Aš, mano mama, ir, mano motina. Kas yra tai, kas yra ta trečioji?

Pradėjo violetpink1, kovo 24, 2024, 08:00:39

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Aš, turintis vardą ir pavardę, turėjau mamą, kuri taip pat turėjo vardą ir pavardę.
Mes, mano žiniomis, neturėjome jokių kitų vardų.
Šitą labai svarbu parašyti dėl vienos sąvokos struktūros, kurią naudosiu kituose sakiniuose.
Ar tai yra išties svarbu - aš - nežinau.

Po mamos mirties aš ilgą laiką ją sapnavau.
Bet paskui tas ryšys pasibaigė.

Tačiau tai nebuvo pabaiga ryšio apskritai.
Po kurio laiko aš prisiminiau vieną prancūzų dailininko, 1881 metais tapytą paveikslą, kuriame vaizduojama jauna moteris su kūdikiu ant rankų.
Tai atėjo nepaprastai.
Aš klausydavau muziką, arba būna dar ir dabar klausau, ir aš matau kurį nors variantą to paveikslo, tokį, koks yra įkeltas internete, ir žinau, kad jos, tos moters vardas, mano atžvilgiu, yra "Achrana Ochrana".
Aš iki galo nežinau kas tai per reiškinys, bet aš manau, kad tai yra vizija mano ateities mamos ir motinos idealo.
Yra vertybės, su kuriomis aš ją sieju.
Tai labai plati tema.

Iš šitos temos gal ir nelabai bus naudos, bet aš tik norėjau pastebėti, kad vienus žmones, mūsų gyvenimuose, pakeičia kiti, o paskui anie vėl sugrįžta, ar bent jau gali sugrįžti.
Šitą parašiau neatsitiktinai.
"Achrana Ochrana" man padeda pajausti ir mano mamą.
Tai būna kaip asmuo ("Achrana Ochrana"), su kurio pagalba aš atsirišu nuo perdėto prisirišimo prie savo tikrosios motinos, kuris (perdėtas prisirišimas) blokuoja ryšį - ji - Achrana Ochrana - tarsi padeda nukreipti dėmesį kažkur kitur, į kokį nors dvasinį potyrį - dažniausiai ateities kitame gyvenime arba perspektyvoje jausmą ir įsivaizdavimą - ir tada ryšys atsilaisvina jau ir su mano mama.

Va taip va. :) Dabar tiksliai viską apibūdinau.

Žodžiu, "Achrana Ochrana" yra kaip ir dėmesio išrišėja, pasiūlytoja kokio nors dvasinio potyrio, ir taip toliau, ir panašiai.

Taip pat noriu pastebėti, prie tos pačios temos, kad su asmenybėmis, ar materialiomis, ar jau ne, galima jausti ryšį ir neturint jų atvaizdo nei materijoje, nei kompiuteryje, o tiesiog tik žinant jų vardą.

Pvz., užtenka žinoti "Achrana Ochrana". Nebūtina turėti atvaizdus. Bet aišku padeda ir jie.

Aukštyn