Utopija - Bendradarbiavimas

Pradėjo Creative, vasario 07, 2019, 19:29:32

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

pajus

 mano nikas lietuviškas ar ne, tiksliai nežinau. Tiesiog kooperatyvo nario/suprask/ forumo dalis. Beje, tą, kuri tingi, ar žino, kad tingėjimas irgi profesija. Tik tai ne varymas ant smegenų.

Creative

#16
gegužės 07, 2019, 17:25:56 Redagavimas: gegužės 07, 2019, 20:40:44 by Creative
Gaudyk, pajau, tikiuosi nuo manęs viskas.

P.s.: Lietuvis lietuviui nelygus.



1. Temos rašymas

1.1 Ištrauka iš Forumo taisyklių, kurias rasi čia: https://anomalija.lt/forum/index.php?topic=3.0

Citata3.1. Temos pavadinimo formulavimas

Pradėdami naują temą sugalvokite jai tinkamą, išsamų, aiškų, atitinkantį nagrinėjamą problemą pavadinimą.

3.2. Draudžiama kurti temų pavadinimus, jei:

- pavadinimas yra: "Padėkit man", "Kas dedasi", "Kodėl" ir pan.;
- pavadinimą sudaro tik: "Problema", "Dvasios", "UFO" ir pan..;
- pavadinimas parašytas tiktai didžiosiosiomis raidėmis;
- pavadinime piktnaudžiaujama skyrybos ženklais: '? ', '< ', '= ', '! ' ir t.t.
1.2. Taip pat, nerašyki temos pavadinimo pradžioje tarpus, iškart pradėk nuo tinkamo aiškaus pavadinimo. Pvz apie chimerą kai rašei pavadinimas galėjo skambėti taip:
"Chimera - tiesa ar išsigalvojimas?" arba tiesiog "Chimera" ir t.t. ir pnš. nerašyk:
"      Chimera"  nes tarpai nereikalingi ir nerodo mums viso temos pavadinimo pagrindiniame puslapyje, o rodo tik tritaškius t.y. tuos tavo tarpus "..."



Kaip matai nerašo pavadinimo, o tik tritaškius. Čia dėl tavo tarpų temos pavadinimo pradžioje.


Dėl viso kito jau radai pats ką ir kur dėti, todėl nesigilinsiu ir einame toliau.



2. Žinučių rašymas:


Taip atrodo naujos žinutės langas su visom funkcijom redagavimo, įterpimo paspaudus migtuką "Atsakyti" (apie jį žemiau) :



Migtukas "Skelbti" manau suprantamas.
Migtukas "Peržiūra" peržiūrėti prieš skelbimą kaip atrodo, tuo pačiu ir nuotraukas, ar video rodo.
Migtukas "Saugoti juodraštį", sorry niekada nesinaudojau, tai nežinau kaip veikia.


2. 1. Atsakymą rašyti gali naudoti ne "Greitą atsakymą", o paspaudus migtuką "Atsakyti"
Tada tau išmes tą funkcijų panėlę, kur gali nuotraukas ar filmukus įdėti, taip pat redaguoti tekstą.




2. 2. Žinutės redagavimas:

Žinutės apačioje užvedi pelę ant "Daugiau" ir paspaudi ant atsiradusio:"Redaguoti". Žinučių/temų redagavimu galima pasinaudoti tik per 12 valandų.




2. 3. Citavimas:
Citavimo migtuką  radai, dabar kaip juo nauduotis: palieki teksto to cituoto pranešimo tik reikalingas eilutes, vėl gi ištrauka iš forumo taisyklių:
Citata6. Citavimas

Cituojant žinutes rekomenduojama palikti TIK kelias ESMINES eilutes iš cituojamos žinutės, po citata parašant savo mintis.
Tik po citata parašant savo mintis, t.y. rašai po žodžiu "[/quote]".

Paspaudus citavimo migtuką, žinutės langas atsiranda be visokių papildomu dalykų be šitos lentelės (funkcijų panėlės):

Vienintelė išeitis nukopijuoti tekstą " [ quote]Tekstas[ /quote] " ir atvėrus kitame lange, paspaudus migtuką "Atsakyti", jį vėl įkelti cituotą (paspaudus "Paste"), tada išeis ir funkcijas įterpti iš funkcijų panelės.



2. 4. Paveiksliuku įdėjimas:


Būdai:
a) Įkelti nuotrauką iš savo kompiuterio :
Atsidarai naują žinutę/temą, vėliau:

Spaudi "Upload" (Užkrauti), palauki kol užkraus ir viskas, galima skelbti.
Failas prisides žinutės gale.

b) Įkeli iš interneto:
1. Surandi paveiksliuką, spaudi dešnį pelės migtuką ir "kopijoti pav. adresą" arba kažkas panašiai vadinasi.
2. Nueini į savo kūriamą žinutę ir spaudi funkcijų panėlėje :

Ir viskas.
Paveiksliukas prisidės ten, kur palikai mirksintį žymeklį tekste.


2. 5. Youtube filmukai:
Migtukas:


Atsiranda žinutėje tekstas ir įdėdi, kur žimeklis mirgsi ten nuorodą youtube filmuko. Youtube filmuko nuorodą t.y. jo adresą rasi kaip ir visi kiti adresai tinklalapių viršuje adresyne.


2. 6. Kai paimi straipsnį iš kažkur kitur, nurodyk nuorodą iš kur paimta ar versta, geriausiai gale žinutės.



2. 7. Ištrinti paskelbtos temos, ar žinutės negali, gali tik redaguoti per 12 val.

pajus

Labas, "kūrybingoji" Jūs man prisiuntėte tiek patarimų, pagalbos, kad man tai įsisavinti prireiks geros savaitės ar net mėnesio. Dabar mano rūpestis Jums nuoširdžiai atsidėkoti už nuoširdžia pagalbą. Ne kiekvienas imtus padėti. Jūs labai teisi >>>užtenka populizmo gyvenime.


Beje, atsidūręs čia bendrauti su Jumis pradėjau nuo pirmų savo žingsnių. Matyt, turite gerą aurą, jei pajutau į ką kreiptis.

Galvojau čia greit išmoksiu rašyti, bet dabar apsigalvojau. Užteks žinučių kol pramoksiu. O jei Jums dar nenusibodau - bendraukime.

pajus

Creative

#18
gegužės 07, 2019, 21:00:43 Redagavimas: gegužės 08, 2019, 00:32:39 by Creative
Sorriux blogai parašiau apie įkelimą iš interneto:

Citata iš: Creative  gegužės 07, 2019, 17:25:56b) Įkeli iš interneto:
1. Surandi paveiksliuką, spaudi dešnį pelės migtuką ir "kopijoti pav. adresą" arba kažkas panašiai vadinasi.

2. Nueini į savo kūriamą žinutę ir spaudi funkcijų panėlėje :

Ir viskas.
Paveiksliukas prisidės ten, kur palikai mirksintį žymeklį tekste.

Reikia taip:
1.
a) Paspaudi ant paveiksliuko internete dešnijį migtuką,
b) Atverstam meniu išsirenki "Rodyti paveikslą",
c) Atverstame lange pažymi ir nokopijoji paveiksliuko adresą, kuris randasi viršuje kaip ir visi kiti adresai prasidedantis "www..." arba "http..."  ir baigiantis "... .jpg", "... .png" "... .gif".
Toliau pagal instrukciją:
2. ....


Pabandyk įkelti į savo temą apie Likurgo taurę paveiksliuką bent vieną, tai bus tau praktika.

Matau išcentruoti moki.
Tai ir ten savo temoje kaip naują žinutę ir paveiksliuką pabandyk įkelti, bent vieną.


Ir taip, man daugiau liaupsių, man jų be galo trūksta.

Pasėdėsi ir išmoksi. Visiems būna pirmas kartas.

Mano aura tokia švari, kad jos net nesimato.

pajus

#19
gegužės 10, 2019, 16:45:29 Redagavimas: gegužės 10, 2019, 16:48:38 by pajus
Nenorėčiau tavęs Creative nuliūdinti, bet mokytis sekasi sunkiai, matomai mano razumėlis labai menkas. Klausimų daugiau nei proto. Kadangi esi gera, ačiū už konkrečią pagalbą. Bandau į Likurgo taurės mįslę įkelti paveiksliuką, bet nematau, kad pavyks.

Šis unikalus artefaktas, tai romėniška taurė iš dichroinio stiklo papuošta aukso ir sidabro nano dalelėmis, yra saugoma Britanijos muziejuje. Ji unikali tuo, kad sugeba keisti spalvą priklausomai nuo apšvietimo, pavyzdžiui - iš žalios į raudoną.

Vyrauja nuomonė, kad taurės gamintojai aplenkė savo laiką, nes mokslas nano daleles laiko nano technologija, kuri senovėje neturėjo būti žinoma, todėl mokslui lieka nesuprantama kaip tai sugebėjo padaryti mūsų protėviai. Todėl tyrinėjant šią unikalią taurę, daroma išvadą, kad tai kas jau buvo žinoma senovėje, dabartinis mokslas „atrado" ką jau žinojo mūsų protėviai , ir neturi supratimo kaip tai jiems pavyko?

https://img-fotki.yandex.ru/get/4510/310023662.c90/0_160fea_a43e33fd_XL

 kaip matai aš įkėliau tik paveiksliuko nuoprodą, o pačio paveiksliuko dar neišėjo.

pajus

     atrodo susigaudžiau kur dar negerai padariau.Kai parašysiu temą bandysiu taisyti savo klaidą.Ačiū, Dieve, kad davei tokia gerą mokytoją!!!

elteide


štai taurės foto

reikia linką foto visą pažymet ir paspaust mygtuką iš viršuje esančių -įtrpti paveiksliuką-

pajus

  jau ir pats susigaudžiau, ačiū už pastaba.

Aukštyn