Rytoj pasauline revoliucija?

Pradėjo Benamis, spalio 14, 2011, 11:48:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

http://anomalija.lt/2011/10/spalio-15-aja-ivyks-pasauline-revoliucija/ - Tai kaip supratau organizatoriai netesiogai nori kilti i musi pries bilderbergus, illuminatus ir pns.? Gal galetu kas nors placiau mane informuoti apie siuos ivykius? Buciau dekingas. :)

2012

Totali nesamone  :)

snofru


Benamis

Citata iš: 2012  spalio 14, 2011, 19:07:18
Totali nesamone  :)


? Placiau prasyciau...

paragraf 78

Na, tai ar jau įvyko pasaulinė revoliucija?

Benamis

Citata iš: insomnia  spalio 15, 2011, 14:16:16
Na, tai ar jau įvyko pasaulinė revoliucija?


Lietuvoje tai tikrai niekada niekas neivyks. 10 zmoniu siandien susirinko.

paragraf 78

Buvai susirinkime? Papasakok kas vyko ir apskritai kas čia dedasi :)


snofru

per rusus zinias ziurejau, tai pasaulyje neblogai mitinguoja liaudis, idomu tik ar cia vienadiene akcija ar eis jau pramintu #occupywallstreet keliu ir uzsites bei isplis i masinius mitingus. lietuviai man atrodo sukils tada kai pamatys kad yra teigiamas rezultatas pas kaimynus, nebe ta dvasia sklando protuose kaip 91-ais, ismustravo mus per siuos "demokratijos ir laisves" metus taikytis kai sika ant galvos, kiekvienas rupinasi savo subine ir dreba del ateities, baime padare savo, bet viltis mirsta paskutine :)

Benamis

Citata iš: snofru  spalio 15, 2011, 18:10:59
per rusus zinias ziurejau, tai pasaulyje neblogai mitinguoja liaudis, idomu tik ar cia vienadiene akcija ar eis jau pramintu #occupywallstreet keliu ir uzsites bei isplis i masinius mitingus. lietuviai man atrodo sukils tada kai pamatys kad yra teigiamas rezultatas pas kaimynus, nebe ta dvasia sklando protuose kaip 91-ais, ismustravo mus per siuos "demokratijos ir laisves" metus taikytis kai sika ant galvos, kiekvienas rupinasi savo subine ir dreba del ateities, baime padare savo, bet viltis mirsta paskutine :)


Mane tai labiausiai musu "zurnalistai" stebina. Visas pasaulis mitinguoja, o niekas apie tai neraso.

paragraf 78

Gal tiesiog viršūnėlėse sėdintys asmenys nenori kad apie tai rašytų, juk ir taip aišku jog žiniasklaida nupirkta

snofru

Citata iš: Benamis  spalio 15, 2011, 18:11:50Mane tai labiausiai musu "zurnalistai" stebina. Visas pasaulis mitinguoja, o niekas apie tai neraso.
po poros savaiciu prades, kaip ir su wallstreeto protestais buvo, ziu kada jie prasidejo ir tik kada rasyt pradejo ir tai melas ant melo. reik sekt alternatyvius saltinius - kitaip tiesa slypi kazkur anapus :)

snofru

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/romoje-per-antikapitalistinius-protestus-liepsnojo-automobiliai-ir-buvo-niokojamos-parduotuves-57-174923

nu va paziurekit, savo kazaciokus ileido ir taikus protestas virto eilinemis riausemis, blyn banda tupu aviu,vienas asilas parode pavyzdi ir visi is paskos, jei taip toliau tai visi tie protestai pasmerkti. atsius specnazus, prispardis subines, sukis i cypes, apdes baudom, kad butu kitiems pavyzdys ir kita syki sedetu ant puodo

Aukštyn