Mano pirmasis mobilusis telefonas. Koks jis buvo?

Pradėjo paragraf 78, liepos 16, 2012, 00:05:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Na va, manau bus smagi tema. Koks buvo tavo pirmasis mobilusis telefonas? Pamatysim kas čia tikrieji dinozaurai :)
Mano buvo Siemens C25


Kaip tiems laikams nedidelis. Kaip dabar pamenu, buvo kokie 2000 metai :) Skambučiai ir sms buvo žiaaaauriai brangūs, bet va turėjom tokius.

Asasinas

#1
liepos 16, 2012, 00:11:27 Redagavimas: liepos 16, 2012, 00:19:33 by Asasinas
Mano pirmas telefonas buvo Nokia N96 pirktas 2008-ais metais. Gaila "senukas" kaip tik sugedo prieš porą savaičių.



Tada sumokėjau beveik 1500 lt, o dabar tai "kapeikas" kainuoja. O gal jau net išvis nebeparduodamas.

paragraf 78

Tai gal ir nuotraukomis pasidalinkime? Juk ne visi pagal modelius žinome :)

Manevras



Nemanau kad reikia pavadinimo.
Atsimenu gavau kai tėvai naujus nusipirko, bet pačiam šitas nelabai patiko ir su tėvų 2100 lošdavau Space Impact pasiėmęs, o šitas tai tik sms'ams būdavo.

RoxiO

Pirmasis mano buvo kažkoks Ericcson, net modelio neatsimenu. Iš išvaizdos šiek tiek primena tą, kurį įkėlė insomnia.

Beelzebub

Mano pirmasis buvo Siemens a55, tik ne toks žydras, o pilkas su baltu. :D



Kažkur dar jis voliojasi pas mane, galėčiau ir tikrą foto įdėt, bet tingiu knistis po daiktus.

Markamis

Va maniškis, kurį gavau gal 3-ioje klasėje, tai kažkur 2003 metais :D
Siemens A35:

Asasinas

#7
liepos 16, 2012, 23:11:02 Redagavimas: liepos 16, 2012, 23:45:10 by Asasinas
Oho kokie unikalus telefonai. Noreciau tokio.  :D Kadangi per savaite padarau max 1 skambuti, parasau 3 sms zinutes, sulaukiu 3 skambuciu ir adresu knygoj turiu 5 kontaktus, tai cia kaip tik mano poreikius atitinkantys telefonai. :)

BloodyMary


JZZ

Smagu prisiminti senus laikus, kai vyko pirmojo telefono pirkimo procesas.
Tai įvyko vieną vakarą daugiau nei prieš dešimtmetį (2001.10.05 16:06). Tais laikais Nokia 3330 kainavo 749 Lt. Išvaizda tokia kaip ir 3310, tačiau turėjo kelias papildomas funkcijas.
Tiesą sakat, turiu kelis numerius, tad šį aparatą kaip antikvarą tebenaudoju kartu su sąlyginai nauju aparatu. Esu turėjęs naujesnių, dauguma vienaip ar kitaip sugesdavo, o iki šiol be gedimų (tik su vienu baterijos keitimu) apsiėjo tik pas seniausias, pats pirmasis aparatas. Vo čia tai daikts! 8) ;D

Puff

Mano pirmasis tel buvo NOKIA 5110


Pamenu buvau begalo laimingas turedamas pirma toki tel. (cia buvo kazkur apie 2000-2001metus), seimoje irgi visi po toki turejo :D
Bet laikui begant pradejo populiareti nokia3310, kjp as pavydejau visiems kas tuo metu juos jau turejo :D
Bet siuo metu dar turiu po du 5110 ir 3310 telefus :)

shamanaz


et, geri laikai buvo...

Singularity



O stai mano pirmasis:) kieciausias dalykas - issitraukianti antena:)

V

Citata iš: shamanaz  liepos 17, 2012, 17:48:56

et, geri laikai buvo...


Tokiam telefonui neštis reikėtų arba labai gilių kišenių, arba atskiro maišelio. ;D

RoxiO

Citata iš: V  liepos 17, 2012, 20:06:39
Tokiam telefonui neštis reikėtų arba labai gilių kišenių, arba atskiro maišelio. ;D


Kuprinės :D

Aukštyn