Svedijos atstove labai keista.

Pradėjo advena, gegužės 27, 2012, 14:30:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Tai pavyzdžiui aš irgi keistai elgiuosi. Tai dabar turiu būt ateivis? :)

Phoenix

#16
gegužės 27, 2012, 22:02:18 Redagavimas: gegužės 27, 2012, 23:42:35 by Phoenix
Jei žmogus yra šiek tiek kitokios, egzotiškos išvaizdos, ir truputį išsiskiria elgesiu, tai nemanau kad jį iš karto reikia laikyti ateiviu :D  Būtų įdomu sužinoti ką anksčiau temos autorė pastebėjo neįprasto, neskaitant to video.

skerys

Citata iš: Phoenix  gegužės 27, 2012, 15:32:39
Man irgi atrodo kad ji labai nenatūraliai elgiasi, juda ir eina kaip kenčianti kažkokius skausmus, ar apsvaigusi nuo kažko.  ???


Pritariu, tiek as tai pastebejau, tiek mano zmona, ji net pirma man ir pasake, zek ji kazkokia keista, laikosi uz to pilvo, as sakau nu zmogui stresas, tai gal vidurius suko, bet matau yra ir daugiau zmoniu, kuriems ji pasirode keista, akys man jos irgi uzstrigo, bet tik todel kad ju neina normaliai iziureti..

Chirurgas

Na ji ir man keista, bet arji ateivis, tai nesakyciau :)

Beelzebub

Citata iš: Asasinas  gegužės 27, 2012, 21:53:43
Tai pavyzdžiui aš irgi keistai elgiuosi. Tai dabar turiu būt ateivis? :)


Taip

advena

Citata iš: Phoenix  gegužės 27, 2012, 22:02:18
Jei žmogus yra šiek tiek kitokios, egzotiškos išvaizdos, ir truputį išsiskiria elgesiu, tai nemanau kad jį iš karto reikia laikyti ateiviu :D  Būtų įdomu sužinoti ką anksčiau temos autorė pastebėjo neįprasto, neskaitant to video.

Visu pirma na man pasidare keista, kad kazkokia moteris surinko labai jau daug balsu ir ja daugkas palaiko. perklausius daina man ji pasirode visai eiline. Suprantat kai dainuoja zmogus nieko nejauciu, bet kai pradejo dainuot ji pasijauciau taip nesmagiai. kazkas is jos negero sklinda. kazkokios vibracijos. negaliu klausytis jos dainos. ji labai keista tad nusprendziau paieskot apie ja informacijos.

Pastebejau kad ji labai jau daznai ta galva purto. O del tu akiu tai pagalvokit logiskai. zmogus stovi o ji is visu pusiu fotografuoja. gali buti kad ji ziuri i sona. bet kur cia logika? kai zmogu fotografuoja is visu pusiu jis nezinodamas i kuri objaktyva ziuret ziuri tiesiog tiesiai. tai ka sone veikia jos akys? galu gale jai ji ziuretu i sona pasuktu galva.
Nesuprantu kodel internete nerandu jos vardo, pavardes ar biografijos.
kiek ziuriu vis atsiranda keistu detaliu. zinau kad paziureja irasa vel sakysit kad prasta kokybe ar dar kas. taip kokybe isties prasta. atsukit si irasa ant 0:23. pamatusit ant jos kaklo tabaluoja kazkas raudonas. plaukai negaletu but nes apsvietimas tai melynas. mazdaug 0:25 su liezuviu ji perbraukia per lupas. labai neaiskiai galima pamatyt labai smailius dantis.

TinSoldier

Jau persistengei.. :D

Todėl, kad tau ji antipatiška ir todėl, kad laimėjusi euroviziją, blaškoma korespondentų, foto blyksčių ir kt., nežiūrėjo kaip robotas įsmeigusi akis prieš save ji tau keista?

Advena, tą laiką, kurį sugaišti besikabinėdama prie jos, tikrai galėtum kaip nors turiningiau panaudoti :) Geriau eik padainuoti, gal kada pati euroviziją laimėsi

Phoenix

''Nesuprantu kodel internete nerandu jos vardo, pavardes ar biografijos.''  :D dar nenusibodo kabinėtis prie jos?

http://en.wikipedia.org/wiki/Loreen_%28singer%29

advena

Citata iš: TinSoldier  gegužės 28, 2012, 16:45:59
Jau persistengei.. :D

Todėl, kad tau ji antipatiška ir todėl, kad laimėjusi euroviziją, blaškoma korespondentų, foto blyksčių ir kt., nežiūrėjo kaip robotas įsmeigusi akis prieš save ji tau keista?

Advena, tą laiką, kurį sugaišti besikabinėdama prie jos, tikrai galėtum kaip nors turiningiau panaudoti :) Geriau eik padainuoti, gal kada pati euroviziją laimėsi

Ak tu sitaip! >:( :D Priciom cia ji man antipatiska? :-[ nereikia man tos eurovizijos laimeti. as apskritai laiko turiu mares. man nereikia nieko dainuoti nes as esu deklamatore ir turiu puiku aktorini talenta :D. na palaukit jus man...

TinSoldier

Citata iš: advena  gegužės 28, 2012, 19:36:50
Ak tu sitaip! >:( :D Priciom cia ji man antipatiska? :-[ nereikia man tos eurovizijos laimeti. as apskritai laiko turiu mares. man nereikia nieko dainuoti nes as esu deklamatore ir turiu puiku aktorini talenta :D. na palaukit jus man...


Kažką blogo parašiau?  ???
Antipatiška prie to, kad rašei:

"Suprantat kai dainuoja zmogus nieko nejauciu, bet kai pradejo dainuot ji pasijauciau taip nesmagiai. kazkas is jos negero sklinda."

Tiesiog nepatinka tau ji. Man, pvz, visai nieko ji. Nejaučiu jokių "negerumų". Tu jauti. Todėl ji tau antipatiška = nemaloni.

Apie Euroviziją pajuokavau. Tiesiog prisikabinai prie nieko ir gaišti laiką dėl nieko :)

P.S. Vėl gal aš kiek ne į temą, bet prisiminiau vieno žmogaus citatą apie buvimą keistu/kitokiu.

"Only in time did we realise that the things that made us different, were the things that made us awesome." - Tim McIlrath

Phoenix

Ir išvis, keista yra ne šita dainininkė o temos autorė. Koks tikslas yra maniakiškai nagrinėti kiekvieną video ieškant kažkokių neegzistuojančių ateiviškų požymių, prirašyti kalnus teksto apie nereikšmingus dalykus, kurie kitiems atrodo įprasti, teigti kad negali klausyti dainos? Man daina atrodo visai gera, skambi, lengvai įsimenanti, bet kiekvieno skonis juk skirtingas :) jei tau nepatinka atlikėja tai ir nerašyk apie ją tokių kvailysčių, nes jau juokinga darosi.

Benamis

Jau prasideda off-topas. Kiekvienas gali kurti temas apie ka tik nori - svarbiausia, kad temos nepazeistu forumo taisykliu. Niekas nevercia diskutuoti sioje temoje, jeigu ji yra Jusu nuomone neidomi/kvaila/nuvalkiota ir t.t. ir pns. Tada tiesiog neskaitom ir nekomentuojam ;)

Deivis95

Citata iš: advena  gegužės 28, 2012, 16:39:09
Citata iš: Phoenix  gegužės 27, 2012, 22:02:18
Jei žmogus yra šiek tiek kitokios, egzotiškos išvaizdos, ir truputį išsiskiria elgesiu, tai nemanau kad jį iš karto reikia laikyti ateiviu :D  Būtų įdomu sužinoti ką anksčiau temos autorė pastebėjo neįprasto, neskaitant to video.

Visu pirma na man pasidare keista, kad kazkokia moteris surinko labai jau daug balsu ir ja daugkas palaiko. perklausius daina man ji pasirode visai eiline. Suprantat kai dainuoja zmogus nieko nejauciu, bet kai pradejo dainuot ji pasijauciau taip nesmagiai. kazkas is jos negero sklinda. kazkokios vibracijos. negaliu klausytis jos dainos. ji labai keista tad nusprendziau paieskot apie ja informacijos.

Pastebejau kad ji labai jau daznai ta galva purto. O del tu akiu tai pagalvokit logiskai. zmogus stovi o ji is visu pusiu fotografuoja. gali buti kad ji ziuri i sona. bet kur cia logika? kai zmogu fotografuoja is visu pusiu jis nezinodamas i kuri objaktyva ziuret ziuri tiesiog tiesiai. tai ka sone veikia jos akys? galu gale jai ji ziuretu i sona pasuktu galva.
Nesuprantu kodel internete nerandu jos vardo, pavardes ar biografijos.
kiek ziuriu vis atsiranda keistu detaliu. zinau kad paziureja irasa vel sakysit kad prasta kokybe ar dar kas. taip kokybe isties prasta. atsukit si irasa ant 0:23. pamatusit ant jos kaklo tabaluoja kazkas raudonas. plaukai negaletu but nes apsvietimas tai melynas. mazdaug 0:25 su liezuviu ji perbraukia per lupas. labai neaiskiai galima pamatyt labai smailius dantis.



O man atvirksciai labai patiko ir daina jos, ir ji pati. Man bent jau ji visai simpatiska ir nematau nieko keisto joje... Zodziu saunuole, maziau kibkit prie jos :D

advena

Citata iš: TinSoldier  gegužės 28, 2012, 20:59:34
Citata iš: advena  gegužės 28, 2012, 19:36:50
Ak tu sitaip! >:( :D Priciom cia ji man antipatiska? :-[ nereikia man tos eurovizijos laimeti. as apskritai laiko turiu mares. man nereikia nieko dainuoti nes as esu deklamatore ir turiu puiku aktorini talenta :D. na palaukit jus man...


Kažką blogo parašiau?  ???
Antipatiška prie to, kad rašei:

"Suprantat kai dainuoja zmogus nieko nejauciu, bet kai pradejo dainuot ji pasijauciau taip nesmagiai. kazkas is jos negero sklinda."

Tiesiog nepatinka tau ji. Man, pvz, visai nieko ji. Nejaučiu jokių "negerumų". Tu jauti. Todėl ji tau antipatiška = nemaloni.

Apie Euroviziją pajuokavau. Tiesiog prisikabinai prie nieko ir gaišti laiką dėl nieko :)

P.S. Vėl gal aš kiek ne į temą, bet prisiminiau vieno žmogaus citatą apie buvimą keistu/kitokiu.

"Only in time did we realise that the things that made us different, were the things that made us awesome." - Tim McIlrath

Ne nieko blogo neparasei. as juokauju.
Citata iš: Phoenix  gegužės 28, 2012, 21:40:23
Ir išvis, keista yra ne šita dainininkė o temos autorė. Koks tikslas yra maniakiškai nagrinėti kiekvieną video ieškant kažkokių neegzistuojančių ateiviškų požymių, prirašyti kalnus teksto apie nereikšmingus dalykus, kurie kitiems atrodo įprasti, teigti kad negali klausyti dainos? Man daina atrodo visai gera, skambi, lengvai įsimenanti, bet kiekvieno skonis juk skirtingas :) jei tau nepatinka atlikėja tai ir nerašyk apie ją tokių kvailysčių, nes jau juokinga darosi.

taip atspejote. bravo! as labai keista. Ka as turiu padaryt kad mane traukia keistenybes?

saone

Nu bent cia nepradekit trollint >:(, o jei cia rimtai, tai temos autorius tiesiai, sviesiai - debilas. Sugeba atskirti zmogu pamates ji per tv ir ziuredamas youtube klipukus :DD. Sitas pasakymas tai isvis topinis : "surinko labai jau daug balsu ir ja daugkas palaiko. perklausius daina man ji pasirode visai eiline". Gal pirma kart eurovizija isijungiai :D? Cia daug kas manau pritars, kad ten lievos dainos top vietas ima (svedu i lievas nepatenka siuo atveju), o geresnes ir idomesnės gala skalauja. Beto kaip galima laimet konkursa, nesurinkus daug balsu?? :D Saugokites zmones visi daininikai yra ateiviai :D

P.s. pasiraso Nigrabuhamas is Oriono-12c galaktikos

...just lol.

Aukštyn