Ar noretum, kad "JIE" pasirodytu?

Pradėjo Benamis, balandžio 11, 2012, 23:35:43

« ankstesnis - sekantis »

Ar norėtum, kad "JIE*" pasirodytų Žemės gyventojams?

Taip, manau esame tam pasirengę.
Taip, taciau turiu dvejonių.
Neturiu nuomonės.
Ne, nes tai gali sukelti neigiamu padarinių.
Ne, nes mes tam nepasirengę.
Jokie "JIE*" neegzistuoja.
Žemyn

Benamis

* - Anuakiai, ateiviai, marsieciai ir t.t.

Asasinas

Taip, taciau turiu dvejoniu.

Ką žinau. Kiltų jaučiu chaosas. Vieni bendrautų su ateiviais. Kiti norėtų juos susprogdint, treti dar ką nors prisigalvotų.

martyr

noriu ,kad tik man pasirodytų,ir išskraidintų iš čia ;)

paragraf 78

Užtektų kad pasirodytų, nes jei išskraidins, tai tikrai be analinių zondavimų neapsieisi :)

feja

Jei tik pasirodyti atvyktų-kogi ne :)

martyr

#5
balandžio 12, 2012, 12:46:02 Redagavimas: balandžio 12, 2012, 14:45:59 by atsakovas
kam jiem zonduot kiekvieną,be to kunigėlio nezondavo.

Hekate

Ups aš vienintelė kuri galvoja, kad ne  ;D. Bet nepakeisiu savo nuomonės  :-X

coliuke

tu tokia ne vienintele - as paspaudziau ne, nes mes tam dar nepasirenge ;) ir is tiesu visiskai netrokstu ju akivaizdaus pasirodymo....

OKULTISTE

As pasakiau taip, nes jau zinome, jog reikia kasigaminti kepuraites is folijos ir kokias skyles saugoti... Cha.

RoxiO

Jei jie čia pasirodytų, tai jie čia būtu ne svečiai, bet mokslinių tyrimų aukos :D Mes juk viską tiriame, ko nesuprantame. Nyktu jie iš tos žemės visu galimu greičiu. :D

Jonas

Citata iš: RoxiO  balandžio 13, 2012, 16:41:24
Jei jie čia pasirodytų, tai jie čia būtu ne svečiai, bet mokslinių tyrimų aukos :D Mes juk viską tiriame, ko nesuprantame. Nyktu jie iš tos žemės visu galimu greičiu. :D


Su tokiu nusiteikimu pozityvių kitų civilizacijų atstovų tikrai nesulauksi.

RoxiO

Citata iš: Jonas  balandžio 13, 2012, 17:02:57
Su tokiu nusiteikimu pozityvių kitų civilizacijų atstovų tikrai nesulauksi.


Aš pats asmeniškai norėčiau pamatyti juos, tiesiog žinau kaip būtu, juk pats sutinki, kad JAV bandytu juos ištirti bet kokia kaina. :)

Hekate

Va dėl tų tyrimų man ir gaila ateivių  ;D, bet ar jie ne ta patį pagal kai kuriuos žmones daro  :-\

RoxiO

Citata iš: Hekate  balandžio 13, 2012, 18:56:56
Va dėl tų tyrimų man ir gaila ateivių  ;D, bet ar jie ne ta patį pagal kai kuriuos žmones daro  :-\


Nežinau, pasakysiu, kai sužinosiu ar jie apskritai egzistuoja (Turiu galvoje mąstančias būtybes, o ne kokius nors žiuželius) :D

Hekate

Citata iš: RoxiO  balandžio 13, 2012, 18:58:54
Citata iš: Hekate  balandžio 13, 2012, 18:56:56
Va dėl tų tyrimų man ir gaila ateivių  ;D, bet ar jie ne ta patį pagal kai kuriuos žmones daro  :-\


Nežinau, pasakysiu, kai sužinosiu ar jie apskritai egzistuoja (Turiu galvoje mąstančias būtybes, o ne kokius nors žiuželius) :D

Ok. Lauksiu žinių  :D

Aukštyn