Magija - Pagalba :)

Pradėjo Dariuks, balandžio 19, 2013, 20:41:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Dariuks

[glow=blue,2,300]Tai va sveiki[/glow]


Seniai norėjau sužinoti ar pasaulyje yra magiją kuria nekenkia nei tau nei kitiems, pvž prisižiūrėjau visokiu power rangers mystic force ir pačiam taip norisi..  :'(  :-[
Tai va sakykim ar yra magija kuria visiškai netrugdo kitiems ir man t.y ten pasakai ir kambarys sutvarkytas?  :D  ar čia tik filmuose taip įmanoma.. Tiesiog labai pagalvojau paskaičiau visus straipsnius apie juoda magija . Ar bent kokia naudinga ir lengva magija :|

Atrašykit prašau :]

paragraf 78

Šiaip beveik visos religijos vieningai sutaria, jog magijos praktikavimas prie gero nepriveda. O juo labiau jei ja užsiiminėsi su tokiu nerimtu požiūriu kaip pas tave, tai sakyčiau tau nėra nepavojingos magijos.
Smalsumas, naudos siekimas, galios noras, nėra tinkama intencija užsiimti magija.

Dariuks

Citata iš: paragraf 78  balandžio 19, 2013, 20:46:05
Šiaip beveik visos religijos vieningai sutaria, jog magijos praktikavimas prie gero nepriveda. O juo labiau jei ja užsiiminėsi su tokiu nerimtu požiūriu kaip pas tave, tai sakyčiau tau nėra nepavojingos magijos.
Smalsumas, naudos siekimas, galios noras, nėra tinkama intencija užsiimti magija.

Taip žinai tiesa apie mane.. Bet žinok prisižiūrėjęs tokiu va filmų tik ir norisi gauti kažkokį dalyką ir su juo viską ko tik nori..  Šiaip žinau kad magija labai blogas dalykas, kad iki gerų dalykų nepriveda bet sužinoti verta :)

paragraf 78

Nežinau apie tave nieko, bet tokio pobūdžio klausimų dažnai susilaukiu. Paprastai 99 proc. būna prisižiūrėję filmų ir turi kažkokį fantastinį požiūrį į magija. Deja realybėje viskas kitaip.

Dariuks

Na dėl to gaila, o šiaip pagalvoji kad va tuoj primetysi į sriubą kokiu ten dalykų ir gausi kokį krestalą ar ką.. ;D

la.benas

Man magija visada asocijuojasi su burtų lazdelėmis, ugniniais kamuoliais, žaibais ir taip toliau. Labai gaila, kad magija iš tikro ne tokia. Tarp kitko būtų smagu žinoti, kokiu principu ji apskritai veikia.

Beta

Gal Jūs apsirūkę?

Marius

Tema apie apsirūkelius,kitoi forumo skiltį.

paragraf 78

Baigiam offtopiką

Aukštyn