Koks Jusu gyvenimo tikslas?

Pradėjo Benamis, lapkričio 19, 2012, 09:02:46

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Kabinėdamasis pasijaučiu svarbesnis :(

Tiesiog smagią klaidelę padarei :D

Asasinas

Nu bet vyrai irgi iš dalies kažkiek gimdo. Tai gi per gimdimus palaiko moteriškei už rankos, tai kai ta gimdo fiziškai, vyras tuo metu gimdo dvasiškai...  :D

Gerai, nesvarbu, ne apie tai diskusija.  :)

HellSing

nuo pat mazens norejau tapti istorijos mokytoju o tabar va studijos. O taip tai noriu iskelti juodas istorijos demes

ponaitis

baikt mokykla,numest daug svorio ;),suirast merga,padaryt ka padarė čingischanas(jis išpi*o tiek moterū jog 1 žmogus 200 turi jo geneologiny medy :D),isklausyt ka merga sakys dėl neištikimybės,palikt merga,parašyt knyga,sukurt religija,nusigert bent karta,išokt su parašiutu,baigus "čingischano"misija susiras mylima mergina ir užaugint 2(arba daugiau :D)vaiku,dirb istoriku.
tiek mano "nedaug" norų:D

Skunk

Citata iš: Asasinas  lapkričio 21, 2012, 17:11:28
Nu bet vyrai irgi iš dalies kažkiek gimdo. Tai gi per gimdimus palaiko moteriškei už rankos, tai kai ta gimdo fiziškai, vyras tuo metu gimdo dvasiškai...  :D

Gerai, nesvarbu, ne apie tai diskusija.  :)

Vyrai kazkiek gimdo  :D :D

Asasinas

Dvasiškai, morališkai ir psichologiškai.  ;)

DamnBastard


Benamis



Iron Tara

Visi norai veda į vieną tašką - į laimę. Todėl noriu būti laiminga.

Master

Ilgai ta tema galvojau. Visgi, jeigu mirsime ir ¨viskas¨ pasibaigs, materialinės gerybės, protas neteks prasmės, todėl reiktu siekti dvasinio tobulėjimo. Bet jeigu mirsime ir tai bus viskas, iš gyvenimo reiktu pasiimti viską ką jis duoda. Tai ir laviruoju tarp šių dviejų tiesų.
O tikslas būtų toks: paimti viska neprarandant sąžinės, laviruoti netradicišku požiūriu per gyvenimą. Net darbų sąrašą sudariau. :) ps. kartais galvoju, kam viso to reikia: darbų, daiktų, žinių.. Jeigu jie nenaudojami ir kelia nepasitenkinimą ^.^.

Refaim

Gyvenk, Žvenk, Dauginkis. :D

NEXO

#27
birželio 17, 2014, 11:30:09 Redagavimas: birželio 17, 2014, 14:14:23 by NEXO
Aš norėčiau pasiekti gylų meditacijos lygi gilų suvokimą arba išmokčiau telekineze ir kitas ,bet geriau ,kad turėčiau ryšių su dvasiniu pasauliu obe o tada galiu laimingas krist žemėn, atrodo lėgšta ,bet ar kiekvienas to norėtu ?

do

bijau,kad mano tikslai svarbieji įgyvendinti,dabar tik dirbu,gyvenu,reikalinga,naudinga dar esu
pažįstu žmogų,kurio tikslas maitintis prana
aš tikiu juo,nes eina link to jau ne pirmi metai,žingsnis po žingsnio ir matau-jis artėja
aš neturiu tokių didžių tikslų,o tie maži žemiški norai-visa net nesinori vadinti tikslu,tiesiog užtenka panorėti-ir turi
norų ,aišku ,kad turiu

Master

Mano tikslas buti tokiu zmogumi, kuris turi ir zino  savo tiksla.
Nors galutinis gyvenimo tikslo taskas neegzistuoja, dirbdama su savimi ir tyrinedama aplinka pasitenkinu tuo :)

Aukštyn