Vienuolystė

Pradėjo Smygolas, balandžio 10, 2012, 04:09:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Smygolas

Ar yra merginų/moterų, galvjančiių/norinčių tapti vienuolėmis? Jei taip, kokį vienuolyną rinktumėtės?

LiepaBlack

O del ko noretum tapti vienuole...?

LiepaBlack


paragraf 78

Čia visi vienuolynai, bet ne vienuolijos. čia architektūrinių paminklų puslapis, vienuolijos čia http://www.vitaconsecrata.lt/pasvestojo-gyvenimo-institutai-lietuvoje

Smygolas

Citata iš: LiepaBlack  balandžio 10, 2012, 07:56:34
O del ko noretum tapti vienuole...?


Manau, kad man to reikia, kad turiu pašaukimą ramybei, yra dar ir kitų priežasčių.. Duok Dieve, kad viskas būtų gerai. Teliko išsirinkti vienuoliją, naudosiuosi administratoriaus link'u.

TinSoldier

Citata iš: Katastrofa  balandžio 10, 2012, 19:32:54
Manau, kad man to reikia, kad turiu pašaukimą ramybei, yra dar ir kitų priežasčių.. Duok Dieve, kad viskas būtų gerai. Teliko išsirinkti vienuoliją, naudosiuosi administratoriaus link'u.


Pašaukimą ramybei? Kaip čia yra, kad svarbiausia ramybė, o ne dievas?

OKULTISTE

Pritemkim, kad Dievas - ramybes Davejas.
O siaip ir man priezastis nelabai patiko... va, jei psakytu: noriu visikai atsiduoti darbui Baznycios labui ar pan, tai teisinga, o cia, kaip daznai buna, ziuri savo naudos...

RoxiO

Aš manyčiau, kad visi pedo, prievartautojai ir t.t galėtų tapti vienuoliais.

TinSoldier

Citata iš: RoxiO  balandžio 13, 2012, 14:22:50
Aš manyčiau, kad visi pedo, prievartautojai ir t.t galėtų tapti vienuoliais.


Kokia nauda iš to būtų? :)

Asasinas

Citata iš: Katastrofa  balandžio 10, 2012, 04:09:33
Ar yra merginų/moterų, galvjančiių/norinčių tapti vienuolėmis? Jei taip, kokį vienuolyną rinktumėtės?


Tai eik geriau į kunigų seminariją, būsi kunigė  :)

RoxiO


TinSoldier

Citata iš: RoxiO  balandžio 13, 2012, 14:33:01
Citata iš: TinSoldier  balandžio 13, 2012, 14:27:50
Kokia nauda iš to būtų? :)


Netvirkintu žmonių.


Mhm.. Aš gal ir maišau kažką, bet vienuoliai juk neužsidaro visam gyvenimui savo celėse? Retas kuris visiškai atsiriboja nuo išorinio pasaulio? Ar ne? Juk ne budistų vienuoliai čia.. Jei klystu, tuomet sorry. Jei ne, tuomet pedofilija ar liguistas kaifas nuo prievartavimo, yra ligos. Ir žmonių, turinčių šias ligas vieta pas terapeutus. Jiems reikia padėti. O žmonių, padariusiu nusikaltimus, dėl šitų ligų, vieta kalėjime.

Vienuolynuose jie negautų nei pagalbos, nei bausmės..

RoxiO

Citata iš: TinSoldier  balandžio 13, 2012, 14:39:31
Jei ne, tuomet pedofilija ar liguistas kaifas nuo prievartavimo, yra ligos. Ir žmonių, turinčių šias ligas vieta pas terapeutus. Jiems reikia padėti. O žmonių, padariusiu nusikaltimus, dėl šitų ligų, vieta kalėjime.

Vienuolynuose jie negautų nei pagalbos, nei bausmės..


Ir ta pagalba yra cheminė kastracija. :)

paragraf 78

Yra skirtingų pašaukimų ir regulų vienuolynai. Vieni visiškai atsiriboja nuo pasaulio, kiti kaip tik eina į pasaulį.
kas dėl iškrypimų, tai vienuolynuose tokie žmonės neužsilaiko.

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  balandžio 13, 2012, 14:22:50
Aš manyčiau, kad visi pedo, prievartautojai ir t.t galėtų tapti vienuoliais.


Jau yra tokių.

Citata iš: RoxiO
Netvirkintu žmonių.


Ir jie tvirkina žmones.

Aukštyn