Pasulio elito prognozės 2017 metams

Pradėjo Vytautas, vasario 09, 2017, 20:09:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

#15
gegužės 25, 2017, 23:12:31 Redagavimas: gegužės 25, 2017, 23:18:39 by Linas Esu
Citata iš: Vytautas  gegužės 25, 2017, 23:07:13Tamsiai mėlynai o ne juodai ir be keisto galvos apdaro. Sakyčiau labai tinkamai ir kukliai tokiai progai. Na o ponios kažkokios išskirtinai, iššaukiančiai "pabrėžtinos". Tiesiog iš Adamsų šeimynėlės. :) Šiaip tai Trumpas manęs nedomina. Pasižiūriu iš šono į šou spektaklį ir tiek. :) Tikiuosi bus kur kas įdomesnių šou. :)

Na man čia ne šou . Bet kvailiausia jog patys amerikiečiai , demokratijos atstovai iš savo visuomenės bei prezidentūros daro cirką .

Vytautas

Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 23:12:31Bet kvailiausia jog parys amerikiečiai demokratijos atstovai iš savo visuomenės bei prezidentūros daro cirką .
Tai kad tas jų prezidentas labai tinkamas klouno rolei. :) Tai ir naudojasi. Atitinkamai už šou byra pinigai. O vardan pinigų šiam pasaulyje galima parduoti absoliučiai viską. Tokia sistema. Pinigai ir nieko daugiau. Laisvė = turimas pinigų kiekis. :)

elteide

filmuke matyti, kad visos moterys juodais galvų apdangalais. matyt , kažkokia proga..aš kai nesidomiu Vatikanu, tai negaliu pakomentuoti

Linas Esu

#18
gegužės 25, 2017, 23:41:00 Redagavimas: gegužės 25, 2017, 23:45:33 by Linas Esu
Citata iš: Vytautas  gegužės 25, 2017, 23:25:32Tai kad tas jų prezidentas labai tinkamas klouno rolei. :) Tai ir naudojasi. Atitinkamai už šou byra pinigai. O vardan pinigų šiam pasaulyje galima parduoti absoliučiai viską. Tokia sistema. Pinigai ir nieko daugiau. Laisvė = turimas pinigų kiekis. :)

Manau jų prezidentas labiausiai tinkamas dabartine susikluosčiusiai situacijai , kada kitas kandidatas būvo nusikaltęs , bet kažkodėl tapo nepakaltinamu ( neoficialiai ) . Tai ką ši svarbiausia pasaulio valstybė turi šiai dienai reikia gerbti .

O dėl laisvės , kiekvienas skirtingai suvokia , nesiginčysiu ir dogmomis nekalbėsiu . Man asmeniškai laisvė yra laisvas pasirinkimas .

elteide

Citata iš: Vytautas  vasario 09, 2017, 20:09:04Autorius patalpinęs šį paveikslėlį aiškina kad tai reiškia pasaulio elito kontrolės praradimą. Tiesiog taip rodo simboliai.
tą prasmę , elitas praranda savo įtaką -kontrolę?

Vytautas

#20
gegužės 25, 2017, 23:51:05 Redagavimas: gegužės 25, 2017, 23:55:24 by Vytautas
Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 23:41:00Man asmeniškai laisvė yra laisvas pasirinkimas .
Gali kažką rinktis jei turi už ką. Neturėdamas pinigų net geresnės dešros nepasirinksi. :) Taip kad šiame pasaulyje realiai nėra jokio pasirinkimo galimybės. Visų pasirinkimai apriboti finansinėmis galimybėmis. :)

Citata iš: elteide  gegužės 25, 2017, 23:49:59tą prasmę , elitas praranda savo įtaką -kontrolę?
Sakyčiau techniškai nesugeba kontroliuoti situacijos. Visa finansinė "pakibusi" keistoje neapibrėžtoje būsenoje ir akivaizdu kad niekas nežino išeities. Na o "griūti" visi bijo. Tiesiog stengiamasi temti gumą išlaikant esamą padėtį.

Linas Esu

Citata iš: Vytautas  gegužės 25, 2017, 23:51:05Gali kažką rinktis jei turi už ką. Neturėdamas pinigų net geresnės dešros nepasirinksi. :) Taip kad šiame pasaulyje realiai nėra jokio pasirinkimo galimybės. Visų pasirinkimai apriboti finansinėmis galimybėmis. :)

Sakyčiau techniškai nesugeba kontroliuoti situacijos. Visa finansinė "pakibusi" keistoje neapibrėžtoje būsenoje ir akivaizdu kad niekas nežino išeities. Na o "griūti" visi bijo. Tiesiog stengiamasi temti gumą išlaikant esamą padėtį.

O jeigu tu neturi galimybės dirbti ? neturi galimybės užsidirbti duonai kaip visi ? tavo galimybės suvaržytos dėl politininės sistemos .



Vytautas

#22
gegužės 26, 2017, 07:59:44 Redagavimas: gegužės 26, 2017, 12:00:33 by Vytautas
Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 23:58:29O jeigu tu neturi galimybės dirbti ? neturi galimybės užsidirbti duonai kaip visi ? tavo galimybės suvaržytos dėl politininės sistemos .
Ar darbas yra laisvė ar apribojimas? Ir už darbą net neatlyginama adekvačiai. Afrikoj už tą patį darbą gausi vieną, Lietuvoje kitą, Vokietijoje trečią. Bet juk energijos ir žinių visais atvejais sunaudoji vienodai. :) Atitinkamai kūno atsistatymui išteklių taip pat reikia vienodai. :)

Na ką etiketo cirkas tęsiasi :) Tipiškas turtingo verslininko elgesys be skrupulų. :) Reikalui esant bet kam gali užvažiuoti į veidą. :) Na labai jau prognozuojamose ir saugiose rankose atsidūrė pasaulis. :)

https://www.youtube.com/watch?v=VVtA79j6540

Linas Esu

#23
gegužės 26, 2017, 13:36:53 Redagavimas: gegužės 26, 2017, 13:38:33 by Linas Esu
Citata iš: Vytautas  gegužės 26, 2017, 07:59:44Ar darbas yra laisvė ar apribojimas? Ir už darbą net neatlyginama adekvačiai. Afrikoj už tą patį darbą gausi vieną, Lietuvoje kitą, Vokietijoje trečią. Bet juk energijos ir žinių visais atvejais sunaudoji vienodai. :) Atitinkamai kūno atsistatymui išteklių taip pat reikia vienodai. :)

Na ką etiketo cirkas tęsiasi :) Tipiškas turtingo verslininko elgesys be skrupulų. :) Reikalui esant bet kam gali užvažiuoti į veidą. :) Na labai jau prognozuojamose ir saugiose rankose atsidūrė pasaulis. :)

https://www.youtube.com/watch?v=VVtA79j6540
Vytautai , jūsų palyginimai Lietuva ir Vokietija .... neketinu mokinti kas yra ekonominės zonos ir kaip istorija susidėliojo . Kaip ten bebūtų tokia realybė , jeigu jau kalbame apie Afriką :D tai duokite konkrečių pvz nes yra valstybių kurių BVP geresnis už mūsų šalies . Jie gyvena kitame laikmetyje dėl pačių europiečių šimtmečius daromų nusikaltimų . Vergovė vis dar egzistuoja oficialiai kai kuriuose valstybėse .
Jeigu dešrą gali pats nusipikti , esi laisvas , o jeigu tau už ją nereikia mokėti bet " duoda " valstybė , esi surakintas .
Puikiausias pavyzdys Šiaurės Korėja . Žmonės gyvena kitų pasaulio šalių sąskaita , kareiviai turi maisto kasdien , tai jie laisvi ar ne ? :D

O kur tas cirkas su Trumpu prasidėjo ? :D vakar kai " matėtė " telefoną nuotraukoje ? :D

Vytautas

Citata iš: Linas Esu  gegužės 26, 2017, 13:36:53O kur tas cirkas su Trumpu prasidėjo ?
Paskutinį nurodytą video žiūrėk nuo 25 sekundės. Tiesiog "mandagumo" įsikūnijimas. :)

O maisto palaikyti organizmui reikia vienodai kur begyvensi pasaulyje. Bet taip "įdomiai" susiklosčiusi situacija kad jo užsidirbti dirbant vienodus darbus neįmanoma vienodai. Iš čia ir susidaro situacija kad pasaulyje dalis vergai kita dalis ponai gyvenantys pirmųjų sąskaita. Ir apie kokią laisvę čia gali būti kalba. Tokios tiesiog iš esmės nėra. :) Realiai šiam pasaulyje niekas per tūkstančius metų nepasikeitė. Kaip buvo vergovė taip ir liko tik įgavo  rafinuotesnes formas. Pvz kokiam vergui vietnamiečiui imituojamas kaip ir mokamas atlyginimas už tau pasiūtus džinsus. Taip su viskuo. Ar naudodamasis vergų darbo rezultatais įsivaizduoji esąs laisvas?

Linas Esu

Citata iš: Vytautas  gegužės 26, 2017, 17:31:45Paskutinį nurodytą video žiūrėk nuo 25 sekundės. Tiesiog "mandagumo" įsikūnijimas. :)

O maisto palaikyti organizmui reikia vienodai kur begyvensi pasaulyje. Bet taip "įdomiai" susiklosčiusi situacija kad jo užsidirbti dirbant vienodus darbus neįmanoma vienodai. Iš čia ir susidaro situacija kad pasaulyje dalis vergai kita dalis ponai gyvenantys pirmųjų sąskaita. Ir apie kokią laisvę čia gali būti kalba. Tokios tiesiog iš esmės nėra. :) Realiai šiam pasaulyje niekas per tūkstančius metų nepasikeitė. Kaip buvo vergovė taip ir liko tik įgavo  rafinuotesnes formas. Pvz kokiam vergui vietnamiečiui imituojamas kaip ir mokamas atlyginimas už tau pasiūtus džinsus. Taip su viskuo. Ar naudodamasis vergų darbo rezultatais įsivaizduoji esąs laisvas?

Toks jau tas pasaulis , welcome to life .

Vytautas

Citata iš: Linas Esu  gegužės 26, 2017, 22:14:49Toks jau tas pasaulis , welcome to life .
Esi visiškai teisus. :) Na bet gal pabandysim pakeisti jei viskas bus kaip planuojama. :)

Linas Esu

Citata iš: Vytautas  gegužės 27, 2017, 09:39:55Esi visiškai teisus. :) Na bet gal pabandysim pakeisti jei viskas bus kaip planuojama. :)
Kas planuojama ?

Besidomintis

#28
gegužės 27, 2017, 17:48:29 Redagavimas: gegužės 27, 2017, 17:50:21 by Besidomintis
Citata iš: Vytautas  gegužės 27, 2017, 09:39:55Na bet gal pabandysim pakeisti jei viskas bus kaip planuojama. :)
Ar čia kalba eina apie birželio mėnesį?

Cerber

Citata iš: Besidomintis  gegužės 27, 2017, 17:48:29Ar čia kalba eina apie birželio mėnesį?
o ne Liepa?

Aukštyn