Magija: ka daryti kad jusu norai issipildytu

Pradėjo Benamis, liepos 21, 2013, 17:55:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

liepos 21, 2013, 17:55:45 Redagavimas: liepos 21, 2013, 17:57:24 by Benamis
Deja, Jūs negalite matyti šio pranešimo lankydamiesi forume kaip svečias.

Kodėl verta užsiregistruoti?

- Matysite visą nuo svečių paslėptą turinį.
- Galėsite bendrauti su kitais nariais privačiomis žinutėmis.
- Matysite visus forumo prisegtukus.
- Galėsite kurti naujas temas ir dalyvauti jau esančiuose.

Nelaukite, prisijunkite prie didžiausios bendruomenės, nagrinėjančios paslaptingus reiškinius jau šiandien!


Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

viliusinas

o bandei pats padaryti tai?

Benamis

As magijos nepraktikuoju :)

Master

Esu su šituo kažkada dirbusi.
Tiesa pasakius man tokie ritualai nesiseka. (na pati praktika (y), bet vėliau norą sugebu taip nustumti į šoną, kad nepamenu ko prašiau ir negaliu pasakyti ar tai išsipildė (facepalm) )...
Todėl man lengviau dirbti su paprastu vizualizavimu :D Viskas vyksta daug greičiau ir nepareikalauja tiek jėgų.
Anyway, įdomus dalykas, kad dažnu atveju (nebūtinai dirbant su sigilais) po ritualų velniškai atkrenta fizinė savijauta. Dažniausiai tai atlieku vakare, naktį, todėl jau ryte nubundu visa sutinusi, skaudančiomis visomis kūno vietomis ir panašiai. Kažin nuo ko tai galėtų būti? Negali būti kaltas įkrovimas ar blogai nukreipta energija?

.L.U.T.H.O.R.

Seniau irgi užsiiminėjau. Didžioji dauguma kuriuos dariau vienaip ar kitaip išsipildė ar pildosi vis dar :) paskutiniu metu išsipildė, prieš gerus metus(jei neklystu) darytas sigilas.Aš ir apie jį buvau pamiršęs ir netikėtai tik atradau. Tai kai suriši galus, tai būna ooo wow, net šiurpuliukai nueina :D

viliusinas

Druwis gal padetum su situo reikalu skypej? :0

.L.U.T.H.O.R.

Parašysiu aš tau į pm :)

NEXO

kaskaip esu pastebėjas kad mano norai sipildo bet nesu isitikines nes tai isipildo po laiko ar greičiau

zygimantas

#8
balandžio 22, 2014, 17:32:08 Redagavimas: balandžio 22, 2014, 18:03:34 by zygimantas
Citata iš: Benamis  liepos 21, 2013, 17:55:45
<b>Paslėptas turinys!</b> reikalaujama 5 pranešimų, kad būtų galima pamatyti turinį (5).
Pasąmonė, nors ir labai galinga, supranta tik jai siunčiamus simbolius, o ne tiesioginius teiginius, kokiais mes įpratę mąstyti ir bendrauti.


Ką manot apie tai, kad su pasąmone galima susisiekti (įsakyti) ir kitu būdu. Vadinama (six steps reframing)
Tiesiog užmezgi kontaktą su pasąmone. Ar su ja susisiekei galima patikrinti per kūno nežymius virpesius. Tada klausi patarimų, na ir kaip sakant bandai susitart :D
Kažkaip neįtikėtina atrodo, ane?

viliusinas

PAVYKO! Mano noras buvo laimėti loterijos bilietuose ir šiandien nusipirkau bilietą laimėjau 200litų!!!

Benamis

Sveikinu :) Sutariam taip: jeigu laimesi milijona, surengi anomalijos forumo dalyviams vakareli - sutinki? ;)

viliusinas

#11
gegužės 20, 2014, 18:53:29 Redagavimas: gegužės 20, 2014, 20:06:41 by viliusinas
Tai butinai :D

Sleeping_angel

Citata iš: viliusinas  gegužės 20, 2014, 18:28:12
PAVYKO!

Sveikinu, per kiek laiko tavo noras išsipildė?
Jokios užuominos, kad mano norai galėtų išsipildyti... O gal aš tiesiog "burti" nemoku :(

varpainis

Citata iš: viliusinas  gegužės 20, 2014, 18:28:12
PAVYKO! Mano noras buvo laimėti loterijos bilietuose ir šiandien nusipirkau bilietą laimėjau 200litų!!!

Laikas gal ir man pradet magija uzsiiminet  ;D

viliusinas

#14
gegužės 20, 2014, 20:03:26 Redagavimas: gegužės 20, 2014, 20:05:54 by viliusinas
Angel, as pirkau bilieta kazkur praejus savaitei po sigiles darymo. :)

Aukštyn