Keistokas nutikimas

Pradėjo Karolyna, sausio 31, 2015, 15:04:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

CitataAsmeniškai man užstrigo:
a)   Mergaitė pribudinėja naktimis, nes tokio amžiaus jau turėtų miegoti kietai visą naktį;


Noriu pataisyti, niekas nemiega kietai visą naktį(7-8val), nei vaikai, nei suaugę, nei seneliai. Mažesni vaikai nubudę pradeda verkti, bet augant išmoksta visi užsimigdyti save patys, be pačiūčiavimo. O 7 metų laisvai ir pablūdint gali, čia normalu. Keisčiausia, kad visą laiką apie tą patį dėdę.

woozyy

 Labai keista jog dėdė ir tai visada tas pats. Vaikai jautresni psichiškai, bet geriau pasisaugoti. Svarbu kelinta valanda tai darosi?  Kaip žinome Jėzus mirė 15h, o  blogis pasireiškia apie 3h nakties. Veidrodiniu principu gėriui viskas, net ir ženklai. Pamėgink kryželį palikti prie lovos. Namus pašlakstyti šventu vandeniu jei nenori ar nėra galimybės jog kunigui šventinti. Blogis labai nemėgsta Dievo ženklų. Paprašyk garsiai ar mintyse maldoje jog kas blogo ir su blogais kėslais atėjo lai išeina. Dievo vardu liepk išeiti iš savo namų, turėtu tai padėti. Jei ne tikrai kviesk kunigą.

jokubas349

Sveiki visi, esu naujokas Anomalijoje, bet perskaitęs šią diskusiją labai užsinorėjau papasakoti kažką panašaus su kuo man teko susidurti kai buvau vaikas.
Kadangi gyvenu gana senoje vietoje, kurioje gyveno nemaža dalis mano prosenelių iš tėvo pusės, buvau įpratęs prie įvairių keistų garsų ir krebždesių dieną ir naktį. Neabejoju jog daugelis jų būdavo tik įprasti garsai, nes namas buvo gana senai remontuotas arba tai tiesiog mano laki fantazija. Nors pamenu, teta dažnai man mėgdavo sakyti, kad girdėdavo žingsnius antrame aukšte, tikiu, kad tai buvo paprasti pagasdinimai... Tačiau viskas ne apie tai :D Tuo metu ėjau į 3 klasę, kiekvieną rytą atsikeldavau neišsimiegojęs ir skaudėdavo galvą. Iš pradžių aš tikrai nesupratau kas vyksta, tėvai nieko nepasakojo. Kitais metais kai jau buvau 4-okas mama nusprendė papasakoti, kad beveik kiekvieną naktį, apie 12 valandą pabundu ir isteriškai pradedu verkti, rėkti ir noriu pabėgti iš namų. Taipogi ir kalbėdavau, dažniausiai tai buvo padriki žodžiai, tačiau kai kuriomis naktimis šnekėdavau logiškai ir kiekvieną tokią naktį sakydavau tuos pačius žodžius "Paleiskite mane", "jis ateina", "aš noriu eiti iš čia", "kodėl jūs neleidžiate". Tėvams paklausus kas ateina aš neatsakydavau... Taip vyko dar apie metus. Vieną rytą, po nakties, kurią išmiegojau ramiai, pabudau sudraskytu kaklu. Tada su mama nuvykome į Bažnyčią, pasimeldėme ir buvau užrašytas Pirmajai Komunijai, ir po to karto daugiau bemiegių naktų nebebuvo.
Manau mano situacija yra panaši į autorės dukros ir nors nesu gydytojas, esu linkęs manyti, kad tai buvo paprasčiausi taip vadinami miego sutrikimai. Aš juos išgyvenau isteriškai, o Jūsų dukra ramiai, tačiau laikui bėgant jie bus išaugti. Tačiau šiose dvejose istorijose mistikos liko... Tik manau mano atveju ji jau nebus išaiškinta. :) Beje, tai yra tik mano nuomonė.

Karolyna

Na čia ir diskusija...Aš tik buvau paklausiau patarimo ir nuomonės...Pagal kai kuriuos čia esančius forumo dalyvius,kaip supratau geriau nesidomėt ir neklaust...Nors atrodo tam forumas ir yra,kad pasidalint išgyvenimais ir patarimais...Kažkuo stengtis padėti,suprasti,o ne tik kritikuoti ir visiškus ne į temą išvedžiojimus reikštis...Ačiū kai kuriems už supratingumą ir patarimus...Gaila,kad pasidalint ir papasakot kaip toliau sekas nebesinori.Atrodo būtu ką,bet rimtų žmonių čia mažoka.Taigi ačiū.

Sharikovas

Citata iš: Karolyna  gegužės 14, 2015, 23:03:45
Na čia ir diskusija...Aš tik buvau paklausiau patarimo ir nuomonės...Pagal kai kuriuos čia esančius forumo dalyvius,kaip supratau geriau nesidomėt ir neklaust...Nors atrodo tam forumas ir yra,kad pasidalint išgyvenimais ir patarimais...Kažkuo stengtis padėti,suprasti,o ne tik kritikuoti ir visiškus ne į temą išvedžiojimus reikštis...Ačiū kai kuriems už supratingumą ir patarimus...Gaila,kad pasidalint ir papasakot kaip toliau sekas nebesinori.Atrodo būtu ką,bet rimtų žmonių čia mažoka.Taigi ačiū.


Nera ko isizeisti, dauguma nuosirdziai stengesi padeti ir issake savo nuomone kuria arba galima priimti, arba ne...na gal isskyrus Benami, kuris daugiau kabinejosi ir bendravo "pakeltu tonu". Kaip toliau sekasi pasakoti ir nebutina, neabejoju, kad mergaitei viskas gerai ir pikti dedes senai pamirsti.

Benamis

Net tona sugeba zmones is zinuciu "nuskaityti" ir "isgirsti"... :D

Kadangi temos autore nebenori nieko daugiau pasakoti, manau tema galima rakinti.

Sekmes autorei ir jos dukrytei :)

Aukštyn