Ieškau pagalbos meilės klausimais

Pradėjo Joli, birželio 18, 2017, 11:47:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Joli

birželio 18, 2017, 11:47:50 Redagavimas: birželio 18, 2017, 12:33:58 by Legionas Priežastis: Pavadinimas neatitiko 3.2. taisyklės
Esu beviltiškoje situacijoje, su vaikinu virš 2 m.esame kartu, jau kureme planus gyventi drauge, t.y. jo 2 vaikai ir mano 1 sūnus, jis vedęs nebuvo, bet apie tai ir nekalbėjome, nesvarbiausia tas susirasymas,. Tačiau, jis ėmė abejoti ir išsigando tos atsakomybės, kad nepavykti gali , kad sunku visiems bus sutarti, ir iš viso, jis suprato, kad yra nepasiruošęs šeimos gyvenimui...., Tačiau jis palieka galimybę būti kartu ir leisti laiką, kaip visada, bet dėl ateities kūrimo jis atsiriboja.... Aš ji be galo myliu, rupinuosi, vertinu ji , jis mano idealas, nuostabus, protingas, mes viens kitą pamilome taip stipriai, abu jautemes nuostabiai. Ir štai viskas griūna, man gyventi nesinori, aš nematau džiaugsmo niekur, nebemiela viskas, jei esu be jo.....Kaip galima būtų ir ar tai įmanoma, kažkokiu būdu pritraukti jį, kad abejonės tos nebekamuotu jo, kai susigrąžinti, girdėjusi esu visokių dalykų, bet gal kam yra tekę naudoti kažkokius kerus ar kažką, net nežinau, ko imtis....

elteide

#1
birželio 18, 2017, 13:11:58 Redagavimas: birželio 18, 2017, 13:17:11 by elteide
kad turi du vaikus, kurie palikti moterims , kurių nevedė ir paliko, tau nieko nesako ?
esi kvaila tada, srr
ps
matai , ji dėl kažkokio jb nenori gyvent , o dėl vaiko kas norės gyvent , Puškinas?

Linas Esu

susirask subrendusį , nebijantį atsakomybės

elteide

Citata iš: Linas Esu  birželio 18, 2017, 14:02:26susirask subrendusį , nebijantį atsakomybės
...visi vyrai nenori atsakomybės , kol jų neįkinkai , nu bet yra patologiniai kurie netinka tam išvis , beviltiški ...

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 18, 2017, 19:37:21...visi vyrai nenori atsakomybės , kol jų neįkinkai , nu bet yra patologiniai kurie netinka tam išvis , beviltiški ...
Čia iš tos operos , visi vyrai kiaulės ? :D

a.t.sielis

Citata iš: elteide  birželio 18, 2017, 19:37:21nu bet yra patologiniai kurie netinka tam išvis , beviltiški ...
kam taip žiauriai? :) ne visi yra herojai, ne visi ir turi būti :)

paragraf 78

Žmogus uždavė klausimą, tad ar reikėtų aiškintis tarpusavyje ar padėti žmogui su atsakymu?
Nenukrypkite nuo temos.

Skeletonas

Tau reikia, gal daugaiu kalbėtis su juo, pasiaiškinti viska kodel jis nenori ir t.t nereikia iškart pulti i neviltį. Vyrai daug sunkiau susitaiko su šeimos kurimu todel reikia daugiau laiko.

vytra

Citata iš: Skeletonas  birželio 19, 2017, 10:58:24Tau reikia, gal daugaiu kalbėtis su juo, pasiaiškinti viską..
- jeigu draugas išsiskyręs du kartus (kaip minėjote), o tamsta išsiskyrusi vieną kartą, todėl aišku, kad draugo pesimizmo lygis dvigubai aukštesnis.. :(

išvada: tokiu atveju geriausia išeitis būtų tiek religine, tiek moraline, tiek praktine prasme sudaryti ne santuoką, o "partnerystės sutartį". Tokios sutartys itin populiarios dabartinėje USA.

:(

Joli

Citata iš: vytra  birželio 19, 2017, 11:14:05- jeigu draugas išsiskyręs du kartus (kaip minėjote), o tamsta išsiskyrusi vieną kartą, todėl aišku, kad draugo pesimizmo lygis dvigubai aukštesnis.. :(

išvada: tokiu atveju geriausia išeitis būtų tiek religine, tiek moraline, tiek praktine prasme sudaryti ne santuoką, o "partnerystės sutartį". Tokios sutartys itin populiarios dabartinėje USA.

:(
Tikriausiai ne taip issireiskiau, jis nebuvo vedęs, o vaikai su viena moterimi yra 2 , jam 35, o man 37m. ,kur jau daugiau bręsti, abu esame suaugę, bet nesuprantama man ši situacija, vos ne taip, kad būname kol kas kartu, tačiau mano lūkesčių jis negalės išpildyti, t.y. gyvenimas kartu... Aš jį myliu be proto, dabar esu tokioje tuštumoje, kyla blogų minčių, negaliu savęs pakęsti...

Joli

Citata iš: Linas Esu  birželio 18, 2017, 14:02:26susirask subrendusį , nebijantį atsakomybės
Juk maniau, kad tai jis , toks subrendęs, protingas, rūpestingas, bet staiga suabejojo, kad negalės išpildyti mano lūkesčių, aš pasiruošusi viską dėl jo padaryti, nes neįsivaizduoju savo gyvenimo be jo, o apie kitą vyrą man niekaip nei kūnas, nei protas neleidžia galvoti, regis tų kitų net nėra....😞

Joli

Tai gal kas žinot ar yra būdų kažkokių, užkalbėjimų , kad mylimą žmogų nors kažkiek galima būtų išlaikyti, gal per tą laiką jis suprastų, ir nustotų abejoti, dėl mūsų ateities, nors tiek, vis vien nenoriu nuleisti rankų, nes myliu....labai myliu

Skeletonas

negaliu savęs pakęsti...
[/quote]

Juk tu nieko nepadarei del to. Tai kodel savęs nekenti?

vytra

#13
birželio 19, 2017, 12:03:43 Redagavimas: birželio 19, 2017, 12:05:14 by vytra
Citata iš: Joli  birželio 19, 2017, 11:58:23Tai gal kas žinot ar yra būdų kažkokių?
1. Jei draugas turi vaikų, reiškia buvo vedęs! Ar tamstai svarbu tik "štampukas" santuokų biure?
2. Jei tu turi, reiškia buvai vedusi!
3. Buvo pasiūlymas nekliedėti vaikiškai, o sudaryti tik sutartį tolimesniam gyvenimui, nes abu jau tikrai buvote laimingai vedę, neišsaugojote.

:(

Skeletonas

Citata iš: Joli  birželio 19, 2017, 11:58:23Tai gal kas žinot ar yra būdų kažkokių, užkalbėjimų , kad mylimą žmogų nors kažkiek galima būtų išlaikyti, gal per tą laiką jis suprastų, ir nustotų abejoti, dėl mūsų ateities, nors tiek, vis vien nenoriu nuleisti rankų, nes myliu....labai myliu
užkalbejimai tau neduos tokios patikimos meilės. Turi atsiverti jam pilnai jai tikiesi kažko.

Aukštyn