Knygos kurią skaitau citata

Pradėjo paragraf 78, rugsėjo 22, 2012, 20:46:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Siūlau pažaisti žaidimą. Na gal nežaidimą, o tiesiog pasidalinti tuo ką skaitome.
Taisyklės paprastos:
Paimu knygą kurią skaitau. Atsiverčiu 52 puslapį. Pacituoju penktą sakinį nuo viršaus. Nurodau knygos pavadinimą ir autorių.

Tai gi pradėsiu:

"Hermetinis Proto Principas, aiškindamas tikrąją Visatos prigimtį principu, kad visa kas yra pagrįsta Protu, neiškraipo mokslinių Visatos, Gyvybės, Evoliucijos koncepcijų" ("KIbalionas. Senojo Egipto ir Senosios Graikijos Hermetinės filosofijos mokymas")


Laukiu jūsų citatų :)

vitake

Kadangi mano knygos 52 puslapyje yra skyriaus pabaiga, todėl pacituosiu paskutinį sakinį:

"Tik tada sužinosit, jog stovintis ir suklupęs- tai vienas ir tas pats žmogus, esantis priešaušryje tarp savo pigmėjiškojo būvio nakties ir savo dieviškojo būvio dienos,
Ir, kad kertinis šventyklos akmuo nėra pranašesnis už patį menkiausią akmenį jos pamate."
(Kahlil Gibran "Pranašas") :)

.L.U.T.H.O.R.

"Angelas pirmasis nusprendė stoti į artimą kovą"
("Raganiaus karas" - Romualdas Drakšas)

P.S. Paragraf kaip knyga? :)

paragraf 78

Citata iš: Šešėlis  rugsėjo 22, 2012, 21:59:19
P.S. Paragraf kaip knyga? :)


Dar tik pradėjau, tai be nuomonės kolkas

ponaitis

Suprantu,tuo ne taip lengva patikėti,kai aš čia sėdžiu ir malu be perstojo,ir visgi sakau gryniausią tiesą.
Stephen King,Doloresa Kleiborn

RoxiO

"Dabar kuriasi savitarpio pagalbos grupės, nes žmones vienija įvairiausios problemos: alkoholizmas, persivalgymas, smurtas šeimose, seksualiniai sutrikimai." - John Marks Templeton "Gyvenimo dėsniai".

Beelzebub

" - Ko jūs visi į tą seminariją lendate? - sušuko jis, pasisveikinęs su Vasariu. - Lietuvai tiek šiandien reikia pasaulietiškių inteligentų, o jūs vis į kunigus ir į kunigus!"

(Vincas Mykolaitis-Putinas. "Altorių Šešėly")

Neisha

"Tol, kol per daug dėmesio skirsime išorei, mūsų viduje bus tuštuma, kuri prašysis užpildoma".
Shakti Gawain "Gyvenimas Šviesoje"

paragraf 78

Например, в отличие от африканцев древние греки не верили в существование злобных демонов (чертей).

С.В. Гордеев "Мистика - полный курс професионалъных знаний"

vertimas:
Pavyzdžiui, priešingai nei afrikiečiai, senovės graikai netikėjo blogųjų demonų (velnių) egzistavimu.

S.V. Gordejevas "Mistika - pilnas profesionalių žinių kursas"

coliuke

"Po to pirstais apglebiami ausu pasakniai ir braukiama per ausis iki virsuniu "
Jurgis Sutkevicius " Veterinarine klinikine diagnostika"  ;D

BloodyMary

"Du arkangelai vakar vakare įspeitė mane į kampą norėdami pasikalbėti, ir po šio pokalbio susidarė įspūdis, kad jie nori iškrėsti man kiaulystę."
(Becca Fitzpatrick "Crescendo")

Markamis

"Reimono draugas gyveno mažam mediniam namely, prie pat paplūdimio."
A. Kamiu "Svetimas"

Domas

Citata iš: Markamis  lapkričio 02, 2012, 23:02:18
"Reimono draugas gyveno mažam mediniam namely, prie pat paplūdimio."
A. Kamiu "Svetimas"


Aš ir kaip tik šia knygą skaitau ;D.

HaliucinogeniniaiCactusAi

''Blogiausia, ka esu jiems padariusi - nelabai graziai apie kiekviena ju pagalvojusi, bet ir tas mintis pasilaikiau sau.''
Suzanne Collins - '' Liepsnojantis Ituzis ''

interpretatorius

#14
lapkričio 03, 2012, 08:39:05 Redagavimas: lapkričio 03, 2012, 09:02:41 by interpretatorius
"Yra istorija, teigianti, kad Galilėjus šią hipotezę tikrino mėtydamas svorius iš Pizos bokšto."

Stephen Hawking ir Leonard Mlodinow  "Didysis projektas"

Dar Paminėsiu knygą neseniai perskaityta. 52p. tuščias ir 53p prasideda naujas skyrius pacituosiu šio puslapio 5 sakynį.

"Kas užima aukštesnę padėtį Amerikos didvyrių ir didžiųjų mąstytojų panteone už Bendžaminą Franklina (Benjamin Franklin), Džordžą Vašinktoną (George Washington) ir Endrių Džeksoną (Andrew Jackson)?"

Johan Lawrence Reynolds "Šešėlių žmonės"

Aukštyn