Šikšnosparnių lizdas arba tema naktinėtojams :)

Pradėjo paragraf 78, kovo 23, 2013, 05:15:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Ezekiel

#15
balandžio 15, 2013, 00:40:54 Redagavimas: balandžio 15, 2013, 11:06:47 by Ezekiel
Aš sąmoningai nebūdrauju naktimis nebent kai būnų kaime kai norių nueiti pasižiūrėti žvaigždes, kontempliuoti visatos didybę, neretai galima stebėti NSO.
Šiaip nematau prasmės naktimis sėdėti prilipus prie ekrano kai galima dieną. Nebent įdomiau atrodo laužas, miesto žibūriai naktį ar fejerverkai dar dėl jų verta nemiegoti.
Miegas ir sapnavimas panašu svarbus atstatyti sveikata ir išspresti psichologines problemas, o šviesa ir dienos triūkšmas tam maišo. Melatoninas (ir DMT) išsiskyria būnant tamsoje, nors išsiskyria ir ilgai nemiegant ir tai galima panaudoti "gyviems" sapnams pasiekti.

Kenway

Na mane tai nemiga kankina     :-[  Tokiom naktim irgi megstu stebet dangu, bei kartais užeinu i anomaliją forumo paskaityt :D

Asasinas

Dabar tai jau vėlyvi šikšnosparniai renkasi...

paragraf 78

Na, yra nemiegančių?

Master

Tfuuu šiandien turbūt anksčiau pradėsiu rytą  ::)
miegojau palapinėje ir ant veido užlipo vabalas (net nenutuokiu iš kur jis  :-[)
o kadangi deduosi daigtus, tai visa lova nuoklota knygomis ir nėra kur prigulti :../ Bet iš tikro tai miego net nebenoriu (po tokio siaubingo įvykio)..
Anyway, pastaruoju metu pradėjau sapnuoti forumo dalyvius... Turbūt tai nuo per dažno sėdėjimo čia. (manau reikėtų liautis :D)

.L.U.T.H.O.R.

Mane sapnavai? >.> xD

Master

Neup,
2Pacą, kuris dirbo Radžio įsteigtoje ''gelbėkime vaikus''  labdaroje
Ir iš kur tokios fantazijos T.T (facepalm)
(įdomu tai,kad sapne nesapnavau jokio žmogaus vizualiai, kažkaip kitaip visa informacija suėjo  :o )

.L.U.T.H.O.R.

Prajuokinai :D Tai aišku kaip tu jį sapnuosi, kad net nemačius jojo :D O realiai įdomu, jei va tarkim forume bendrauja žmogus, su kažkokiu asmeniu, bet realybėje nesusipažinę, bet būtų prasilenkę tarkim kelis kartus to nežinodami, ar pasąmonė susietų informaciją iš energoinformacinio lauko ir sapne sapnuotum tą žmogų ir žinotum kas jis :D

Benamis

Man irgi Master sapnas patiko ;D

Beje, reiketu gal kokia taisykle i sia tema ivesti, pvz., kad galima joje rasyti tik nuo 00:00 val. iki 06:00? :D

Citata iš: Šešėlis  birželio 25, 2013, 23:57:05
O realiai įdomu, jei va tarkim forume bendrauja žmogus, su kažkokiu asmeniu, bet realybėje nesusipažinę, bet būtų prasilenkę tarkim kelis kartus to nežinodami, ar pasąmonė susietų informaciją iš energoinformacinio lauko ir sapne sapnuotum tą žmogų ir žinotum kas jis :D



eternal.bliss

intuicija, jeigu paprastai parašius tai netaip jau ir svaiginančiai skamba.

Master

Citata iš: Benamis  birželio 26, 2013, 00:21:47
Beje, reiketu gal kokia taisykle i sia tema ivesti, pvz., kad galima joje rasyti tik nuo 00:00 val. iki 06:00? :D

O nebūtų galima padaryti jog ta tema tiesiog automatiškai atsirakintų arba būtų matoma tik tuo laiku.? 
Dar būtų fainai jog ji būtų iškelta prie pagrindinių (tik naktimis) jog ''šikšnosparniai'' ją lengviau pastebėtų...

Benamis

Toki pasiulyma jau adminams reiketu teikti :)

Aukštyn