NSO

Pradėjo Tomas, gruodžio 31, 2011, 12:53:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Tomas

gruodžio 31, 2011, 12:53:04 Redagavimas: gruodžio 31, 2011, 12:56:14 by Tomas
Kiek iš viso nso rasių yra jei iš vis tai nera ižgalvota mes žinome tik viena ir populiaria rasė. Na foto nemoku ikelti tai gal, ir žinot apie ka aš če nes manau kad yra ir daugiau tokių rasių nesupykit už klaidas.

Benamis

Jau maloniau tokias zinutes skaityti, Tomai :)

Siaip tai as tikiu, kad tikrai yra ne viena ateiviu rase, taciau oficialiai niekas nera irodyta, taigi belieka (kol kas) tik tiketi ;)

Kalbejai apie juos:



?

2012

kad ir kaip keistai skambetu, praktiskai tik viena rase ir zinom?

mastyrukas

Na channeling'o budu nauja ateiviu rase vis 'atrandama' kas kelis menesius, tad tikslaus skaiciaus kaip ir nebus. Speju 50-ties dar nesiekia

paragraf 78

Chanelingu nepasitikiu.
O rasės tai yra kelios pagrindinės: pilkieji, goblinai, šiauriečiai, reptilijos
Jos dažniausiai matomos.

2012

nesu girdejas apie siauriecius  >:(

paragraf 78

Šiauriečiai paprastai būna virš dviejų metrų ūgio, šviesiais plaukais, didelėm ikypom akim, nors šiaip atrodo kaip žmonės.

Teroras

Gal kas galetu placiau papasakoti apie ta chanelinga? Nes iki siol negirdetas dalykas, bent jau man.

Tomas

http://www.ateiviai.lt/forum/viewtopic.php?f=4&t=1487&sid=d0e2ec4b823f90eaf0c580980e109333 štai pavyko kai ka rasti apie tas rūšis če iš ateiviai.lt nesupykit kad tuom naudojuosi :)

Daividas

Tomai, ačiū už tą temą. :) Tikrai įdomu skaityti, daug, bet ir informacijos daug. :)

Ieva

Aš tai nesuprantu kodėl visi galvoja, kad ateiviai yra su didelėm galvom, didžiulėm akim ir plonais kūnais, gal jie yra panašūs į mus tiktai, gal daug protingesni arba galbūt jų visai kitoks gyvenimas negu mūsų. 

paragraf 78

Na ateivių įvaizdis formavosi pagal liudytojų parodymus. Tad nenuostabu jog turime tam tikrą jų įvaizdį

Aukštyn