Rusija nesiruošia sustot?

Pradėjo Jupiteris, vasario 28, 2014, 17:11:46

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

do

mūsų propagandistai rašo tik tai ką leidžia es
pabandytų parašyti iš esmės-tuoj gautų per snukutį,

Vytautas

Citata iš: czech-kuolis  kovo 03, 2014, 14:52:04
Laba dieną - buvo elektrinės projektas, gyventojai sakė ne, nereikia. Buvo skalūnai...

Pirmiausiai tai didžiausias idiotizmas ir absurdas uždarinėti veikiančią AE.  Visiškas nemąstymas nei vakaruose nei Lietuvoje. Tiesiog sąmoningas žlugdymas. Bent tai būtų daroma po elektros tinklų pertvarkymo. Nors iš kitos pusės be Rusijos energetinės sistemos  tiesiog fiziškai neįmanoma paleisti AE. O dabar jei rusai nutrauktų elektros tiekimą ji tiesiog driokstelėtų. Geriausias variantas kuo daugiau ir mažų įvairių energijos sistemų kad ir pas gyventojus. Tą linkme pirmoje eilėje ir reikėjo naudoti es pinigus.

A.C.A.B

Putino propogandos mašina ir toliau nesnaudžia :D

Rusija „išsiaiškino", kur Lietuvoje rengiami Maidano smogikai

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/rusija-issiaiskino-kur-lietuvoje-rengiami-maidano-smogikai.htm#.UxSBtIXuZv0

Vytautas

#93
kovo 03, 2014, 15:27:59 Redagavimas: kovo 03, 2014, 15:30:23 by Vytautas
Primityvi ta rusų propaganda, bet ima ir suveikia. Iš kitos pusės gal taip pat reikia preteksto "pamokyti". Iš lėto palengva kuriama. Gerai kad orai šyla  :) Visai logiškai galima susiet kai kurių politikų Maidane lipimą ant bačkų ir darbą Rusijai.

Jupiteris

Jauciu, kad Rusai pasiims ta Kryma, o poto kazka galvos su Lietuva, jau is ju ziniasklaidos ne pirmos straipsnis apie Lietuva.. O Krymui tiketis pagalbos is vakaru beviltiska... JAV isikisus didele tikimybe, kad kils 3 pasaulinis, taip , kad man atrodo tenka sedet ir laukt pokol pas mus ateis ruseliai su tokia prezidentes politika, kuri vis labiau atkreipia ruseliu demesi i mus. :)

A.C.A.B

#95
kovo 03, 2014, 15:38:10 Redagavimas: kovo 03, 2014, 15:59:36 by Benamis
Suprantantiems rusiškai :D



O nesuprantantiems rusiškai:
Krymo gyventojas (gali būti, kad rusų tautybės) liepia kariškiams [cenzura] iš jo šalies namo.

czech-kuolis

#96
kovo 03, 2014, 15:41:57 Redagavimas: kovo 03, 2014, 15:45:02 by czech-kuolis
Citata iš: do  kovo 03, 2014, 15:09:50
taigi, dabar ir nežinau kuo patikėt,ar žiniasklaida ar tuo paprastu ukrainos žmogum

Na matot, paprastas žmogus paprastam žmogui nelygus. Nuvažiuotų paprastas žmogus iš Lietuvos į užsienį, sakytų, va 80 % žmonių už minimumą dirba, visi badauja, Landsbergis kolūkius sugriovė ir t.t. Su visa pagarba paprastam žmogui iš Ukrainos - tai ką jis sako - interpretacijos.

Kas dėl žiniasklaidos, tai tikrai patariu atsimerkt - rašė ir pagrindiniai šalies portalai apie daug ką, publikavo ne tik tas nuotraukas, kur maidaniečius puola, o ir tas nuotraukas ir video, kur patys maidaniečiai puola. BBC, the Economist nagrinėjo maidano dalyvių sudėtį ir tikrai neslėpė, kad tarp jų yra radikalių grupuočių narių. Tad jūsų standartiniai šablonai būtent šiam atvejui nelabai veikia, sugalvokit ką nors naujo.

do

ar čia mano standartiniai šablonai?
tu atvėsk ir leisk man pasirinkti kas meluoja,o kas ne
aš tau nekišu savo subjektyvios nuomonės ir to neparašiau, ką radai?tik sakinį"nežinau kuo tikėti...."
neimk į galvą,atsirenku, bet negrūdu jums ką pie tai manau
ar tu,jaunasis žmogau,suvoki,kad eilinis žmogus niekada nesukėlė karo
karas kyla tik tarp lyderių,kurie paskui save tempia į pražūtį visą avių bandą
tie kur kariavo,kas už tai jiems?ką laimėjo?tie kur mirė-amžiną šlovę?, tai da palauk,pažiūrėsim kaip išvartys laimėtojai tą amžiną šlovę.....
žinok,visą smetoną nulaižys tik prasibrovėliai į valdžią,o tas kas kentėjo,rėkė, šaudė,gaudė šniurps nosimi prie suskilusios geldos, ...........
primink man dabar, ką laimėjo lietuvos savanoriai neramiomis dienomis?ir kaip gyvena,kuo gyvena žuvusių šeimos, o kad ir Šernas, gal matei jį pareigose?aš jį matau ratukuose
žinok,aš jau paauglystėje atskyriau rusų pelus nuo grūdų ir klausdavau,kodėl lietuvos istorija tokia plonytė maža knygutė?
ir ką tu manai?
nugesindavo dvejetais, išstatydavo prieš klasę ir tyčiodavosi,kad aš einu į bažnyčią,kad nepiešiu dievo,kai reikia tai daryti,kad klausinėju lietuvos istorijos pati būdama didelės sąjungos piliete
žinau tik tiek, kas šildėsi prie židinio namie-tie ėdasi už valdžios lovį,bet ne tie kur žūsta
ir ne tie kur už tėvelį putiną....

snofru

#98
kovo 03, 2014, 16:08:50 Redagavimas: kovo 03, 2014, 16:25:47 by snofru
Citata iš: Jupiteris  kovo 03, 2014, 15:28:58
Jauciu, kad Rusai pasiims ta Kryma, o poto kazka galvos su Lietuva, jau is ju ziniasklaidos ne pirmos straipsnis apie Lietuva.. O Krymui tiketis pagalbos is vakaru beviltiska... JAV isikisus didele tikimybe, kad kils 3 pasaulinis, taip , kad man atrodo tenka sedet ir laukt pokol pas mus ateis ruseliai su tokia prezidentes politika, kuri vis labiau atkreipia ruseliu demesi i mus. :)
na ne idiotai gi jie, ir JAV ne idiotai. čia žiniasklaida bangas kelia, todėl ir atrodo kad velnias žino kas vyksta ir tuoj horizonte atominius grybus stebėsime. aprims viskas, techniškai, diplomatiškai (kaip beje visada ir darė) sutvarkys visus neaiškumus. paskui tyliai gražiai pastatys į vietą visus radikalus, gali visai būt, kad bendromis pajėgomis tiek JAV, tiek EU tiek Rusijos. nesakau, kad jie armijas įves i Ukraina, kitomis priemonėmis sutvarkys. o Lietuvos diplomatai, jeigu galima juos taip vadint, eilini kartą parodė pasauliui kokio yra žemo lygio. karo nebus, viskas tvarkoje, galima skirstytis.  :)

Citata iš: A.C.A.B  kovo 03, 2014, 15:38:10O nesuprantantiems rusiškai:
Krymo gyventojas (gali būti, kad rusų tautybės) liepia kariškiams [cenzura] iš jo šalies namo.
juokingas video. ateina kažkoks lopas ir parodo savo intelekto lygi pasiusdamas n*!@$# įsakymą gavusį karį. tegul pasiunčia ginkluotą "dešiniojo sektoriaus" smogiką, bus įdomiau stebėt finalą. kas tarnavo supras.. :)

czech-kuolis

Citata iš: do  kovo 03, 2014, 16:07:56
aš tau nekišu savo subjektyvios nuomonės ir to neparašiau, ką radai?tik sakinį"nežinau kuo tikėti...."

o ar rašiau kur nors, kad kas nors man kišama? Čia forumas, o ne skelbimų lenta, turi vykti interakcijas bendravimas, o ne "aš parašiau SAVO NUOMONĘĘĘ ir atstokit". Abu turime tas pačias teises rašyti ką manome, ir kaip puikiai matome abudu jomis naudojamės.

Citataprimink man dabar, ką laimėjo lietuvos savanoriai neramiomis dienomis?ir kaip gyvena,kuo gyvena žuvusių šeimos, o kad ir Šernas, gal matei jį pareigose?aš jį matau ratukuose

Galvokit, ką šnekat. Šernas, kaip ir kiti buvo pasienietis, muitininkas, kariauti jis niekur nėjo. Iki šiol daug žmonių irgi dirba pasienio kontrolėj. Įsivaizduokit, jei kam nors užplauktų puldinėti mūsų pasienio postus - čia ir būtų "nu kam čia taip, valdžia kalta ir t.t."?

Citatao Lietuvos diplomatai, jeigu galima juos taip vadint, eilini kartą parodė pasauliui kokio yra žemo lygio.

pvz.?

Benamis

Citata iš: A.C.A.B  kovo 03, 2014, 15:38:10
Krymo gyventojas (gali būti, kad rusų tautybės) liepia kariškiams [cenzura] iš jo šalies namo.


Geriau paklaustu ka jie mano apie okupacija ir ar patys tryksta noru kariauti :) Pasiusti zmogu daug proto nereikia.

do

nu gerai,šernas tep sau užkibo, bet tu man pasakyk,o ko ne Lansbergis žuvo po tanku,bet jauna asanavičiūtė?
va apie ką kalbu
ir dar
vanas mūsų ministras olekas sako ,kad imasi visų priemonių lietuvos saugumui  ir taram-baram, jis sako,o aš klausau
-tai va ko mano vaikas dabar rukloj laksto kaip šuva,pasikabines automatą
kad olekas ir visa šutvė netyčia nenukentėtų
nu blin,aš tą savo bastrį sutvarkysiu kai grįš >:(įpūsiu šventos dvasios,tegu tokie chekuoliai gina oleką

czech-kuolis

Citata iš: do  kovo 03, 2014, 16:34:57
tai va ko mano vaikas dabar rukloj laksto kaip šuva,pasikabines automatą
kad olekas ir visa šutvė netyčia nenukentėtų
nu blin,aš tą savo bastrį sutvarkysiu kai grįš >:(įpūsiu šventos dvasios,tegu tokie chekuoliai gina oleką

O jūs kitoje valstybėje nei Olekas gyvenat? Eisit į frontą pati, ane? Jūsų vaikas gins (nors labai linkiu, kad nieko ginti jam nereikėtų) ne tik Oleką, bet ir jus, mano mama, jūsų kaimynę, trečios B klasės mokinį Andriuką iš Klaipėdos ir dar daug daug kitų.

Dėl Landsbergio/Asanavičiūtės, taip, esate iš dalies teisi. Ciniškai pažiūrėjus, struktūrose yra hierarchija - pėstininkai ir viršininkai. Bet reikia jausti skirtumą - kur žūva karys, siunčiamas pulti, ir kur žūva gindamasis. Lietuva bene nuo LDK/ATR laikų agresijos prieš užsienio šalis nenaudoja (Klaipėda ant klaustuko, bet net ir tokiu atveju - jau 90 metų). Aišku, aš suprantu, kad yra žmonių, kuriems tas pats gyvent, ar prie ruso, ar šiandieninėj Lietuvoj, bet yra dalis, ir manau, nemaža, kuri nori gyventi kuo laisviau.

do

#103
kovo 03, 2014, 17:07:28 Redagavimas: kovo 03, 2014, 17:21:10 by do
nesiginčiju kokioje Lietuvoje gyventi geriau, tegu buvo dabar eskaluojamų klaidų prieš dvidešimt metų ,kuriant šiandieninę lietuvą, tačiau mano,kaip motinos,kailis neramus,nes aš išauginau sveikus penkis vyrus,kurie visi iki vieno dirba, keli dar ir mokosi,įskaitant tą nupušėlį mano kareivį
ar suvoki,kad kokia bebūtų ta lietuvos kariuomenė,stiprus agresorius(rusija ar nato)nupūs kaip pienės pūką
juk nebus taip kaip filme "išsaugoti eilinį rajeną"tipo motinos du sūnūs jau žuvo,išsaugokim bent trečiąjį,
ant mūsų jaunų vaikų riebiai nusispjauna šalies vadovai ir neša savo storas subines į saugias vietas
taigi,jei rusai šiandien užbaigia pratybas,atšaukia į vietas pskovo kariuomenę ir baltijos laivyną,tuomet galim tikėtis,kad mano vaikus dar neiššaudys kaip triušiukus
beje,mergyčių neturiu, tai kas man pensiją uždirbs?svetimi?nu nenoriu,aš išdidi mama
ai,nu jo,ta juknevičienė kalba kad vėl reikia atnaujinti šaukimą į kariuomenę,reikia padidinti finansavimą krašto apsaugai, o ponas juodka sako ,kad pateikė es vadovams pareiškimą apie tai kad jau reikia"pagalvoti "ir apie sankcijas rusijai, na taip,kol,es galvos
krymui nupeš kuodą, o lenkai bijo,todėl ir telkia pajėgas prie sienos su ukraina
jeigu lietuva ribotūsi su ukraina,tai šiandien visas seimas su prezidente būtų išsislapstę europos užkaboriuose
kare kenčia tik piliečiai

varpainis

Citata iš: do  kovo 03, 2014, 17:07:28
nesiginčiju kokioje Lietuvoje gyventi geriau, tegu buvo dabar eskaluojamų klaidų prieš dvidešimt metų ,kuriant šiandieninę lietuvą, tačiau mano,kaip motinos,kailis neramus,nes aš išauginau sveikus penkis vyrus,kurie visi iki vieno dirba, keli dar ir mokosi,įskaitant tą nupušėlį mano kareivį
ar suvoki,kad kokia bebūtų ta lietuvos kariuomenė,stiprus agresorius(rusija ar nato)nupūs kaip pienės pūką
juk nebus taip kaip filme "išsaugoti eilinį rajeną"tipo motinos du sūnūs jau žuvo,išsaugokim bent trečiąjį,
ant mūsų jaunų vaikų riebiai nusispjauna šalies vadovai ir neša savo storas subines į saugias vietas
taigi,jei rusai šiandien užbaigia pratybas,atšaukia į vietas pskovo kariuomenę ir baltijos laivyną,tuomet galim tikėtis,kad mano vaikus dar neiššaudys kaip triušiukus
beje,mergyčių neturiu, tai kas man pensiją uždirbs?svetimi?
nu nenoriu,aš išdidi mama

Tai seimo nariai, prezidente kariauti turetu pagal jus?  Nusisnekat, ponia penkiu vaiku motina  ;D O ir i ta Rukla jusu sunaus niekas su sautuvu iremtu i nugara neisvare.
P.S. pensija zmones patys uzsidirba  ;)

Aukštyn