Koks Jusu gyvenimo tikslas?

Pradėjo Benamis, lapkričio 19, 2012, 09:02:46

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Taigi, koks Jusu gyvenimo tikslas? Ka noretumete nuveikti iki gyvenimo pabaigos, kad galetumete numirti laimingi?

TinSoldier

Parašyti šitame forume 1009 žinutes

EDIT: Oba, man pavyko! Dabar jau galiu ramiai numirti :)

BloodyMary

Baigti mokykla ir studijas :D dirbti medicinos sesele ir aplankyti Paryžių ir New York :D Gal ir nieko ypatingo, bet.... :D

Hekate

Kol kas taip aiškaus tikslo nėra. Pirma baigti mokyklą, studijas, susirasti mėgiamą darbą, veiklą kuri neatsibostu. Įsitvirtinti gyvenime, kad nereikėtų be vietos būti. Norėčiau iššokti su parašiutu, paskraidyti taip sakant  :D  ir dar daug smulkmenėlių...
Bet dar pasikeis pažiūros tada vėl kitaip ir vėl kitaip ir t.t.. Tad sunku, man bent jau, atsakyti į šį klausimą  ::)

.L.U.T.H.O.R.

Pasimylėti su tiek moterų, kad mieste kas antras einantis vaikas sakytų: "Labas, tėti" ;D O jei rimčiau, tai dar neapsisprendžiau koks mano gyvenimo tikslas :D O mažų tiksliukų tai pilna.

vitake

Mano gyvenimo tikslas nugyventi jį prasmingai. Turiu padaryti dar daugybę dalykų, keli iš jų :
*Ką nors sukurti naudingo žmonijai
*Dirbti NASA agentūroje
*Parašyti ir išleisti knygą
*Išsaugoti kiek galima daugiau gamtos ir gyvūnų
***

Va tada galėsiu ramiai ir laimingai numirti. :D

likehsvilius


astropasaulis

Aš tik galiu jus nukreipti, jums padėti sužinoti, koks yra jūsų gyvenimo tikslas. Tai, kuo svajodavote būti vaikystėje dažniausiai ir būna jūsų pašaukimas. Juk tuo metu vaiko sąmonė būna labiausiai susieta su kosmosu. Kitas dalykas yra: kas jus pravirkdo, kas jus sugraudina, kas jus jaudina, tas taip pat gali būti jūsų gyvenimo tikslas.
Atsimenu vaikystėje mano svajonė buvo padėti vargšams. Kai padedu kam nors, kurie sunkiau gyvena, kurie ,,likimo nuskriausti" jaučiu egzsistencijos skonį. :)

.L.U.T.H.O.R.

Norėjau būt gaisrininkas, o laisvalaikiu skraidyt į mėnulį .

TinSoldier

Aš norėjau būti policininku, o dabar nekenčiu policininkų. Jaučiuosi pasimetęs :(

Benamis

Citata iš: TinSoldier  lapkričio 19, 2012, 23:41:47
o dabar nekenčiu policininkų.


Turejo buti kazkokia svari priezastis... Su puse gramo zolytes gal pagavo? :D

TinSoldier

Citata iš: Benamis  lapkričio 19, 2012, 23:47:10
Turejo buti kazkokia svari priezastis... Su puse gramo zolytes gal pagavo? :D


Kol kas dar nepagavo. nevykeliai :D

Mano neapykanta labiau iš teorinės pusės :)))) Policija, deja, ne tik gelbėja ar padeda, bet ir yra viena iš pagrindinių priemonių užtikrinti dabartinę sistemą, dabartinę tvarką ir stagnacinius įstatymus. Na, bet čia jau mano asmeninės ir debiliškos nuomonės :) Tiesiog nemėgstu jų :)


Asasinas

Vesti moterį, pagimdyti vaiką ir nuskristi į kitą planetą.   :)
Čia šiaip realiai. :D

TinSoldier

Citata iš: Asasinas  lapkričio 21, 2012, 16:49:35
Vesti moterį, pagimdyti vaiką ir nuskristi į kitą planetą.   :)
Čia šiaip realiai. :D


Sužinojom apie tave kažką naujo...

Asasinas

Nu blin, nesikabinėkim prie ne taip parašyto žodžio  :D

Aukštyn