Targeted Individuals

Pradėjo Linas Esu, rugsėjo 13, 2017, 19:00:16

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: mcgyver  spalio 13, 2017, 17:18:06As klajunui siulyciau pabandyti vaistus nuo paranoidines sizofrenijos pora menesiu ir jei viskas liks taip pat, tai vadinasi klajunas tikrai yra taikinys.
Kas tie du menesiai, nemanau kad sveikatai padarys zalos.
Gal geriau nereikia ... ir taip farmacijos mafija lobsta .... be to jį juk seka , neleis net vaistų įsigyti o jei ir įsigys , tai bus ne vaistai , o nuodai .  Be to jį persekioja valstybės agentai . Geriau tegul ir toliau gelbėja žmoniją nuo " realybės " , bei užsiima kitų dešimtmečių pranašystėm .




mcgyver

Nu jo tiek daug zmoniu i tai itraukta :D Tai tegul nuvaziuoja i kokius Raseinius pas psichiatra, kad vaistu israsytu. Ten tikrai agentu nebus.

Linas Esu

#47
spalio 13, 2017, 17:54:17 Redagavimas: spalio 13, 2017, 19:54:38 by Linas Esu
Citata iš: mcgyver  spalio 13, 2017, 17:38:58Nu jo tiek daug zmoniu i tai itraukta :D Tai tegul nuvaziuoja i kokius Raseinius pas psichiatra, kad vaistu israsytu. Ten tikrai agentu nebus.
O gal Raseiniuose ir yra pagindinė psichotroninio ginklo bazė . Ten gal ruošiami agentai , kurie persekioja žmones ? ( kas žino )

Kaip rodo šių žmonių patirtys , nėra nieko neįmanomo . Nuo turgaus lygio kelių " asmenų " pokalbių galvoje iki agentų persekiojimo gatvėje , kurie priverčia net spajudytis ( tiesiogine žodžių prasme ) .




mcgyver

Galiu as daktaro paprasyti vaistu, paskui perduosiu klajunui.

Linas Esu

Citata iš: mcgyver  spalio 13, 2017, 17:55:27Galiu as daktaro paprasyti vaistu, paskui perduosiu klajunui.
Linkiu sėkmės tai įgyvendinant ( tik netapkite pats psichotroninio ginklo auka :D )

klajunas

Be reikalo diskusiją nuleidžiate iki @sara ir @elteide lygio.

Praeivis

Sutinku su Klajunu

mcgyver

Citata iš: Praeivis  spalio 13, 2017, 17:59:00Sutinku su Klajunu
Tai kaip mes isitikinsim, kad klajunas yra target individual, jeigu nera jokiu irodymu.
Gali i tai atsakyti?

Linas Esu

#53
spalio 13, 2017, 18:09:54 Redagavimas: spalio 13, 2017, 18:36:14 by Linas Esu
Citata iš: klajunas  spalio 13, 2017, 17:58:05Be reikalo diskusiją nuleidžiate iki @sara ir @elteide lygio.
Citata iš: Praeivis  spalio 13, 2017, 17:59:00Sutinku su Klajunu
Geriau abu bent į kelis temos klausimus atsakytumėte , ne offtopin'ę čia .

Temos klausimai :

1. Ar šie žmonės iš tiesų kenčia ? ar tikite jais ? (taip/ne kodėl taip manote ? )
2. Ar jums teko kada nors patirti tą patį ?

Kausimai :

1. Ką darytumėte jeigu nuolatos girdėtumėte balsus galvoje ?

2. Ar jums teko nuolatos girdėti , svetimus/pažįstamus balsus galvoje ? ( jeigu taip , papasakokite plačiau )

3. Kaip manote , dėl ko kai kurie kreipiasi į gydymo įstaigas , o kiti bijo jų ?

4. Kaip padėti tokiems žmonėms ?

Citata iš: mcgyver  spalio 13, 2017, 18:04:43Tai kaip mes isitikinsim, kad klajunas yra target individual, jeigu nera jokiu irodymu.
Gali i tai atsakyti?
Manęs jau nebereikia įtikinėti , turiu savo nuomonę , kurią jau buvau parašęs anksčiau :

Čia šuo ir pakastas . Kai esate įsitikinęs , kad esi psichiškai sveikas , o balsai galvoje tai tik kalbantys " KITI " žmonės ( kūrėjai/ateiviai) . Niekas neįtikins , jog yra atvirkščiai . Jeigu net arogancija ir klaidingi įsitikinimai trukdo atsakinėti į elementarius klausimus , išsisukinėjant demagogijomis . Su tokiais asmenimis neįmanona diskutuoti .Visa ši pateikta info lieka ne daugiau , nei geriausiu atveju pseudo filosofija ar nauja koonspiracijos " teorija " ( nors net iš šalies visi simptomai , kalba apie šizofreniją )

@Vytautas atvejis tikrai ne daug kuo skiriasi lyginant su @klajunas / @inkognito . Visi trys skleidžia visiems ir taip gerai žinomus faktus , taip pat bando įteikti savo pasauliežiūros " tiesas " ( kurias gyvai/telepatiškai perduoda kūrėjai/balsai/ateiviai ) , taip pat nemažai dezinformacijos stengiantis paantrinti savo sukurtas iliuzijas .



Visi trys tuo užsiima daugiau nei penkerius/dešimt metų . Be jokios naudos sau . Nuolatos kartodami , kad jiems nesvarbu ką kiti pagalvos/parašys ( dažnai net priremti prie sienos duoda sunkiai protu suvokiamas " atmaskes " ) , tačiau sėdi įvairiose forumuose skleisdami savo " tiesas " ir toliau apsimetinėja netikrais pranašais . Kuria forumuose iliuziją jog žmonių laukia " blogi laikai " ir būtent jie žino KAS KAIP IR KODĖL .

mcgyver

4. Kaip padėti tokiems žmonėms ?
Tai as ir noriu tai padaryti, todel pasiulau klajunui 2men. ant vaistu ir jei nepades tai patikesiu, kad jis yra target individual.

sara

#55
spalio 13, 2017, 18:21:25 Redagavimas: spalio 13, 2017, 18:47:37 by sara
Atsakau tau, Linas Esu:
1. Įvairiai. Vieni labai kenčia bet vėliau pripranta, o dar vėliau net didžiuojasi kad turi balsus galvoje ( taip, as jais tikiu).
2. Labai nedaug bet teko patirti taip pat, todel ir suprantu ju padeti.
........................
1. Jei nuolat girdeciau balsus galvoje bandyčiau su tais balsais susitarti.
2. Dabar nelabai tai pamenu, bet siek tiek tikrai teko.
3. Labai protingi bijo gydymosi įstaigų, o paprasti zmones i gydymo įstaigas kreipiasi su malonumu.
4. Gerti psichotroninius vaistus, arba daug fiziskai ir sunkiai dirbti kad formuotusi smegenyse miokinai.
Bet visas genialumas ir yra tame, kad zmogus sugeba girdeti balsus, tik reikia išmokti padaryti taip kad tie balsai butu draugiški tavo asmeniui.:-)))
Nemanau kad klajunui reikia gerti vaistus, jis tvarkosi puikiai, bet tikriems sizofrenikams tikrai reikia gerti psichotropinius vaistus, kurie nesugeba susitvarkyti su savimi ir kurie jau degraduoja( ima rūkyti, ima gerti).

Linas Esu, manau kad klajunas, Vytautas ir inkognito turi kalbėti ne tik su balsais bet ir su žmonėmis. Nors gal tai yra labai sudetinga. Bet vaistų as dar kolkas jiems nesiulau. Reikia pažiūrėti toliau.

mcgyver

@sara va taip diskutuoti galite.

Praeivis

Atsakau linas esu ir mcgyver

Kad nedubliuoti mano nuomone galite perskaityti cia (gretimam forume). Ten yra ir Klajuno pamastymai sia tema

http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=4845.300

Linas Esu

#58
spalio 13, 2017, 18:38:26 Redagavimas: spalio 13, 2017, 18:48:14 by Linas Esu
Citata iš: Praeivis  spalio 13, 2017, 18:33:46Atsakau linas esu ir mcgyver

Kad nedubliuoti mano nuomone galite perskaityti cia (gretimam forume). Ten yra ir Klajuno pamastymai sia tema

http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=4845.300
Tai ir toliau offtopinsit'e ? neatsakysite į klausimus ?
Ten daugiau filosofijos ir pamąstymai , čia kaip matote konkretūs straipsniai ir klausimai po jais .

p.s galit ir neatrašyti , spėju vėl bus ne į temą .

Citata iš: sara  spalio 13, 2017, 18:21:25Linas Esu, manau kad klajunas, Vytautas ir inkognito turi kalbėti ne tik su balsais bet ir su žmonėmis.
Ką norite tuo pasakyti ?

klajunas

Citata iš: Linas Esu  spalio 13, 2017, 18:38:26Tai ir toliau offtopinsit'e ? neatsakysite į klausimus ?

p.s galit ir neatrašyti , spėju vėl bus ne į temą .
Ne pirmas kartas kai @Linas Esu neskiria kur yra diskusijų forumas, kur yra apklausų puslapis. Siūlau kraustytis kaip @elteide ir @sara , į savo mėgiamiausio žanro puslapius ir ten apklausinėti ir vykdyti kitus nuomonėdaros tyrimus.

Aukštyn