Creative nutikimai

Pradėjo Creative, gruodžio 01, 2016, 23:41:39

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

sara

#60
spalio 12, 2017, 16:23:09 Redagavimas: spalio 12, 2017, 16:29:22 by sara
Cerber, žinoma kad turi magisku galiu. Tad daugiau galvok! :D
Be to laiko atzvilgiu tai gali tęstis belekaip. Laikas yra irgi tiktais materija. Nors tai ne taisykle. Paprastai viskas vyksta nuosekliai.

Creative

Matai Cerber aš kaip buvusi matematikė primečiau tikimybę:

1. Kiek žmonių tą dieną galėjo skaudėti galvą, kad žurnalistas paimtu ir prisimintu apie tai parašyti?
2. Kaip seniai apie tai buvo rašoma?
3. Kodėl būtent dabar apie tai parašė?
4. Kodėl būtent apie tai parašė?
5. ir t.t.

Nenoriu kad imtum ir manim dabar patikėtum, ir nesinori man prieš tave teisintis, tuo labiau kad aš tai parašiau nes tai buvo matyt aiškiausiai parašyta kaip nepastebėsi, tuo labiau kad tai tik vienas tinklalapis kur aš tik žiūriu naujienas (kitur nežiūriu, nors anksčiau sedejau dvejuose tinklapiuose ir mačiau kaip jie tarppusavyje koreliuoja-konkuruoja).

Neturiu aš jokiu magišku galiu, yra tik šita rakštis subynėje kur jei ir eisiu kur dirbti jie gali išduoti visą slaptą su įmonę susijusia informacija.

sara

Cia vienintelis paaiškinimas būtų, Creative, kad Dievas siuntė tau žinute. O žurnalistai yra tik Dievo instrumentai. :)

Cerber

Citata iš: Creative  spalio 12, 2017, 16:21:16Ir kaip seniai tai tesesi?
Manau savo galias reikia tikrinti ir praktikuoti reguliariai, minimum karta per savaite..

Citata iš: Creative  spalio 12, 2017, 17:03:16Matai Cerber aš kaip buvusi matematikė primečiau tikimybę:

1. Kiek žmonių tą dieną galėjo skaudėti galvą, kad žurnalistas paimtu ir prisimintu apie tai parašyti?
2. Kaip seniai apie tai buvo rašoma?
3. Kodėl būtent dabar apie tai parašė?
4. Kodėl būtent apie tai parašė?
5. ir t.t.

Nenoriu kad imtum ir manim dabar patikėtum, ir nesinori man prieš tave teisintis, tuo labiau kad aš tai parašiau nes tai buvo matyt aiškiausiai parašyta kaip nepastebėsi, tuo labiau kad tai tik vienas tinklalapis kur aš tik žiūriu naujienas (kitur nežiūriu, nors anksčiau sedejau dvejuose tinklapiuose ir mačiau kaip jie tarppusavyje koreliuoja-konkuruoja).

Neturiu aš jokiu magišku galiu, yra tik šita rakštis subynėje kur jei ir eisiu kur dirbti jie gali išduoti visą slaptą su įmonę susijusia informacija.
Ne ta turejau omeny, o tai kad tau truksta asmenines disciplinos.
Ka jau isdave?
Nieko nera slapto, visos tavo patirtyts ir zinios yra viesos. Tik kad niekas nemoka skaityti. Bet jei ir moketu, galetu. Na ir kas? Kos skirtumas? Net jei rytoj absoliuciai visi straipsniai tavo megstamiausiame ziniatinklyje bus "is tavo gyvenimo". Na ir kas? Koks skirtumas? Ne man ar Petrui. Koks skirtumas tau?

Creative

Citata iš: Cerber  spalio 12, 2017, 20:42:40Nieko nera slapto, visos tavo patirtyts ir zinios yra viesos. Tik kad niekas nemoka skaityti. Bet jei ir moketu, galetu. Na ir kas? Kos skirtumas? Net jei rytoj absoliuciai visi straipsniai tavo megstamiausiame ziniatinklyje bus "is tavo gyvenimo". Na ir kas? Koks skirtumas? Ne man ar Petrui. Koks skirtumas tau?
Tai gautusi nemokamas realybės šou už kuri aš dirbčiau neatligintinai ir negaučiau jokio pelno,

Cerber

Citata iš: Creative  spalio 12, 2017, 20:47:29Tai gautusi nemokamas realybės šou už kuri aš dirbčiau neatligintinai ir negaučiau jokio pelno,
nelabai kazkas kitaip dabar

mcgyver

As irgi manau, kad tu nekreiptum demesio, praeis.

Creative

Citata iš: mcgyver  spalio 13, 2017, 15:50:36As irgi manau, kad tu nekreiptum demesio, praeis.
Deja pora metu bandžiau nekreipt demesio bet jie nenustojo rašyt.

mcgyver

Tu vaistus vartoji ir tesiasi?

Creative

Citata iš: mcgyver  spalio 13, 2017, 16:05:13Tu vaistus vartoji ir tesiasi?
jo. tiksliau praejo daugiau nei 4 metai ir visiek tas pats tik gal mažiau t.y. truputi rečiau pasitaikė tie straipsniai.

mcgyver

Tai gal dievo apvaizda ka nors nori tau parodyti, tai neapsimoka vaistu gerti jei tas pats.
Pastebejau daug skaitai, esi aktyvi, tai atkreipiai visatos demesi.

Cerber

Jeigu padeda, apsimoka. Kam vargti ir deti fizines (protines, dvasines ir visokias kitokias) pastangas, jei ta pati galima pasiekti medikamentais beveik iskart?

sara

#72
spalio 14, 2017, 12:27:38 Redagavimas: spalio 14, 2017, 13:36:58 by sara
Creatve, o tu žinai kas man ka tik nutiko? Ogi viename klipe vaikinas buvo be akinių. Labai daug kartu ta klipa žiūrėjau ir kiekviena diena žiūrėjau. O dabar žinai kas atsitiko?  Ogi tas vaikinukas su juodais akiniais nuo saules! Ir jaučiu kad tikrai niekas to nepastebės ( kad klipo pobūdis pasikeite). Va cia tai tau! Matyt ir tu daug keistu dalyku pastebėjai rezianciu akis, ar ne? Tik pagalvodavai-gal as ( tu) kažko nesuprantu.
Tai ženklas kad energijos mane sergi ir saugo.
O tau, Creative, nera kazkas panašaus kažkada nutikę?

mcgyver

Citata iš: Cerber  spalio 14, 2017, 12:26:59Jeigu padeda, apsimoka. Kam vargti ir deti fizines (protines, dvasines ir visokias kitokias) pastangas, jei ta pati galima pasiekti medikamentais beveik iskart?
Tai kad vistiek isliko beveik tas pats, nuo vaistu irgi gali pavaziuoti.

sara

Suprantu kad kiti nori kad zmogus vartotu vaistus, nes tada su žmogumi galima susikalbėti. Bet kam reikalingas vergas( tipo as įsivaizduoju kad tu geri vaistus, tai tada man nuo to geriau pasidaro ant dūšios-reiškiasi tada jau tu esi normalus, bugtais.)

Aukštyn