Sirijaus istorija

Pradėjo Sirijus, birželio 17, 2012, 17:58:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sirijus

Sveiki. Na, papasakosiu ir aš savo atveji. Buvo gan velu, ruošiausi jau eit miegot, atsiguliau, pasileidau led zeppelin diską, sakau bus geriau užmikt.
      Ir staiga atsiradau savo namu virtuvei, ten sedejo mano tevas, jo draugas, gerem kavą. Ir staiga kaip iš niekur atsirado kokio 1metro gyvis, su rusčiu veidu ir kesinosi i mane. Aš nesusitvardęs jį pradejau daužyt jį, nors man muštis išvis nera budinga. Pamatęs ta padarą negyvą, išbėgau į lauką, bėgau i gyvenvietės centrą, ir ten pamačiau didelį netaisiklingo disko formos laivą, man pamačius jis nusileido, o aš vedamas kažkokios jėgos nuėjau į kultūros namus. Ten buvo daug vietinių išsigandusių žmonių ir pan. Staiga pasirodė kažkoks labai idomus kvadrato formos objektas, bandžiau ji su lazda numušt, bet visiškai nieko nesigavo, tada jis mane apakino sniego baltumo šviesa ir po keliu sekundžių savo džinsų kišenej, radau diska kurio man paliep neišiminėt ir net nežiurėt kas ten, nes neva turėsiu perduot kažkam... Poto vėl kakur atsiradau, kažkokiam mieste su tėvu, motina( neesmė kad ji mirusi) ir dar su draugu, begom kažinkur, kol atsisėdęs ant suoliuko iš kažkokio apkunaus jaunuolio mintyse išgirdau "duok man jį" ir iškart supratau kad tas "jį" yra diskas. Vos diską padavęs i rankas atsibudau lygiai toj pat pozoj, kokioj ir atsiguliau.

Benamis

Uzvedziau nauja tema, taip bus lengviau diskutuoti.

Na pagal tavo aprasyma tai buvo tiesiog sapnas, kuris tau pasirode labai realistiskas. Bent jau man taip atrodo. Nelabai supratau ka tu cia pasakoji, ar savo sapna, ar galvoji, kad tavo istorija vyko realiame gyvenime?

Sirijus

na nelabai ir aš suprantu kaip čia buvo, ar realiai ar tik sapnavau. Bet viskas buvo perdaug aiškiai.

Benamis

Matai yra daugiau prielaidu manyti, kad visgi tai buvo sapnas nes:

1. Buvo velu ir tu ruoseisi miegoti.
2. Tu, kaip pats parasei,atsibudai lygiai toj pat pozoj, kokioj ir atsigulei ir kaip suprantu, lygiai toje pacioje vietoje.

Suprasciau jeigu uzmigtum savo lovoje, o atsibustum kazkur pievoje ;D Tada galima kurti teorijas, taciau man cia atrodo, kad tiesiog turejai idomu sapna :)

P.S. Sveikinu prisijungus ;)

Sirijus

gali but ir sapnas, nesiginčysiu :)
   PS dėkuj  užsveikinimus, puslapis nuostabus!

Benamis

#5
birželio 17, 2012, 18:17:42 Redagavimas: birželio 17, 2012, 18:35:50 by Benamis
Citata iš: Sirijus  birželio 17, 2012, 18:16:22
PS dėkuj  užsveikinimus, puslapis nuostabus!


Nuopelnai ne mano ;D As tik moderatorius ;)

Teroras

Neieskok mistikos kur jos paprasciausiai nera...

martyr

Citata iš: Sirijus  birželio 17, 2012, 17:58:48
Sveiki. Na, papasakosiu ir aš savo atveji. Buvo gan velu, ruošiausi jau eit miegot, atsiguliau, pasileidau led zeppelin diską, sakau bus geriau užmikt.
      Ir staiga atsiradau savo namu virtuvei, ten sedejo mano tevas, jo draugas, gerem kavą. Ir staiga kaip iš niekur atsirado kokio 1metro gyvis, su rusčiu veidu ir kesinosi i mane. Aš nesusitvardęs jį pradejau daužyt jį, nors man muštis išvis nera budinga. Pamatęs ta padarą negyvą, išbėgau į lauką, bėgau i gyvenvietės centrą, ir ten pamačiau didelį netaisiklingo disko formos laivą, man pamačius jis nusileido, o aš vedamas kažkokios jėgos nuėjau į kultūros namus. Ten buvo daug vietinių išsigandusių žmonių ir pan. Staiga pasirodė kažkoks labai idomus kvadrato formos objektas, bandžiau ji su lazda numušt, bet visiškai nieko nesigavo, tada jis mane apakino sniego baltumo šviesa ir po keliu sekundžių savo džinsų kišenej, radau diska kurio man paliep neišiminėt ir net nežiurėt kas ten, nes neva turėsiu perduot kažkam... Poto vėl kakur atsiradau, kažkokiam mieste su tėvu, motina( neesmė kad ji mirusi) ir dar su draugu, begom kažinkur, kol atsisėdęs ant suoliuko iš kažkokio apkunaus jaunuolio mintyse išgirdau "duok man jį" ir iškart supratau kad tas "jį" yra diskas. Vos diską padavęs i rankas atsibudau lygiai toj pat pozoj, kokioj ir atsiguliau.
kažkoks be ryšio sapnas. visiškai. sieji su NSO padariniu sapną?:D

RoxiO

Citata iš: atsakovas  liepos 06, 2012, 08:57:44
kažkoks be ryšio sapnas. visiškai. sieji su NSO padariniu sapną?:D


Daugelis sapnų paprastai neturi logikos. ;D

Sirijus

Citata iš: RoxiO  liepos 06, 2012, 12:14:07
Citata iš: atsakovas  liepos 06, 2012, 08:57:44
kažkoks be ryšio sapnas. visiškai. sieji su NSO padariniu sapną?:D


Daugelis sapnų paprastai neturi logikos. ;D


va va, butent :D buna visokiu sapnu, kad ir begi begi, pagalvoji apie namus p*st ir atsibundi lovoj xDD

Benamis

Pyst yra istiktukas, gali zvaigzduciu nedeti ;D

Sirijus

Citata iš: Benamis  liepos 06, 2012, 13:04:34
Pyst yra istiktukas, gali zvaigzduciu nedeti ;D


okey ;D

Aukštyn