Ateiviai pagrobia karvę

Pradėjo paragraf 78, rugsėjo 26, 2011, 22:27:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Ką manote apie šį video?
Jame rodoma kaip ateiviai pagrobia karvę.Įrašas link pabaigos.


Bildukas

 ???Manau , kad tai yra suklastotas irasas .

paragraf 78

Tai gi iškart kyla klausimas: kodėl taip manai? :)

Benamis

Sis video man senai zinomas. Veiksmas vyko Argentinoje. Jeigu neklystu tai sis vaizdo irasas buvo patvirtintas kaip originalas (beje gan senas, apie 198... metu). Rode per Discovery kadaise.

Bildukas

 ??? Manau , kad kitos karves kazkaip reaguotu i veiksma vykstanti aplinkui . O jos kaip stovejo , taip ir stovi , be jokio veiksmo ar garso. Man visas tas irasas atrodo kaip nelabai vykes animacinis filmukas.Tai tik mano nuomone, kuri nebutinai turi buti teisinga. Taciau net ta grobiama karve nelabai rodo koki pasipriesinima - lyg tai jai butu iprastas reikalas pasiskraidyti netycia , karts nuo karto po pietu  ;D

paragraf 78

Tokie gyvuliai paprastai labai ramiai reaguoja net į savo giminaičių žūtį. Teko per discovery matyti filmą apie mirtį. Jame buvo rodoma kaip ganantis elniams, vieną iš jų tyliai nušauna. Kiti anam kritus kaip niekur toliau rupšnojo žolę. Tai gal ir šiuo atveju panaši situacija?
Be to mes juk nežinome koks jausmas karvei kai ji yra grobiama, tad tik galime spėti kaip ji tuo metu turėtų elgtis. Gal ji nuraminta kokiais nors spinduliais ar panašiai :)

2012

Citata iš: insomnia  rugsėjo 27, 2011, 21:27:56
Tokie gyvuliai paprastai labai ramiai reaguoja net į savo giminaičių žūtį. Teko per discovery matyti filmą apie mirtį. Jame buvo rodoma kaip ganantis elniams, vieną iš jų tyliai nušauna. Kiti anam kritus kaip niekur toliau rupšnojo žolę. Tai gal ir šiuo atveju panaši situacija?
Be to mes juk nežinome koks jausmas karvei kai ji yra grobiama, tad tik galime spėti kaip ji tuo metu turėtų elgtis. Gal ji nuraminta kokiais nors spinduliais ar panašiai :)


As pats turiu naminiu pauksciu ukije. Ir yra tokie padarai seskai, jie nakti ateina ir papjauna. Bet ne paprastai papjauna, bet nukanda galva ir issciulpia visa krauja iki paskutinio laso. Galva nusinesa, ir kuna palieka guleti.

Taip graziai aprasiau, koki procesa tenka stebeti kitiems gyvunams. Ir atejus is ryto paziureti, pauksciai buna soko busenos. Tai noriu pasakyti, kad tavo diskaveri ar ka ten ziurejai yra visiska nesamone. Jeigu butu taip grobiama karve kaip sitam video, tai kiti gyvunai reaguotu.
Video padirbtas

Benamis

Citata iš: 2012  spalio 05, 2011, 19:01:25
As pats turiu naminiu pauksciu ukije. Ir yra tokie padarai seskai, jie nakti ateina ir papjauna. Bet ne paprastai papjauna, bet nukanda galva ir issciulpia visa krauja iki paskutinio laso. Galva nusinesa, ir kuna palieka guleti.

Taip graziai aprasiau, koki procesa tenka stebeti kitiems gyvunams. Ir atejus is ryto paziureti, pauksciai buna soko busenos. Tai noriu pasakyti, kad tavo diskaveri ar ka ten ziurejai yra visiska nesamone. Jeigu butu taip grobiama karve kaip sitam video, tai kiti gyvunai reaguotu.
Video padirbtas


Sulyginai 2 nesulyginamus dalykus.

2012

Ne man reik irodinet autentiskuma, kai ateiviu oficialiai nera. Skraidanciu karviu kolkas irgi oficialiai nera, isvada tokia kad tau reikia irodinet, o man paneiginet. Abu zinom kas lengviau

Benamis

Citata iš: 2012  spalio 06, 2011, 23:36:09
Ne man reik irodinet autentiskuma, kai ateiviu oficialiai nera. Skraidanciu karviu kolkas irgi oficialiai nera, isvada tokia kad tau reikia irodinet, o man paneiginet. Abu zinom kas lengviau


Bet tai kas lengviai ne visuomet yra teisinga.

snofru

#10
spalio 11, 2011, 22:56:30 Redagavimas: spalio 11, 2011, 22:59:21 by snofru
Citata iš: Benamis  spalio 09, 2011, 18:17:46Bet tai kas lengviai ne visuomet yra teisinga.
ne visuomet, bet dazniausiai. jei girdi kanopu bildesi galvok apie arklius o ne apie zebrus.  :)
nors turiu pripazint as pats kai megejas tokiu forumu (ufologija ir pns) tai okamo skustuva daznai palieku kisenej, nes jei pradedi visiems naglai demonstruot savo skepticizma greitai tampi nuobodus ir niekas nebenori su tavim diskutuot  :-X

paragraf 78

Okamo skustuvas padeda kritiškai žvelgti į situaciją ir be reikalo nemistifikuoti. Skepticizmas yra geras dalykas, deja mūsų laikais skepticizmu laikomas aklas neigimas, kas nėra teisinga, nes skeptikas abejoja, bet neneigia.

2012

Citata iš: Benamis  spalio 09, 2011, 18:17:46
Citata iš: 2012  spalio 06, 2011, 23:36:09
Ne man reik irodinet autentiskuma, kai ateiviu oficialiai nera. Skraidanciu karviu kolkas irgi oficialiai nera, isvada tokia kad tau reikia irodinet, o man paneiginet. Abu zinom kas lengviau


Bet tai kas lengviai ne visuomet yra teisinga.


Pavidziu tau, turbut per kiekvienas kaledas lauki kaledu senelio kuris skrodzia dangu su karieta ir elniais, per velykas lauki kol ateis velyku zuikutis, per jonines turbut prisiskini puokste paparciu ziedu, ir pagaliau per helovyna tampi bafiu, vampyru zudiku.

Oh, dar pamirsau sniego zmogu, lohneso pabaisa, trolius, vaiduokli kaspara, ir dzina kuris islenda is butelio. Jeigu jau pradejai tiketi skraidanciom karvem, tai pridek ir sita fantaziju sarasa. Tam ir pridaro tokiu video, kad tokius lengvatikius kaip tu patiklius paerzinti. O jie masto, krapsto galva ir tiki.

paragraf 78

2012 prašau neįžeidinėti kitų forumo dalyvių ir diskutuoti mandagiai.

Samdomas Žudikas

Kai ta video pamaciau zvengt pradejau. Atiduok karve Obage tu ::)

Aukštyn