Baisios istorijos.

Pradėjo arvis, gegužės 31, 2012, 16:05:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

arvis

gegužės 31, 2012, 16:05:36 Redagavimas: balandžio 24, 2014, 18:49:58 by Benamis
Čia rašykit jusų,pažįstamų ar šeip girdėtas baisias istorijas. 8)  :-[

arvis

Pas mane namuose vyksta kazkas nenormalaus mazdaug metras nuo stalo krasto gulejo sakute,nusisukau keliom sekundem girdziu ,kad kazkas nukrito,ziuriu sakute jau ant zemes guli :/ kas tai galejo but???

Benamis

Nerasyk 2 zinuciu is eiles. Dekui.

Citata iš: arvis  gegužės 31, 2012, 16:17:08
Pas mane namuose vyksta kazkas nenormalaus mazdaug metras nuo stalo krasto gulejo sakute,nusisukau keliom sekundem girdziu ,kad kazkas nukrito,ziuriu sakute jau ant zemes guli :/ kas tai galejo but???


Taip nutiko viena karta? Daug ivairiu paaiskinimu gali buti: sakute gulejo arti stalo krasto, tu ji pajudinai ir ji nukrito. Jeigu turi namie gyvuneliu (pvz. katina) jis taip pat galejo ja nustumti ir nubegti ir t.t. ir pns. Galiausiai gali buti, kad tu tiesiog issigalvojai sia mini-situacija.

arvis

prie mano namo prijungtos dirbtuves ir vidi gyvunai buvo uzrakinti ten.ir sakau sakute per gera metra nuo stalo ir dar vienas ivikis buvo kai mano suniui man prie akiu buvo numestas kaulas nors mano suo jo neliete.ir seip kaskas zaidina gyvunus naktimis.

Asasinas

Pas mane visokių yra buvę. Kažkokia juoda būtybė kampe pasirodė, buvau baisiai persigandęs. Ir prisimenu kažkada kai kaime nakvojau tai staiga prieš mane atsimerkė raudonos akys ir kažka man pasakė, tik neprisimenu ką...

arvis

Pas mane kaime viename kambaryje pries mano lova yra langas ir matau kaip uz krumu kazkas sakoineja ir kauksi i zeme stipriai galvojau kad seip nuo vejo kazkokia nesamone...Bet nuejau viena kart ir pastebejau kad kazkoks kaip gyvunas bet zymiai aukstesnis uz mane ir ant dvieju koju ir pradejo begt i mane o as net pajudet del soko negalejau,ir likus 3m nuo manes issisklaide kaip dumai tai dar kokias 20min stovejau kaip ibestas o tada nubegau namo ir dabar nakti niekur nebeeinu nebent su pusbroliu ir broliu i klaima kortom palost pagert bet ir ten pila saltas prakaitas ir pro kaikuriuos tarpus ziuri raudonos akys... Seip as skeptiskai regavau i tai bet po to ivikio tikiu tuo 100proc. beje sendien vel varysiu i kaima tai pameginsiu nufotkint.

Linas

Citata iš: arvis  birželio 01, 2012, 10:54:43
Pas mane kaime viename kambaryje pries mano lova yra langas ir matau kaip uz krumu kazkas sakoineja ir kauksi i zeme stipriai galvojau kad seip nuo vejo kazkokia nesamone...Bet nuejau viena kart ir pastebejau kad kazkoks kaip gyvunas bet zymiai aukstesnis uz mane ir ant dvieju koju ir pradejo begt i mane o as net pajudet del soko negalejau,ir likus 3m nuo manes issisklaide kaip dumai tai dar kokias 20min stovejau kaip ibestas o tada nubegau namo ir dabar nakti niekur nebeeinu nebent su pusbroliu ir broliu i klaima kortom palost pagert bet ir ten pila saltas prakaitas ir pro kaikuriuos tarpus ziuri raudonos akys... Seip as skeptiskai regavau i tai bet po to ivikio tikiu tuo 100proc. beje sendien vel varysiu i kaima tai pameginsiu nufotkint.

  :D Juokas suėmė

feja

Vat ir nereikia eit į kaimą nei gert,nei kortom lošt :o

Beelzebub

Na, man kas baisiausia yra buvę, tai kai buvau mažas, užkilo labai aukšta temperatūra, gal apie 40-41 ir pradėjau matyt haliucinacijas - mačiau kažkokį vyrą prie televizoriaus stovintį, apsirengusį su paltu ir skrybėle. Bet čia nieko mistiško deja. :D

O šiaip tai dar tas miego paralyžius neblogai išgasdino, kol nesupratau kas tai, galvojau, kad kažkas paranormalaus, bet pasirodo irgi ne. :D

Jonas

CitataNa, man kas baisiausia yra buvę, tai kai buvau mažas, užkilo labai aukšta temperatūra, gal apie 40-41 ir pradėjau matyt haliucinacijas - mačiau kažkokį vyrą prie televizoriaus stovintį, apsirengusį su paltu ir skrybėle. Bet čia nieko mistiško deja.


Va va... Įdomu..
  Aš pamenu irgi, kai buvau mažas ir man taip pat pakildavo temperatūra iki 40-41 laipsnio, tai tada jusdavau kaip kylu į viršų.... Galbūt tai mano astralinis ar kitas subtilusis kūnas atsiskirdavo nuo mano kūno ir man sukeldavo tokius pojūčius arba tai buvo haliucinacija nuo per didelės kūno temperatūros....

Phoenix

Gerai prisimenu vieną nutikimą. Kai buvau ketvirtokas, prieš eidamas miegoti visada pasimelsdavau ir pasidėdavau gintarinį kryžiuką po pagalve, kartą, tikriausiai po kambarių tvarkymo, tas kryžiukas kažkur pasimetė ir niekur jo neberadau, teko miegoti be jo.

Tą vakarą prieš eidamas miegoti, pamiršau pasimelsti, nes vis galvojau kur nukišau kryžiuką. Užmigau gana greitai ir taip pat greitai ''pabudau'', jei taip galima sakyti. Vos atmerkus akis, kažką pastebėjęs pasisukau į lango pusę ir ten išvydau vis artėjantį šviečiantį siluetą. Dar gerai nesusivokdamas stebėjau tą siluetą, staiga pajutau kažkokį veriantį šaltį, ir man pradėjo trūkti oro. Negana to, lyg per miglą išvydau neaiškios formos ranką/leteną, ji suėmė už kaklo ir pradėjo smaugti, visiškai nebegalėjau pajudėti ir kvėpuoti, gana aiškiai prisimenu kaip pagalvojau ''Man reikia kryžiaus, kur jis yra?'' ir mintyse pradėjau melstis.

Staiga viskas praėjo ir savo lovoje gulėdamas drebėjau visas išsigandęs, nes tokį dalyką patyriau pirmą kartą. Gal kas žinot kas čia buvo nutikę?

Beelzebub

Citata iš: Jonas  birželio 01, 2012, 19:10:07
CitataNa, man kas baisiausia yra buvę, tai kai buvau mažas, užkilo labai aukšta temperatūra, gal apie 40-41 ir pradėjau matyt haliucinacijas - mačiau kažkokį vyrą prie televizoriaus stovintį, apsirengusį su paltu ir skrybėle. Bet čia nieko mistiško deja.


Va va... Įdomu..
  Aš pamenu irgi, kai buvau mažas ir man taip pat pakildavo temperatūra iki 40-41 laipsnio, tai tada jusdavau kaip kylu į viršų.... Galbūt tai mano astralinis ar kitas subtilusis kūnas atsiskirdavo nuo mano kūno ir man sukeldavo tokius pojūčius arba tai buvo haliucinacija nuo per didelės kūno temperatūros....


Turbūt žinau apie ką tu kalbi, man būdavo dėl aukštos temperatūros toks gana baisus jausmas, neįmanoma apibūdint, aš jį vadinu "didėja, mažėja", nes atrodo, jog kažkas baisaus artinasi, apima panikos jausmas, tada staiga atslūgsta ir po to vėl kartojasi. Mano vienam draugui irgi vaikystėje taip būdavo kai temperatūra aukšta, mes abu net neįsivaizduojam kaip kitiems žmonėms paaiškint tą jausmą. :-\

BloodyMary

Ir aš pasidalinsiu su jumis savo patirtimi.  :D
Žiemos rytą ruošiausi į mokyklą. Stovėjau vonioje prie veidrodžio. Vonios durys buvo atidaros. Kažkaip žvilgtelėjau pro duris ir pamačiau juodą dūmų debesį kuris tuojau pat ir dingo. Pagalvojau, kas šiaip pasivaideno, bet ta pačią akimirka mano šuo, kuris gulėjo koridoriuje ant kilimėlio pašoko ir pripuolęs prie svetainės durų žiūrėjo y viena tašką visas įsitempęs lyg prieš puolimą. Man tik oda pasišiaušė...
Na o mano svetainė tikrai ne pati švenčiausia vieta... Daug mirčių ir žmonių šarvojimų...

advena

vakar apie 23 valanda buvau viena namie. ziurejau virtuveje televizoriu. i miegamaji durys buvo praviros, ten vyrojo tamsa. staiga ziuriu miegamajam pats televizorius isijunge. visa pakraupau.

Deivis95

#14
birželio 02, 2012, 17:57:43 Redagavimas: birželio 02, 2012, 17:59:25 by Deivis95
Tai kas ivyko pries kokius 2-3 metus buvo is tikruju. Viena vakara, nusipirkes filma "Lemties zenklas 666" sedejau kambary ir ziurejau ji. Buvau tuo metu pas senele namuose. Filme yra tokia scena, kai nuo baznycios nuluzta zaibolaidis ir nusmeigia kuniga. Tai vat, ir butent per ta scena, kai kuniga perveria strypas, nuo lentynos nukrito Sv. Marijos paveikslas.  Zinokit, taip nejaukiai pasijauciau, kad baisu net... Beje, skersvejo jokio nebuvo, visi langai ir durys uzdarytos.

Aukštyn