Filmai apie ateivius

Pradėjo paragraf 78, rugpjūčio 29, 2011, 22:03:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

Citata iš: Mekabciel  liepos 03, 2017, 15:37:07Taip, žiūrėjau, bet jis man didelio įspūdžio nepaliko. ;)


kodėl ?
man patiko..toks neperdėtas, nemistifikuotas, realiai atrodė viskas,..ateivių raštas patiko

TheTruthIsOutThere

#121
sausio 06, 2018, 23:27:29 Redagavimas: sausio 06, 2018, 23:32:52 by TheTruthIsOutThere
Sveiki , esu didelis sci-fi filmu fanas. Skaitydmas tema pastebejau kad nepaminejot vieno gero filmo :) as pridesiu i sarasa no problem lads :) P.s filmas itraukiantis,idomus,idomiai pateikta ateiviu forma netiketa filmo pabaiga rekomenduoju paziureti ! ;)  


                                             Pavadinimas - The Host, Lietuviskai - sielonešė.
                                       

Apie filma - Žemę užvaldo ateiviai - sielos. Jos apsigyvena žmonių kūnuose, pajungia jų protus ir ištrina asmenybes, taip jie tampa marionetėmis - sielonešiais. Žemėje telikę vos keletas žmonių, ir jie slapstosi.
Melani Straider sugaunama ir į ją įkūnijama siela, vardu Klajoklė. Prieš atvykdama į Žemę ši siela buvo perspėta, kokie iššūkiai jos laukia: galingi žmogiški jausmai, sudėtingos asmenybės, aštrūs pojūčiai ir pernelyg ryškūs prisiminimai. Negana to, Klajoklė suvokia, kad Melani neišnyko... Pavergtoji užverčia sielos mintis prisiminimais apie savo mylimąjį - Džaredą. Klajoklė nejučia pasiduoda tam pačiam jausmui. Galinga meilė žmogui pakeičia visą jos gyvenimą. Melani irgi turi tikslą - žūtbūt apsaugoti Džaredą ir Džeimį, savo brolį. Abi herojės leidžiasi jų ieškoti. Ar joms pasiseks rasti? Kaip klostysis tokių skirtingų būtybių santykiai? Ar gali viena siela išgelbėti pasaulį?
Viena iš išskirtiniausių mūsų laikų rašytojų Stephenie Meyer dovanoja mums jaudinamą ir nepamirštamą istoriją apie nemarią meilę, priverčiančią susimąstyti, kokia neįkainojama dovana yra būti žmogumi.

fianer1

Kažkaip nesužavėjo manęs :)

Linas Esu

Verti dėmesio

1. 10 Cloverfield Lane
2. Contact
3. Communion
4. District 9
5. Valerian and the City of a Thousand Planets
6. The Man From Earth
7. Mission to Mars
8. John Carter
9. The Last Days on Mars
10. Prometheus 1 ir 2
11. Stranded (2001)
12. Close Encounters of the Third Kind
13. Intruders (1992)
14. People of Earth
15. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
16. Day the Earth Stood Still
17. Arrival
18. K-PAX
19. Super 8
20. Cocoon
21. Signs

Creative

Pacific Rim: Uprising (2018)





Annihilation (2018)


Creative

UFO (2018)





KIN (2018)





At First Light (2018)


qempas

Citata iš: Creative  kovo 06, 2019, 19:46:18UFO (2018)





Kin (2018)





At First Light (2018)


Žiūrėjai? Ar tik taip užmatei YT ir papostinai čia?

Creative

Ot, nedėkingi žmonės,

Talpinu tik tai, ką peržiūrėjau, ar perskaičiau, arba bent jau pradėjau skaityti.
Taigi taip, žiūrėjau, visus nuo pradžios iki galo, kitaip nebūčiau patalpinus.  :-\

Creative

Притяжение (2017)





Вторжение (2020) 2 dalis


a.t.sielis

Citata iš: Creative  kovo 10, 2020, 15:11:13Притяжение (2017)
Pažiūrėjau iki pusės, daugiau negaliu :D Scenarijui trūksta protingesnio sudėliojimo.

Creative

Enderio Žaidimas / Ender's Game (2013)



Sukurtas pagal knygą Orson Scott Card - Enderio žaidimas

Creative

Proximity (2020)


Creative

Alien Outbreak 2020


Creative

Вратарь Галактики (2020)


Hermione

Neskaiciau as cia visu tu pasiūlymų bet man asmeniskai toki geresni VENOM, SVETIMAS, ARRIVAL. siulau pažiūrėti kas nematę.

Aukštyn