Kapitalizmas

Pradėjo time, sausio 24, 2016, 20:07:49

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

time

Citata iš: Vitus  sausio 24, 2016, 19:36:58Ar jums taip nenutiks?
nutiks, geriau tu pasiklausytum marijos radijo.

http://www.marijosradijas.lt/

Citata iš: Vitus  sausio 24, 2016, 19:36:58Mes užsimerkėme ir meldėmės. Kada atmerkėme akis, mes turėjome Bibliją, o jie mūsų žemę.
Krikščioniai nėra tokie blogi, kaip tau atrodo. Jie negrobia žemių, nebent tik blogio kelio vedami, nenuoširdžiai buvo tikintys Dievu, jei taip pasielgė...

Lukas šukys

Norečiau visu paklausti kaip manot, nes mano nuomone visi mes buvom laimingesni kai i musu gyvenima neatejo 2 blogybes realigija ir mokslas.     OGAL AŠ KLYSTU?

TinSoldier

Citata iš: Lukas šukys  sausio 25, 2016, 12:49:49Norečiau visu paklausti kaip manot, nes mano nuomone visi mes buvom laimingesni kai i musu gyvenima neatejo 2 blogybes realigija ir mokslas.     OGAL AŠ KLYSTU?
Kada čia tiksliai mūsų gyvenimuose nebuvo jokios formos religijos ir jokios formos mokslo?

Lukas šukys

V
Citata iš: TinSoldier  sausio 25, 2016, 13:07:47
Citata iš: Lukas šukys  sausio 25, 2016, 12:49:49Norečiau visu paklausti kaip manot, nes mano nuomone visi mes buvom laimingesni kai i musu gyvenima neatejo 2 blogybes realigija ir mokslas.     OGAL AŠ KLYSTU?
Kada čia tiksliai mūsų gyvenimuose nebuvo jokios formos religijos ir jokios formos mokslo?
Vaikysteje, nors tada ir buvo krikstas ir pan taciau nelabai mum tas rupejo ar ne? Pats esu tikintis (wicca+pagonybe) ir labai lengvai kremtu mokslus bei juos myliu :-D bet tiesiok sove i galva tokia ideja.

Benamis

Citata iš: Lukas šukys  sausio 25, 2016, 13:20:21Vaikysteje, nors tada ir buvo krikstas ir pan taciau nelabai mum tas rupejo ar ne?
Vaikysteje mums isvis mazai kas rupejo. Dazniausiai mums rupejo is kur gauti nauja Bejblejda ar naujas Digimonu kortas. Lygini nesulyginamus dalykus.

Lukas šukys

Citata iš: Benamis  sausio 25, 2016, 14:35:59
Citata iš: Lukas šukys  sausio 25, 2016, 13:20:21Vaikysteje, nors tada ir buvo krikstas ir pan taciau nelabai mum tas rupejo ar ne?
Vaikysteje mums isvis mazai kas rupejo. Dazniausiai mums rupejo is kur gauti nauja Bejblejda ar naujas Digimonu kortas. Lygini nesulyginamus dalykus.
Liginu vienintelius du nesuliginamus dalykus vien del to kad jie skirtingi! Nesvarbu ka veikei kas rupejo bet buvai laimingas, ar aš meluoju?

Benamis

Citata iš: Lukas šukys  sausio 25, 2016, 22:37:38Nesvarbu ka veikei kas rupejo bet buvai laimingas, ar aš meluoju?
Taip, bet prie ko cia mokslas ir religijos apie kurias rasei? Ne jos prisidejo, kad as dabar ne toks laimingas koks buvau budamas vaiku.

Tiesiog suaugau ir dabar turiu viskuo rupintis pats: pinigais, maistu, sveikata, uzimtumu, laiko paskirstymu ir pan.

Anksciau viskas buvo paduota ir apie nieko nereikejo sukti galvos, nes zinojai, kad busi nuveztas, parveztas, pavalges ir t.t. Mokslas ir religijos cia ne prie ko.

Citata iš: Lukas šukys  sausio 25, 2016, 12:49:49mano nuomone visi mes buvom laimingesni kai i musu gyvenima neatejo 2 blogybes realigija ir mokslas.     OGAL AŠ KLYSTU?

Lukas šukys

Citata iš: Benamis  sausio 25, 2016, 22:54:13
Citata iš: Lukas šukys  sausio 25, 2016, 22:37:38Nesvarbu ka veikei kas rupejo bet buvai laimingas, ar aš meluoju?
Taip, bet prie ko cia mokslas ir religijos apie kurias rasei? Ne jos prisidejo, kad as dabar ne toks laimingas koks buvau budamas vaiku.

Tiesiog suaugau ir dabar turiu viskuo rupintis pats: pinigais, maistu, sveikata, uzimtumu, laiko paskirstymu ir pan.

Anksciau viskas buvo paduota ir apie nieko nereikejo sukti galvos, nes zinojai, kad busi nuveztas, parveztas, pavalges ir t.t. Mokslas ir religijos cia ne prie ko.

Citata iš: Lukas šukys  sausio 25, 2016, 12:49:49mano nuomone visi mes buvom laimingesni kai i musu gyvenima neatejo 2 blogybes realigija ir mokslas.     OGAL AŠ KLYSTU?
tai ir yra realigijos ir mokslo deka (matau kad siek tiek nerviniesi atsiprasau jei ka nemegstu pygditi zmoniu tik daznai filosofuoju) tie abu realigija ir mokslas paremti pinigais del kuriu tu stengiesi tai speciali programa mano nuomone nes zmones be pinigu saliu paziuru (ta prasme teroristas ir dvasininkas) gyventu be virsuniu ar luomu kurie  minta tavo pinigu noru (beja ta nora tau vysto nuo vaikistes) apskritai as sakau jog mokslas ir realigija dabartiniai yra nukreipti ne i ta vaga o tai ir sukele nelaime o jeigu jie dirbtu musu naudai o ne virsunems kaip pinigu vergyja zmones gyventu taikus harmoningi ir laimingi

TinSoldier

Comrade Lukai,

Dėl šių dalykų kaltink ne mokslą ar religiją, tačiau kapitalizmą.
Kreipk savo pyktį kapitalizmo link :)

Bet kuriuo atveju, ar jūs tikrai galvojat, kad maži būdami laimingesni buvot? Na, aišku, neurozių gal ir mažiau vaikystėje buvo :D Bet ar tikrai labai jau laimingesnis gyvenimas buvo? Paprastesnis, aišku. Bet ir tą paprastumą nemanau, kad vaikai vertina. Kai suauga, tuomet pradeda atrodyti: kaip viskas lengva, paprasta ir nerūpestinga buvo. Bet, kai pats esi vaikas, tai neturi su kuo palyginti savo gyvenimo, ir viskas gerokai prasčiau atrodo. Net ir įvairios problemos, iššūkiai ir pan., kurios dabar atrodo juokingai, tuomet buvo baisūs ir gniuždantys dalykai. Apskritai, kaip ilgai vaikui praktiškai absoliučiai kiekvienas nemalonus nutikimas yra naujas pats baisiausias dalykas jo neilgame gyvenime. Kokia kančia dabar būtų, jeigu vos ne kiekvieną dieną tektų kęsti patį baisiausią dalyką gyvenime?

Aš jau geriau būsiu su dabartinėm atsakomybėm ir patirtim, bet bent jau nebūsiu traumuojamas kiekvieną dieną tokių smulkmenų, kaip negalėjimas filmo pažiūrėt, ar pan. Tikrai nemanau, kad norėčiau vaiko laimę turėt :D

Benamis

Citata iš: TinSoldier  sausio 26, 2016, 09:59:31Aš jau geriau būsiu su dabartinėm atsakomybėm ir patirtim, bet bent jau nebūsiu traumuojamas kiekvieną dieną tokių smulkmenų, kaip negalėjimas filmo pažiūrėt, ar pan. Tikrai nemanau, kad norėčiau vaiko laimę turėt
Tokias smulkmenas uzgozdavo laimingiausios dienos lauke (ir ne tik): ziema kai su draugais pareini namo visas slapias nuo zaidimu, vasara kai lauke budavai iki velumos ir namo tevai neprisisaukdavo, kai galejai uzsideti Ronaldinho maike ir jautei, kad del to tikrai geriau futbola zaidi... Galeciau vardinti ir vardinti. Tad tie baisus dalykai kaip negalejimas ziureti teliko ar kokia nors tevu bausme, bent jau mano atveju tikrai uzgozdavo dziaugsmingi vaikystes dalykai. Aisku gal ne kiekvienas tokia vaikyste laiminga turi, bet dabar uzdirbdamas, bare 60 euru per vakara palikdamas arba net keliaudamas nesijaucia to vaikstes dziaugsmo, kai i viska ziuri kitaip :)

Citata iš: Lukas šukys  sausio 26, 2016, 01:20:43matau kad siek tiek nerviniesi
:D Nekomentuosiu ;D

Lukas šukys

#10
sausio 26, 2016, 21:35:03 Redagavimas: sausio 26, 2016, 22:00:51 by Benamis
Citata iš: TinSoldier  sausio 26, 2016, 09:59:31Dėl šių dalykų kaltink ne mokslą ar religiją, tačiau kapitalizmą.
Kreipk savo pyktį kapitalizmo link :)
kaip manai kapitalizmas iš oro atsirado :-D ar del mokslo? Kuris kaip sakiau netinkama reikme nuvarytas as tik sakau kad mokslas ir realigija reikalingi bet jie nukreipti gaminti pinigams ir jiems naudoti o ne izgyditi ligas kurti naujas energiju rusis paaiskinti tai kas nepaaiskinama ir panasiai mano mastimas kaip pats dabar supratau ganetinai panasus i žako fresko, futuristo venus projekto ikurejo paziurekit youtube ji ir galbut suprasit mane :-)

time

#11
sausio 26, 2016, 21:53:54 Redagavimas: sausio 26, 2016, 22:39:10 by time
Citata iš: Lukas šukys  sausio 26, 2016, 21:35:03kaip manai kapitalizmas iš oro atsirado :-D ar del mokslo? Kuris kaip sakiau netinkama reikme nuvarytas as tik sakau kad mokslas ir realigija reikalingi bet jie nukreipti gaminti pinigams ir jiems naudoti o ne izgyditi ligas kurti naujas energiju rusis paaiskinti tai kas nepaaiskinama ir panasiai mano mastimas kaip pats dabar supratau ganetinai panasus i žako fresko, futuristo venus projekto ikurejo paziurekit youtube ji ir galbut suprasit mane :-)
Nepyk, bet primityviai mąstai, kaip tokiame amžiuje 21. Dabar yra 2016 sausio 26 diena. Aš suprantu, kad neįsigilinai visko iki galo, bet galbūt pamėginti galima. Žinok, kad kapitalizmas atėjo ne šiaip sau, o dėl žmogaus poreikio gyventi geriau, valdžia nori sukontroliuoti savo valstiečius įvarydama juos į rėmus. Naujos pasaulio tvarkos sistema ir seniau buvo, ji atsirado po 18 amžiaus švietėjų koncepcijų skleidimo, žmonės per prievartą turėjo prieiti prie tokios sistemos, arba prieš juos buvo nukreiptas "ginklas". Kelio nebuvo atgal, švietėjai reformatai suprato, kad niekaip nesukontroliuos žmonių, jei jie nebus surašomi, suskaičiuojami ir tiksliai žinomas jų visų skaičius. Alternatyva buvo, bet tai tik daroma prielaida. Man pačiam labai nepatinka ši sistema, bet turiu taikstytis kiekviena dieną ir save apgaudinėti, jog bus geriau...

Siūlau paklausyti dainą, tinkančią mano pasakymui, galbūt rasite save...



Atsiprašau už off-topic.

Lukas šukys

#12
sausio 29, 2016, 01:11:23 Redagavimas: sausio 29, 2016, 01:13:37 by Benamis
Citata iš: time  sausio 26, 2016, 21:53:54Nepyk, bet primityviai mąstai, kaip tokiame amžiuje 21. Dabar yra 2016 sausio 26 diena. Aš suprantu, kad neįsigilinai visko iki galo, bet galbūt pamėginti galima. Žinok, kad kapitalizmas atėjo ne šiaip sau, o dėl žmogaus poreikio gyventi geriau, valdžia nori sukontroliuoti savo valstiečius įvarydama juos į rėmus. Naujos pasaulio tvarkos sistema ir seniau buvo, ji atsirado po 18 amžiaus švietėjų koncepcijų skleidimo, <...>
supratau, bet sakyti kad kapitalizmas atsirado del poreikio gyventi geriau labai kvailas teiginis nes zmones norejo gyventi geriau o ne kapitalizmo :-) o todel ir sakau jog mokslas nuvarytas ne ta linkme neleidziama atrasti tai ko galbut reiketu o leidziama tai kas tinka kapitalizmui ne valdzios noru , aisku bet pats kapitalizmas sukurtas taip kad skatintu daryti ji tvirtesni.tu lauki kada bus geriau sitoje sistemoja bet nebus. Rwikia paciam zlugditi se sistema begti nuo jos bet nesislepti o pries ja kariauti, ta prasme jei tu mokaisi mokykloje tu pats besimokindamas kuri savo ateiti jei mokysies bus gerai jei ne tai ne (:-) bus blogai) kadangi tave suvaldziusi si sistema tu manai kad be remu gyventi neimanoma bentjau tai galima suprasti is tavo minciu del21 amziaus, taiper stipriai pasakiai bet, mes gyvenam 21 a.taipmes gyvenam!!! Tad del to ir turim iseit is to kapitalizmo!!!! Jug dabar 21 amzius! :-D visais laikais zmonija vistesi taciau dabar mes sustojom tiesiog sustojom ir laukrm kol patis save sunaikinsim reikia judeti toliau . Seip noreciau suzinoti tavo facebook kad galeciau su tavimi diskutuoti nes i tavo teiginius as dar nei truputelio neatsakiau labai dauk rasit per dauk... tad jei galetum pakviesk i draugus mano facebook : lukas šukys

time

#13
sausio 29, 2016, 16:26:46 Redagavimas: sausio 29, 2016, 16:38:01 by time
Citata iš: Lukas šukys  sausio 29, 2016, 01:11:23supratau, bet sakyti kad kapitalizmas atsirado del poreikio gyventi geriau labai kvailas teiginis nes zmones norejo gyventi geriau o ne kapitalizmo
Žmonėms buvo išplautos smegenys, jie nesuprato kapitalizmo reikšmės, manė kad tai parankiausias, patikimiausias ateities sprendimas dėl financų, dėl piniginio vieneto klausimo ateityje. Jis buvo įvestas ir tiek, dabar visi neva patenkinti, nes nebesinori galvoti kitokių sistemų, geresnių, efektivesnių, be trūkumų, visiems jau - tas pats, žmonės mano kad tai galutinis būdas. Ką bedarytumėme, žmonės visvien priešinsis, jie per daug pastovūs savo laiko nustatytoms sistemoms, jie nenori nieko keisti, nemato prasmės.

Citata iš: Lukas šukys  sausio 29, 2016, 01:11:23Rwikia paciam zlugditi se sistema begti nuo jos bet nesislepti o pries ja kariauti, ta prasme jei tu mokaisi mokykloje tu pats besimokindamas kuri savo ateiti jei mokysies bus gerai jei ne tai ne (:-) bus blogai)
Kariauti nėra prasmės. Galima viską išspręsti diplomatiškai ir susitarti gražiuoju, ginčas nemanau ar padės. Žmonės yra labai prisirišę prie savo nuomonės, palaikyti senesnes formas, todėl jos ir laikosi, kol vos negriūva (sistema jiems paranki, bent daugeliui).

Galima kaltinti tokius gamintojus, kurie išnaudoja resursus, o jų gaminys neilgaamžis. Tokiu būdu, kai kuriami neilgaamžiai kūriniai išnaudojama daugiau resursų nei įprastai, ir galima sakyti - veltui. Bet jeigu, kas nors sukurtų, kažką geresnio ir iilgaaamžiškesnio, būtų daugiau prasmės gaminti, o dabar mes praktiškai gaminame šiukšles (max. 5 metų galiojimo laiko). Ir - tai - vaikai, kartais savo naują iphona per kelias dienas nudrožia. Beverčiai gaminiai, jei žmonės nemoka su jais elgtis deramai, ir pats sueikvojimas resursų atsiliepia žemei, per daug teršiama žemė. Kitaip sakant, žmonės per buki suprasti, kad gamina šiukšles, o ne telefonus.

Kūrinys turėtų būti kuriamas nusprendžiant apie ateities galimybes, jeigu kurinys netelpa į tokius rėmus vadinasi jis yra šiukšlė. O daugėjant neiilgaamžių kūrinių gamybai, didėja ir tarša. Mes užvedžiame gamintojus toliau gaminti neeligaamžius kūrinius, jiems atrodo, kad jie naudingi, kad pasitarnauja. Realybė yra žiauresnė, nei manyta, jie gamina dėl pinigų, ir jiems nerūpi tie žemės ištekliai. Kad žmonės pradėtų būti praktiškesni savo pirkiniams, nebepriktų vaikams išmaniųjų telefonų, plančečių ir kito 3-čių šalių šlamšto, žemė atsigautų. Patys žmonės nori turėti kuo geresnę techiniką, kuo geresnį gyvenimo lygį...

Jiems daugmaž gerai šiandien, jiems ateities kartos net nerūpi. Kad baigsis vieną dieną žemės resursai - tai faktas, bet ar ilgai temps be jų, niekas nežino. Ir jei kūrinės reikia ar nereikia telefonus, tik pridėdami vieną ar kitą programėlę(kad šis skirtųsi nuo senesnės versijos), vadinasi mes bejėgiai išsivaduoti iš sistemos. Mums kurs ir kurs šiukšles, kol nesuprasime, kad tų šiukšlių resursai galėjo būti prasmingiau panaudoti.


Lukas šukys

Citata iš: time  sausio 29, 2016, 16:26:46
Citata iš: Lukas šukys  sausio 29, 2016, 01:11:23supratau, bet sakyti kad kapitalizmas atsirado del poreikio gyventi geriau labai kvailas teiginis nes zmones norejo gyventi geriau o ne kapitalizmo
Žmonėms buvo išplautos smegenys, jie nesuprato kapitalizmo reikšmės, manė kad tai parankiausias, patikimiausias ateities sprendimas dėl financų, dėl piniginio vieneto klausimo ateityje. Jis buvo įvestas ir tiek, dabar visi neva patenkinti, nes nebesinori galvoti kitokių sistemų, geresnių, efektivesnių, be trūkumų, visiems jau - tas pats, žmonės mano kad tai galutinis būdas. Ką bedarytumėme, žmonės visvien priešinsis, jie per daug pastovūs savo laiko nustatytoms sistemoms, jie nenori nieko keisti, nemato prasmės.

Citata iš: Lukas šukys  sausio 29, 2016, 01:11:23Rwikia paciam zlugditi se sistema begti nuo jos bet nesislepti o pries ja kariauti, ta prasme jei tu mokaisi mokykloje tu pats besimokindamas kuri savo ateiti jei mokysies bus gerai jei ne tai ne (:-) bus blogai)
Kariauti nėra prasmės. Galima viską išspręsti diplomatiškai ir susitarti gražiuoju, ginčas nemanau ar padės. Žmonės yra labai prisirišę prie savo nuomonės, palaikyti senesnes formas, todėl jos ir laikosi, kol vos negriūva (sistema jiems paranki, bent daugeliui).

Galima kaltinti tokius gamintojus, kurie išnaudoja resursus, o jų gaminys neilgaamžis. Tokiu būdu, kai kuriami neilgaamžiai kūriniai išnaudojama daugiau resursų nei įprastai, ir galima sakyti - veltui. Bet jeigu, kas nors sukurtų, kažką geresnio ir iilgaaamžiškesnio, būtų daugiau prasmės gaminti, o dabar mes praktiškai gaminame šiukšles (max. 5 metų galiojimo laiko). Ir - tai - vaikai, kartais savo naują iphona per kelias dienas nudrožia. Beverčiai gaminiai, jei žmonės nemoka su jais elgtis deramai, ir pats sueikvojimas resursų atsiliepia žemei, per daug teršiama žemė. Kitaip sakant, žmonės per buki suprasti, kad gamina šiukšles, o ne telefonus.

Kūrinys turėtų būti kuriamas nusprendžiant apie ateities galimybes, jeigu kurinys netelpa į tokius rėmus vadinasi jis yra šiukšlė. O daugėjant neiilgaamžių kūrinių gamybai, didėja ir tarša. Mes užvedžiame gamintojus toliau gaminti neeligaamžius kūrinius, jiems atrodo, kad jie naudingi, kad pasitarnauja. Realybė yra žiauresnė, nei manyta, jie gamina dėl pinigų, ir jiems nerūpi tie žemės ištekliai. Kad žmonės pradėtų būti praktiškesni savo pirkiniams, nebepriktų vaikams išmaniųjų telefonų, plančečių ir kito 3-čių šalių šlamšto, žemė atsigautų. Patys žmonės nori turėti kuo geresnę techiniką, kuo geresnį gyvenimo lygį...

Jiems daugmaž gerai šiandien, jiems ateities kartos net nerūpi. Kad baigsis vieną dieną žemės resursai - tai faktas, bet ar ilgai temps be jų, niekas nežino. Ir jei kūrinės reikia ar nereikia telefonus, tik pridėdami vieną ar kitą programėlę(kad šis skirtųsi nuo senesnės versijos), vadinasi mes bejėgiai išsivaduoti iš sistemos. Mums kurs ir kurs šiukšles, kol nesuprasime, kad tų šiukšlių resursai galėjo būti prasmingiau panaudoti.


"žmonems buvo išplautos smegenis" o tu jug žmogus? Tau irgi išplautos? Pažistu daug žmoniu daugiau negu tu kurie palaiko kapitalizma tiesiog nieko nedaro ir pasirenka gyvenimo buda su kuriuo bando iveikti kapitalizma is jo tiesiog isseidami (stai ka as turejau omeni sakydamas karas) daiktu neilgaamžiškumas nelabai svarbus taip jis skatina vartojima bet betkokiu atveju kapitalizmas klestetu.

Aukštyn