Žemėje privalo likti tik milijardas žmonių

Pradėjo Benamis, balandžio 28, 2012, 15:47:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Taigi Anomalija paplatino nauja versija:

http://anomalija.lt/2012/04/slaptas-planas-zemeje-privalo-likti-tik-milijardas-zmoniu/

Ka patys apie tai manote? Eiline samokslo teorija? O gal is tiesu kazkas stengsis visais imanomais budais sumazinti pasaulio populiacija?

Hekate

Na gal ir bando, bet nemanau kad taip lengvai ims musų kiekį ir sumažins. Na gal iš lėto, bet. Gal atsiras anti-komanda prieš visą šitą  ;D ir tada jiems teks pakovoti, juk negalime kaip kokie robotai paklusti kiekvienam įstatymui, reik juos laužyt  :)

Markamis

Girdėjau jau šitą "Auksinio milijardo" teoriją. Atrodo tikėtina pagal pateiktus faktus, kaip yra naikinami žmonės. Tačiau realiai pagalvojus - tokios problemos (alkoholizmas, narkomanija ir t.t.) visur ir iš karto matosi šio teorijos atžvilgis - JAV yra blogiečiai (į sąjungininkus įeina Izraelis, nepatenka tokia šalis, kai Rusija. "Pasaulinei vyriausybei" labiau apsimoka pasilikti tiek žmonių ir leisti jiems daugintis, nes teoriškai viskas priklauso jiems ir kiekvienas žmogus tada dirba jiems. Kuo daugiau žmonių - tuo didesnis pelnas jiems.

Tuscan

Na, už viso šito slypi illiuminati ir vienas iš jų tikslų yra palaikyti žmonių harmoniją su gamta.

Che-kuolis

Na, akivaizdu, kad "truputėlį" nesiseka, žinant gyventojų didėjimo mastą, bet mane domina ne tas. Jau kažkuriame kitame tinklapyje buvau rašęs, tai gal bent čia man paaiškins - kaip trečias ir ketvirtas punktai (Didelių miestų gyventojai bus priverstinai iškeldinti į regionines teritorijas ir Didžiųjų miestų gyventojų skaičius negalės viršyti numatyto skaičiaus prisideda prie žmonių mažinimo?
Ligos ir virusai daug geriau plinta tankiai apgyvendintuose miestuose, atakos (oru, žeme) atveju irgi daug patogiau atakuoti kuo mažiau ir kuo stambesnių objektų. Nebent sutrumpėtų gyvenimo trukmė dėl kultūros renginių provincijoje stygiaus...

astropasaulis

Kodėl nėra tiesioginio susidorojimo? Ko jie delsia?

omcikas

kazkaip anksciau apie genetiskai modikuotus produktus galvojau kaip apie butinybe, bet po skandalo Prancuzijoj kai modifikuotais kukuruzais maitintos peles apaugo piktybiniais navikais pakeiciau nuomone.. Gal tai ir yra sumazint gyventoju skaiciu plano dalis? Zmones masiskai serga veziu ir mirsta, o farmacijos kompanijos imituodamos nauju vaistu kurima ir mirtinu ligoniu gydyma is ju nelaimes kraunasi milziniskus pelnus.. zmoniu mazeja pinigu daugeja..

Neiprastas

Vien nuo mobiliojo ryšio mirs 2milijardai žmonių 2020, tai labai paprastai suvokiama kaip jie tai įgyvendins jums net nieko nežinant... Gal laikas dangčius nuo savo akių nusiimt :)?

Benamis

Citata iš: Neiprastas  rugsėjo 26, 2012, 15:49:15
Vien nuo mobiliojo ryšio mirs 2milijardai žmonių 2020, tai labai paprastai suvokiama kaip jie tai įgyvendins jums net nieko nežinant... Gal laikas dangčius nuo savo akių nusiimt :)?


Galima kur nors apie tai paskaityti? Ar cia indigo taip kazkur pasake?

Neiprastas

Turiu sale savo namų pastote ir kovosiu dėl jos panaikinimo iš mano gyvenamos teritorijos nors ir iki kraujo... Lietuvoje jau buvo renkami parašai dėl šios bėdos, bet gaila visuomene nebuvo aktyvi šiuo klausymu, nes ko nemato jie galvoja, kad ir nekenkia :/ .....

Manau vaizdinė medžiaga žmonėms labiau patinka todėl prašau trumpas filmas apie tai :)

http://www.youtube.com/watch?v=AP6C1BkK468&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=dZxJ-G7tQso&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=ueCBK4m3Y8Q&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=VO7cJ5sB2e4&feature=relmfu

crystal

#10
rugsėjo 26, 2012, 17:26:46 Redagavimas: rugsėjo 26, 2012, 17:31:44 by crystal
Šiaip tai didžiąją pasaulio dalį sudaro skurdžių valstybių gyventojai (Azijos, Afrikos). Niekas ten neturi jokių mobiliujų, tad ta mintis apie naikinimą nesamoninga. Peršasi mintis, kad išvis visko, ką pasiekėme atsisakykim ir eikim gyvent į miškus. Kas dėl miestų, tai juos tankina dėl to, kad taupyt gamtos išteklius, mažint oro taršą ir kad  nesusidarytų kamščiai važiuojant iš priemiesčių. (Bent jau to siekiama Amerikoje).

Neiprastas

Citata iš: crystal  rugsėjo 26, 2012, 17:26:46
Šiaip tai didžiąją pasaulio dalį sudaro skurdžių valstybių gyventojai (Azijos, Afrikos). Niekas ten neturi jokių mobiliujų, tad ta mintis apie naikinimą nesamoninga. Peršasi mintis, kad išvis visko, ką pasiekėme atsisakykim ir eikim gyvent į miškus. Kas dėl miestų, tai juos tankina dėl to, kad taupyt gamtos išteklius, mažint oro taršą ir kad  nesusidarytų kamščiai važiuojant iš priemiesčių. (Bent jau to siekiama Amerikoje).


Tavo supratimas, tik toks kiek yra pateikiama žiniasklaidoje, o ten pateikiama tai kas jiems naudinga, tiksliau tai kuo nori, kad žmogus tikėtų :)

astropasaulis

Tikiu šiuo dalyku, nes tikrai jaučiama kažkokia disharmonija realybėje. Kas keisčiausia, naikinimas vyksta ne tik ,,per daiktus", bet patys žmonės yra užprogramuojami kenkti, naikinti kitus žmones.

crystal

#13
rugsėjo 26, 2012, 18:06:49 Redagavimas: rugsėjo 26, 2012, 18:22:34 by crystal
Na aš dar kolkas neturiu to tokio šizofreniško požiūrio, jog viskas, kas mus supa yra melas. Valdžia, mokslo, technologijų, medicinos pasiekimai ir ..tt - visa tai skirta, kad "pakenkt žmogui". Ir šiaip nemanau, kad gerai yra atsiriboti ir galvoti kaip aš gyvenu tokiam baisiam pasauly, todėl geriau "tobulinsiu savo sielą" ir tikėsiu iliuzijom, nes aš neva suprantu "daugiau".


Aukštyn