Kas mūsų laukia po mirties?

Pradėjo Anomalija, rugpjūčio 28, 2011, 08:12:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

minde1990

Taip skaiciau cia dabar pasakojimus. Anais metais mano mociutei irgi panasiai yra nutike. As tikiu, nes man tai yra irodymas, nes sako man tai patikimas zmogus. Todel as esu laimingas jog yra pomirtinis gyvenimas

Vytautas

Kažkaip visuose tinklalapiuose tapo aktualus šis klausimas  :) Remdamasis savo patirtimi galiu pasakyti kad pomirtinis vieniems yra kitiems nėra. Tiesiog skirtingos sandaros žmonės. Ir kiek pastebėjau tie kurie teigia kad pomirtinio gyvenimo nėra yra visiškai teisūs savo atžvilgiu. Jie tiesiog neturi jokio ryšio su anapusiniu pasauliu iš prigimties. Atėjus laikui paprasčiausiai numirs ir visiškai išnyks. Kitų gi kūniškoji dalis lygiai taip pat sėkmingai numirs kaip ir pirmųjų, bet nesuvokiama ir nesuprantama dalis persikels į anapusinį pasaulį iki sekančio gimimo šiame pasaulyje. Tai visiškai nepriklauso nuo dvasingumo, tikėjimo ar kitokių savybių. Tiesiog tai įgimta. Tikėtis kad mokslas šioje srityje kažką išaiškins beviltiška. Šitie procesai valdomi iš anapus. Jei ana pusė nenori nieko aptikti niekaip neįmanoma. Kaip nors ginčytis tuo klausimu taip pat beviltiška ir nėra jokios prasmės. Tiesiog bus kaip bus. Žemiškąja prasme tiek mirtingieji tiek nemirtingieji yra vienodi. Visa esmė nugyventi šį gyvenimą maksimaliai kokybiškai nepriklausomai nuo mirtingumo. Kaip minėjau bet kuriuo atveju neturi prasmės jokie tikėjimai ir nėra prasmės juos "diegti" vieni kitiems. Sau aš žinau kaip yra o kiti tegul daro ką nori. Tai jų reikalas.

Benamis

Idomi zinute.

Citata iš: Vytautas  sausio 05, 2014, 19:25:54
Sau aš žinau kaip yra o kiti tegul daro ką nori. Tai jų reikalas.


Gerai, kad savo pasauleziuros nebrukate kitiems, bet ar tikrai galite buti isitikine, jog jusu zinojimas yra teisingas? Gal jums tiesiog klaidingai atrodo, kad zinote tiesa, bet is tikruju ta tiesa yra visiskai kita? Nepagalvojote apie tai?

Vytautas

Citata iš: Benamis  sausio 05, 2014, 19:30:50
Idomi zinute.
Gerai, kad savo pasauleziuros nebrukate kitiems, bet ar tikrai galite buti isitikine, jog jusu zinojimas yra teisingas? Gal jums tiesiog klaidingai atrodo, kad zinote tiesa, bet is tikruju ta tiesa yra visiskai kita? Nepagalvojote apie tai?

Ateis laikas ir visi turėsim galimybę pasitikrinti  :) . Sau man daugiau nei pakankama kad yra būtent taip. Maža to pasidomiu ir kitų žmonių, suprantama kuriais galiu pasitikėti, keista patirtimi. Ji labai tvarkingai susilieja su mano patirtimis. Tiksliau patikslina tai ką aš savotiškai "apėjau šonu". Taip kad man su įrodymų pakanka apie anapusinio pasaulio egzistavimą.

minde1990

#259
sausio 05, 2014, 19:51:08 Redagavimas: sausio 05, 2014, 19:53:09 by minde1990
o mazdaug ka jus zinote, kas bus ? Koks pomirtinis gyvenimas laukia. Kaip suprantu jus turejote klinikine mirti ?

Vytautas

Na techniškai tai bus panašu į tą komos būseną kurioje buvau. Tik grimzdimas gilyn ir visiškas kūno pojūčių bei valdymo praradimas. Komos būsenoje klausos galimybė buvo likusi. Tiesiog dar labiau pradėsiu jausti savo antrąją pusę, sielą, kuri ir perves į anapusinį pasaulį. O kas ten ir kaip ten neturiu nei menkiausio supratimo kaip ir visi žmonės. Tai kažkaip visiškai kita ir  jokiam dabartiniam apibūdinimui nepasiduoda. Pats faktas kad mirties nėra ir nėra dėl to ko jaudintis.  :)

minde1990

Citata iš: Vytautas  sausio 05, 2014, 20:00:31
Na techniškai tai bus panašu į tą komos būseną kurioje buvau. Tik grimzdimas gilyn ir visiškas kūno pojūčių bei valdymo praradimas. Komos būsenoje klausos galimybė buvo likusi. Tiesiog dar labiau pradėsiu jausti savo antrąją pusę, sielą, kuri ir perves į anapusinį pasaulį. O kas ten ir kaip ten neturiu nei menkiausio supratimo kaip ir visi žmonės. Tai kažkaip visiškai kita ir  jokiam dabartiniam apibūdinimui nepasiduoda. Pats faktas kad mirties nėra ir nėra dėl to ko jaudintis.  :)


Tai reiskia, per spiritizmo seansa, yra iskviestos sielos, is sielu pasaulio ? Ir dar, pagal jus, teorija jog siela dar klaidzioja gyvuju pasaulyje, tikite ?

Vytautas

#262
sausio 05, 2014, 20:16:39 Redagavimas: sausio 05, 2014, 20:39:25 by Vytautas
Citata iš: minde1990  sausio 05, 2014, 20:04:10
Tai reiskia, per spiritizmo seansa, yra iskviestos sielos, is sielu pasaulio ? Ir dar, pagal jus, teorija jog siela dar klaidzioja gyvuju pasaulyje, tikite ?

Kaip minėjau su siela bendrauta ir komos būsenoje, dar yra nuojauta tai optimalus "aš" ir sielos priimtas sprendimas. Švytuoklės nevadinčiau spiritizmo seansu bendraujant su savo siela. Normaliai siela randasi visuomet sielų pasaulyje tik kritiškais atvejais kažkaip perima šio kūno valdymą. Bėja sielų pasaulis ir dvasių bei agregorų pasaulis iš esmės skirtingi dalykai. Jokių dvasių ir agregorų šiuo metu paprasčiausiai nėra. Panaikinta.  :) Visais tais dalykas aš netikiu bet žinau, nes tiesiog teko išgyventi patirtis.  :) Bet tai tik mano patirtis ir man. Kiekvienas šiame supratime remiasi kuo tik nori  :)

ajolu

Citata iš: Vytautas  sausio 05, 2014, 19:25:54
Tai visiškai nepriklauso nuo dvasingumo, tikėjimo ar kitokių savybių. Tiesiog tai įgimta.

kas igimta? netureti pomirtinio gyvenimo? ar neatgimti?

Vytautas

Citata iš: ajolu  sausio 05, 2014, 21:03:13
kas igimta? netureti pomirtinio gyvenimo? ar neatgimti?

Įgimta sielos neturėjimas ko pasekoje nebūna pomirtinio gyvenimo ir atgimimo. Siela tai ne gyvybę palaikantis kažkas kaip mastoma klasikiniu būdu. Kaip minėjau siela gali valdyti kūną tik laikinai. Tiesiog tai teko pajusti, patirti. Ir tai nutinka tik kritiškose situacijose. Šiaip sielos pagrindinė paskirtis ne kažkokia dvasingumo ar kažko o paprasčiausiai maksimaliai įmanomai ilgo gyvenimo užtikrinimas šiame pasaulyje saugant jį. Saugojimo būdai du kūno valdymo perėmimas ir palankių įvykių sekos formavimas.

ajolu

ai tai tu kalbi apie besielius subjektus? tuos, kurie neturi sielu, taip?

Vytautas

Citata iš: ajolu  sausio 05, 2014, 21:19:55
ai tai tu kalbi apie besielius subjektus? tuos, kurie neturi sielu, taip?

Kalbu apie žmonės kurie neturi sielos. Tai visiškai nieko baisaus tiesiog savotiškai ne pilna "komplektacija" iš prigimties. Tai niekaip nemaišo gyventi šiame pasaulyje.  :)

ajolu

na manes tai nestebina, tiesiog pasitikslinau, ar as cia ne vienintele tai zinanti :D del to ir nustebau :D

Benamis

Ok, daleiskime jus teisus, tada pasakykite kas nulemia, kad vieni is musu Zemeje turi sielas, o kaikurie sielu neturi?

minde1990

bent as esu visiskos nuomones jog visi be isimties turi sielas. Kas neturetu sielos butu lavonas :)

Aukštyn