Demonai - apsėdimai . Patirtis .

Pradėjo Linas Esu, gegužės 20, 2017, 22:47:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: Benamis  gegužės 25, 2017, 23:03:21Nezinau pas ka praktika atlikinejai, bet kiekvienas egzorcistas pries tai, kai imasi egzorcizmu, zmogu nukreipia pas psichiatra. Ta gali paliudyti ir @paragraf 78 , kuris sioje vietoje turi daugiau patirties negu visus cia esancius dalyvius kartu sudejus.

Del pseudo-egzorcistu, ar nezinia kokios balos egzorcistu nesigincysiu.
Srry , atlikau praktiką psichiatrinėje , nieko nekvietė į jokius egzorcizmus . Galiu tik paliudyti jog šiai dienai turime daugiau ligonių negu palatų juos priimti . O jeigu paragragas nori kažką pridurti , tebūnie , mielai išklausysiu . Skaičiau , domėjausti apie lietuvių egzorcistus bei Vatikano garsiausią . Nepateiksiu tikslios , tikrai neprisimenu , 5 m atgal . Dėl pseudo-egzorcistų ( nežinomų bažnyčiai ) sutinku , jų niekas nekontroliuoja , taip pat ir religiniam pasauliui nežinomi , ką nori tą daro .

elteide

#46
gegužės 25, 2017, 23:13:28 Redagavimas: gegužės 25, 2017, 23:15:52 by elteide
iš kur tiek ligonių ? gal dėl didesnio susidomėjimo magija, visokiom dvasinėm praktikom
 

Cerber

Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 22:40:28Visiškai netikiu , esu susidūręs su atvejais kai kiti tikintys laikytų žmogų apsėstu ir religingoje aplinkoje kviestų egzorcistą , tačiau jis sirgo šizofrenija , medikamentų pagalba dabar gyvena mormalų gyvenimą .
o kas sake kad "apsedimu" negalima gydyti medikamentais?

Linas Esu

Citata iš: Cerber  gegužės 25, 2017, 23:16:53o kas sake kad "apsedimu" negalima gydyti medikamentais?
Parodykite jog tai galima , kur tai teigia religijos , jog apsėdimą galima " išvalyti " medicinos medikamentais ?

Benamis

Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 23:10:31Srry , atlikau praktiką psichiatrinėje , nieko nekvietė į jokius egzorcizmus .
Nezinau is kur istraukei, kad psichologus ar psichiatrus i pacius egzorcizmo seansus kazkas privalejo kviest. O ypac studentus. Idomi pas tave praktika buvo, jeigu nezinai kaip viskas vyksta.

Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 23:10:31Skaičiau , domėjausti apie lietuvių egzorcistus bei Vatikano garsiausią
Blogai skaitei. Patarciau dar karta. Be to, yra net versti interviu su Vatikano egzorcistais. Taip pat ne karta buvo kalbinami ir Lietuvos egzorcistai (ju nera tiek daug).

Visur pabreziama, kad visus iki vieno pries atliekant egzorcizmus, nusiuncia pas psichiatrus. Maza to, toks sprendimas dazniausiai buna teisingas, kadangi psichiatrai dazniausiai nustato psichines ligas. O tik ta maza likusi procenta (kur psichiatrai nenustato jokiu psichikos anomaliju) priima egzorcistai.

elteide

gal dabar siunčia pas psichiatrus , anksčiau tikrai visų  nesiuntė..žinau atvejį  kur iškart nusiuntė į egzortus

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 23:02:59Tai nėra skirtumo kuria kalba kviečiate , svarbu taisyklingai viską atlikti ?

Kalba kuri pačiam artimesnė, kiti naudoja/verčia į lotynų, vien dėl to kad jiems tai skamba įmantriau, pakiliau ar dar kažkaip, padeda pasiekti vienokią ar kitokią būseną.

Linas Esu

Citata iš: Benamis  gegužės 25, 2017, 23:21:21Nezinau is kur istraukei, kad psichologus ar psichiatrus i pacius egzorcizmo seansus kazkas privalejo kviest. O ypac studentus. Idomi pas tave praktika buvo, jeigu nezinai kaip viskas vyksta.

Blogai skaitei. Patarciau dar karta. Be to, yra net versti interviu su Vatikano egzorcistais. Taip pat ne karta buvo kalbinami ir Lietuvos egzorcistai (ju nera tiek daug).

Visur pabreziama, kad visus iki vieno pries atliekant egzorcizmus, nusiuncia pas psichiatrus. Maza to, toks sprendimas dazniausiai buna teisingas, kadangi psichiatrai dazniausiai nustato psichines ligas. O tik ta maza likusi procenta (kur psichiatrai nenustato jokiu psichikos anomaliju) priima egzorcistai.
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/pas-lietuvos-egzorcistus-plusta-apsestieji.d?id=27889845
Gerai skaičiau .
P.S baigiame šiuos sakinius kaip : tu tą blogai padarei o tu tą aną gerai padarei. Manau tai niekur nenuves tik rašysime offtopicus , jeigu diskutuojame tai tik tai ir darome .


Mano žiniomis , niekas iš psichiatrų ligonių nesiunčia pas egzorcistus . O tai jog egzorcistai siunčia ligonius pas psichiatrus po nevykusių apsėdimų išvarymų , visiškai nestebina . Tačiau neteko girdėti jog egzorcizmo metu dažniausiai būtų praktikuojama jog vienu metu dalyvauja ir psichiatras ir egzorcistas .

Nepatikėsite kiek ne daug studentas skiriasi nuo tik ką įsidarbinusio bakalauro .
Aš neatlikinėjau egozrcizmo , praktiką atlikti teko psichiatrinėje . Taip pat vienas artimųjų sirgo .

Psichologai ir psichiatrai - ne tas pats . Dėl to 1 procento nesiginčysiu . Nesuprantu konkrečiai ką turite omenyje .  

Linas Esu

Citata iš: Legionas  gegužės 25, 2017, 23:34:26Kalba kuri pačiam artimesnė, kiti naudoja/verčia į lotynų, vien dėl to kad jiems tai skamba įmantriau, pakiliau ar dar kažkaip, padeda pasiekti vienokią ar kitokią būseną.
Dėkui už išsamius atsakymus , būtinai pasidomėsiu daugiau !

Benamis

Ar tu pats skaitei interviu, kuri papostinai?

Ten rasoma:

CitataSu gydytojais bendradarbiaujame ir, ačiū Dievui, kad daug jų, ir ne tik psichiatrų, ateina į pagalbą. Būna, kad gydytojai patys mums atsiunčia žmogų.
O veliau rasai nezinia is kur traukiamus teiginius. Pvz.

Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 23:37:31O tai jog egzorcistai siunčia ligonius pas psichiatrus po nevykusių apsėdimų išvarymų , visiškai nestebina .
Matau nesusikalbame ir vienas is musu nemoka interpretuoti teksto. Tuo ir pabaigsiu diskusija.

Novocaine

Visu ritualu esme pasiekti  altered state of conciousnes. Tada vyksta idomus dalykeliai. O kaip tai pasieksi individualus reikalas. Gal paisyt pentagramas ir kalbet lotyniskus tekstus :D gali  ir  medituot.

Novocaine

Jei kas  rimtai planuoja zaist su ritualais, patarciau ismokti LBRP (lesser banishing ritual of pentagram). That's your "shit I fucked up" card.

Linas Esu

#57
gegužės 25, 2017, 23:52:01 Redagavimas: gegužės 25, 2017, 23:56:26 by Linas Esu
Citata iš: Benamis  gegužės 25, 2017, 23:45:17Ar tu pats skaitei interviu, kuri papostinai?

Ten rasoma:

O veliau rasai nezinia is kur traukiamus teiginius. Pvz.

Matau nesusikalbame ir vienas is musu nemoka interpretuoti teksto. Tuo ir pabaigsiu diskusija.
Aš tai jums ir aiškinu jog atlikau praktiką , kalbėjausi su keletą psichiatrų - nė vienas neužsiminė apie paranormalius atvejus . Jau net nekalbu apie egzorcisitus . Dėl to šis vieno garsiausių egzorcistų interviu man yra nieko vertas , nes niekas su juo nebendradarbiauja . Kuri klininka ar ligoninė su juo bendradarbiauja ?

Jūsų sakiniai ( neusprantu kas liko nesuprasta po mano paskutinio komentaro ) . Juk ką tik pakartojau niekas nebendradarbiauja ir niekas nedirba kartu , bet žmonės atveža ligonius į kliniką , ligonines po nevykusių egzorcizmo seansų  :
Visur pabreziama, kad visus iki vieno prieš atliekant egzorcizmus, nusiunčia pas psichiatrus. Maza to, toks sprendimas dazniausiai buna teisingas, kadangi psichiatrai dažniausiai nustato psichines ligas. O tik ta maza likusi procentą (kur psichiatrai nenustato jokiu psichikos anomaliju) priima egzorcistai.

Linas Esu

Citata iš: Novocaine  gegužės 25, 2017, 23:50:16Jei kas  rimtai planuoja zaist su ritualais, patarciau ismokti LBRP (lesser banishing ritual of pentagram). That's your "shit I fucked up" card.
1. Smagu atyti naują narį .
2. Įdomios mintys .
3. Stenkitės rašyti lietuviškai jog visi suprastų , prašau . ( nieko asmeniško ) .

Novocaine

Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 23:53:361. Smagu atyti naują narį .
2. Įdomios mintys .
3. Stenkitės rašyti lietuviškai jog visi suprastų , prašau . ( nieko asmeniško ) .
Dekoju. Dauguma atveju sunku issireiksti, kai  90% info kuria turiu buvo rasta anglu kalba, bet pasistengsiu.

Aukštyn