Kas mūsų laukia po mirties?

Pradėjo Anomalija, rugpjūčio 28, 2011, 08:12:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Na tai nueik pasitikrinti sveikatos, nebent tu hipochondrikas, tada pasitikrinimas čia nepadės.
Mano mama medikė, tai kasdien sutinka žmonių kurie sau prisigalvoja visokių ligų, diagnozę nusistatę pavyzdžiui internete

Nieksas

Citata iš: paragraf 78  liepos 26, 2013, 14:41:54
Na tai nueik pasitikrinti sveikatos, nebent tu hipochondrikas, tada pasitikrinimas čia nepadės.
Mano mama medikė, tai kasdien sutinka žmonių kurie sau prisigalvoja visokių ligų, diagnozę nusistatę pavyzdžiui internete


Aš ir eisiu kita savaite , kai šeimos daktare gryš iš atostogu , nes guziuka sau užčiuopiau už krutines , nors jis senai jau yra bet augti dabar pradėjo ir skaudėt pradėjo labiau.

paragraf 78

Nesijaudink, mažai kas miršta nuo krūties vėžio, nebent visiškai apsileidžia ir nesigydo

Nieksas

Citata iš: paragraf 78  liepos 26, 2013, 15:06:37
Nesijaudink, mažai kas miršta nuo krūties vėžio, nebent visiškai apsileidžia ir nesigydo


Aaa palengvėjo jei nuo kruties vėžio mirtingumas mažesnis nei nuo kitų  :D O gal ir chemoterapija rėčiau taiko tokiam atvėjui ? Nes neįsivaizduoju savęs plika galva  :D :D

exopolitics.lt

Manau kaip kunui miegas, taip sielai panasi faze yra mirtis. Aktyvus veikimas ir patirties kaupimas tikriausiai vyksta pagrinde fiziniame plane. Zmogui mirus sielai prasideda poilsio etapas, o samones busena panasi i miego be sapnu.
Aisq sunku pasakyti kaip ir kas po mirties vyksta su konkrecia siela, juk mamoma kad kai kurios sielos lieka ''vaidentis'' :D

idenmeyou

Man labiausiai nepatinkanti reinkarnacijos teorija, tai , kad po mirties atgimstame i nauja, visai kita zmogu , augala ar , bet ka kita, kas yra pasaulyje. Man reinkarnacija yra is visu maziausiai tiketina ir beprasmiska. Tai lyg pasaka, ar filmas kuris vis kartojasi ir kartojasi , pakeiciant siuzeta, ir taip toliau tesiant naujus gyvenimus, kokia is to prasme, juk gimes negali atsiminti savo praeito gyvenimo, nors yra pasakojimu, kad kai kurie zmones atsimena savo praeitus gyvenimus, manau tai yra melas arba veikiau samones, smegenu kazkokia funkcija ar kazkas tokio, kas dar neatrasta mokslui.

Jei praeitame gyvenime padariau nemazai klaidu ir sis gyvenimas man galimybe tobuleti, pasitaisyti, tai kokia tikimybe, kad as pasuksiu geru keliu, gal but viskas tik bloges, jo labiau nei gimes, nei dabar nieko negaliu prisiminti, tad nezinau kas galejo buti netaip, jo labiau mano mastymas, manieros, elgsena, mano poziuris susiformavo man augant , ir su metais paziuros gali pasikeisti , bet tik del sio isorinio pasaulio kuri matau dabar, o ne to, kas galejo buti praeitame gyvenime, tad jei man buvo reinkarnacija as is praeito gyvenimo nejauciu nieko, jei tiksliau sakant jis manes neitakoja. Kitas dalykas butu toks, jog mano nuomone zmogui nera imanoma pasiekti visiskos tobulybes, aisku cia daug kas su tuo nesutiks, bet net jei tu busi pats nuosirdziausias , geriausias , protingiausias, turesi labiausiai isvystytas dvasines ar fizines savybes, tai gali nepatikti kazkam kitam ir kito poziuriu gali atrodyti jog nei kiek tu nesi tobulas, tad kas gi nustato tuos kriterijus kada reinkarnacija turi baigtis, kada pasiekiamas taskas kuomet nebedarai klaidu.

Mano nuomone tokia, kad po mirties arba tu nebegzistuoji, nebelieka nei fizines, nei kazkokios kitos formos, arba patiri amzinaji gyvenima, o koks jis net neisivaizduoju. Gal but patenki i vieta kaip roju, kur ten viskas labai gerai, gal but tampi pacios visatos dalimi, kitokia dalele arba tavo samone ar kazkas auksciau kuria tau iliuzijas jog toliau gyveni gyvenima, nors esi mires.

exopolitics.lt

CitataMan labiausiai nepatinkanti reinkarnacijos teorija, tai , kad po mirties atgimstame i nauja, visai kita zmogu , augala ar , bet ka kita, kas yra pasaulyje


Zmogus gali atgimti tik i zmogu arba i aukstesne gyvybes forma, zmogus neatgimsta nei gyvunu nei augalu ar mineralu, nuo tokio pazeminimo zmogaus siela saugo dieviskasis istatymas.

CitataMano nuomone tokia, kad po mirties arba tu nebegzistuoji, nebelieka nei fizines, nei kazkokios kitos formos, arba patiri amzinaji gyvenima, o koks jis net neisivaizduoju. Gal but patenki i vieta kaip roju, kur ten viskas labai gerai, gal but tampi pacios visatos dalimi, kitokia dalele arba tavo samone ar kazkas auksciau kuria tau iliuzijas jog toliau gyveni gyvenima, nors esi mires.


Mes ir budami gyvi fiziniam plane esam visatos dalis, tik kiekvienas individas turi suverenia samone.

idenmeyou

#217
lapkričio 19, 2013, 14:10:04 Redagavimas: lapkričio 19, 2013, 14:11:37 by idenmeyou
Citata iš: exopolitics.lt  lapkričio 18, 2013, 23:11:27
CitataMan labiausiai nepatinkanti reinkarnacijos teorija, tai , kad po mirties atgimstame i nauja, visai kita zmogu , augala ar , bet ka kita, kas yra pasaulyje


Zmogus gali atgimti tik i zmogu arba i aukstesne gyvybes forma, zmogus neatgimsta nei gyvunu nei augalu ar mineralu, nuo tokio pazeminimo zmogaus siela saugo dieviskasis istatymas.

CitataMano nuomone tokia, kad po mirties arba tu nebegzistuoji, nebelieka nei fizines, nei kazkokios kitos formos, arba patiri amzinaji gyvenima, o koks jis net neisivaizduoju. Gal but patenki i vieta kaip roju, kur ten viskas labai gerai, gal but tampi pacios visatos dalimi, kitokia dalele arba tavo samone ar kazkas auksciau kuria tau iliuzijas jog toliau gyveni gyvenima, nors esi mires.Tad man sio reinkarnacijos ne atrodo tiketinos


Mes ir budami gyvi fiziniam plane esam visatos dalis, tik kiekvienas individas turi suverenia samone.


Niekada niekur nera irodyta, jog visatoje egzistuoja kazkokios kastos ar pns, dazniausiai tokius teiginius galima aptiki ivairiu sarlatanu ir visokiu kitu vaidinanciu visaziniu uzrasuose ir pns. Apskritai kuo zmogus geresnis uz ta pati gyvuna ar augala, visi sakysite protu, intelektu, bet vel gi zmogus tiek yra pridares pasaulyje blogo, kad uz augalus ar gyvunus yra prastesnis. Ir jei mes esame visatos dalis, tai lygiai taip pat jos dalis yra ir augalija, bei gyvunija. Tada mes esame visi visatos dalis, tai lyg delione ( visata) is skirtingu detaliu (musu) , tai kaip gali egzistuoti kastos jei visi tiek gyvunija, augalija, tiek mes is to paties tasko, kur viskas yra, prasidejo ir t.t. Vadinasi tiek augalijoje, tiek gyvunijoje, tiek mumyse yra ta pati visata, jos dalis , tik pasireiskianti skirtingais budais, bet galu galiausiai tai vienas ir tas pats

exopolitics.lt

CitataNiekada niekur nera irodyta, jog visatoje egzistuoja kazkokios kastos ar pns, dazniausiai tokius teiginius galima aptiki ivairiu sarlatanu ir visokiu kitu vaidinanciu visaziniu uzrasuose ir pns.


Kaip suprast irodyta ? Pripazinta oficialaus mokslo ? che che...Jei kazkas kazkam ir nera irodyta tai dar nereiskia jog tai nera tiesa. Esu isitikines kad visatoje egzistuoja tam tikra tobulejimo pakopu sistema ir tai veikiausiai ne kazkokios primityvios kastos ar pan. vargu ar ta galime suvokti kol patys nekuriame visatu.

idenmeyou

Citata iš: exopolitics.lt  lapkričio 19, 2013, 16:58:05


Kaip suprast irodyta ? Pripazinta oficialaus mokslo ? che che...Jei kazkas kazkam ir nera irodyta tai dar nereiskia jog tai nera tiesa. Esu isitikines kad visatoje egzistuoja tam tikra tobulejimo pakopu sistema ir tai veikiausiai ne kazkokios primityvios kastos ar pan. vargu ar ta galime suvokti kol patys nekuriame visatu.


Vat as esu isitikines priesingai, neegzistuoja kazkokios kastu sistemos, o jei ir egzistuoja vadinasi turetu buti riba iki kazkokio tobulejimo tasko, kuomet nebegali pranokti Dieva, o gal but jis ir pats to visiskai nenoretu, bet kastu apskritai nepalaikau. Jei visi nuolatos tobuletumet,iki auksciausio kas tik begali, visi taptumeme dievais.

eternal.bliss

#220
lapkričio 19, 2013, 18:40:39 Redagavimas: lapkričio 19, 2013, 18:42:49 by eternal.bliss
kokios dar kastos?  ;D

Gali įvardinti kažkokias sąlygas, ir tos sąmonės duodamas galimybes. Kaip, kad vandens 3 būsenos, tačiau tai nėra kąstos  ;D

Kąstos yra valdymo sistema, Iš esamės ją galima pritaikyti kaip kad žemėje būta, tačiau žmogus privalo pats paklūsti būti tokiu- jis turi savu noru eiti į kąstų sistemą, ir būti valdomas  ;D

Bet tai iliuzija kuriai paklūsti  ;D Tai tas pats kaip visi paklūsta- pritaria vienai ar kitai politikai, valstybei, bet žemė neturi sienų ar valstybių- tai tik susitarimo reikalas. Iš esmės męs gyvename kąstų- susitarimo sistemoje tačiau ji yra iliuzine ir neegzistuojanti. Męs patys susikuriame tiek savo košmarus tiek savo rojų.

Gera tema  ;D

idenmeyou

Citata iš: eternal.bliss  lapkričio 19, 2013, 18:40:39
kokios dar kastos?  ;D

Gali įvardinti kažkokias sąlygas, ir tos sąmonės duodamas galimybes. Kaip, kad vandens 3 būsenos, tačiau tai nėra kąstos  ;D

Kąstos yra valdymo sistema, Iš esamės ją galima pritaikyti kaip kad žemėje būta, tačiau žmogus privalo pats paklūsti būti tokiu- jis turi savu noru eiti į kąstų sistemą, ir būti valdomas  ;D

Bet tai iliuzija kuriai paklūsti  ;D Tai tas pats kaip visi paklūsta- pritaria vienai ar kitai politikai, valstybei, bet žemė neturi sienų ar valstybių- tai tik susitarimo reikalas. Iš esmės męs gyvename kąstų- susitarimo sistemoje tačiau ji yra iliuzine ir neegzistuojanti. Męs patys susikuriame tiek savo košmarus tiek savo rojų.

Gera tema  ;D


Nuo kada zmogus renkasi kokiai kastai priklausyti? Siaip visada kur egzistuoja kastos tai ir nustato uz tave aukstesnis kokioje busi, jei busi zemiausioje tai i aukstesne tikrai nepakilsi, bent kai kur tai tikrai galioja ir galios, bet as niekada nepritariau, kad egzistuoja visatoje kastu sistema, kurioje laipteliais aukstyn tobuledamas gali kilti aukstyn

exopolitics.lt

CitataJei visi nuolatos tobuletumet,iki auksciausio kas tik begali, visi taptumeme dievais.


Manau kad taip ir yra - tapsime dievais, kazkuria prasme ir dabar jais esame. Dievas kurio dalis
mes esame ir kuriame tobulejame, taip pat vykdo panasu procesa i tobulejima tai - vidiniai tyrimai ir saviekspresija.

Labai idomus tavo komentavimo stilius idenmeyou :)

idenmeyou

Citata iš: exopolitics.lt  lapkričio 19, 2013, 19:21:54


Manau kad taip ir yra - tapsime dievais, kazkuria prasme ir dabar jais esame. Dievas kurio dalis
mes esame ir kuriame tobulejame, taip pat vykdo panasu procesa i tobulejima tai - vidiniai tyrimai ir saviekspresija.

Labai idomus tavo komentavimo stilius idenmeyou :)


Esame dievais? Ne is tolo neprimena tiesos, po kol kas esame dulkes siame pasaulio kontekste, negalime zinoti nei kas bus rytoj, nei veliau, juk nei vienas nepakelsime nei namo, nei kazka sukursime panasu i zmogu, mintimis be jokiu technologiju, jo labiau net sioje svetingoje planetoje daugeli salygu zmogaus kunas negali istverti be siltos aprangos, o ka jau kalbeti apie kitas planetas, kur salygos tikrai ne tokios palankios, tad dievais save vadinti tiesiog juokinga. Be to jei visi taptumeme dievas, kas pasakytu kuris virsesnis, kas nusprestu bus diena ar naktis, o ka jau kalbeti apie tolimesni visatos plana, tad zmogus ne is tolo neprilygsta visatos galybei, bent jau tiek kiek zinome. Visokie poetai ir ivairus filosofai mego isaukstinti zmogaus galybe, nors realiai esame po kol kas tik vabalelis, labai mazai zinantis apie savo pasauli

exopolitics.lt

Citataesame dievais? Ne is tolo neprimena tiesos


Galima sakyti taip, kad zmogus yra mirtingas dievas, o dievas yra nemirtingas zmogus. Visu zemes zmoniu tevas yra Dievas, kuris materijoje pasireiskia kaip kazkokia energija, mes visi jame egzistuojame ir esame jo dalis, dalis kuri turi valios laisve, suverenia samone ir tuo paciu gali prisijungti prie bendros, visatos samones.

CitataBe to jei visi taptumeme dievas, kas pasakytu kuris virsesnis, kas nusprestu bus diena ar naktis, o ka jau kalbeti apie tolimesni visatos plana,


Manau klaida daryti prielaidas, is savo suvokimo tasko, apie mums gerai nezinomas funkcijas

Aukštyn