Dvasiu pasaulis

Pradėjo Katerina, spalio 18, 2014, 03:42:05

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Katerina

Sveiki. Seniai domiuosi tokiais dalykais ir istorijom,tad sikart nusprendziau ir pati pasidalinti savo dvasiskais patyrimais.

1. Bveik pries 10 metu mire mano dede,mama su mano jauneliu broliu isvyko i jo laidotuves,namie likau viena. Vakaras,atsiguliau miegoti,jau beveik snaudziu ir girdziu zingsnius artejancius prie manes(pas mus kambariuose anksciau buvo tokios grindys,kad per jas einant visada labai garsiai girdisi,jau tyliai priselinti neiseitu),ir jie vis artyn,kai jau buvo prie mano lovos,nutilo. Ir bijojau labai,ir be sustojimo save mintyse raminau,kad tai mano dede atejo su manimi atsisveikinti...
2. Kai man buvo 13m.,pirmaji rudeniniu atostogu savaitgli rado pasikorusi musu klasioka(kaip veliau paaiskejo,jis buvo pakartas),gal del paauglystes,gal del to,kad tokiems dalykams visada buvau jautri,visada galvodaau,o kas,jei buciau zinojusi,kas,jei  buciau padejusi? Tai mane labai kankino ir grauze. Ir karta sapnuoju as ji,kaip visada linksma,atejusi i mokykla. Po to sapno,galvojau dar daugiau. Antra karta sapnuoju ji vel patenkinta ir atjusi i mokykla,mintys kankina dar labiau. O trecia karta ji susapnavau taip pat atejusi i mokykla,jis kazko manes paklause,atsakiau,ir tada jis nusisukdamas man sako: gerai,as jau turiu eiti,iseinu,iki,sudie... Ir as taip noriu ji sustabdyti,kad jis dar neiseitu,bet negaliu,tarsi kazkas mane laiko,negaliu pajudeti,negaliu istarti zodzio,tik matau ji einanti tolyn ir vis atsisveikinanti su manimi. tada supratau,kad niekuo padeti jam negalejau. Daugiau niekada jis man ir nebesisapnavo.
3. Kuri laika dirbau vienam striptizo klube,barmene. Kai nebudavo zmoniu,tai pasitylindavom muzika su merginom. Ko tik ten nebudavo-zingsnius moteriskus antram aukste girdedavom beveik pastoviai,nors ten nieko nebudavo. Treciam aukste daznai girdedavosi,lyg kazkas stumdytu baldus,nors ten tuo metu irgi nieko nebudavo. Karta buvau tualete,ir zu duru kazkas iejo aukstakulniais kauksedamas,nusijuokusi paklausiau-kas gi cia? tyla. Iseinu,nieko nera,niekas ir nebuvo uzejes... Karta viena bendradarbe nuejo i virsu pavalgyti,o as likau pirmam aukste (tuo metu klube tebuvom dviese),ji pavalgiusi nusileidzia ir klausia:ko norejai? Ji sake,kad mate mane antram aukste,kad paklause manes kas yra ir as nuejau. O as net pajudejusi apacioj is savo vietos nebuvau. Jau nekalbu apie pypsincias duris,kurios pypsi tik Kai jos atsidaro,o jos tiesiog pypsedavo kartais,nekalbu apie pradingusius auskarus,telefonus. Mano drauge,kuri visada is manes ir kitu juokdavosi,nes niekada netikejo tokiais dalykais,ji visada miegodavo vadinamame ''musu'' kambarelyje,ten tamsu,muzika ne taip girdisi ir silta. Karta nakti nulipusi zemyn pasake,kad daugiau ten nebemiegos.  O atsitiko tai,kad jai miegant ji pajuto,kad nuo jos tempa uzklota,ji pasitempe link saves,bet pradejo vel kazkas tempti zemyn,tada prasibudinus vel ta pati pakartoja,bet ir vel tas pats,norejo stotis ijungti sviesa,bet negalejo,toks jausmas,lyg ja butu kazkas prispaudes prie lovos,negalejo nei pajudeti,nei saukti,po keliu min tai praejo,ji kambary staigiai ijunge sviesa ir jame nieko nebuvo,tik ji..
3. Mane beveik menesi kankino labai bloga nuojauta,tokia bloga,kad nemoku apsakyti,visa glvodavau,kas gi gali tokio baisaus nutikti. Buvo pirmadienio vakaras,dirbau naktinej pamainoj,ir taip trauke link namu,kad nemoku apsakyti,kazkokia beprotiska trauka,taip norejau pakambinti broliui,bet buvo jau velu,galvojau,kad gal miega. Gryzusi po naktines siek tiek pamiegojau,paskambinau mamai,kaip visada,ir... siryt rado negyva mano broli... Nemoku apsakyti tu emociju,kurias patyriau ta momenta,saukiau,verkiau ir nenorejau tuo tiketi. Tada pradejau galvoti,kad reikia susiimti kiek eina,reikia namo vaziuoti kazkaip,nuejau prie veidrodzio,pakeliau akis,ir tiesiog sekundziu laike zu nugaros maciau Ji,jis stovejo,uzdejes rankas man ant peciu,tarsi sakydamas ''laikykis sese'' ir ziurejo man i akis. Galbut tai soko busena,gal kazkokia sau paguoda,bet tikiu,kad tai buvo jis.. Ir pirma nakti po jo mirties sapnavau (isvis nesuprantu,kaip galejau uzmigti),bet taip ryskiai sapnavau ji Rojuje.. Aplink buvo taip sviesu,taip grazu,tiek daug zalumos ir geliu,ir Jis buvo toks laimingas...Ach,Dieve... O Kai jau ji laidojom,norejo padaryti Foto mano su Mamos prie Kapo,ir nei vienas os dvieju fotoaparatu kazkodel nebeveike. Ir tada nusprendem,kad jis pats nenori,nes nemego fotografuotis.

  Yra dar ir kitu nutikimu,bet jau ir taip daug issipleciau. Kas norit tikekit,kas ne,bet ranka prie sirdies pridejusi galiu pasakyti,kad visa tai tikrai ivyko mano gyvenime...

Sirius

nėr ko čia stebėtis, ne tu viena esi patyrusi tokius dalykus ,  apdovanuota aiškiaregyste, tiesiog vystyk savo dovana ( gebėjimus ) Ar prakeikima , kaip tu tai laikai. :)

Esmė, kad dar ne vienas tau toks nutikimas bus. Galimai ir šio mėnesio gale arba  pradžioj.

Katerina

Zinau,kad ne viena. Tiesiog norejau pasidalinti Kai kuriais isgyenimais :)

Aukštyn