Susitikimas Kaune

Pradėjo RoxiO, birželio 30, 2012, 02:14:05

« ankstesnis - sekantis »

Kokiam laikui geriausia planuoti susitikimą?

Liepos antroji pusė
3 (11.5%)
Rugpjūčio pirmoji pusė
6 (23.1%)
Rugpjūčio antroji pusė
11 (42.3%)
Rugsėjo pirmoji pusė
4 (15.4%)
Kita (Paminėti komentaruose)
2 (7.7%)

Viso balsavusių narių: 22

Žemyn

Asasinas

Siūlau šaudyklą Vilniuje.  :D

Šaudykloje galite švęsti savo gimtadienį, surengti nepamirštamą vakarėlį savo draugams. Konferencijų salėje, kuri vienu metu talpina iki 40 žmonių, galite rengti konferencijas, naujų ir esamų produktų pristatymą savo klientams ar įmonės darbuotojams.

Tik ten aišku jau negalima gert.

Ten kiek prisimenu yra foteliukas minkštas, telikas, stalas mažesnei grupei žmonių.

RoxiO

Manau, kad reikia akcentuoti patį susitikimą, o ne veiklą. T.y. kad bendrautume, o ne užsiimtume kažkuo. Manau tiktų pasisedėjimas kokioj pavėsinėj ir viskas. :)

Beelzebub

Citata iš: Šešėlis  liepos 01, 2012, 22:20:14
Citata iš: Beelzebub  liepos 01, 2012, 21:49:51

O dėl vietos kur susitikti, tai siūlyčiau kokias anomališkas vietas, na kad būtų į temą (kapinės, vaiduoklių namai (nu aišku ne bomžynai kokie), dar kokios panašios vietos). Tik čia jau kauniečiai tegu siūlo. Aišku jei atsibostų galima ir šiaip kurnors gamtoje jei geras oras su alučiu ar sultim pabūti. :)


Aš tai kaip tik sakyčiau meet'as tai paprastai kur pasibūt, o visokias keliones į anomalias vietas galima organizuoti po to. Prie ale vienintelio domeno Lietuvoje ar į merkinės pirmamidę ;D


Jo. Kažkas tokio. :) Aš atvirkščiai pasakiau. :D

paragraf 78

Aš už susitikimą Kaune. Nes jis patogus suvažiavimui iš visos Lietuvos.
Reikia pasirinkti kokią kavinukę ir joje pasisėdėti. Nes gamtoj, gali būti lietus, o gal kas nors norės ko nors stipresnio išgerti, tada policija prisiknis.

coliuke

As taip pat uz Kauna ir kokia kavinuke ;)

OKULTISTE

Tikiuosi, kad bus galimybe sudalyvauti...

Anonimas

Citata iš: Anomalija  birželio 30, 2012, 22:14:44
Jeigu atsirastų vilniečių, norinčių važiuoti į susitikimą Kaune, turėčiau 4 laisvas vietas :)

Bet kol kas negaliu garantuoti 100%, nes nežinau ar dar pats vykčiau ;)

Kristupas.


Jei ka as iskart varau su Kristupu;D

shamanaz

O bus gražių panelių? :D

RoxiO

Citata iš: shamanaz  liepos 17, 2012, 18:42:32
O bus gražių panelių? :D


Panelių gražių pilna visur, tereikia mokėt ieškot.

OKULTISTE

Che che che... Paklauskite asasino, ar aš graži... chi chi...

.L.U.T.H.O.R.

Papildymas: savaitgaliais dirbu. Tad jei data bus savaitgalinė tai atvykti negalėsiu :)

omcikas

o tai jus nenoretumet pavyzdziui i kokius Kauno pilies pozymius ir tada kur i kavine .. Kazkuriose Kauno pilies pozymiuose gi neva vaidenas tai butu i tema..  :) kas gi ten koks pusvalandis po pozymius ir tada i  kavine, bara, gamta ar dar kur nors.. Na as cia tik seip pamasciau  ;)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: omcikas  liepos 27, 2012, 21:27:35
o tai jus nenoretumet pavyzdziui i kokius Kauno pilies pozymius ir tada kur i kavine .. Kazkuriose Kauno pilies pozymiuose gi neva vaidenas tai butu i tema..  :) kas gi ten koks pusvalandis po pozymius ir tada i  kavine bara gamta ar dar kur nors.. Na as cia tik seip pamasciau  ;)


Tai koks skirtumas, ten kur vaidenasi reikia eit naktį ir nemiegot. Laukt stebėt. Kad nueisi ir apsidairysi, tai manau naudos 0, nebent mūsų tarpe yra ekstrasensų, kurie pajustų ką nors :D Arba kas nors virgules atsineštų ar švytuoklę.

omcikas

kad ten zmones ir taip neva kazka jaucia buna kazkoks ypatingas jausmas... nakti aisku geriau, bet kas ileis i tuos pozymius nakty... na kaip ten be butu as tik seip pasiuliau, galima i mano pasiulyma nekreipt demesio  :)

Smygolas

Tai ar bus koks meet'as? Roksi, lyg ir tu iniciatorius, tai organizuok tikslią datą ir laiką :)

Aukštyn