6 (0;6)(6;0)(1;5)..........
ai, ir per fizik1 prad4jom eit nauj1 tem1 66psl...
Man jau kraupu darosi

Master

Heh, ok, tarkime tave tas skaičius persekioja...
Ir kas nuo to keičiasi? (spėju, kad absoliučiai niekas)
Problema maždaug kaip ir išspręsta :3 (y)
O kas liečia ženklus, tai manau pati žinai ką jis galėtų reikšti, nes juk pati priimi tai kaip ženklą :?

.L.U.T.H.O.R.

Vadinasi kitą dieną jau viskas pasikeis :D

TinSoldier

Citata iš: D.W. I know  gruodžio 13, 2013, 16:35:54
nu zodziu
jis persekioja mane perpamokas-__-
krc, šnd per pilietiškuma reikėjo parašyt 10 taisyklių nes nebaigėm projekto daryt.. aš sau rašau paskutinę, o klaiokai prieš mane sako "Kiek parašei?" "šešis, yu?" "šešis."
čia tik vienas.
dar per anglų grižom atgal ir mokytoja sakė daryt 66 Wordbuko psl.    Per lietuvių darėm šešta užduotį ir mokytoja man liepė skaityt būtent šešta sakinį.    per matkę pakartojom lygtis, tai ant lentos taip užrašyta buvo
J   B
3  3=6
2  4=6
5  1=6
1 5
0 6
ir       x+y=6 (0;6)(6;0)(1;5)..........
ai, ir per fizik1 prad4jom eit nauj1 tem1 66psl...
Man jau kraupu darosi


Tai jūsų visą klasę persekioja? :D

Klausimas: tu čia surašei visus savo 6 ieškojimus per dieną? Ar tik tuos, kurie buvo "sėkmingi"? Pvz, ok, per fiziką pradėjot eiti temą iš 66 puslapio. O per lietuvių kalbą? Irgi 6/66/666 puslapis? O gal koks 43? Tas situacijas, kuriuose paskaičiavai kažką, bet neaptikai šešešto - praleidai pasakodama? Ar tiesiog nebuvo tokių situacijų, kur nepastebėtum to skaičiaus?

O šiaip, jei tau rimtai taip atrodo, kad persekioja. Jei tikrai visur matai, pastebi tą 6. Jei tai neleidžia susikaupti, blaško dėmesį. Jei to 6 visur ieškai ne todėl, kad tiesiog nori pasijausti ypatinga, apsėsta 6-eto ir pan. Tai tiesiog pabandyk paskaičiuoti dalykus, kuriuose nėra 6. Pvz, gal sėdi 4 suole nuo pradžios. Gal iš kitų pamokų gavai 7, 8 ar 3?

Sąmoningai stenkis atkreipti daugiau dėmesio į skaičius, kuriuose 6 nesigauna. Po kiek laiko praeis šita tavo keista manija..

paragraf 78

Va šiandien mane persekioja skaičius 13
Kiek tik išmušu čekį tiek 13-os dienos būna

Master

MAne tAi A raidė persekiojA.
JAu vien Anomalijos puslApyje rAšant žinutės AtsAkymus tenka beveik kiekvienAme žodyje su šiA rAide susidurti...
Turbūt mane jau kviečia kokia AsAsinų ar AnAndA MArgA sektą.
O jei rimtai, nepykit, bet man tai panašiai skamba...

varpainis

Citata iš: D.W. I know  gruodžio 13, 2013, 16:35:54
nu zodziu
jis persekioja mane perpamokas-__-
krc, šnd per pilietiškuma reikėjo parašyt 10 taisyklių nes nebaigėm projekto daryt.. aš sau rašau paskutinę, o klaiokai prieš mane sako "Kiek parašei?" "šešis, yu?" "šešis."
čia tik vienas.
dar per anglų grižom atgal ir mokytoja sakė daryt 66 Wordbuko psl.    Per lietuvių darėm šešta užduotį ir mokytoja man liepė skaityt būtent šešta sakinį.    per matkę pakartojom lygtis, tai ant lentos taip užrašyta buvo
J   B
3  3=6
2  4=6
5  1=6
1 5
0 6
ir       x+y=6 (0;6)(6;0)(1;5)..........
ai, ir per fizik1 prad4jom eit nauj1 tem1 66psl...
Man jau kraupu darosi

Ir gyvent tau 6 dienos liko ???

Antanas/gana

Kalbant apie 6. Nuo penktos/sestos klases iki pat baigimo sarase as sestas, dabar idtojau i aukstaja, vel sestas, sianakt laukiu autobuso i palanga, vel numeris 6, laukiu persedimo i kita autobusa vel 6 numeris, kuris isvaziuoja 6:10. Sutapimas? Nemanau

Aukštyn