Artimuju susidurimai

Pradėjo minde1990, sausio 05, 2014, 18:16:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

minde1990

Taigi papasakosiu kelis dalykus, kas is artimuju yra susidure su dvasiomis.
Asmeniskai man neteko susidurti su dvasiomis. Yra teke pries 10 metu gal su draugais uzsiimti spiritizmo seansu. Ir dar kazkurio budu is kazkur suzinojom, veidrodis ir ant veidrodzio pasta dantu, ir ten nakti reikia daryti, cia mazdaug, neatsimenu tiksliai visko.

O mano istorijos. Pusbrolis siuo metu suauges jau. Jis papasakojo gal budamas kokiu 13-14 metu, kai jie kartu su mano seima, visi buvo Sventojoje, atostogos. Jis buvo mazas ir sake jog kambaryje nakti niekaip negalejo uzmigti jis, perejo pro duru plysi seselis kazkoks, ir iskart pradejo ten verkti, zadinti visus, bet nieko negalejo pazadinti, taip ir praejo naktis. Ten diedukas sake jog kazkada yra skaites laikrasti jog kazkuriame namuke zuvo vyras. Isejo prie juros ir paskendo. Tai as dabar paklausiu vis apie tai, sakau gali papasakoti dar karta, ar tai buvo tikrai ? Jis sako, jog nemelavau nieko, bet nenoriu kalbeti, nes pats netikiu, sako ten gal kas gasdino mane ir sako daugiau neprimink, nesvarbu ir panasiai, senai buve, niekam neidomu.

O dar viena pasakojima girdziu visa gyvenima mociutes. Ji ten pries 30 metu ar kiek kaime buvo, ten kazkokia mociute mire ir ten namuose buvo pasarvuota. Tai mociute miegojo su seneliu, ir sako senelis kietai miegojo, knarke, o jai uzmigti buvo sunku, sako kazkaip prakaitas muse. Ir sake nieko nemate, tik girdejo kaip durys kambario vos vos atsidare ir po keliu minuciu kaip koks sunkus bulviu maisas krito ant koju, ir poto vis labiau ir labiau eme spausti krutine ir pradejo smaugti, ji pradejo zadinti seneli, tada viskas nurimo. Atsibudes senelis sake, ka cia zadini neturedama ka veikti, eik greitai miegoti, nieko negalvodama.

Dar yra viena istorija mociutes, jau su seneliu kaip jis jau mire :( bet nenoriu pasakoti, nes sunku prisiminti ir kazkaip nejauku, nes pats ten gyvenu, nors ir nieko nejauciu.


Calibrae277

Sveikas, as asmeniskai netikiu tokiais dalikais nu bet kartu ir nekisu nosies i juos, buvo man toks nutikimas, senai ce gal pries 4metus su viena mergaite draugavau ir jau gan ilgokai tai tektadvo pas ja pasilikt kartais ir vienam namie pabut tekdavo bet istrigo toks vienas ivikis kurio niekaip nesuprantu net siandien ir juokas ima ir kartu baugu daros, zdz, sedziu svetainei ziuriu tv. ir nu vienas absoliuciai namie, ir staiga duris uzsidaro su trenksmu net o jos jei ju neuzdarai visada atsidaro tai as tuo momentu juoktis garsiai pradejau nes netikiu tokiais dalikais :) bet kas jas uzdare negaliu paaiskinti po keliu minuciu sugalvojau kad skersvejis bet apzejau visus langus viskas uzdarineta viskas grizo drauge papasakojau as jai ir juokiuos nes man tada tikrai labai juokinga viskas atrode, tada ji man sako raminklis tylek ir nekalbek apie tai ir isvis nekreipk demesio, paklausiau kdl? o ji atsake kad namas labai senas ir cia buvo baznicia po to ligonine ir dar po to kaimo mokyla uzdarius mokikla nama pardave kaip gyvenama ir ce nk keisto buna kad sviesa savaime uzgesta nakti girdisi aimanos bat mano seima ipratusi ir niekas nekreipia i tai demesio, tas kaimelis buvo nepertoliausiai nuo mano seneliu tai paklausiau senelio jis patvirtino kad pokarije ten buvo ligonine ir daug zmoniu ten yra iskeliave anapilin bet net ir po visko nepradejau tiket pomirtiniu gyvenimu ir viskuo kitu, bet ir nesakau kad tai neegzistuoja

minde1990

O is jusu niekas negirdejote kokiu tai burimo, spiritizmo su veidrodziu ir dantu pasta istepti ? Ar cia visiskas niekalas ?

Calibrae277

teko sia tema namazai girdeti nors ir ji man ne lbj aktuali bet kad su veidroziu ir pasta tai tikrai nk, ir nesuprantu prie ko ce dantu pasta?

minde1990

Citata iš: Calibrae277  sausio 05, 2014, 23:47:40
teko sia tema namazai girdeti nors ir ji man ne lbj aktuali bet kad su veidroziu ir pasta tai tikrai nk, ir nesuprantu prie ko ce dantu pasta?


as nezinau prie ko cia dantu pasta, ar knygoje kur skaiciau ar kas pasake, tikrai dabar neprisimenu, ten ne vien pasta ir veidrodis, dar ir zvake lyg buvo. Nemanau jog cia koks spiritizmas buvo, manau greiciausiai kokie burtai. As pats spiritizmu tai tikiu, per daug yra zmoniu juos dariusiu, kad netiketi. Bet magija kazkaip nelabai, ypac tos visokiausios meiles :) nu manes jokie burtai nepriverstu elgtis kitaip.

Bet stai istikruju idomu ar dvasios kurios vaidenasi, gali kazka padaryti zmogui fiziskai ar tik gali sukelti jausmus. Nes jei fiziskai nieko negali padaryti, tai nelabai cia yra ko ir baimintis, nes as asmeniskai nebyjociau pamatyti koki seseli ar kazka. Kaip gali buti baisus dalykai, kuriuos tu megsti ir skaitai informacijos apie tai ir panasiai. Tik niekas nesikviecia i svecius pas kuriuos apsireikstu dvasios :)

.L.U.T.H.O.R.

Tau tik atrodo, kad tavęs nepriverstų elgtis taip ar kad nebijotum :) Kol nesi susidūręs ^^ Na bet būna išskirtinių atvejų :D

minde1990

Citata iš: Druwis  sausio 06, 2014, 10:54:59
Tau tik atrodo, kad tavęs nepriverstų elgtis taip ar kad nebijotum :) Kol nesi susidūręs ^^ Na bet būna išskirtinių atvejų :D


gal todel jog per daug save pazystu ? gal kitiems reikia meditaciju jog viska suvoktu, o man gal ne. Yra buve gal akimirku kaip galejau pagalvoti jog ten kazkas vyksta keisto, bet daugiau ta akimirka buvo smalsu ir knietejo jog tai butu istikruju, nei jog begciau ar sakyciau nenoriu ir panasiai. Manau kokie silnos valios zmones gal ir gali pasiduoti tai vadinamajai magijai, gal sia kiek daugiau butu itikinimas ir blogas energetikos laukas, nei jau burtai tie. As pats su pazystamais seniau megindavau issiaiskinti ka "tikros" burtininkes gali. Ir tos jau "tikrosios" vadinamos nieko nieko nezinojo nei nieko nebure, bure pinigelius tik :) as ant tu burtu esu skeptiskas, nes cia tikra fantastika jau

.L.U.T.H.O.R.

O gal tiesiog per gerai apie save manai? :D Aišku, jei tie tavo burtai ir magijos tėra veidrodis su dantų pasta ir panašūs vaikiški žaidimai, tai aišku, tai nieko nepaveikia, nes tiesiog kaip urban legend vos ne sugalvoti. Daug iš vaikystės žinau, tų nesąmonių su dantų pasta :D

varpainis

Citata iš: minde1990  sausio 05, 2014, 23:20:02
O is jusu niekas negirdejote kokiu tai burimo, spiritizmo su veidrodziu ir dantu pasta istepti ? Ar cia visiskas niekalas ?

o paskui mamai reikia nuvalyt tuos tavo isterliotus veidrodzius  ;D

minde1990

Citata iš: varpainis  sausio 07, 2014, 00:00:05
Citata iš: minde1990  sausio 05, 2014, 23:20:02
O is jusu niekas negirdejote kokiu tai burimo, spiritizmo su veidrodziu ir dantu pasta istepti ? Ar cia visiskas niekalas ?

o paskui mamai reikia nuvalyt tuos tavo isterliotus veidrodzius  ;D


ne, patys pamenu nuvalydome. Tai ne tik su pasta zaidem, zaidem ir su kaukolemis nupiestomis, viska isbande esam :)

Edvis1337

Man patiko si tema kuria jus sugalvojot. Turiu ir as ka pasakyti . Zodziu yra tokia mano kumos pazystama drauge ji sena gal ne drauge nu zdz pazystama tj ji mum kazkada papasakojo tokia istorija kad kai ji buvo kazkur 15-16metu ji su draugem nzn ka ten veikie bet buvo lyg tais Kazakstane ar kazkas.tokio nu ir zodziu vienos drauges mama ar kasten buvo palaidota tj ir visi nueja i kapines aplankyti kapo.  Ir ivyko toks dalykas jog buvo vakaras ir jie visi kas ten buvo pamate seseli kaip zmogaus tik su ragiukais mazais. Tiksliau ne seseli o ... nu nzn kaip cia pasakyti nu kaip juoda koki silueta ir jie visi i ji sustinge ziurejo.  Ir poto nuo jo rankos suspindejo lig ziedas ar kazkoks papuosalas pagavo saules sviesa. Beto jis buvo vos uz 10-15 m . Ir jis tada po kazkiek sec isnyko. Tj nuo to laiko ji iki dabar sapnuoja ta velnia ir jis visada kalba su ja siek tiek bando kartais pagazdinti . Ir ji pries kokius metus jo nesapnavo gal jau menesi ir po to mazdau menesio viena nakti ji sapnavo kad jis sako : nu ka pasilgai manes :D nu ir vel jis pradejo sapnuotis kas nakt :) . Beje dabar jai gal apie 50 metu. Tai gal tiek uzteks nebezinau karasyti . Kam kas bus dar idomu paklauskite pabandysiu atsakyti. Ir afiprasau uz klaidas rasiau per plancete su kuria dar rasyt nemoku :)

Calibrae277

nelbj supratau ka pasakit norejai :) ka ji ten mate? seseli ar velnia :) kazkas pasakojo kad kai zmogu palaidoja kuri laika prie kauburelio buna toks kaip svitejimas is toli gali pasiroditi kaip siluetas bet ten is kuno kazkaip garuoja fosforas o jis nakti sviecia tai gal kazka panasaus mate jinai bet na nevisada buna taip, na paciam tokio reiskinio neteko matiti ir nemanau kad noreciau pamatiti  :D ipac nakti kapinese :)

Edvis1337

Ten buvo velnio siluetas.  Nemanau kad tai galejo buti fosforas 1. Jis buvo juodas 2. Nezinau kaip ten butu galeje pasirodyti ziedas ar kas ten bet ten buvo tikrai viskas is arti ir ji net nesvarsto ar tai tiesa ar sjp kokia nesamone nes ji ji mate is arti taip kad yrodimu jai nebereiiia kas tai buvo. 3. Nemanau kad jeigu butu fosforas kad ji ji sapnuotu ir jis ja kalbintu ir t.t. man irgi nesinoretu to pamatyti o po to dar visa gyvenima sapnuoti.


Calibrae277

nu aisku tada taip bet tai kazkaip nzn neitikimai skamba gal kas apsimetes buvo, ce prie panevezio miesto yra sudegus baznicia ir sako ka ten vaidenas, dar pasakojo kad senai ten kunigai pasikore 3gal nepamenu tiksliai, nu bet ne tame esme kiek kas buvo is draugu gal apie 15zmoniu paliudijo kad nuvaziavus masina nebeuzsikuria, o kita diena namo partempus viskas gerai buna ir vaziuojant atgal jauciasi kad dar kazkas ekipaze nematomas, nu bet buvau ir as ten pora kartu su pora draugu, ir nk mistisko nenutiko, tai nesuprantu ce visi isigalvoja jie visi is skirtingu pusiu nu net nepazistami ir vienodai pasakoja, ta prasme 5viena kompanija 5kita kompanija ir dar5 kita ir suprask db kaip ten yra reiks trecia kart nuvarit gal pasiseks kazka mistisko patirt

Edvis1337

Na taip skamba keistai bet rgi.niekas.ten neapsikete.nes buvo gi permatomas o po to akyse nejudedamas po biski niko kol pranyko.
Citata iš: Calibrae277  sausio 08, 2014, 22:08:56
nu aisku tada taip bet tai kazkaip nzn neitikimai skamba gal kas apsimetes buvo, ce prie panevezio miesto yra sudegus baznicia ir sako ka ten vaidenas, dar pasakojo kad senai ten kunigai pasikore 3gal nepamenu tiksliai, nu bet ne tame esme kiek kas buvo is draugu gal apie 15zmoniu paliudijo kad nuvaziavus masina nebeuzsikuria, o kita diena namo partempus viskas gerai buna ir vaziuojant atgal jauciasi kad dar kazkas ekipaze nematomas, nu bet buvau ir as ten pora kartu su pora draugu, ir nk mistisko nenutiko, tai nesuprantu ce visi isigalvoja jie visi is skirtingu pusiu nu net nepazistami ir vienodai pasakoja, ta prasme 5viena kompanija 5kita kompanija ir dar5 kita ir suprask db kaip ten yra reiks trecia kart nuvarit gal pasiseks kazka mistisko patirt
del to vaiduokliu ir kitu mistisku dalyku tj kazkada buvau apleistoje grudu "kazkame" :) ir ten mire dirbdamas darbininkoas po to tas kazkas uzsidare ir sake kad ten vaidenasi. Tj buvom su draugu ten ir 1drauge lauke lauke nes daznai toks senis rekdavo kad mes ten nelystume nu tj nieko labai ypatingo nebuvo ten kokiu vaiduokliu dar kazko bet buvo tokie dalykai kaip vistu kiausiniu pilna kampuose svieziu kai kurie sar silti po to is niekur nieko tyliai stovint brazdesys lyg kas eitu link musu ir salia.musu garsas dingtavo ir dar po kokiu 10min ten pradejo stiklai visi dauzytis be sustojimo tj tada dejom i kojas kiek galejom bet kas svarbiausia iseje apziurejom pastata visi langai buvo sveiki o ta drauge visiskai nieko negirdejo tj va. Manau mistikos ten tikrai buvo. Nu ir aisku buvo baisu :c

Aukštyn