Truputis skeptiško, tačiau aiškaus požiūrio į likimą, gyvenimą, įvykius

Pradėjo violetpink1, rugsėjo 26, 2019, 17:21:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Remiantis mano atmintimi, mano praeities prieš mano gimimą nebuvo, nes tokios atminties aš neturiu.
Regresinio mąstymo metu patirtos vizijos man - ne įrodymas, tai gali tebūti ir manau tėra proto sugeneruota išdava.
Protui palankiausia priimti tokią tiesą, jog šis gyvenimas - pirmas...

Remiantis mano gyvenimo - o taip pat ir kitų aplinkinių - patirtimi, neegzistuoja jokia hierarchija, nes mes nieko iš jos taip ir nepamatome per visą savo gyvenimą, tuo tarpu Žemėje vyskta tiek daug neteisybės, tiek globaliame, tiek asmeniniuose lygiuose. Kur gi hierarchija?.. ...ar čia tie patys, kurių orlaiviai pasislepia nuo juos pamačiusio žvilgsnio nakties danguje?.. Jei taip, galėtų tų jų šviesų ir visai nesimatyti...

Įmanoma kelti klausimą tik dėl tėvų, kaip dėl to, ką apskritai įmanoma nulemti žmogaus gyvenime net jei tai būtų tiesa, nes visi kiti įvykiai jame yra įvykstantys labiau atsitiktinumo dėka, negu kokio nors dėsningumo. Juk viskas, kas nutiko, galėjo būti visai kitaip, net sutikti asmenys galėjo būti kiti...

Remiantis šiuo supratimu, nėra jokios dėsningos ateities kūrybos, nes viskas ką mes gebame sukurti - lieka materijoje, o sąmonei palikus kūną, tikėtina, prasideda būsena, panaši į sapną, kurios, deja, bent jau daugelis nevaldome, tad ateitis tampa įtakota vien jausminio traukos ir atstūmimo kitmo, vykstančio ten, tame anapusiniame pasaulyje.

elteide

čia jau net ne truputis ..čia chaosas jei taip yra ;)

violetpink1

Viskas gerai Elteide, reikia ir chaoso... dabar vėl viskas tvarkoje, einu keliu: https://anomalija.lt/forum/index.php?topic=5444.0

elteide

manau, kad mes kūriame ir sąmonę, kurdami veikdami materijoj ir tai išlieka anapus, žinoma , gal neviskas, bet...
ir mes visgi galim keisti mają , lėtai greičiausiai ,jei įprastai, bet galim .. o ypač galim gyvendami dvasiniais dėsniais - Dievo valioj, šviesoje, meilėje t.y. teigiama linkme ..
hierarchija , tikiu, kad yra ..Žemėj ji yra ir tarp žmonių ir gamtoje , kodėl jai nebūti danguose? šventieji - šviesios sielos, angelai, archangelai, serafimai , jėgos ir tt ...Dievas.
 https://www.youtube.com/watch?v=kag0aJqQsGo

violetpink1

Kartais būna, jog susumuoji viską viską, ir ima atrodyti, jog nėra tos kūrybos, jog viskas tik atsitiktinumo dėka įvykę...

elteide

taip gali atrodyt tam tikrais momentais
bet taip nėra, mažiausiai potencija ,krypties vektorius ir kinetinė tikrai buvo

violetpink1

Tu teisi. O svarbiausia - buvo ir tebėra sąmonė.

Aukštyn