Aferiūgos

Pradėjo RoxiO, balandžio 22, 2012, 13:59:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Scissor

linksma skaityt buvo. :D tai va, ponaiti, su panelėm elgtis nemokat, dovanų nedovanojat, kažin ar kas nors gero jums ateity išeis. :<

RoxiO

Citata iš: TinSoldier  balandžio 22, 2012, 18:17:21
RoxiO, mokykis  :D :

http://gyvenimas.delfi.lt/love/6-priezastys-kodel-dovanas-teikiantys-vyrai-yra-geresni-partneriai.d?id=58355560


Vargeli, negalvojau, kad aš toks blogas :D Tik ten neaprašyta situacija, kai 2h pažįstama mergina pati reikalauja brangios dovanos iš neuždirbančio nepilnamečio. :D :D

Asasinas

Heh, gera sms šiandien gavau: "labas vakaras. gal galite man padeti? man turi pervest is uk 8000eur, taciau mano sask uzblokuota anstolio. jei pervestu pinigus i jusu sask uz tai sumokeciau 800 eur.

Afera? ???

TinSoldier

#19
balandžio 22, 2012, 22:19:17 Redagavimas: balandžio 22, 2012, 22:32:49 by TinSoldier
Citata iš: Asasinas  balandžio 22, 2012, 22:15:28
Heh, gera sms šiandien gavau: "labas vakaras. gal galite man padeti? man turi pervest is uk 8000eur, taciau mano sask uzblokuota anstolio. jei pervestu pinigus i jusu sask uz tai sumokeciau 800 eur.

Afera? ???


Ne visai. Galbūt ir gautum tuos 800 eurų. Bet po to galbūt ir ilgai sedėtum cypėj už bendradarbiavimą pinigų plovime. Tik čia kažkoks debilas siuntinėja tau :D Man kai šitą nesąmonę siūlė, tai per slaptus kanalus, per pažįstamų pažįstamus, stengiantis kad niekas neatsektų. O tas durnelis siuntinėja kam pakliuvo :D Neilgai džiaugsis savo tais eurais.. Ir dar + tokiom didelėm sumom varinėja pas atskirus žmones.. Įdomus kažkoks..

Herkasas

Sveikas, esu jau skaites apie sia afera, kai neva vedami pinigai is uzsienio. Trumpai tariant butu paprasyti prisijungimo duomenys prie internetines bankininkystes neva nenori buti apgautas ar panasiai, na o davus juos, tai paimtu paskolu tavo vardu ir tiek. Pasitelkes paieskos sistema, greitai aptiktum daugiau panasiu "istoriju" :)

rainiukee

Nu pavaristai jaunimas  :D

Asasinas

Čia žiūriu yra ir didesnių mergininkų už mane.  :D

RoxiO

#23
birželio 19, 2012, 01:28:02 Redagavimas: birželio 19, 2012, 01:33:06 by RoxiO
Citata iš: Asasinas  birželio 19, 2012, 01:11:22
Čia žiūriu yra ir didesnių mergininkų už mane.  :D


Čia ne merga, o barakuda :D Kas nesupranta apie ką čia - paskaitykit pirmą temos post'ą :)

EDIT: Aš ją dar norėjau labai gražiai suvartyt ant paskutinių žinučių, bet nebeatrašė :D

vitake

Ir iš kur tokių atsiranda :D

Aukštyn