Rytai išlaisvino žydus nuo nacių. Tai man davė motiną. Vakarai davė - vienatvę..

Pradėjo violetpink1, vasario 28, 2024, 08:43:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Rytų frontas - Rusija - išlaisvino žydus ir visą likusį pasaulį nuo nacių.
Taip sustojo getų ir koncentracijos stovyklų darbas ir taip mano senelis, Mykolas Šliauteris, galėjo sukurti šeimą.
Taip atsirado mano mama, mano motina, Audra, o daug vėliau, 1988, galėjau atsirasti aš, jau Vadvilavičių šeimoje.

Žlugus Sovietų Sąjungai, vienavertus, mes galėjome stebėti fantastiškai kylančią įvairių prekių ir darbų pasiūlą.
Dėka mūsų išlikusios tautos ir nacijos, mes galėjome skaityti lietuviškai ir mokintis iš lietuviškų vadovėlių.
Aš gerbiu visa tai.
Taip, ir tai buvo ir tebėra mano istorijos dalis.

Bet kitas dalykas, ką davė vakarai socionominiu aspektu -
tai tik lytinių iškrypimų legalizavimą,
psichines ligas (turiu diagnozę),
ir -
vienatvę...

Kokią moralinę - ne politinę - o moralinę teisę, turi dabar vadovauti mums tie asmenys, kurie stumia lytinių iškrypimų legalizavimą, vaikų atėmimą, narkotikus, skiepus, perdėtus mokesčius, kuriuos žada skirti gynybai, politinės nesantaikos eskalavimą su kaimyniinėmis šalimis, ir dar daug kitų dalykų?
Kokią moralinę teisę jie turi mums vadovauti?

Ir kokios ateities toliau galima tikėtis, jei įvykiai ir santykiai klostysis būtent taip, kaip dabar?

violetpink1

Neseniai spaudoje buvo parašyta, kad karo atveju, Lietuva turės mažiausiai dvi savaites gintis pati.

Nekalbant jau apie tai, kad seniau Vokietija prieš karą pirko dujas iš Rusijos Federacijos ir planavo antrą dujotiekį su Rusija -
kas iš čia likusių ir kaip ketina atsilaikyti prieš tokį kiekį Rusijos kariuomenės ir prieš tiek technikos?

Jūs manote, kad jei išvažiuosite su Abramsais, tai rusai išsigąs?

Ai, tiesa: jūs pasiūsite lytiniais iškrypimais ir kitomis psichinėmis ligomis sergančių žmonių paradą.
Taip, rusus tai tikrai atbaidys.

violetpink1

Aš neidealizuoju rytų ir jų sistemos: į karą šaukia ir rytai, ir vakarai.

Bet socionomiu požiūriu, vakarai davė ligas ir vienatvę.

Man.

violetpink1

Gal ir negražiai čia apie vakarus parašiau.
Bet kad tiesos irgi tame kažkiek yra.
Kodėl tiek daug vienišų žmonių?

Aukštyn