Rožės užkalbėjimas

Pradėjo paragraf 78, kovo 08, 2013, 12:51:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Kaip ten tas posakis? Skūpus moka du kartus? (:

paragraf 78

#16
rugpjūčio 05, 2015, 17:20:19 Redagavimas: rugpjūčio 05, 2015, 17:39:55 by Benamis
Citata iš: katukatu  rugpjūčio 05, 2015, 16:03:55
Mano problema - veido roze. Buvau pas gydytojus, tai išrašė visokių brangių tepalų arba turiu eiti darytis lazerio procedūrą. Gal yra kažkokie magiški tepalai, kurie padėtų išsigelbėti?  :(


Žinoma kad yra, jie vadinasi "visokie brangūs tepalai arba lazerio procedūra"

O jei rimtai, tai vadovaukis gydytojo nurodymais, nes su visokiais stebuklingais tepaliukais gautais iš neaiškios bobutės ar susirastais pasiklausus internete, gali prisireikti ne tik lazerio procedūros ir brangių tepalų, bet ir viso veido plastinės operacijos.

Benamis

Uzslepta reklama toje zinuteje buvo, tad negaiskit savo brangaus laiko :)

@katukatu viska matom ;) Tad kreipkis i foruma kai rimtai turesi problemu ir klausimu.

paragraf 78

Citata iš: Benamis  rugpjūčio 05, 2015, 17:42:04
Uzslepta reklama toje zinuteje buvo... :)


Ką pražiopsojau?  :D

Benamis

Gudriai paslepe nuoroda i klinika kuri teikia veido proceduras :)

mari

Labas. Rozes gydyti neriaikia jokiu vaistu isgydoma per 1 h. 2 valandas ziurint nuo padeties esamos , jei ka sudomino rasykite duosiu kontaktus.

Gggg

Citata iš: mari  rugpjūčio 07, 2015, 13:48:00
Labas. Rozes gydyti neriaikia jokiu vaistu isgydoma per 1 h. 2 valandas ziurint nuo padeties esamos , jei ka sudomino rasykite duosiu kontaktus.

Gal galit parašyt kontaktus, kas užkalba rožę? mano tel.863778503

mari

#22
rugpjūčio 23, 2015, 14:14:06 Redagavimas: rugpjūčio 23, 2015, 18:12:37 by paragraf 78
Sveiki. roze neuzkalbama bet gydoma , ne tik ta vieta bet ir jos atsiradimo priezastys.

Birute N

Citata iš: mari  rugpjūčio 07, 2015, 13:48:00Labas. Rozes gydyti neriaikia jokiu vaistu isgydoma per 1 h. 2 valandas ziurint nuo padeties esamos , jei ka sudomino rasykite duosiu kontaktus.
Laba diena.
O kur rašyti? Mano tėvelis susirgo rože...

Teroras

Ne geriau is karto palikti kontaktus zmonems kurie patenka per Google i sita tema?

Niekada nesuprasiu tokiu zmoniu...

mari

del rozes gydymo +37060028933

mindoza777

sveiki,prasau gl kas turite kontaktus,adresa ar telefono numeriuka Stases Susinskienies  gyvenancios Pasvalio Raj.
buciau labai dekingas

MonikaM

#27
spalio 02, 2018, 14:49:50 Redagavimas: spalio 05, 2018, 03:59:30 by .L.U.T.H.O.R.
Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 05, 2015, 17:20:19Žinoma kad yra, jie vadinasi "visokie brangūs tepalai arba lazerio procedūra"

O jei rimtai, tai vadovaukis gydytojo nurodymais, nes su visokiais stebuklingais tepaliukais gautais iš neaiškios bobutės ar susirastais pasiklausus internete, gali prisireikti ne tik lazerio procedūros ir brangių tepalų, bet ir viso veido plastinės operacijos.
Aš visiškai sutinku ir palaikau jus, neturėtumėte ieškoti stebuklingo gijimo su varnalėle šaknų, bet turėtumėte griežtai laikytis gydytojo rekomendacijų.

Ir šiuo metu labiausiai veiksmingas yra rožinė gydymas lazeriu, ir tai nėra brangus atsiprašyti dėl šių pinigų jūsų sveikatai.


Aukštyn