Pakalbekim apie meile. Ar meile yra visagale.

Pradėjo sara, spalio 09, 2017, 08:55:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: a.t.sielis  spalio 09, 2017, 18:56:34Nereikia pergyventi dėl išprotėjimo. Kadangi šiame pasaulyje visi ir kiekvienas yra išprotėjęs.

Kiekvienas turi sugebėti pasakyti ir suvokti: "aš esu išprotėjęs".

Aš esu išprotėjęs.
Šito taip pat religijos mokina ? ar čia vėl jūsų paties filosofija ? :D

sara

Skamba seksualiai. Tu taip gali pasakyti savo merginai-" As esu isprotejes del taves", nezinau kaip tavo mergina reaguos del to, bet man tai nuskambejo labai seksualiai ( kai ne pati tai sakau).:-)))

Mekabciel

#62
spalio 09, 2017, 19:01:03 Redagavimas: spalio 09, 2017, 19:03:26 by Mekabciel
Citata iš: a.t.sielis  spalio 09, 2017, 18:56:34Nereikia pergyventi dėl išprotėjimo. Kadangi šiame pasaulyje visi ir kiekvienas yra išprotėjęs.
Kiekvienas turi sugebėti pasakyti ir suvokti: "aš esu išprotėjęs".
Aš esu išprotėjęs.
Va va. :D  Užtat dabar nebebaisu vienam likt išprotėjus... :D Yra palaikymas. :D


a.t.sielis

Citata iš: Linas Esu  spalio 09, 2017, 18:58:31Šito taip pat religijos mokina ? ar čia vėl jūsų paties filosofija ? :D
Atsiknisk :)

Linas Esu


sara

O protas visagalis? Ar irgi tik nykstukas.:-)))
Bet pakalbam apie Dievo samone ar ji yra visagale-tikrai taip.
O Dievo meile mums ar yra visagale? Va cia jau klausimas. :) 
O gal meile ir samone yra tas pats?

Mekabciel

#66
spalio 09, 2017, 19:43:06 Redagavimas: spalio 09, 2017, 23:10:01 by Mekabciel
Citata iš: sara  spalio 09, 2017, 19:15:18O Dievo meile mums ar yra visagale? Va cia jau klausimas. :) 
Manyčiau, kokį Dievą žmogus nešioja savyje tokia ir Dievo meilė, nes kaip kitaip įvertinti Dievo visagališkumą, pagal ką? 

sara

Dar pasikartosiu-jausmuose yra begalines lavinos informacijos ir net mokslines informacijos, tik musu samone to nesupranta ir tai pavercia paprasciausiu seksu. Taip sakant tusciai energija stumdo...

elteide

Citata iš: Linas Esu  spalio 09, 2017, 19:10:17Meilė tikrai ne visagalė :D
eik iš čia...pasakų nepasakojęs.. :D

elteide

Citata iš: sara  spalio 09, 2017, 12:11:48Kosmine meile yra kai myli mokslus...
aš tai galvojau , kad kalbat apie dviejų sielų dievišką , didelę , tikrą meilę

eternal.bliss

Meilė tėra suvokimas kas esi.
Tavo esybės būsena. Dėl to tokia ieškoma, nes yra atsiminimas savęs, užuomina.
Tai niekuo nesusija su išore.

elteide

#71
spalio 14, 2017, 19:47:26 Redagavimas: spalio 14, 2017, 21:46:26 by elteide
Citata iš: Afrodite  spalio 13, 2017, 01:05:49O ka daryti kai tave myli bet i santykius braunas kitas asmuo ir kenkia tau liek tik gali.

Burtai veikia tik deja ne visi. Buna kad issipildo bet tik po keliu metu.
Afrodite,žiūriu, tiek daug tokių parašėt magijos skyrelyje ir pasiryžus bet kam, bet kaip...Jus nepalvojat, kad jus su vyru gal senokai ar nelabai senai , bet JAU esate išsiskirę- emociškai, dvasiškai, o kartu esat tik ant popieriaus... ir tas trečias asmuo nieko dėtas, jis tik kaip lakmusas tikrą situaciją parodė, išryškino..jei ne ši motera bus kita..taigi ne trečią asmenį reikia žudyt , šalint visaip kaip, o tarpusavy žiūrėt ar norit būti kartu, jei taip -tada kažką taisyt savyje, o tik poto aiškintis su trečiom pusėm..o gal tiesiog dabartinis vyras ne jūsų žmogus ?

Vycka

Meilė kaip seilė, nutyso ir gana. Visagalis ne tas, kuris jaučia visagalę meilę, o tas, kuris turi galimybę į tą meilę atsakyti. Atsakyti ar ne, tai yra pasirinkimo visagalybė D: Tokią meilę jaučiantis žmogus visiškai pažeidžiamas, paskendęs iliuzijoje ir lengvai išnaudojamas ir taip toliau ir taip toliau.

Aukštyn