"Meilės trikampis"

Pradėjo a.t.sielis, birželio 21, 2013, 18:31:18

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

a.t.sielis

Vakar pažiūrėjau tokią laidą per TV3. Apgailėtina. Ką manot? Bachūrs kabinėjasi prie merginos kaip idiotas, "forsuoja", paskui mergina paneria nuo amfibijos, bachūrs nustebęs, kaip per galvą trenktas. Bachurs sodinasi merginą ant klubų, mergina nepatenkinta. Abu dėsto prieš kamerą savo kliedesius. Na ir papročiai šiais laikais. Ir ne tik šiais. Žiūriu, niekas nesikeičia. Toliau begalvystė tebegyvuoja.

2Pacas

Oi teliko jau senai asmeniskai nebeziuriu.Karts nuo karto aisku isijungiu bet lb trumpam. Arba girdziu kaip pvz zines klauso koks tevas tai aiskei jauciasi "programavimas" atkreipkit demesi per zines ka sako tai 70-80% informacijos yra neigiama.Apie tas visokes laidas pramogines bei visokius sou....Tai isvis ner ka kalbet aiskus proto bukinimas,slykstu ziuret ir klausyt.

a.t.sielis

Pridedu nuorodą į minėtos laidos įrašą: http://www.tv3play.lt/play/314449/?autostart=true

Master

Aš kaip ir daugelis, televizijos nebežiūriu. Man tiesiog pikta darosi, kai girdi kaip ten visokias nesąmones šneka ir dėsto kaip rimtą. Nors karts nuo karto užmetu akį, bet tik tam, kad nuotaiką pasikelti. Viskas man ten atrodo kaip komedijos.
Kalbant apie tokias laidas, tai manau, kad kokia publika, toks ir šau...
Nes tas šau ir yra tam, kad kelti televizijai reitingus ir krautis pinigus.
Sieli, užmečiau akį į tavo nuorodą... Labai apėmė stiprus noras išsiplauti akis...
Anyway, truputį ne į temą:
man tai be proto juokinga buvo kai 2011/2012 metais LNK konkuravo su tv3. Tv3 pirkosi licenzijas (ar ką ten) kad galėtų kopijuoti amerikiečių laidas, o Lnk nukopijuodavo idėją iš tv3 ir pakeisdavo pavadinimą.
Įdomu, kad net tas "vienodas" laidas rodydavo tuo pačiu laiku... Žodžiu... Man tai baisiausia, kad daugelis to nepastebi ir leidžiasi apgaudinėjami

2Pacas

#4
birželio 21, 2013, 19:12:35 Redagavimas: birželio 21, 2013, 19:22:44 by 2Pacas
Matot dauguma yra isitikine kad keturkampe deze su dideliu ekranu kambario pakrasti,meluot negali ir tai ka ji rodo yra visiska tiesa, ir kaip rodo per reklamas apsinuoginuses kalytes visokes yra visiskai normalu.As nesenei turejau toke minti koks butu zmogus kuris gyvenime nebutu ziurejas teliko, nei btu mates jokio filmo ir panasei.Mes visi esam kaip robotai ir mes nuo mazumes buvom vienodai programuoti, mes visi ziurejom tuos patcius filmus tuos patcius serialus matem tas patcias reklamas ir t.t.t. Kas vyksta ir dbr atkrepkit demesi viskas kartojasi tuos patcius serialus suka tuos patcius filmus rodo viska kartoja kartom i karta,kai susimastai tai suvoki kad telikas visi filmai ir t.t.t turi TOKE DIDELE ITAKA MUSU PASAULEZIURAI...Nesenai ziurejau viena dokumentika apie gangsterius ten narkodilerius visokius,paklause ju del ko jus pasirinkot toki gyvenimo stiliu kodel tokeis tapot?Sako mes ziurejom daug filmu..sako juk kietas vyrukas filme visada yra ginkluotas ir t.t.t. sako, juk visi nori but filmo zvaigzde...Zodziu visa ta entertainment industrija,filmai  ir t.t.t dar ir ziniasklaida, yra toks briedas kad nafik... sorry uz keiksmazodi.....

paragraf 78

Pažiūrėkite filmą "Idiokratija" manyčiau labai į temą jis būtų

Master

Mačiau  :D, ir nors filmas komdijos formoje, bet privertė susimąstyti..

a.t.sielis

Visa šita begalvystė pasekmė to, kad pasaulyje propaguojamas materializmas.

2Pacas

galit iki 15sec prasukt.

a.t.sielis

Be to, tai parodo, kad daug įtakos turi barbariškumas. Ar išsikapstėm iš barbarų lygio? Niekaip.

Marius

žmonės apie ka jūs kalbat..jei žiūrint/nežiūrint tas laidas ar aplomai tv. jum kyla neigiamos emocijos,tai tiesiog nežiūrėkit..o visokie piktinimaisi ''bukomis'' laidomis man juokingi..jei nebūtų poreikio nebūtų ir pasiūlos..nevisi yra tokie eruditai ir baisiai suprantantys apie kritinį mąstymą,didžioji dalis visuomenės yra pasyvūs vartotojai ir nedaugiau,jiem tos laidos ir kuriamos,o ne jum praregėjusiems,nieks tų laidų žiūrėt neverčia,kiekvienas žmogus tuo metu gali pasirinkt skaity baisiai protingą knygą,kurt eiles,ar gelbėt beglobius sacharos delfinus..Aš pvz pažiūriu tas visas laidas ir vien tam,kad pamatyt ir pajaust,kaip ir ką galvoja ir kuo gyvena ''pilkoji masė'' ,kuo ji minta..Ir tai yra svarbu,nes tarp jų gyvenu.ir ši info leidžia geriau juos suprast.Nėra blogos informacijos,yra tik netinkamas jos panaudojimas ir supratimas..

Tupakai minusas ne tau o tam dėdei už demagogija.

TinSoldier

Citata iš: Marius  birželio 21, 2013, 21:37:49
<...>Aš pvz pažiūriu tas visas laidas ir vien tam,kad pamatyt ir pajaust,kaip ir ką galvoja ir kuo gyvena ''pilkoji masė'' ,kuo ji minta..Ir tai yra svarbu,nes tarp jų gyvenu.ir ši info leidžia geriau juos suprast.Nėra blogos informacijos,yra tik netinkamas jos panaudojimas ir supratimas..


Jo, arba kartais praverčia Alias'ą žaidžiant žinoti visokias tokias kvailas laidas, žvaigždes, vedėjus ir pan ;D


a.t.sielis

Mariau, tai apie tai ir kalba. Tiesą sakant, aš nesijaučiu baisiai skirtingas nuo laidos herojų. 17-22 m laikotarpyje pats kartais elgdavaus panašiam stiliuje kaip anas bachūrs. Bet tai iš tikro bjauru. Tendencija į šiuos dalykus paplitusi, o tai rodo tinkamos kultūros visuomenėje nebuvimą, degradaciją. Vienaip ar kitaip, visi nori būti laimingi, ir visi turi teisę būti laimingi. Bet tokie elgesio ir vertybių modeliai, šitas šiuolaikinis barbarizmas, niekaip neduos nei vienam laimės. Man pvz. be nepasitenkinimo dar kyla ir užuojauta. Kai žmonės taip save kankina. Tai iš tiesų nežmoniška. Pasaulis tarsi sudaužytas, ir tos šukės rėžia visus. Bad situation.

preacher

Citata iš: a.t.sielis  birželio 21, 2013, 19:50:03
Visa šita begalvystė pasekmė to, kad pasaulyje propaguojamas materializmas.

Materializmas kaip filosofijos šaka yra gerai. Jei jis grindžiamas mokslų, kultūra, menais, tada išvis aukštuma. Asmeniškai esu už moralę, tačiau ji turi būti grindžiama filosofine, logine, psichologine prasme. Nežiūrėjau laidos, nes tiesa pasakius jau nebeatsimenu, kada tv žiūrėjau, tačiau iš žinučių susidariau nuominę, apie ką kalba. Visu pirma kvaila, chamiška vaikinu elgėsį suformuoja aplinka(tėvai, draugai, mokykla), augdami be kultūros ir su menku išsilavinimu, taip ir vaišto lig akli kačiukai. Dauguma n-tųjų vidurinių paleido į pasaulį chamų, kadangi ten labiau viksta parodija, o ne rimtas mokslas. Padjiezdo, kiemo kultūra, kalinių žargonas, panetkes ir chamiškas elgėsis yra nemažai metu trunkanti epidemija, ypatingai išplitusi gyvenamuosiuose rajuonose, kuriuose gyvena viduriniuosios ar žemesnės klasių atstovai. Pilna silpnų asmenybių kurie per agresiją, blogą elgėsį, tuštuma(išvaizda, brangi mašina ir t.t), bando užmaskuoti savo menkavertiškumą. Dar minusas yra "vyriškojoje" mokykloje, kurie skiepija tėvai sunūms, atitarnave sovietinėje armijoje vyrukai griždavo su iškreiptu realybės laukų ir savo sunūs auklėdavo, kaip zoninius, o ne kaip padorius žmones.

a.t.sielis

Citata iš: preacher  birželio 21, 2013, 23:50:53
Materializmas kaip filosofijos šaka yra gerai. Jei jis grindžiamas mokslų, kultūra, menais, tada išvis aukštuma. Asmeniškai esu už moralę, tačiau ji turi būti grindžiama filosofine, logine, psichologine prasme.


Na nežinau. Jeigu nieko aukštesnio nėra, viskas iš materijos, tada viskas beprasmiška ir neturi pagrindo. Moralė taip pat. Materialistiškai paremta moralė negali būti visuotinė, stipri ir pastovi. Užeis kita banga, ir po moralės. Kaip dabar ir įvyko Lietuvoje.

Aukštyn