Magija: ka daryti kad jusu norai issipildytu

Pradėjo Benamis, liepos 21, 2013, 17:55:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Simonaaaaa

O kodel man nerodo Benamis zinutes?gal kas galite ji parasyti kas cia per burtas?

Teroras

Citata iš: Simonaaaaa  gegužės 19, 2015, 18:08:16
O kodel man nerodo Benamis zinutes?gal kas galite ji parasyti kas cia per burtas?


Nerodo nes:

CitataPaslėptas turinys! reikalaujama 5 pranešimų, kad būtų galima pamatyti turinį


Kai atsakysi sau i klausima kiek zinuciu forume parasei, tada suprasi kodel nerodo.

house_armin

As kazkada mugej kazkokioj kaimo buvau nusipirkes amuleta, kuris padeda issipildyti noram aka sigile ;D atsimenu tada labai norejau bazo sviesmecio ir kita diena gavau. Vis dar turiu si amuleta, tik nelabai zinau kaip juo naudotis. Gal savo ranku darbo yra geresnis variantas.

TinSoldier

Citata iš: house_armin  gegužės 24, 2015, 10:02:43
As kazkada mugej kazkokioj kaimo buvau nusipirkes amuleta, kuris padeda issipildyti noram aka sigile ;D atsimenu tada labai norejau bazo sviesmecio ir kita diena gavau. Vis dar turiu si amuleta, tik nelabai zinau kaip juo naudotis. Gal savo ranku darbo yra geresnis variantas.


Aišku, nesmerkiu, bet galėjai anąkartą panorėti ir taikos pasaulyje...

mangirdas.bu

geras straipsnis.. Bet prisipažinsiu, kad viso neperskaičiau, turbūt todėl, kad informacija buvo žinoma ir..
Gal labiau aktualiai žinoma ir suprantama, negu būtu noras gilintis į informacija, kurią esu susidėstes vasaip.
Nors niekad taip nedarau, visada iki galo viska peržiūriu, kitaip neišsakau nuomonės. Bet šy kart kitaip. Nes viskas labai puikiai žinoma ir suprantama. Kaip veikia tokie dalykai.

Va tas ir yra su ta vizualizacija, labai gerai matyti vaizdinius ramybės būsenoj ir kai kažką pamatai, nesistengi perkreipt to vaizdo, o leidi plaukt pasroviui, neikišus savo sąmoningumo. Aišku būna pasitaiko visokių įsikišimu, bet nėra dėl ko pergyvent, pataisoma, papildoma, patobulinama :)


Taip pat ir su norais. Stiprus tie pasamoningi signalai. Netiesioginiu minčių galia, pavadinčiau :)

house_armin

Nu galvoju reik pasakyt ;] Siaip seniai girdejau apie sigiles. Seniai turejau knyga "Kaip Tapti Ragana" tai ten buvo rasoma. Taigi, buvau pasidares sigile pries koki pora sav. greitam norui issipildyti, kuris buvo gerai islaikyt egzamina. Maniau bus sudetingas egzas, todel daug mokiausi, kas padejo. Padariau sigile pries savaite, o septintaja diena laikiau egzamina. Pasirode kaip is pypkes vos ne. Klausimai budavo praktiskai tokie, kokius pats sau uzsiduodavau besiruosiant. Zodziu, viskas cool ;]

Paulinado

Zinau kad gal ir kvailas klausimas, bet ar yra kokios nors taisykles ar dar kazkas ko reiketu laikytis darant sigile nes man kazkaip mazai girdetas tas terminas  :)

house_armin

Citata iš: Paulinado  birželio 16, 2015, 22:24:42
Zinau kad gal ir kvailas klausimas, bet ar yra kokios nors taisykles ar dar kazkas ko reiketu laikytis darant sigile nes man kazkaip mazai girdetas tas terminas  :)

Jei pasiziuretai ankstesnius pranesimus, pamatytai "taisykles" kaip daryti sigile. Nebent sakydama(-as) taisykles, turetai omeny rituala ar kazka tokio -- tai tuomet tokiu "taisykliu" nera, bet visada gali susikurt jei tik tai pades sutelkti energija i sigile ;]

Benamis

Citata iš: Paulinado  birželio 16, 2015, 22:24:42
Zinau kad gal ir kvailas klausimas, bet ar yra kokios nors taisykles ar dar kazkas ko reiketu laikytis darant sigile nes man kazkaip mazai girdetas tas terminas  :)


Pirmas pranesimas bus tau pasiekiamas kai parasysi 5 pranesimus :) Manau ten surasi atsakyma i savo klausima :)

yutu

Noreciau ismeginti :) bandziau ieskoti papildomos informacijos per google bet nieko nerado lietuviu kalba, turbut nera populiarus budas, angliskai radau keleta filmuku, kaip pasidaryti ;)
Tik yra keleta abejoniu, ar  tai ne juodoji magija:?
Pvz noras susirasti drauga, isimyleti ir pan... ar tai ne ivykiu paspartinimas? Laikui begant sie dalykai atsiranda, o su sigile, kaip suprantu jie pasispartina?  ???
idomu...kaip cia viskas vyksta

.L.U.T.H.O.R.

#40
rugpjūčio 11, 2015, 18:40:44 Redagavimas: rugpjūčio 11, 2015, 18:42:31 by Druwis
Lietuvių kalba išvis labai nedaug info yra palyginus. Ir tikrai ne juodoji magija. Kitas panašus būdas būtų: 30 dienų arba kol išsipildys noras, kiekvieną dieną jį užrašykite ant lapo, po 100 kartų :) O šiaip pirmam pranešime parašyta
CitataBėje paskutinis perspėjimas - būkit atsargūs su savo norais nes patikėkit jie pildosi netikėčiausiais būdais. Turėtumėte būti tikri, kad jums tikrai reikia to, ko prašote, kad nėra kasdieniškesnio būdo to pasiekti ir kad kerai niekam nepakenks.

idenmeyou

Citata iš: Druwis  rugpjūčio 11, 2015, 18:40:44
Lietuvių kalba išvis labai nedaug info yra palyginus. Ir tikrai ne juodoji magija. Kitas panašus būdas būtų: 30 dienų arba kol išsipildys noras, kiekvieną dieną jį užrašykite ant lapo, po 100 kartų :) O šiaip pirmam pranešime parašyta


Greičiausiai dieną iš dienos rašydamas savo norą įkiši sau į pasąmonę. Panašus atvejis būna kai žmogus užsispiria kažką padaryti ir jam sunkiai sekasi, bet jo mintys nukreiptos į tikslą ir ilgainiui pastebi, kad ta veikla kuri jam sunkiai sekdavo jau tapo kasdieniu įpročiu.

Mūsų norimos mintys dažnai gali materializuotis, nes tuomet savo organizmus patys to nesuprasdami po truputi artiname tikslo link, taip gali atsitikti ir su nuolat užrašomais norais, kuomet pradžioje jis galbūt atrodys nerealistiškas, bet laikui bėgant jau gali atrodyti, kad jam išsipildžius viskas būtų normalu.

Aukštyn