Spiritizmo patirtis

Pradėjo BloodyMary, kovo 03, 2012, 13:36:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Aišku, ačiū, kad paaiškinai. Aš irgi tą nepatogų variantą pasirinkau, tai gal dėl to dažnai neišeidavo arba nesuprasdavau į ką rodo.

Benamis

Ar bandysite tai pakartoti kitu budu (sneku apie ta, kuri aprase insomnia)?

BloodyMary

Manau, kad ne, nes jau užtenka mums tų visų dvasiu. Po tokių dalykų baugu ir užmigti  :D

BloodyMary

P.S. Skaistė: gal čia truputi ne į tema, bet...fotografuoti dvasias pradėjau šiaip sau nuo praeitų metų. Būčiau taip ir pabaigusi jei nebūčiau užfiksavusi juodos dėmės einančios per lova (kurios ten nebuvo...nuotraukos nerodysiu) tai pradėjau ir kitaip tuo domėtis....kviestis visaip dvasias ir pan.O trumpiau tariant aš tai dariau dėl to kad nukentėčiau....nepavyko tiek to....

Benamis

Citata iš: BloodyMary  kovo 08, 2012, 19:04:13
nuotraukos nerodysiu


Automatiskai kyla klausimas kodel? Jeigu butu galima suzinoti?

Citata iš: BloodyMary  kovo 08, 2012, 19:04:13
O trumpiau tariant aš tai dariau dėl to kad nukentėčiau....nepavyko tiek to....


Sito truputeli nesupratau :o Savotiska mazochizmo apraiska? :o

paragraf 78

Citata iš: Benamis  kovo 08, 2012, 21:28:43
Citata iš: BloodyMary  kovo 08, 2012, 19:04:13
O trumpiau tariant aš tai dariau dėl to kad nukentėčiau....nepavyko tiek to....

Sito truputeli nesupratau :o Savotiska mazochizmo apraiska? :o


Gana dažna savidestrukcijos apraiška sakyčiau.

Benamis

Jeigu jau apie savidestrukcija prakalbom, tai bent jau as nelabai daznai girdziu, kad zmones tai siekia igyvendinti dvasiu/spiritizmo pagalba... :-\

2012

Citata iš: BloodyMary  kovo 08, 2012, 19:04:13
P.S. Skaistė: gal čia truputi ne į tema, bet...fotografuoti dvasias pradėjau šiaip sau nuo praeitų metų. Būčiau taip ir pabaigusi jei nebūčiau užfiksavusi juodos dėmės einančios per lova (kurios ten nebuvo...nuotraukos nerodysiu) tai pradėjau ir kitaip tuo domėtis....kviestis visaip dvasias ir pan.O trumpiau tariant aš tai dariau dėl to kad nukentėčiau....nepavyko tiek to....


Jeigu nori nukenteti, yra daug lengviau su givaisiais ta atlikti  ;D

BloodyMary

Niekas nenori nukentėti. Kažin koks žmogus darytu ką nors dėl to kad gautu spyrį į sėdynę? Tai ką mes DARĖM vadinama smalsumu, noru pažinti tai ko kiti bijo arba tiesiog netiki. Po velniu, nejaugi taip sunku suprasti?......
Mes visa tą mėšlą baigėm dėl to, kad nenukentėtume kol dar nevėlu ... Vajėėėė...

Sammy

Benamis

Gal tu ir nenorejai nukenteti, taciau kaip gali paaiskinti si Skaistes sakini, nes pastebejau, kad ne tik as jo nesupratau...

Citata iš: BloodyMary  kovo 08, 2012, 19:04:13
O trumpiau tariant aš tai dariau dėl to kad nukentėčiau....nepavyko tiek to....


:o

BloodyMary

Busted ... Brangioji Skaistė pasiaiškins, bet laaaaaabai gerai, kad ji nenukentėjo. Vis dėl to angeliukai saugo  ;)

2012

Citata iš: BloodyMary  kovo 09, 2012, 21:53:49
Niekas nenori nukentėti. Kažin koks žmogus darytu ką nors dėl to kad gautu spyrį į sėdynę? Tai ką mes DARĖM vadinama smalsumu, noru pažinti tai ko kiti bijo arba tiesiog netiki. Po velniu, nejaugi taip sunku suprasti?......
Mes visa tą mėšlą baigėm dėl to, kad nenukentėtume kol dar nevėlu ... Vajėėėė...

Sammy



As ironiskai kalbejau, zinau kad smalsu ir idomu tik abejoju kad cia kazkas labai blatno is to buvo ar bus, esu gan skeptiskai nusiteikes i tai o pagrindinis zaidimo veikejas yra jusu vaizduote. Jeigu uz lango vejas siauteja, ir jusu uzuolaida panesiojo i sona, tai tokie kaip tu iskart pagalvoja apie vaiduokli, o tokie kaip tinsolder apie tai kad galbut langas nera gerai uzdaritas.

Sovietmeciu spiritizmo zaidimai buvo tiek pat paplite kiek kortos, paklausinek savo mamos/mociutes ar tetos del to, as galiu speti kad kas antra tu laiku mergina zaide su spiritizmu, ir ka? Gyvos :D

BloodyMary

Skaistė: Ehemm na aš tikiu ''tais'' dalykais gal dėl to bandau kviesti dvasias ir pan. ... nors nelabai moku paaiškinti... Na taip fiziškai nukentėti (pjaustytis rankas, nervinti aplinkinius kol šie pratrūksta) yra lengviau, bet ne mano būdui....Net nežinau....Visi sapalioja, kad išbandė paprasčiausius spiritizmo būdus labai nukentėjo, o jeigu tai tiesa galima pabandyti ir pažiūrėti kas bus....ogi nieko...Dvasia (Iruna) atsakinėjo į mano klausimus,o aš daug klausinėjau apie demonus ir pan. jis sakė, kad jo laukia kančia, o dabar man atrodo, kad pasitraukė kitur...Dauguma Sako, kad po seansu sapnuojasi košmarai. Ir be jų nelabai gražius sapnus sapnuoju ir man jie nebaisūs tik nemalonūs ir per daug tikroviški....(nors manau kad ir kiti tokius gali laisvai sapnuoti)
Nuotrauka kuri man pasirodė kaista gal netikra....tikriausiai dėl to nenoriu jos rodyti.
Ir taip gal per ta adata su popieriu kalbu pati aš .... ;D bet tai tada tikrai juokinga  ....
nemanau kad atsakiau į jūsų klausimus bet bandžiau kažką suvelti....

BloodyMary

Citata iš: 2012  kovo 10, 2012, 10:22:39
Citata iš: BloodyMary  kovo 09, 2012, 21:53:49
Niekas nenori nukentėti. Kažin koks žmogus darytu ką nors dėl to kad gautu spyrį į sėdynę? Tai ką mes DARĖM vadinama smalsumu, noru pažinti tai ko kiti bijo arba tiesiog netiki. Po velniu, nejaugi taip sunku suprasti?......
Mes visa tą mėšlą baigėm dėl to, kad nenukentėtume kol dar nevėlu ... Vajėėėė...

Sammy



As ironiskai kalbejau, zinau kad smalsu ir idomu tik abejoju kad cia kazkas labai blatno is to buvo ar bus, esu gan skeptiskai nusiteikes i tai o pagrindinis zaidimo veikejas yra jusu vaizduote. Jeigu uz lango vejas siauteja, ir jusu uzuolaida panesiojo i sona, tai tokie kaip tu iskart pagalvoja apie vaiduokli, o tokie kaip tinsolder apie tai kad galbut langas nera gerai uzdaritas.

Sovietmeciu spiritizmo zaidimai buvo tiek pat paplite kiek kortos, paklausinek savo mamos/mociutes ar tetos del to, as galiu speti kad kas antra tu laiku mergina zaide su spiritizmu, ir ka? Gyvos :D

O kas sakė, kad mes manome kad tai vaiduokliai kai sujuda koks mažmožis? Ok tu skeptikas so what? Visokiu žmonių yra visokių ir reikia. Valio!
Tik klausimas kyla, jei netiki nė vienu menkiausiu paranormaliu dalyku, kodėl iš vis esi šitame puslapyje? Kiek pastebėjau čia temos apie vaiduoklius ir kitus dalykus tik ir besisuka. O amžinai netikėti yra nuobodu ir neįdomu. Prieš pora metų buvau tokia pat kaip ir tu. Niekuo netikėjau. BORING! Ir žinai kas mane pakeitė? Įvairi informacija internete, realiame gyvenime. Ir patikėk, daugiau faktų liudijo, kad viskas yra tikra.
Taip pat 2011 metų pabaigoje manė vėl atvedė į tą tikėjimą ir šiokią tokią baimę vienas nemalonus nutikimas ankstų rytą.
Aš tikiu, o jei tu ne tai bent gali tai pasakyti "gražioje formoje". Nebūtina išsidirbinėti. Nekalbu vien apie mūsų spiritizma.

2012

Ka as veikiu anomalija.lt? as ir pats nezinau, turbut man malonu pasiziureti i lengvatikius, paranormaliu reiskiniu ekspertus ir kitokio plauko zmones. Kai matau tokius zmones kaip tu, suprantu kad man dar toli iki psihuskes.

Aukštyn