Praktinė magija: sigilas

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., gegužės 25, 2014, 00:18:54

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

gegužės 25, 2014, 00:18:54 Redagavimas: gegužės 25, 2014, 00:21:37 by Druwis
Deja, Jūs negalite matyti šio pranešimo lankydamiesi forume kaip svečias.

Kodėl verta užsiregistruoti?

- Matysite visą nuo svečių paslėptą turinį.
- Galėsite bendrauti su kitais nariais privačiomis žinutėmis.
- Matysite visus forumo prisegtukus.
- Galėsite kurti naujas temas ir dalyvauti jau esančiuose.

Nelaukite, prisijunkite prie didžiausios bendruomenės, nagrinėjančios paslaptingus reiškinius jau šiandien!


Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

.L.U.T.H.O.R.

Sigilas buvo: Sekmadienį kruša Kaune :D Lijo, bet ledukų nemačiau -.-


Kitas sigilas:





Ilgalaikis, sėkmė loterijose, visi naudokitės kiek norit :D





viliusinas

gal gali placiau aprasyti ka cia daryti?  ???

.L.U.T.H.O.R.

Tikriausiai apie (sigilus) sigiles daugiausiai šiam forume yra prirašyta, kaip apie priemonę ketinimams/norams pildyti :) Na aš pavyzdžiui nusipirkęs momentinės loterijos bilietą, sigilą nupiešiu ant bilieto, įkraunu tada nutrinu :)

viliusinas

Taip darydamas daznai laimi?

.L.U.T.H.O.R.

Statistikos nevedu, kad galėčiau lyginti ar daugiau laimiu su sigilu ar neįtakoja :) Bet su piešimu, kol kas visi buvo laimingi :D

viliusinas

Rytoj pabandysiu.. :)

la.benas

Laimėjau 9 lt iš vikingų loto. Sutapimas?

P.S Taip, į sigilą spoksojau prieš perkant.

001

#8
birželio 04, 2014, 14:45:32 Redagavimas: birželio 04, 2014, 16:16:44 by 001
Šiek tiek žinau apie sigilus, tik norėjau pasakyti, kad geriausias sigilas yra sukurtas tavo pačio, kai tu pats jį įkrauni ir panašiai. Jeigu kas norės, galiu trumpai aprašyti kaip sukurti sigilą ir kaip jį panaudoti. :) Man visa tai primena kaip kokį laimę nešantį dalyką, simbolį, kuriuo nereikia aklai tikėti, bet naudoti kaip savo norams pildyti "padėjėją". Beje, abejoju ar sigilai gali lemti kažkokius reiškinius, manau, kad visa tai sukasi būtent aplink tave, kai tu susikuri sigilą ir stipriai juo tiki (kad tau kažkas pasiseks), o pasąmonės galia tavo galvoje nuteikia į tavo pusę kokius nors dėsnius, ir padeda tau tam tikru tikslu, bet ne orų prognozės keitimu. ::)

.L.U.T.H.O.R.

Apie sigilų kūrimą, yra net keli straipsniai forume :) O sigilai, tai tikrai daugiau nei užslėpta žinutė į pasąmonę :) Tuo labiau, kad daugeliu atvejų, tu sigilu ne tiki stipriai, o tiesiog pamiršti :) Nebent daugkartinio panaudojimo jisai :)

001

Citata iš: Druwis  birželio 04, 2014, 16:22:22
Apie sigilų kūrimą, yra net keli straipsniai forume :) O sigilai, tai tikrai daugiau nei užslėpta žinutė į pasąmonę :) Tuo labiau, kad daugeliu atvejų, tu sigilu ne tiki stipriai, o tiesiog pamiršti :) Nebent daugkartinio panaudojimo jisai :)

Tiesiog man labai priminė skaitytą knygą (taip pat žiūrėjau ir filmą, pagal kurį ir yra parašyta ši knyga) „Paslaptis". Ten sakoma, kad reikia dažnai kartoti sau "aš turiu gerą darbą" ir tuo nuoširdžiai tikėti, kartais netgi elgtis lyg turėtum gerą darbą, leisti sau daugiau išlaidų, ir visata tau atsakys pritraukdama tau gerą darbą, ar kažkas panašaus. Tik jokiu būdu negalima sakyt "aš noriu gero darbo", nes tada tau išsipildys lyg tu norėtum gero darbo, tai tu ir toliau norėsi jo, bet negausi. :D
Ar pamiršti, ar tiki, tai čia turbūt tik mums taip atrodo, kad dėmesys nuėjo visai kitur, bet galvoje tu vis dar turi tą sigilą atmintyje, kad ir netyčiom užsidavus sau klausimą "Įdomu kada išsipildys, ir ar išsipildys?" ir panašiai. Tačiau neatmetu versijos, kad tai išties yra kažkas daugiau, ypač kai visu tuo tikiu ir tai neretai papraktikuoju. :)

Minėtas filmas, lietuvių kalba:
https://www.youtube.com/watch?v=ghb-PMq2lRI

.L.U.T.H.O.R.

Na visi tokie netyčiniai klausimai, pamąstymai ir pan, kaip "Kada išsipildys?Kaip išsipildys?", tik trukdo veikimui :) Tai nors ir pasąmonėje turi, bet sąmoningai geriau neprisiminti :) Smagiausia yra susieti po visko sigilus su nutikimais :D

001

Citata iš: Druwis  birželio 04, 2014, 16:33:57
Na visi tokie netyčiniai klausimai, pamąstymai ir pan, kaip "Kada išsipildys?Kaip išsipildys?", tik trukdo veikimui :) Tai nors ir pasąmonėje turi, bet sąmoningai geriau neprisiminti :) Smagiausia yra susieti po visko sigilus su nutikimais :D

Kaip tik šiandien pamėginsiu susikurti porą sigilų, vieną išbandysiu turbūt rytoj, o kitas tikiuosi išsipildys ilgainiui.. :)
O kokia tavo patirtis su jais? Ar buvo, kad 100% tikslumu kažkas išsipildė, būtent taip, kaip norėjai? Ir kaip juos "įkrauni"? Ar vėliau popierėlį suplėšai ir išmeti, ar, tarkim, sudegini? Aš mėgdavau nusipaišyti jį ant rankos su markeriu ir laukti kol pats nusitrina ilgainiui (po poros kartų duše).

viliusinas

Veikia, snd laimejau tiktak biliete 1lita :D

.L.U.T.H.O.R.

Dauguma išsipildo vienokiu ar kitokiu būdu. Sigilų stengiuosi nedaryti labai tikslių, kaip kad "Teleloto laimėjau 1000 litų" Dažniausiai palieku kelią, kuriuo rezultatas mane ras visatai. Kadangi viskas juda mažiausio pasipriešinimo keliu :) Meditacija, susikaupimas į kiekvieną brūkštelėjimą piešiant, dabar eksperimentuoju, su Ellis sigilu, papildomai energijai. Koncentracija. Seksualinės energijos nenaudoju :D Kandagi pas mane sigilai be termino dažniausiai, tai pasilieku lapelį, primėtyta ant stalo. Kuo daugiau sigilų padarai, tuo greičiau pamiršti ką kiekvienas reiškia :D Aišku tokio sigilo kaip "Naujas darbas" neklijuočiau ant šaldytuvo durų :D

Aukštyn