Akys ant Boudhanath'o stupos ir akys danguje 2007 metais - akys To Paties?..

Pradėjo violetpink1, gegužės 17, 2019, 16:50:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Pirmiausia parašysiu trumpą įžangą, o vėliau, sekančiame pranešime, savo komentarą.
Yra toks objektas Boudhanath'o stupa. Ant jos būna nupieštos dvi akys ir kažkas panašaus į sūkurį tarp jų.
Kadangi įkelti į forumą nuotraukų negalima dėl autorinių teisių, norintiems sužinoti apie ką eina kalba, siųlau į interneto paiešką įvesti "boudhanath eyes" ir pažiūrėti paveiksliukus.
2007 metais, turbūt Ukrainoje, danguje buvo matomas keistas reiškinys: iš debesų susiformavusios dvi akys, tarp jų galima įžvelgti ir nosį.
Nuoroda į Youtube video:
https://www.youtube.com/watch?v=frLWCtzG4DM
.
Yra visokių teorijų apie tą reiškinį danguje: nuo video klastotės, iki dirbtinio debesų suformavimo ar net Dievo apraiškos.
Jei vis dėl to tai buvo matoma ištikrųjų, tai labai panašu į akis, piešiamas ant Boudhanath'o stupos.
Kaip manote - ar tai gali būti susiję? Jei taip - kokiu pobūdžiu, kaip?

violetpink1

Viskas turi savo kilmę...
Taip pat ir tas reiškinys danguje. Man priimtinos dvi versijos dėl šio reiškinio:
1. Tai aukštesnės sąmonės manifestacija, apsireiškimas;
2. Tai kūrinys sukurtas su tam tikrais, tikiu aukštais, tikslais.
Dėl Boudhanath'o stupos akių. Nepaisant oficialių aiškinimų, aš tikiu, jog tos akys yra paišomos su tikslu atvaizduoti, išreikšti Paties Aukščiausiojo Akis, kaip mūsų kraštuose priimtina sakyti - Dievo.
Boudhanath'o stupos akys man - Parabrachmano, Aukščiausiojo Stebėtojo ir Suprantančiojo Akys.
Dėl reiškinio danguje: kad ir kokia būtų tiesa apie tai, kažkas norėjo tuo kažką parodyti.
Aš manau, jog mažų mažiausiai, tuo buvo norima įkvėpti žmonėms tikėjimo pačia aukščiausia - viską apimančia ir viską stebinčia sąmone; jei tai buvo sukurta dirbtiniu būdu.
O daugiausiai - tai paties Parabrachmano, Absoliuto manifestacija.
Esu atviras abiems variantams.
Ką manote Jūs?

elteide

panašios tikrai ...

rmantas21

Baisus tokie reiškiniai, na galbut tai tik sutapimas

Aukštyn