Kas mūsų laukia po mirties?

Pradėjo Anomalija, rugpjūčio 28, 2011, 08:12:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

#165
liepos 20, 2013, 21:41:06 Redagavimas: liepos 20, 2013, 21:43:41 by Šešėlis
Citata iš: idenmeyou  liepos 20, 2013, 11:41:18
Citata iš: Šešėlis  liepos 20, 2013, 11:34:11
O tu viską sugebi suvokti? Kartais nuo paprastų pamąstymų gauni mindfuck'ą, o čia dar kažkas anapus. Ir aš nekalbu tik iš teorinės pusės. Pats esu praktikuojantis magiją ir esu susidūręs su įdomiais ir kartu sunkiai protu suvokiamais dalykais :) Tada pradedi galvoti, kad tikrai ne viską galvelė išneša :)


Ne as tikrai visko nesuvokiu , bet kalbeti apie pomirtini gyvenima jog kazkur kazkas pateks tik zmones tuo nesuvokia yra beprasmiska. O del tu idomiu dalyku. Tai kas tau pasirodo kitaip gali buti iliuzija. Stebetojas arba jo samone , kaip bepavadinsi gimdo objektyvia tikrove nors ji priklauso nuo stebetojo valios ir tai ne kazkoks filosofinis issigalvojimas , o patvirtinta is daleliu tyrinejimo



Taaaiiiip, iliuzija :D Juokauji gal :D

Dėl pomirtinio gyvenimo. Užmiegi ir atsibundi naujam kūne :) Aš atsimenu tokį etapą iš savo ankstyvos vaikystės, kai lyg išnirau iš tamsos ir nuo to laiko jau bemaž viską atsimenu :) Čia gal kaip sako, vaikai pradeda atsimint tik nuo tam tikro amžiaus. Tai va man buvo kaip pabudimas iš miego, tik šast.

idenmeyou

Citata iš: Šešėlis  liepos 20, 2013, 21:41:06
Taaaiiiip, iliuzija :D Juokauji gal :D

Dėl pomirtinio gyvenimo. Užmiegi ir atsibundi naujam kūne :) Aš atsimenu tokį etapą iš savo ankstyvos vaikystės, kai lyg išnirau iš tamsos ir nuo to laiko jau bemaž viską atsimenu :) Čia gal kaip sako, vaikai pradeda atsimint tik nuo tam tikro amžiaus. Tai va man buvo kaip pabudimas iš miego, tik šast.


Nesupyk , bet as tikrai nebusiu linkes tiketi jog atsimeni praeita gyvenima. Jo labiau net jei ir atsimintum tai suprasciau visai kitaip , bet tikrai ne kaip reinkarnacija. Jo labiau manyti ,kad mes matome tikrove butu kvailoka , nes mes pojucius jauciame tik per kelis organus. Mes daug nematome plika akimi ir tuos dalykus samone vercia iliuzija , kuri mums atrodo kaip tikrove.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: idenmeyou  liepos 20, 2013, 21:48:01
Citata iš: Šešėlis  liepos 20, 2013, 21:41:06
Taaaiiiip, iliuzija :D Juokauji gal :D

Dėl pomirtinio gyvenimo. Užmiegi ir atsibundi naujam kūne :) Aš atsimenu tokį etapą iš savo ankstyvos vaikystės, kai lyg išnirau iš tamsos ir nuo to laiko jau bemaž viską atsimenu :) Čia gal kaip sako, vaikai pradeda atsimint tik nuo tam tikro amžiaus. Tai va man buvo kaip pabudimas iš miego, tik šast.


Nesupyk , bet as tikrai nebusiu linkes tiketi jog atsimeni praeita gyvenima. Jo labiau net jei ir atsimintum tai suprasciau visai kitaip , bet tikrai ne kaip reinkarnacija. Jo labiau manyti ,kad mes matome tikrove butu kvailoka , nes mes pojucius jauciame tik per kelis organus. Mes daug nematome plika akimi ir tuos dalykus samone vercia iliuzija , kuri mums atrodo kaip tikrove.



Jei paskaitytum atidžiau, tai pamatytum, jog aš niekur neteigiu, kad atsimenu praeitą gyvenimą :)


Viską ką mes matome tai yra smegenų interpretuota realybė :)

idenmeyou

Pakartojai tai kas as jau anksciau parasiau , jau as ir anksciau buvau rases , kad tai tik iliuzija , tu is pradziu nesutikau su tuo  :D :D :D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: idenmeyou  liepos 21, 2013, 09:14:38
Pakartojai tai kas as jau anksciau parasiau , jau as ir anksciau buvau rases , kad tai tik iliuzija , tu is pradziu nesutikau su tuo  :D :D :D



Aš nesakau, kad tai iliuzija :P Ir tuo labiau visi tie dalykai nėra iliuzija :)

Nieksas

Turbūt visi tai sužinosim (gal bus išimčių  :D). Aš vis dėlto lieku prie savo nuomonės kuri sako jog po mirties nebebus nieko , kad ir kaip tai žiauriai skambėtu.

zalia.arbata

Manau reinkarnacija. Yra mokslininkų, kurie patikrino vaikų prisiminimų tikrumą (t.y nuvykdavo į tas vietas, sutikrindavo gim. datas, žymes ant kūno ir pan.).

Fun fact: kūdkiai sapnuoja pusę savo miego laiko. Kažin ką?


paragraf 78

Citata iš: idenmeyou  liepos 20, 2013, 10:10:35
Na mano rojus nera jau labai zemiskas


Atsiminimai suponuoja tai jog žmogus taip ir liks prisirišęs prie savo žemiško gyvenimo.

CitataTad po mirties gal but tai jis gali jausti nuolatos , bet , kad jis butu kazkokioje materialioje erdveje po mirties as tuo netikiu. O daugelis mano , kad po mirties pateks i kazkokia kita vieta , roju ar pragara.


Nei rojus nei pragaras nėra vieta, tai būsena



Teroras

Citata iš: zalia.arbata  liepos 23, 2013, 11:05:33
Manau reinkarnacija. Yra mokslininkų, kurie patikrino vaikų prisiminimų tikrumą (t.y nuvykdavo į tas vietas, sutikrindavo gim. datas, žymes ant kūno ir pan.).


Nezinau kiek tiesos tame ju tikrinime, bet pats irgi tikiu reinkarnacija. Tevai pasakojo, kad kai tik pradejau kalbeti nerisliais sakiniais vis uzsimindavau apie kara ir krauja :)

Na bet cia skeptikai pasakys, kad mano tevai buvo kazkokie mazochistai ir man mazam rode filmus kuriame kariauja... Arba ne, as megdavau slapcia nuo tevu paziureti sado-filmus kur kraujas per visus galus teka, o veliau tevams apie tai pasakodavau :)

paragraf 78

Tie "mokslininkai" kurie patvirtino tokius dalykus paprastai būna eiliniai ezoterikai. Neradau nei vieno objektyvaus ir moksliškai patvirtinto tyrimo šiuo klausimu, nors specialiai kurį laiką ieškojau tokių tyrimų

Strategas

   Kažkodė aš asmeniškai net neabejoju, kad po mirties prasideda kitas gyvenimo etapas. Koks jis - sunku pasakyti, bet, kad jis egzistuoja, mažiausiai tuo abejočiau. Netikiu nei pragaru, nei rojumi, tikiu, kad už visas kaltes teks atsakyti kai susitiksi su savo "sąžine". Kažkaip tai išpirkt reiks, bet tikrai netikiu, kad virsime smalos puode, o smalą maišys velniai.  :)
   Per daug pasaulyje žmonių tiki pomirtiniu gyvenimum, kad tuo abejočiau... 8)

paragraf 78

Tik visiškai neišprusęs religijoje žmogus gali tikėti kad pragare velniai verda smalą

Strategas

  Tik dar labiau neišprusęs žmogus gali teorinį teiginį - paistalą priimti už pagrindą ir skirti jam laiko....

Vytautas

Pagal mano supratimą galimi abu variantai. Vieni nugyvens šį gyvenimą ir visiškai "išsijungs". Kiti pereis į sielų pasaulį iki sekančio persikūnijimo.  Čia tas mano nelemtas variantas žmonės be sielų ir su sielomis.  Spėliot kaip ten bus anapus beviltiška. Aišku jokių rojų ar pragarų.  :) Visi turėsim puikią galimybę pasitikrinti, pasitikslinti savo dabartinius žinojimus. Viskam savas laikas.

Marius

Tik visiškai neišpruses žmogus gali rašinėti teorinius teiginius,kurie yra paistalai..ir dar tuo didžiuotis.

Aukštyn