Žiūrima dokumentika

Pradėjo rainiukee, birželio 22, 2012, 23:26:54

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

rainiukee

birželio 22, 2012, 23:26:54 Redagavimas: birželio 22, 2012, 23:28:56 by rainiukee
Esu fanė įvairios dokumentikos, tad pagalvojau, gal verta bus tema, kurioje dalintumės atrąstais ,,perliukais''? Bėda ta, kad daugiausia geros dokumentikos - anglų kalba, kuria aš ir žiūriu pagrinde (nes ją suprantu puikiai), bet jei kas atras te deda ir LT ar RU.

Na o dabar pvz žiūriu apie banginio anatomiją. Gan įdomu, tai, manau, įrodo vis dėlto evoliucijos prasmę.  :)


Asasinas

Aš tai žiūriu realybės dokumentiką Farai. Gaila baigėsi sezonas. Nepraleidau nei vienos laidos. :D

O jei ritmai, tai vaikystėj žiauriai mėgdavau apie visus tuos kosmosus žiūrėt. Dabar tai jokios praktiškai nebežiūriu.

omcikas

Berniukas kuris gyveno antra karta. Apie rainkarnacija.. nors ko gero sita filma jau visi mate.. :)

Phoenix

#3
birželio 25, 2012, 23:41:03 Redagavimas: birželio 25, 2012, 23:45:14 by Phoenix
Anksčiau žiūrėdavau tas Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionių laidas (Tuk Tuk Indija, Mylių Amerika, Šilko Kelias), buvo galima ir pasijuokt ir pamastyt :) šią vasarą lyg ir pradės rodyt dar vieną dalį "Kartą Pietų Amerikoje".

RoxiO

Aš mėgstu kulinarijos laidas, tokias kaip Žmogus prieš gamtą.

WeKnowNothing

Įvairias žiūrėjau, ir kartais dar pažiūriu.

UFO Hunters
Destination Truth
Ghost Adventures
My Ghost Story (ar kažkas panašaus? tikrai ne celebrity, o paprastų žmonių... rodos 7 serijos ar
6 šito tebuvo, bet labai geras)

Dar visokių kitokių po biški matęs, pavienių dokumentikų neatsimenu pavadinimų. Fact or Faked net neverta minėti, totalus šlamštas.

Kai kuriuos įdomesnius, kur sniegynuose arba urban survivor dar pažiūrėjau ir iš Man vs. Wild kolekcijos. Kiti nelabai įdomūs.

vitake

MythBusters skaitos?

RoxiO

Citata iš: vitake  liepos 06, 2012, 00:39:08
MythBusters skaitos?


Ojoj, priminei Discovery :D Tada Mythbusters, Brainiac, The Gadget Show, Ultimate Survival, How do they do it?, Through the wormhole ir daug kitų...

Aukštyn