Illuminati

Pradėjo unco, gruodžio 05, 2011, 21:26:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas

Citata iš: Phoenix  birželio 05, 2012, 17:24:54
Pirmas video yra 2 metų senumo. Lebronas Jamesas, tuo metu žaidęs už Cavaliers, JAV himno pabaigoje rankomis padaro ženklus, kurių reikšmė turbūt susijusi su velnio garbinimu. Šitą pamatęs vos nuo kėdės nenuvirtau  :o 





Tai štai kodėl per rungtynes jis įmeta 30-40 pt :D Juokauju žinoma. Tikrai nemanau, kad LeBron'as garbina velnią, galbūt susigalvojo parodyt šiuos ženklus nė nežinodamas ką žmonės apie tai pagalvos :D

vitake

Bet reikia nepamiršti, kad trikampis su akimi vidurį taip pat vadinama "Dievo akimi", ir netgi reiškia apsaugą nuo blogio .
http://www.homosanitus.lt/pic/Trikampis-akis.jpg

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 07, 2011, 21:33:11
Čia matau vieną esminę problemą. Pamirštama jog simboliai yra universalūs ir skirtingose kultūrinėse terpėse tas pats simbolis gali reikšti skirtingus dalykus. Taip pat simbolis toje pačioje terpėje gali turėti ambivalentiškas reikšmes, t.y. kardinaliai priešingas.
Tarkime Dieviškosios akies trikampis nebūtinai yra iliuminatų simbolis, bet trejybės ir vis reginčio Dievo simbolis bažnyčioje.

Sutinku su tuo, nes pvz Kyokushin hierarchijoje šie ženklai (trys viršutiniai):

Reiškia pagarbą saulei, saulės Dievams.

astropasaulis

Kokia jiems iš to nauda, kad demonstruoja tuos simbolius? Ar jie hipnotizuoja? Nesuprantu. Kam jiems save afišuoti rodant tuos simbolius?

RoxiO

Citata iš: astropasaulis  birželio 24, 2012, 19:24:41
Kokia jiems iš to nauda, kad demonstruoja tuos simbolius? Ar jie hipnotizuoja? Nesuprantu. Kam jiems save afišuoti rodant tuos simbolius?


O kodėl atsistoji giedodamas himną? Tai pagarbos ženklas.

Phoenix

Ištraukos iš vieno straipsnio:

"Kai atlikėjas parduoda savo siela velniui - "Rain Man'ui", jis visada lieka jo "apsėstas", todėl tokie atlikėjai daro tam tikrus ILLUMINATI gestus, bei skatina juos daryti kitus. Juos tai daryti įtakoja juos apsėdęs velnias. Einant laiku, kai kurie net pradeda girdėti jo balsus/paliepimus/skatinimus daryti blogus dalykus. Tiesa tokie balsai/skatinimai nėra fiziškai girdimi ausimis. Jie labiau girdimi pasamonėje, na kaip pvz: kartais būna jog išgirstame kokią baisią dainą, kuri labai "istringa" mūsų myntyse, ir ji mums, dėl nelabai suprantumų priežasčių kuri laiką pastoviai "grojasi" per naują..  Panašiu būdų ir apsėsti atlikėjai girdi įvairius balsus/raginimus.

Parsidavusiųjų atlikėjų gyvenimai tampa scriptinti, kai ILLUMINATI už juos sprendžia kaip jie turėtu elgtis, ką sakyti, ko ne, ką dainuoti ir t.t. ILLUMINATI dainų rašytojams iškart pasako kokios jie norėtu dainos, ir paskui atlikėjas privalo padainuoti tą parašyta dainą, nesvarbu jam ji patinka, ar ne. Todėl kai kurie atlikėjai pamatę į ką iš tikrųjų pakliuvo, bando ištrūkti iš ILLUMINATI sektos. Bet dėje kai jau pakliūvi, t.y. parsiduodi kelias atgal būna labai sunkus ir neretai baigiasi mirtimi, ar kalėjimu (apie tai kiek vėliau). Keli atlikėjai bandė pasprukti iš šios sektos, bet vos tik tai pamėgindavo padaryti, apie juos pasipildavo "nekokios" naujienos. Kaip kad, pvz jie laiko narkotikus, mėgino juos pervežti, ar šiaip užsiimineja dar kokiais blogais darbeliais."

ILLUMINATI nemėgsta savo išdavykų, ir jei iš jų pabėgęs atlikėjas bando įspėti žmones, jų įvaizdis iškarto yra pradedamas naikinti. To atlikėjo fanai, bei klausytojai yra įtikinami jog jų mėgiamas atlikėjas yra nusikaltėlis, vartoja narkotikus, laiko ginklą, o gal net nužudė ką nors. Jei atlikėjas, net po tokių ILLUMINATI "įspėjimų", vistiek nesustoja, ir toliau bando perspėti žmonės apie ILLUMINATI egzistavimą, jų kėslus, jis būna nužudomas. Na pvz, kai Tupac mėgino išeiti iš ILLUMINATI jis buvo apkaltintas išprievartavimu, o Michael Jackson, po pamėginimo pabėgti, buvo apkaltintas pedofilija."

omcikas

#21
liepos 27, 2012, 22:40:56 Redagavimas: liepos 27, 2012, 22:43:43 by omcikas
pastebejau, kad nemazai itin garsiu zmoniu mirsta nesulauke senatves.. gal tai atpildas uz neregetas aukstumas? .. nenustebciau jei  Lady gaga nesulauks ne 50m.. kai tik nustos sokiruot, ir nuodyt pasauli gali buti uzsibaigs ne tik jos karjera (aisku as jokiu budu to jai nelinkiu)  nors kas cia zino , gal as pats greiciau uzlinksiu..  :-X
Withney Houston 48m ,
Michles Jackson 50m,
Amy Winehouse 27m,
Freddie Mercury 45 m.
Marilyn Monroe 36
Tai zmones sudrebine pasauli ir iseja per anksti ir ta sarasa butu galima test iki begalybes.. nors garsiu zmoniu neretai ir gyvenimas buna sveikatai ne i gera.. narkotikai alchoholis ir t.t

.L.U.T.H.O.R.

Dauguma ir mirė nuo visokių perdozavimų. Bet manau, 50metų yra gan nemažai, kai tokį gyvenimą gyvena. Koncertai, renginiai visokie atima daug energijos ir jaunatvės tikrai neprideda.

Beje kažkur skaičiau lyg tai apie "27 metų klubą", atlikėjai mirštantys tokio amžiaus, tipo priklauso šėtono ar kieno garbintojams :D

Asasinas

Pinigai juos pražudo iš per gero gyvenimo.

astropasaulis

Kazkaip nelogiska. Kodėl illuminati nesusidoroja su David Icke?

unco

Tikriausiai postinau kažkur ankščiau, bet meeeh.

Žodžiu. Man šitas klipas kelia panišką baimę, nors aš ir esu ištikimas horror žanro fanas... Ir net ne dėl to baisus, kad ten pilna užuominų apie rainman, NSO, sexual content, apokalipsę, šešių skiemenų strategiją, all seeing eye ir t.t...
net nežinau kaip paaiškint , kodėl man nejauku jį žiūrėt.


Beelzebub

Panišką baimę? :o Na gal ir creepy vietom, bet nežinau. Man asmeniškai visai patinka klipas, daina - vidutiniška. Šiaip nors ir nelabai mėgstu Katy Perry, sakyčiau iš visų jos klipų, šitas turbūt geriausias.

Phoenix

Citata iš: unco  rugpjūčio 06, 2012, 04:38:17
Tikriausiai postinau kažkur ankščiau, bet meeeh.

Žodžiu. Man šitas klipas kelia panišką baimę, nors aš ir esu ištikimas horror žanro fanas... Ir net ne dėl to baisus, kad ten pilna užuominų apie rainman, NSO, sexual content, apokalipsę, šešių skiemenų strategiją, all seeing eye ir t.t...
net nežinau kaip paaiškint , kodėl man nejauku jį žiūrėt.




Daina kiek geresnė nei vidutiniška, bet klipas tai mažų mažiausiai keistas  :o

Beelzebub

Mane kaiptik traukia keisti ir creepy klipai. Daug įdomesni už tuos įprastus. Kad ir pvz vienintelė Pop muzikos atlikėja kurią mėgstu yra Lady Gaga, ir turbūt būtent dėl to, kad ji keista. Kažkaip įdomiau. :)

Gabrielius

#29
rugpjūčio 08, 2012, 00:34:13 Redagavimas: rugpjūčio 08, 2012, 00:36:12 by Gabrielius
Citata iš: RoxiO  birželio 06, 2012, 17:12:02
Citata iš: paragraf 78  gruodžio 07, 2011, 21:33:11
Čia matau vieną esminę problemą. Pamirštama jog simboliai yra universalūs ir skirtingose kultūrinėse terpėse tas pats simbolis gali reikšti skirtingus dalykus. Taip pat simbolis toje pačioje terpėje gali turėti ambivalentiškas reikšmes, t.y. kardinaliai priešingas.
Tarkime Dieviškosios akies trikampis nebūtinai yra iliuminatų simbolis, bet trejybės ir vis reginčio Dievo simbolis bažnyčioje.

Sutinku su tuo, nes pvz Kyokushin hierarchijoje šie ženklai (trys viršutiniai):

Reiškia pagarbą saulei, saulės Dievams.


O My fucking god! Samokslas...



Aukštyn